Marketing Podkategoria: Marketing

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Billboardy Warszawa »

  Sfera reklam i marketingu w XXI wieku jest niewyobrażalnie rozbudowana, dlatego mamy Państwu do zaoferowania unikalne i oryginalne billboardy Warszawa. Wchodząc na naszą stronę znajdziesz ofertę związaną aktualnie z tym zagadnieniem, ale również kilka innych przydatnych informacji na takie tematy jak na przykład kasetony Warszawa czy liczne artykuły w tematyce reklam oraz marketingu. Zapewniamy rozbudowane podejście do tematu, a dodatkowo ciekawe informacje i teksty, z którymi możesz się zapoznać na naszej witrynie.

  Data dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie Wrocław »

  Zostań liderem pozycji w google i osiągnij sukces w pozycjonowaniu swojej strony. Pozycjonowanie Wrocław. Świat pozycjonowania daje nam dziś nieograniczone wręcz możliwości na skuteczną reklamę w internecie. Pozycjonowanie we Wrocławiu ze specjalistą to najwyższa jakość na rynku. Wykorzystując pozycjonowanie Wrocław, optymalizację oraz marketing internetowy zapewniamy wzrost przychodów ze strony internetowej. Więc jeśli pozycjonowanie we wrocławiu to tylko z Kapitanem Seo. Na stronie całkowicie darmowy poradnik Seo i pozycjonowania.

  Data dodania: 18 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Drukarnia internetowa »

  Tanie ulotki reklamowe! Drukowalnia - drukarnia internetowa! Oferujemy Państwu druk ulotek reklamowych, plakatów, wizytówek, plakatów oraz innych artykułów w bardzo niskich cenach i w pewnych terminach. Gwarantujemy szybką dostawę kurierską w każde miejsce w kraju. Drukujemy w różnych nakładach i formatach. Zapraszamy na naszą stronę, by zapoznać się z aktualną ofertą i promocjami.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Outdoor, wielki format i reklama. »

  Blog o wielkim formacie w Polsce. Outdoor, reklama ATL, reklama telewizyjna, to jest to o czym można u mnie przeczytać. Subiektywnie traktuję wszelkie kampanie reklamowe. Te lepsze pochwalam, te gorsze reklamy strasznie obrzucam błotem. Interesuję się marketingiem i o tym jest właśnie ten blog. Zapraszam serdecznie na www.oreklamie.eu, najlepszą i bezstronną stronę o wielkim formacie.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • GRAFFMARK - programy lojalnościowe – programy partnerskie »

  Firma Graffmark - Skutecznie Wspieramy Twój Biznes. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania marketingowe dla firm. Motywuj swoich klientów i zyskaj ich lojalność wobec firmy!
  Istniejący rynek dobrze już poznał siłę potężnego narzędzia marketingowego jakim jest partnerski system lojalnościowy dla klientów, dlatego nasza firma jako solidnie funkcjonująca platforma Business to Business udostępnia na zasadzie partnerskiej dwa różne programy motywacyjne dla firm. Znaczkowy program lojalnościowy Europunkty.pl oraz Wirtualny program motywacyjny epunkty.pl
  Programy naszej firmy są dostosowane do natychmiastowego wdrożenia, jest również możliwość dany program motywacyjny spersonalizować pod kątem Państwa wymogów. Europunkty to tradycyjny program motywacyjny w którym wyposażamy naszego partnera w spersonalizowane katalogi nagród oraz holograficzne naklejki. Klienci przyznane znaczki zamieniają na nagrody z katalogu. Epunkty to współczesny system lojalnościowy opierający się na wirtualnych kontach utworzonych na specjalnie utworzonych stronie internetowej www.(NazwaTwojejFirmy).epunkty.plna której Klienci mają 24 godzinny dostęp do własnego konta za pośrednictwem którego mają możliwość sprawdzić obecne saldo punktowe i dokonać wymiany punktów na ciekawe nagrody rzeczowe. Wieloletnia praktyka na europejskim rynku pomaga nam dotrzymać kroku nawet najwyższym wymogom stawianym przez dzisiejszy rynek marketingowy. Do dyspozycji posiadamy własne zaplecze logistyczne co wiąże się ze zminimalizowaniem kosztów dla naszego partnera, w dodatku zajmujemy się pakowaniem, adresowaniem, wysyłaniem oraz obsługą reklamacji produktów. Graffmark, Zbieraj punkty, odbieraj nagrody!

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprytne Reklamy »

  Jesteśmy nowa firmą na rynku ale stworzona przez doświadczonych i ambitnych młodych ludzi. Każdego klienta niezależnie od zamówienia traktujemy indywidualnie, dostarczając usługi i produkty na najwyższym poziomie. Nasza firma działa na terenie Brzeska, Wojnicza, Tarnowa oraz okolic. Cenimy czas naszych klientów, dlatego Sprytnereklamy.pl w tych rejonach proponują spotkanie w Waszych firmach. Poznanie biznesu klienta, wymagań oraz wizji, pozwoli nam lepiej dopasować ofertę. Internet to szerokie medium dlatego nie ograniczamy się lokalnie, naszymi klientami są firmy z całej Polski. Część naszych zleceń realizowaliśmy całościowo online. Projekty tworzymy w profesjonalnym studiu graficznym five design, wyposażonym w legalne oprogramowanie. Współpraca z największą drukarnią w Małopolsce pozwala realizować Wasze wizje z zachowaniem wysokiej jakości po atrakcyjnej cenie. Dysponujemy, sprzętem fotograficznym umożliwiającym tworzenie wirtualnych wycieczek, panoram sferycznych 360° . Zapraszamy do współpracy. Nasze prace wielkoformatowe realizujemy na profesjonalnych ploterach firmy MIMAKI o maksymalnej rozdzielczości do 1440 DPI oraz szerokości zadruku 160 cm . Współpraca ze Sprytnereklamy.pl gwarantuje najwyższą jakość usługi za rozsądną cenę

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Projekty graficzne Kielce »

  Profesjonalne projektowanie graficzne to jeden z głównych przedmiotów działalności agencji reklamowej Upshot. Firma Upshot wykonuje projekty graficzne wizytówek, ulotek, kalendarzy, plakatów, logotypów oraz rozmaitych produktów reklamowych. Projektuje również grafikę na opakowania, wykonuje samoprzylepne reklamy oraz banery reklamowe oraz produkty i elementy dekoracyjne na różne okazje.

  Data dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Druk wielkoformatowy »

  Każda kompania pragnie promocji, jedne sporej inne mniejszej jednak to ona dopomaga im trzymać się na rynku i uzyskiwać kolejnych nader relewantnych dla ciągłego progresu konsumentów. Fenomenalnym rozwiązaniem reklamowym, jakie kumuluje atencję odbiorców jest reklama outdoorowa na plakatach, afiszach czy swoistych etykietach. Zakład drukarski PrintNet świadczy swoim klientom nowoczesny druk wielkoformatowy, dzięki któremu nie możliwe będzie przejść obojętnie obok tak zaprezentowanych usług. Taki druk nie tylko przyciąga uwagę potencjalnych nabywców, ale jest mocny i solidny na zniszczenia w odróżnieniu od typowych afiszy reklamowych. Zapraszamy do kooperacji.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Reklama mobilna - Wynajem i sprzedaż! »

  Producent z nie mający sobie równych w produkcji przyczep reklamowych. Oferuje przeprowadzenia kampanii reklamowej opartej o przyczepy oraz billboardy reklamowe. Przyczepa reklamowa to popularny billboard mobilny czyli powierzchnia o wielkoformatowych możliwościach pod reklamę umieszczona na przyczepie bądź lawecie samochodowej. Warto zainteresować się dodatkowym oświetleniem, które zwiększa widoczność w nocy oraz nagłośnienia, który przyciąga zainteresowanych klientów. Reklama mobilna jest bardzo elastyczną formą reklamowania dóbr i usług, czy jest najlepsza dla wszelkich form oraz osób publicznych. W naszym zakładzie istnieją dwie możliwości nabycia przyczepy reklamowej sprzedaż i wynajem. Wszystko zależy tylko i wyłącznie od wkładu finansowego jaki klienci są skłonni poświęcić na swoją kampanię. Przygotowujemy kampanie reklamowe od początku do końca, w czym zawierają się: planowanie kampanii, projekty i druk plakatów oraz logistyka przejazdów samochodów z przyczepami . W tym stacjonarne rozstawienie w najdogodniejszych punktach, które charakteryzują się znacznym natężeniem ruchu, dzięki czemu zwiększa się szansa pozyskania potencjalnego klienta. W ten sposób, nie muszą się Państwo o nic martwić, wystarczy się z nami skontaktować, a nasi doradcy w jak najlepszy sposób przedstawią Państwu najskuteczniejsze możliwości działania.

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • AlleWzrost - Panel aukcji i Panel Komentarzy oraz Newsletter aukcyjny »

  Pełny zestaw narzędzi dla Allegro w jednym miejscu - Panele Aukcji Allegro, Panele Komentarzy, Galeria Aukcji oraz rewolucyjny system Newslettera Aukcyjnego

  Data dodania: 05 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hostessy Warszawa »

  Agencja hostess i modelek - Hot Models Warszawa. Całościowa obsługa pokazów mody i sesji zdjęciowych. Oferujemy: sesje zdjęciowe do reklam, teledysków, pokazy mody, showroomy, pokazy fryzjerskie. Dodatkowo profesjonalne hostessy klasy Premium do obłsugi targów, bankietów, konferencji, gal, imprez okolicznościowych i sportowych. Nasza agencja modelek to również reklamowe sesje zdjęciowe produktowe, kalendarze reklamowe i inne materiały promocyjne. Oferujemy także wykonanie profesjonalnego makijażu i stylizacji do danej produkcji. Naszym klientom możemy także zaoferować wypożyczenie strojów lub wykonanie na zamówienie odzieży promocyjnej i reklamowej. Hot Models – to renomowana i sprawdzona już w branży agencja modelek.

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Spis Firm »

  Przygotowywanie specjalistycznych baz danych to główny obszar działania Grupy Wydawniczej Pegaz. Zajmujemy się gromadzeniem baz danych największych firm i instytucji. Są one też stale aktualizowane przez zespół naszych niezawodnych konsultantów. W naszych bazach można odnaleźć takie informacje, jak: nazwa firmy, dane teleadresowe, strona www, rok założenia, forma prawna, wielkość zatrudnienia i obrotów, jak również kwalifikacje branżowe PKD. Bazy firm naszej grupy wydawniczej są wyjątkowo cennym materiałem dla firm, które szukają nowych odbiorców na swoje usługi i towary. Spis firm często wykorzystuje się do działań związanych z marketingiem bezpośrednim.
  Nasze bazy to gwarancja szerokiego zakresu wyboru grupy docelowej, jak też najbardziej optymalnej segmentacji Klientów docelowych. Przykłady naszych baz stanowią: baza szkół, sklepów internetowych, baza firm transportowych, baza spółek, baza firm budowlanych, baza architektów, baza IT, baza aptek, jak również bazy B2B. I tak przykładowo bazy firm budowlanych dostępne na płytach zawierają informacje o firmach usługowych oraz produkcyjnych, które są bezpośrednio związane z branżą budowlaną. Natomiast bazy szkolnictwa są to spisy polskich placówek oświatowych. Możemy w nich odszukać żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne, pomaturalne, jak też uczelnie wyższe. Bardzo użyteczna może okazać się także baza instytucji publicznych. Zawierają one dane urzędów miast oraz gmin, jak również urzędów wojewódzkich, powiatowych i marszałkowskich. Udostępniane przez nas bazy danych są w postaci wyszukiwarki. Klienci mogą więc filtrować firmy według udostępnionych kryteriów. Nasz program umożliwia także eksportowanie danych z bazy oraz udostępnia funkcję wydruku etykiet adresowych.

  Data dodania: 30 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie Warszawa »

  Na przedstawionej tutaj stronie znajdziemy ofertę profesjonalnej, działającej w Warszawie firmy MESI, która specjalizuje się w takich usługach jak szeroko pojęte optymalizacja i pozycjonowanie. Współpraca z nią umożliwia stworzenie swojego własnego internetowego wizerunku od kompletnych podstaw, na co najlepszym dowodem może być chociażby znajdujące się w ofercie tworzenie stron. Firma wykonuje dosłownie wszystkie czynności, dzięki którym taka strona zostanie stworzona od strony graficznej jak i merytorycznej, umieszczona w sieci oraz wypromowana – klient musi jedynie powiedzieć, czego oczekuje. Sporą rolę w całej tej ofercie odgrywa oprócz tego tanie pozycjonowanie stron, które dzięki ogromnemu doświadczeniu wykonywane jest tu z najwyższą skutecznością. Współpraca z firmą MESI daje każdemu klientowi unikalną możliwość skutecznego stworzenia własnego wizerunku w wirtualnym świecie!

  Data dodania: 18 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tanie pozycjonowanie kraków »

  W współczesnych czasach każdy handlowiec robi co może aby właśnie jego markaznajdowała się na samym wierzchołku. Jednym się to udaje, innym nie za bardzo. O powodzeniu firmy z pewnością decyduje trafiony marketing i operatywne trafianie do klienta. W jaki sposób najlepiej trafić do teraźniejszego adresata? Nie oszukujmy się, to już nie te czasy, kiedy wystarczyło tylko trwać. Teraz trzeba organizować monumentalne eventy, słowem wyjść naprzeciw widza i pokazać im dlaczego akurat nami warto się interesować. Jednym słowem chodzi wiec o reklamę. promocję w telewizji, radiu czy prasie.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie stron internetowych »

  Zakładasz korporację w mieście? Załóż i w sieci! Projektowanie stron internetowych , to na dzień obecny obowiązek każdego przedsiębiorcy, Tylko w ten sposób wynajdą Cię wygodni nabywcy w Twoim mieście. W ten sposóbs prawdzą Twoją wiarygodność i zapoznają się z twoją ofertą. Tworzenie stron internetowych wcale nie jest trudne, niemniej jednak czasochłonne. Korzystniej będzie oddelegować tę kwestię firmie zewnętrznej a własnymi siłami przyłożyć się do pozyskiwania nowych klientów. W jakimś celu wszak firma powstała. Zakładaj stronę i działaj!

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tanie pozycjonowanie kraków »

  Mając już ciekawie zrobioną stronę internetową można wziąć się za jej pozycjonowanie. Kraków to oblegane miasto nie tylko przez firmy, ale także przez artystów o różnych zdolnościach, którzy nie raz mają swoje blogi. Na blogach można zamieszczać linki sponsorowane Kraków. Dzięki temu korzyści finansowe będzie miał nie tylko bloger, ale także reklamodawca, ponieważ link reklamowy na popularnym blogu może być lepszym posunięciem niż baner reklamowy na ruchliwym skrzyżowaniu. Oczywiście wszelkie możliwości Internetu mogą być dobrze zaangażowane do promowania naszej strony i można na raz wykorzystywać zarówno pozycjonowanie, optymalizację jak i zamieszczać linki reklamowe. Reklama w Internecie obecnie dociera do największego grona osób, więc myśląc o sukcesie warto zainteresować się tym narzędziem.

  Data dodania: 17 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Koszulki nadruki Warszawa »

  Optymalna promocja to taka, która będzie kosztowała na tyle dużo, żeby przynieść efekty, niemniej jednak na tyle niedużo, abyśmy byli w stanie ją wykupić. Dlatego także sprawdzają się dziś gadżety różnego typu z logiem, bądź informacją o naszej spółce. Głównie są to nadruki reklamowe Warszawa . Adekwatnie zrealizowane, z obróbką sprawią, że w bardzo szybkim tempie zyskamy nowych kontrahentów. Jednakowo koszulki nadruki Warszawa , które sprawdzą się w omal każdej branży a dotrą zwłaszcza do ludzi młodych. Technologia wytworzania jest różna, ale nawet termotransfer wcale nie musi należeć do drogich sprzętów.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Marketing bezpośredni, agencja BTL »

  Konkurencja jaka panuje obecnie na rynku, praktycznie w każdej branży, zmusza firmy do odkrycia alternatywnych kanałów dystrybucji swoich produktów. Jedną z najszybszych form dotarcia do klienta może być chociażby direct mailing czyli wysyłka tradycyjna treści reklamowej do wyselekcjonowanej grupy odbiorców lub też jej młodsze dziecko - wysyłka e mailing na konta poczty elektronicznej. Pytanie jak zdobyć jednak stosowną bazę danych naszych ewentualnych klientów. Z pomocą przychodzi prężna agencja btl - Blackbird, której jednym z podstawowych produktów jest pozyskiwanie bazy danych firm lub osób fizycznych, tylko od wyspecjalizowanych podmiotów, które takie bazy posiadają. Istnieje możliwość doboru specyficznej grupy rekordów bazy danych odpowiadającej ściśle określonym potrzebom zlecającego, jak również wysyłka reklamowa do szerokiej bazy. Wszystko zależy tutaj od grupy docelowej, do której przedsiębiorca kieruje swoją ofertę.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Preclowanie stron »

  Mam dla Naszych Gości COOL propozycję preclowanie nie katalogowanie stron tylko preclowanie stron www. jest to umiejscowienie wielu artykułów na różnego rodzaju blogach, jest to mocno rzeczowa funkcję która daje wmierne skutki przy pozycjonowaniu stron, powinno się jedynie pamietac o kilku cennych wskazówkach: najlepiej ażeby prawie każdy serwis był umieszczony na innym serwerze, innym numerze ip, aby domeny nie były domenami regionalnymi, ważne żeby właściwie każdy pressel page miał inną templatkę i unikatowe artykuły.wpisy warto umieszczać regularnie i dodatkowo stopniowo, a na samym końcu należy koniecznie podlinkować wszelkie opublikowane publikacje  w celu szybszej ich indeksacji. Jeszcze jedna ważna rzecz - warto używac do tego celu precli z baz osobistych nie publicznych.

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Scroll »

  Adboard z początku był wytwórcą kasetonów reklamowych dla sieci gastronomicznych. Następnie zaczął produkować kasetony reklamowe dla reklamy zewnętrznej oraz nośniki z dynamicznym systemem zmiany plakatu. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i licznym pracom badawczym, Adboard opracował wysoce ekonomiczne rozwiązania, znane dziś na kilku kontynentach. Rezultatem tych prac są chociażby rozwiązania Digital Signage nazywane „cyfrowym wyjściem z domu”, które opierają się na technologiach LCD, LED oraz wyświetlaczach plazmowych. Nośniki te montuje się na lotniskach, punktach sprzedaży, sieciach usługowych (np. firmach turystycznych, nieruchomości, informacji miejskiej, dworcach, centrach handlowych itp.).

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Marketing

Marketing - nowa strona:

Adres: