Newsy Podkategoria: Newsy

 • Ogłoszenia warszawa »

  Ogloszenia-warszawa.org - to darmowy serwis ogloszeniowy poswiecony w calosci tylko i wylacznie regionowi jakim jest Warszawa czyli ogloszenia praca, nieruchomosci, moto w Warszawie.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Byszew »

  Strona informacyjna dla mieszkańców wsi Byszew leżącej w gminie Kutno, województwo łódzkie. zawiera informacje dla mieszkańców regionu.
  W swej treści posiada również ciekawe artykuły na temat zdrowia jak i o tematyce ogólnej. Newsy są aktualizowane codziennie po to by użytkownicy byli na bierząco z najnowszymi wiadomościami.http://byszew.hpu.pl/articles.php
  http://byszew.hpu.pl/viewpage.php?page_id=5

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sporty walki, mma i boks. »

  Blog na temat sportów walki: boks i mma. Poznaj wiadomości ze świata sportu, przeczytaj o boksie zawodowym, o galach boksu i galach mma, poznaj sylwetki zawodników mma i zawodowych bokserów.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprawy społeczne i polityczne »

  Swiatopogladowo.pl to serwis zawierający luźne myśli na tematy obywatelskie, pokazujący stosunek i dywagujący z tymi, którzy zbyt bezdyskusyjnie wypowiadają swoje mniemania. Okresowo pojawiają się tu artykuły dotyczące zbiorowości, politologii, najnowszych wydarzeń, bolączek określonych grup społecznych itp. Formuła serwisu jest niewymuszona. Każdy wpis stanowić ma zaproszenie do dalszej dyskusji. Autorzy serdecznie zapraszają czytelników do udziału w dyskusjach oraz akcentują inspirujące zjawiska, programy i tematy.

  Data dodania: 09 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wolne frachty - serwis transportowy »

  Transport w ujęciu ekonomicznym ma różne definicje, gdyż może służyć różnym celom i w różnych zakresach. Najbardziej znanym twierdzeniem z punktu widzenia nauk ekonomicznych jest założenie, że transport to proces technologiczny przenoszenia na odległość, czyli przemieszczania osób, przedmiotów i energii. W ten sposób transport definiuje Ignacy Tarski. Wyjaśnia on, że transport to zjawisko wywoływane przez stałą przyczynę sprawczą i jest powtarzalne. Inny uczony Jan Hołowiński stwierdza, że transport to świadome przemieszczanie materii i energii. Przedmioty, osoby i energia znajdują się na innym miejscu niż były wcześniej, zgodnie ze świadomością i wolą człowieka. Definicja Coyla i Bardiego mówi, że transport umożliwia przepływ towarów między miejscami i tworzy pomost pomiędzy nabywcą a sprzedawcą. Transport w ujęciu ekonomicznym zatem to proces związany z życiem człowieka oraz powtarzającym się w czasie i przestrzeni. Ludzie wykonują go po to, by zaspokoić swoje potrzeby i pragnienia.

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bezpieczne Ładunki - portal transportowy »

  Dla jednych wolne ładunki są problemem i muszą je jak najszybciej sprzedać, dla innych wolne ładunki są towarem deficytowym i warto byłoby je podjąć. Rozwiązanie przynosi Giełda Transportowa, gdzie spotykają się przewoźnicy i spedytorzy, wystawiają swoje oferty oraz szukają potencjalnych partnerów biznesowych. Giełda Transportowa to interaktywne oprogramowanie zaprojektowane z myślą o całej branży TSL. Dzięki łatwym funkcjom oraz użytecznym aplikacjom korzyści mogą czerpać wszyscy zainteresowani. W zaledwie kilku krokach wystawia się tu informacje na temat oczekujących samochodów oraz frachtów na sprzedaż. Przeszukując bazę danych szybko można trafić na ofertę, która szczególnie nas zainteresuje. Kontakt można nawiązać za pomocą Giełdy np. przez pocztę wewnętrzną lub w tradycyjny sposób np przez telefon. Rozwój tego typu narzędzi generuje rozwój całego sektora TSL.

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Refinance Mortgage Rate »

  Mortgage refinancing leapt to a three-year high, as rates of interest on bank loan dropped to brand-new lows, asing reported by an once a week business study from the Home mortgage Bankers Organization.

  Data dodania: 11 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tygodnik Krapkowicki - informacje, aktualności, reklamy »

  Od 30 kwietnia 2012 roku mieszkańcy powiatu krapkowickiego mają bieżący dostęp do informacji o wydarzeniach w regionie na portalu internetowym Tygodnika Krapkowickiego. Tylko na naszej stronie znaleźć można w pełni rzetelne informacje z Krapkowic i regionu. Zapraszamy.

  Data dodania: 24 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Spółdzielnia Złote Łany »

  Strona dla mieszkańców dzielnicy Złote Łany w Bielsku białej. Codziennie porcja nowych informacji,opinie mieszkańców, poradniki. Zapraszamy Serdecznie !

  Data dodania: 16 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Monitorwschodni.pl - gospodarka państw wschodnich »

  Najważniejszym tematem magazynu internetowego Monitorwschodni.pl jest gospodarka Rosji i innych państw Europy wschodniej. Ponadto, użytkownicy mogą przeczytać tu najświeższe informacje na temat polityki i stosunków międzynarodowych oraz przegląd wartych przeczytania artykułów opublikowanych w pozostałych gazetach. Pisane tu newsy oparte są na rosyjskiej, ale również amerykańskiej prasie finansowej i społeczno-politycznej. Portal przeznaczony jest zarówno dla tych, którzy gospodarkę wschodnią traktują hobbystycznie, jak i dla osób, które związane są z nią zawodowo.

  Data dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Motorówka na Odrze | Atrakcje we Wrocku »

  Ahoj Wrocławianie!

  Proponujemy Wam niezapomniany starter / atrakcje na wieczór panieński lub kawalerski! - świetna zabawa na odrze na każdą okazję - przejażdżkę motorówą po Odrze! Zobaczysz Wrocław z zupełnie innej perspektywy!

  - Zabawa: Ustalamy indywidualnie, trasę, czas, liczbę cumowań a nawet muzykę - Wy decydujecie!
  - Ceny: Ceny zaczynają się od 35 zł / 1 osobę. Po więcej szczegółów zapraszamy do kontaktu!

  Data dodania: 21 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stefczyk.info - Jedynie prawda jest ciekawa »

  Stefczyk.info to serwis inny niż wszystkie. Jeżeli zależy Ci na najświeższych informacjach ze świata polityki to Twoim obowiązkiem jest zapoznanie się z naszym serwisem stefczyk.info. Oferujemy Ci również bogaty wachlarz porad z zakresu finansów. Nasz serwis to również informacje dotyczące historii i kultury a dla osób szukających rozrywki w internecie przygotowaliśmy dział po godzinach, w którym znajduje się duża ilość ciekawostek i gier

  Data dodania: 22 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Dobry-prawnik.info- porady prawne całą dobę! »

  Porady prawne Wrocław - doradztwo prawne dla każdego - adwokat, radca prawny. Udzielamy porad prawnych przez całą dobę. W obszarze naszych usług znajduje się prawo cywilne, prawo karne, prawo handlowe, prawo gospodarcze, prawo rodzinne, prawo pracy. Nie wiesz, jak dochodzić alimentów, jak wziąć rozwód, jak rozpocząć działalność gospodarczą, a może jak wyegzekwować spłatę długu? Nasz zespół pomaga w rozwiązaniu problemów prawnych - wycena usługi jest bezpłatna. Usługi prawne dla firm w tym rejestracja, spory sądowe (cywilne i kryminalne), umowy, testament, pozwolenia na prace, notariusz.

  Data dodania: 21 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Koniec Świata »

  Dla wszystkich, którzy chcą wiedzieć co naprawdę dzieje się z naszą Ziemią!

  Piszemy na bieżąco o tym co zagraża naszej planecie.

  Wejdź już teraz bo potem może być za późno!!!

  Data dodania: 30 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Konkursy dla dzieci 2014. Super nagrody. »

  Nagroland. pl to portal stworzony, aby przedstawiać najciekawsze konkursy w sieci. A najciekawsze konkursy, to te dla dzieci! Oprócz tego w portalu znajdziesz informacje o tym gdzie testowane są produkty dla maluchów, jak i gdzie zdobyć darmowe próbki i wiele innych ciekawych info. Z nagroland. pl wygrywanie jest łatwiejsze.

  Data dodania: 14 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • Ciekawe artykuły »

  Początkujący bloger. Mam zamiar pisać o życiu, mediach, polityce,
  a także o absurdach naszego życia oraz ustroju, w którym żyjemy. Zapewne
  wiele osób tworzy bloga w oparciu o konkretne zainteresowania, np "kocham
  zwierzęta" itp. Ja mam zamiar poruszać mniej konkretne tematy, aczkolwiek bardziej
  wyszukane i często uważane powszechnie za kontrowersyjne. Mam swoje poglądy, które będę
  "wtłaczał" w swoje wpisy. Zapraszam
  do czytania oraz komentowania, Pozdrawiam.

  Data dodania: 21 02 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tanie ogrzewanie domu na podczerwień »

  Rewolucyjne rozwiązanie - tanie ogrzewanie domu panelami podczerwieni, ogrzewanie infrapanel. Płytowe grzejniki na podczerwień House innovation - polski producent oraz Infrapower.

  Data dodania: 28 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Samochody marki Opel - motorefekt.pl »

  Czy wiesz już jak możesz i jakie dane powinny być prezentowane dla wszystkich osób, które są zainteresowane zakupem nowego samochodu? My wiemy i wszystkie te dane prezentujemy na naszym portalu z branży motoryzacyjnej - motorefekt.pl. U nas także dowiesz się o tym jak można zmniejszyć zużycie paliwa w samochodzie a także poczytasz wszelkie najnowsze raporty spalania samochodów. Zapraszamy na naszą stronę!

  Data dodania: 26 08 2014 · szczegóły wpisu »
 • RePortal Odkrywaj • Twórz • Zarabiaj »

  Lubisz pisać? Chciałbyś na tym zarabiać? Nasz portal Ci to umożliwi. Dołącz do nas!
  Nasz serwis przeznaczony jest dla wszystkich tych, którzy mają lekkie pióro i czują się na siłach, aby rozpocząć swoją przygodę z pisaniem.

  Data dodania: 06 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Oferta handlowa - Specstal - producent kotłów C.O. »

  Instytucja SpecStal ukierunkowana jest w budowie pieców centralnego nagrzewania na opał stały ze stali kotłowej o grubości 8 mm!, nasz profil produkcji skierowany jest do adresatów indywidualnych, jak również subiektów o statusie działalności gospodarczej. Dokładamy starań bez ustanku zmieniać własne wyroby dla podwyższenia ich sprawności dodatkowo wygody używania.
  Występujemy vis-a-vis konsumentom, dla których kocioł centralnego grzania jest relewantnym urządzeniem działającym w instalacji ogrzewającej budynku.
  Świadczymy użytkownikom wyrób rzetelniejszy od ogólnie osiągalnej oferty na rynku ogrzewnictwa. Realizowane produkty sprawiamy z budulców spełniających wszystkie wymogi konsumenta, tj. posiadających dużą sprawność grzewczą jak również długookresową żywotność.
  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą kotła z możliwością dotacji do 50% na jego zakup oraz montaż - PSW-ECO

  Data dodania: 18 05 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Newsy

gospodarka (1), konkursy (1), blog (2), portal (7), imprezy (1), biblia (1), transport (7)

Newsy - nowa strona:

Adres: