Podatki Podkategoria: Podatki

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Biuro rachunkowe Luka s.c. świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi księgowe dla firm jednoosobowych, spółek cywilnych, spółek akcyjnych, spółek z o.o. w Krakowie od 1993 roku, ale nasze doświadczenia z księgowością sięgają do Izby Skarbowej w Krakowie. Księgowość Kraków od początku prowadzenia przez nas doradztwa podatkowego obraliśmy za cel wysoką jakość obsługi klienta. Każda firma jest dla naszych pracowników klientem najważniejszym, każdą firmę traktujemy indywidualne. Biuro podatkowe Kraków mieści się blisko centrum miasta, na ulicy Łukasiewicza 1 w pokoju 28. Posiadamy licencje doradcy podatkowego nr. 01140. Należymy do Stowarzyszenia księgowych w Krakowie. Przykładowe usługi kadrowe, które wykonujemy:
  - Sporządzanie deklaracji ZUS
  - Prowadzenie kart urlopowych, godzin nadliczbowych
  - Przygotowywanie raportów RMUA za okresy miesięczne
  - Prowadzenie akt osobowych
  - Przygotowywanie wszystkich dokumentów
  związanych ze stosunkiem pracy
  - Sporządzenie listy płac
  - Prowadzenie kartotek wynagrodzeń pracowników.
  - Prowadzenie dokumentacji zasiłkowej

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zwrot podatku »

  RT TAX to renomowana firma międzynarodowa, istniejąca od 2000 roku. Pośredniczy w zwrocie podatku z takich krajów jak: USA, Wielka Brytania, Irlandia, Norwegia, Holandia, Niemcy, Australia, Nowa Zelandia oraz Kanada. RT TAX zajmuje się odzyskiwaniem nadpłaconego podatku z tytułu wykonywanej pracy za granicą. Dla osób, które pracowały legalnie, firma oferuje zwrot podatku z Niemiec nawet do kilku lat wstecz. W razie potrzeby, firma pomoże także skompletować wszystkie niezbędne dokumenty lub je zdobyć, aby móc rozpocząć procedurę zwrotu. RT TAX oferuje niskie prowizje, świadcząc przy tym usługi najwyższej jakości. Szybki zwrot należnego podatku gwarantuje długoletnie praktyka, profesjonalna kadra pracowników i łatwe procedury. RT TAX to skuteczność, któremu możesz zaufać.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kielce »

  BILANS-SERVIS oferuje profesjonalną i solidną obsługę finansowo-księgową Twojej firmy, prowadzenie ksiąg rachunkowych, prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, rozliczanie podatku dochodowego i VAT, wypełnianie deklaracji podatkowych, obsługę płac i rozliczeń z ZUS, sporządzanie sprawozdań finansowych, dokonywanie analiz finansowych.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pity 2011 »

  Chcesz skorzystać z aplikacji, jaka będzie całkiem za friko i umożliwi Ci rozliczać się Urzędem Skarbowym bez żadnych problemów?
  Mamy zamiar zaprosić Cię do odwiedzenia naszej strony, na której natrafisz na niezmiernie dużo fascynujących informacji podatkowych, jak też dasz radę pobrać darmowy i wielce przystępny program PITy 2011.
  Program ten znacznie uprości rozliczenie deklaracji PIT, co więcej zezwoli na przesłanie deklaracji PIT do Ministerstwa Finansów, poprzez globalną sieć, używając do tego system e-Deklaracje.
  Oprogramowanie PITy 2011 tworzy wszystkie rodzaje formularzy PIT rocznych oraz zezwoli także na ujęcie w formularzu PIT wszelakiego typu zniżek podatkowych w sposób niesłychanie szybki i banalny.
  Stwórz roczny zeznanie PIT z oprogramowaniem PITy. Uważamy, że jest to perfekcyjny sposób na rozliczenie się z Urzędem Skarbowym.

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe MERY Maria Zalewska w Gdańsku »

  Biuro Rachunkowe Mery w Gdańsku dzięki świadczeniu najwyższej jakości usług księgowych zapewni twojej firmie pełną obsługę. Księgowa Maria Zalewska, będąca właścicielką biura rachunkowego, dzięki wieloletniemu doświadczeniu i najwyższym kwalifikacjom jest gwarancją braku problemów z fiskusem oraz zakładem ubezpieczeń społecznych. Obecnie obsługujemy klientów z Trójmiasta (Gdańsk, Sopot, Gdynia) i okolic. Świadczymy kompleksowe usługi księgowe: rozliczenia podatkowe, kadry, płace, reprezentujemy klientów przed Urzędem Skarbowymi i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych (ZUS).
  Zyskaj czas na prowadzenie własnej firmy i uwolnij się od nadmiaru formalności i ciągłego martwienia się o rozliczenia podatkowe i sprawy kadrowo-płacowe. Odwiedź naszą stronę internetowa www.merybiuro.pl - tam więcej informacji o nas, cennik usług księgowych, kontakt z nami.

  Data dodania: 11 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe kraków B&J »

  Nasze biuro księgowe zajmuje się profesjonalnym prowadzeniem ksiąg rachunkowych, prowadzeniem ksiąg przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów zryczałtowanego podatku dochodowego, ewidencji dla potrzeb podatku VAT oraz tworzeniem deklaracji jak i sprawozdań koniecznych dla takich instytucji jak: Urząd Skarbowy, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Urząd Marszałkowski, Urząd Miasta czy też Narodowy Bank Polski. Poza tym reprezentujemy naszego klienta w sytuacjach dyskusyjnych przed Urzędem skarbowym albo Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Do tego świadczymy bardzo konkurencyjne ceny prowadzenia księgowości dostrojone do potrzeb konkretnej firmy.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe w Poznaniu »

  BIURO KSIĘGOWE Poznań to organizacja dwadzieścia lat działająca już na rynku. Przejmujemy zadania klientów prawnych i reprezentujemy ich przed organami państwowymi. Dobro i satysfakcja usługobiorców to nasze najwyższe wartości. Doradzamy w kwestiach gospodarczych, opiniujemy umowy, dokumenty, dajemy porady i konsultacje prawne. Zapewniając kontrolę księgową i opiekę prawną, ułatwiamy prowadzenie działalności gospodarczej.

  Data dodania: 27 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podatek z Anglii »

  Czy wiesz, że teraz możesz odzyskać nadpłacony podatek w Wielkiej Brytanii za niebywale niska kwotę? tylko 49 zł a my wypełnimy dla ciebie wniosek o zwrot podatku niezależnie od wysokości zwrot. to się opłaca. Inne firmy pobierają nawet 13% kwoty od zwrotu podatku. Co musisz zrobić aby za nasza pomocą odzyskać podatek nadpłacony w UK. wejdź na nasza stronę www. Przeczytaj uważnie instrukcję a następnie wypełnij formularz, który znajduje się na stronie internetowej. Zapłać i oczekuj na formularz wypełniony przez naszych księgowych.

  Data dodania: 19 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • PIT 2011 – darmowy program PIT »

  Darmowy serwis tematyczny opisuje zagadnienia dotyczące rozliczenia podatku dochodowego-PIT 2011. Poszczególne działy serwisu to: przychody i koszty, wspólne opodatkowanie, odliczenia od dochodu, odliczenia od podatku, dochody zagraniczne oraz pozostałe zagadnienia. Szczególnie omawia zagadnienia takie jak: skala podatkowa, kwota wolna od podatku, wspólne opodatkowanie dochodów, wydatki rehabilitacyjne odliczane od dochodu w rozliczeniu PIT, podatek liniowy a ulga odsetkowa, ulga prorodzinna, zwrot podatku z zagranicy w rozliczeniu PIT 2011 i inne. Serwis PIT2011.pl zawiera również darmowy program PIT do samodzielnego rozliczenia podatku dochodowego dla wszystkich podatników, porady ekspertów, ważne informacje niezbędne przy sporządzaniu rozliczenia podatkowego, przepisy prawne, wskaźniki, kalkulatory oraz wzory druków.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgowość Góra Kalwaria »

  Własna firma to dobry start dla każdego ambitnego człowieka który pragnie w życiu coś osiągnąć, nie zawsze musimy mieć wielkie fundusze i gigantyczne doświadczenie aby prowadzić własna firmę. Należy jednak pamiętać że decydując się założyć własną firmę podejmujemy się dużej odpowiedzialności. Część odpowiedzialności możemy przekazać dla biura księgowego które zajmie się pracami księgowymi naszej firmy, jest to bardzo ważny punkt własnej firmy. Księgowość góra kalwaria to zadanie które wymaga dużego doświadczenia, nauki i porządku, każdy błąd popełniony przez księgowego może kosztować olbrzymie pieniądze. Ale korzystając z usług profesjonalnego biura rachunkowego nie podejmujemy takiego ryzyka ponieważ każde biuro rachunkowe jest ubezpieczone na popełnione błędy i to oni tłumaczą się przed skarbówkom.

  Data dodania: 11 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Profit Wrocław »

  Biuro Rachunkowe Profit oferuje szeroki zakres usług: Rachunkowość, Księgowość, Doradztwo Podatkowe, Rozliczenia ZUS. Doradca Podatkowy udzieli odpowiedzi na każde pytanie dotyczące Finansów firmy. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia Księgowego

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kielce »

  Prowadzisz firmę i brakuje Ci czasu na sprawy związane z prowadzeniem ksiąg podatkowych? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. Księgowa Radom załatwi w Twoim imieniu wszelkie rozliczenia. Powierzenie tych zadań profesjonalistom to niezwykła ulga, ponieważ możesz wówczas spokojnie zająć się bieżącymi sprawami swojej firmy i jej rozwojem. Nasze biuro rachunkowe Starachowice w swoim zakresie usług ma: rozliczenia ZUS, rozliczenia podatkowe i księgowe, zajmuje się też sprawami kadrowymi oraz sporządzaniem wniosków o dotacje. Rozliczamy małe i duże przedsiębiorstwa, a także osoby fizyczne nie prowadzące działalności. Do pracy podchodzimy rzetelnie. Sprawimy, że comiesięczne rozliczanie podatkowe nie będzie zajmowało Twojej uwagi. Ty zajmujesz się spawami funkcjonowania swojego biznesu, a my rozliczeniami podatkowymi. Nasze biuro rachunkowe Skarżysko świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi, zadzwoń lub skontaktuj się z nami mailowo. Mamy wielu zadowolonych klientów, możesz dołączyć do tego grona. Referencje klientów na temat naszej pracy znajdują się na stronie internetowej.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelarie podatkowe Warszawa »

  Nasze nowo otwarte biuro rachunkowe serdecznie zaprasza małe firmy. Naszą ofertę kierujemy także do początkujących przedsiębiorców, którzy jeszcze rozważają ew. założenie jednoosobowej działalnośći (tzw. JDG). Skutecznie reprezentujemy klientów przed Urzędem Skarbowym i oddziałami ZUS-u. Opracowujemy sprawozdania wymagane przez Główny Urząd Statystyczny. Przygotowujemy bilansy oraz nietypowe raporty. Na życzenie części klientów prowadzimy także uproszczoną lub pełną księgowość przedsiębiorstwa. Oferujemy także bezpłatną pomoc podczas zakładania działalności gospodarczej we wszystkich urzędach zaangażowanych w ten proces.

  Data dodania: 03 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pity 2012 »

  Chciałbyś wykorzystać program, który jest zupełnie za friko i umożliwi Ci rozliczać się ze skarbówką bez jakichkolwiek problemów?
  Chcielibyśmy skłonić Cię do wstąpienia na naszą stronę, na jakiej odnajdziesz bardzo dużo interesujących wiadomości fiskalnych, jak też będziesz mógł pobrać darmowy i nadzwyczajnie przystępny program PITy 2011.
  Program ten znacznie ułatwi Twoje rozliczanie PIT-u rocznego, na dodatek pozwoli na posłanie zeznania PIT do Urzędu Fiskalnego, za pośrednictwem Internetu, używając do tego system e-Deklaracje.
  Aplikacja PITy 2011 tworzy każdy rodzaj formularzy PIT rocznych a także umożliwi również na ujęcie w formularzu PIT wszelakiego rodzaju ulg podatkowych w sposób nadzwyczaj szybki i banalny.
  Utwórz roczny formularz PIT z oprogramowaniem PITy. Jest to najlepszy sposób na rozliczenie się z Urzędem Skarbowym.

  Data dodania: 17 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe warszawa »

  Dowolna firma niezależnie od specjalności i działalności musi prowadzić odpowiednią specyfikację oferowanych usług bądź dotyczącą sprzedaży produktów. Gdy firma jest już na tyle spora, że cała księgowość jest ciężka do ogarnięcia i ilość treści księgowych wymaga ogromnego nakładu pracy, przedkładamy nasze rasowe usługi księgowe. Jesteśmy biurem księgowym które świadczy usługi księgowe na najwyższym poziomie. Frapujemy się prowadzeniem spraw kadrowo płacowych plus wszelkich innych dokumentów.

  Data dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro Rachunkowe Warszawa »

  Biuro rachunkowe Fast Progress Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się firmą z sektora usług księgowych. Za cel stawiamy sobie kompleksową i rzetelną obsługę wszelkiego rodzaju podmiotów gospodarczych, od jednoosobowej działalności gospodarczej po spółki kapitałowe. Nasi wykwalifikowani pracownicy sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasze Biuro księgowe w Warszawie zajmuje się prowadzeniem rozliczeń w następujących formach podatkowych: Podatkowa Książka Przychodów i Rozchodów (PKPiR), Księga Handlowa, Ryczałt, Karta Podatkowa
  , rozliczenia VAT oraz ZUS. Reprezentujemy naszych klientów przed Urzędami Skarbowymi, ZUSem oraz innymi instytucjami. Biuro mieści się w ścisłym Centrum Warszawy, w dogodnym punkcie komunikacyjnym przy Stacji Metra Politechnika.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat szczecin »

  Bardzo rzesza osób wyszukuje wspaniałego adwokata, dlatego też należy zapoznać się z nasza ofertą a z całą pewnością znajdą Państwo coś dla siebie. Jesteśmy gotowi na kolejne wyzwania, i z przyjemnością pomożemy. Oczywistym jest, że każda sprawa jest różna, tak więc do każdego zlecenia podchodzimy jak do następnego wyzwania. Jest to naprawdę istotne, ponieważ dzięki temu możemy ocenić możliwości jakie można osiągnąć oraz pomóc w sposób najbardziej praktyczny.

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ranking kredytów mieszkaniowych »

  Przeciętny Polak, nawet po wielu latach odkładania nie ma po prostu możliwości,żeby za prywatne pieniądze nabyć wygodne i przestronne mieszkanko – wartości wahają się bowiem w przedziałach kilkuset tysięcy. Z tego też powodu wszyscy sięgają po kredyty mieszkaniowe,częstokroć zadłużając się na całkowite życie.
  Jeśli pragniesz odnaleźć najkorzystniejsze kredyty mieszkaniowe oferowane dziś na rynku, które mają niskie oprocentowanie i szansę plastycznego doboru kolejnych rat, wtedy koniecznie powinieneś zobaczyć naszą witrynę. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy skrupulatną analizę i porównanie ofert największych instytucji finansowych, zaprezentowaliśmy dokładne zasady ubiegania się o kredyt w wszelkiej z nich jak również które są szanse dostania kredytu w przedziale konkretnych sum. Dzięki temu, będziesz móg znaleźć taki bank, który będzie potrafił wręczyć Ci najkorzystniejszy w Twoim wypadku kredyt! Odwiedzaj nas jak najczęściej i wracaj po kolejne ilości informacji na temat kredytów mieszkaniowych.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podatek VAT »

  Nie wiele jest w Internecie frapujących serwisów www opisujących obowiązujący układ podatkowy. Dlatego też, właśnie w owym celu stworzyliśmy „prosty podatek”. Portal fiskalny, dzięki któremu uzyskasz informację jaki podatek VAT oraz kiedy jesteś zobligowany opłacić w urzędzie podatkowym, któremu podlegasz.
  Masa osób myślących czasem nad tym jak założyć działalność gospodarczą, dochodziło do wniosku, że nie tylko samo otwarcie biznesu jest ogromnie trudne, jednak też całokształt tego co następuje w przyszłości. Ponosimy różne wydatki, osiągamy przychody, no i rzecz jasna opłacamy podatki do budżetu państwa. Tym samym też jeżeli nie wiesz jaki podatek od spadku opłacić w swojej firmie, to lepiej doinformuj się w obecne know-how na naszym portalu fiskalnym, tak aby nie mieć potem żadnych kłopotów.

  Data dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe bydgoszcz »

  Frapowanie się księgowością poniektórych przeraża. Jest to coś na tyle wielopłaszczyznowe, że prowadząc prywatną działalność gospodarczą preferujemy zatrudnić księgową, by zajmowała się tym za nas. Jest wprawdzie prostsze i tańsze rozwiązanie. Nasze biuro rachunkowe załatwi za Ciebie wszystkie formalności także poprowadzi księgowość bydgoszcz . Obsługujemy także młodych biznesmenów jak i firmy z długą historią na rynku. Posiadamy rzeszę zadowolonych interesantów. Z czystym sumieniem możesz powierzyć nam prowadzenie rachunkowości i mieć ten ambaras z głowy. Po więcej informacji oraz cennik zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Podatki

rozliczenia podatkowe (2), Kraków (12), PIT (2), zus (1), podatki (1), rachunkowe (1), księgowa (1)

Podatki - nowa strona:

Adres: