Portale finansowe Podkategoria: Portale finansowe

1 · 2 · 3 · następna strona »
 • Księgowość »

  Nasz portal rachunkowy zawiera materiały, artykuły i publikacje których tematem są wpisy z branży finansowej w tym urzędów, podatków, i innych zagadnień związanych z prowadzeniem firmy oraz finansami. Serdecznie zapraszamy internautów, których ciekawi w jaki sposób promować własną firmę oraz jak rozliczać w urzędach. W różnych działach znajdą internauci również informacje z Giełdy Papierów Wartościowych i nie tylko. Zapraszamy.

  Data dodania: 14 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Seo katalog »

  Dużo ludzi, żeby znaleźć konkretną witrynę internetową używa słowami kluczowymi odnoszącymi się do tematyki tej witryny, jednakże nie jest to najdokładniejszy metoda wyszukiwania stron internetowych w sieci. O wiele bardziej zadowalające jest poszukiwanie witryn w katalogach. Katalog www, czyli ten zamieszczany na stronie internetowej magazynuje dane o wszystkich zgłoszonych witrynach. Każdy katalog stron segreguje witryny www według własnych zasad. Jedne katalogi potrafią układać wykaz witryn internetowych alfabetycznie, a inne wedle kategorii tematycznych. Także seo katalog potrafi być dużą pomocą dla ludzi, które poszukują określonego miejsca w Internecie.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ubezpieczenia »

  Na przedstawionej stronie internetowej zamieściliśmy ofertę ubezpieczeń 14 towarzystw ubezpieczeniowych. Zaprezentowane ubezpieczenia dodatkowo dostępne są w sprzedaży on-line, bez wychodzenia z miejsca zamieszkania. Dzięki kalkulatorowi ubezpieczenia w ciągu paru minut zobaczysz przedstawione oferty,a następnie nabędziesz wymagane ubezpieczenie bez zbędnych problemów online. Ponadto znajdziesz na stronie poradnik na temat ubezpieczeń, forum ubezpieczeniowe i wszelkie dokumenty które mogą okazać się wymagane po zawarciu umowy ubezpieczenia. Musimy powiedzieć, iż kalkulacja ubezpieczenia nie zobowiązuje do zakupu, dzięki czemu nasi klienci mogą sobie tylko ocenić zaprezentowane oferty ubezpieczeniowe.

  Data dodania: 04 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak założyć firmę »

  Polski wortal internetowy pokazuje niesamowite informacje, dotyczące tego czym jest własna firma, jakie są rodzaje działalności gospodarczej, bądź jak zawiesić firmę. Mój wortal www napisany jest w sposób rzetelny i obiektywny, a zawarte w nim wiadomości są całkowicie bezpłatne.

  Założenie firmy bywa czasem nie lada problemem. Szczególnie wtedy gdy ktoś planujący otwarcie własnej firmy nie ma o tym żadnego pojęcia. Stąd też z myślą o takich osobach powstał nasz wortal internetowy. Staramy się tu przedstawić najbardziej obiektywne i czytelne informacje na tematy połączone z prowadzeniem przedsiębiorstwa oraz jego rodzajami i sposobami zamknięcia przedsiębiorstwa.

  Więc też, jeśli ilekroć mieliście jakieś trudności związane ze znalezieniem właściwej wiedzy dotyczącej prowadzenia firmy, nie wahaj się i zajrzyj do nas. Dokształcisz się w niezbędne informacje, które pomogą Tobie stać się dobrym przedsiębiorcą i szanowanym człowiekiem biznesu. Pamiętaj, że prowadzenie własnego przedsiębiorstwa wiąże się zawsze z posiadaniem dużej wiedzy dotyczącej gospodarki oraz finansów. A tą właśnie wiedzę znajdziesz u nas. Wobec tego zapraszamy was serdecznie.

  Data dodania: 04 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gotowe prace magisterskie »

  Prace licencjackie dla kilku żaków są nieomalże męczarnią. Ala na ratunek przybiega portal studenci.pl, jaki ma spora bazę różnorodnych prac, które przydadzą się uczniowi każdego kierunku. Skorzystaj z propozycji i wyszukaj własnego wątku, wobec tego na pewno Twoją notą będzie 5. Na stronie www powinieneś także zamówić pracę, którą przygotują dla Ciebie eksperci. Więcej informacji wyszukasz bezpośrednio na stronie www, zatem wejdź tam koniecznie.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Katalog www »

  W każdej branży może powstać tak sporo informacji, że aby je zgromadzić razem należy stworzyć bazę danych. Tak samo jest ze stronami internetowymi. Nie wiadomo ile ich konkretnie jest, gdyż pojawiają się i znikają, ale wiadomości o nich ma możliwość magazynować katalog witryn. Seo katalog to wykaz witryn internetowych, które sami użytkownicy do niego dodali, ponieważ nikt specjalnie nie odszukuje witryn, aby je dołączyć do katalogu, każda zainteresowana tym osoba musi wykonać to własnoręcznie. Na wielu witrynach internetowych jest notatka, że strona jest w tym katalogu. Także na stronach internetowych katalogów można znaleźć nie jedynie link do witryny i jej nazwę, ale także charakterystykę czy dane firmy, do której witryna należy.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Whisky »

  O ile w poprzednim okresie niesłychanie smakuje Ci whisky to może pomyśl o adekwatnych szkoleniach z zakresu wiedzy na ten temat. Dzięki naszej witrynie www jesteś w stanie przebrnąć przez różne szeregi wiedzy i w ten sposób sam staniesz się pełno prawnym smakoszem tego alkoholu. Dzięki solidnemu doświadczeniu jakim dysponujemy jesteśmy w stanie sporo Cię przyuczyć. Więcej wiedzy na ten temat i o samym whisky poznasz na tej witrynie internetowej, na jaką mocno zapraszamy.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program partnerski »

  Program partnerski CashInPils jest skierowany dla wydawców stron internetowych. W naszym programie partnerskim odnajdziesz produkty łatwo sprzedawalne. Jedynie u nas dostaniesz wysokie prowizję od dystrybucji. Masz sposobność zbudowania prywatnej sieci afilantów, od których będziesz dostawał prowizję od ich dystrybucji. CashInPils jest skierowany dla wydawców z całej europy. CashInPills to system dzięki któremu możesz promować najlepsze marki i najlepsza jakość. Przetestuj go i zobacz że warto.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podatek VAT »

  Nie wiele jest w Internecie frapujących serwisów www opisujących obowiązujący układ podatkowy. Dlatego też, właśnie w owym celu stworzyliśmy „prosty podatek”. Portal fiskalny, dzięki któremu uzyskasz informację jaki podatek VAT oraz kiedy jesteś zobligowany opłacić w urzędzie podatkowym, któremu podlegasz.
  Masa osób myślących czasem nad tym jak założyć działalność gospodarczą, dochodziło do wniosku, że nie tylko samo otwarcie biznesu jest ogromnie trudne, jednak też całokształt tego co następuje w przyszłości. Ponosimy różne wydatki, osiągamy przychody, no i rzecz jasna opłacamy podatki do budżetu państwa. Tym samym też jeżeli nie wiesz jaki podatek od spadku opłacić w swojej firmie, to lepiej doinformuj się w obecne know-how na naszym portalu fiskalnym, tak aby nie mieć potem żadnych kłopotów.

  Data dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biznesplan »

  Pomysł na zakład produkcyjny, jak go odnaleźć, zrealizować i cieszyć się sukcesem. Wszystkie pomysły na zakład produkcyjny krążą wokół i czekają aż znajdziemy sposób by je odkryć. Możemy wyszukać pomysł na przedsiębiorstwo poprzez staranną analizę rynku, wymagań i problemów konsumentów.Warto zadać sobie wiele pytań: czy posiadam praktykę i talent, który będą pomocne przy zakładaniu swojego biznesu/działalności/przedsiębiorstwa i co potrafię dobrze robić i czy kobiety i mężczyźni będą chcieli zapłacić za usługi i towary, które zaoferujesz. Własna firma może przyjść znienacka i musisz być na to gotowy. Możesz usłyszeć coś w telewizji albo po prostu wpaść na koncepcja spacerując ulicami miasta. Istotne jest, by wiedzieć jakie trendy w branży obowiązują i które z koncepcji niewątpliwie przyniosą dochody gotówki.Przed szukaniem pomysłu na zakład produkcyjny wskazane jest wypytanie się znajomych, mieszkańców jakie mają potrzeby, których usług oczekują. Możesz zagłębić się w tą niszę rynkową, o której wiesz, że jest nierealizowana jak przykładowo gotowanie posiłków dla osób zabieganych, uczących się.Możemy także spróbować koncepcji na biznes przez dodanie produktu do jakiejś usługi albo zwiększenie jej wartości. Przykładem tu ma możliwość być zaoferowanie dowozu do mieszkania zakupionych owoców i warzyw za symboliczną opłatą. Potencjalne sposobów i okazje możemy także wyszukać na innych rynkach europejskich albo światowych. Zdarzyć się może również i taka sytuacja, iż nasz Własny Biznes będzie dobry, ale np zlokalizowanie będzie nietrafiona. Pomysły na zakład produkcyjny mogą być też udoskonalane przy pomocy burzy mózgów znajomych lub mapy pomysłu, jak to można było przy powstawaniu telewizora kolorowego.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Alarmy »

  Zasilacze mają wyjątkowo szerokie zastosowanie w bardzo wielu dziedzinach. Można z nich korzystać w normalnym użytkowaniu sprzętów AGD i RTV, w odpowiednio bardziej wymagających różnych technik konstrukcjach. Ich użyteczność jest ogromna, a obecność niezbędna w bardzo wielu sektorach gospodarki. Zastosowanie i wielorakość zasilaczy jest ogromna i dostosowana do potrzeb klienta. Koszt kupna ego typu części nie jest zbyt duży, ale uzależniony jest od skomplikowania konstrukcji.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przetargi »

  Chcesz otrzymywać aktualne przetargi na maila? Skorzystaj z naszych
  usług. Specjalizujemy się w monitoringu rynku zamówień publicznych. Raz
  dziennie na adres mailowy raporty zbiorcze z aktualnymi przetargami i
  wynikami przetargów z branży firmy. Prostu i wygodny sposób na
  pozyskanie nowych zleceń. Bazę przetargową uzupełnia zapytanie ofertowe
  oraz baza podwykonawców. Sprawdź nasze usługi już dziś. Zarejestruj się
  na oferent.com.pl!

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomysł na biznes »

  Wiele osób postrzega sukces zawodowy w prowadzeniu prywatnej spółki. Możliwość otworzenia  swojego przedsiębiorstwa staje się jakkolwiek dużym wyzwaniem. Nasz pomysł na biznes może stać się progresu kariery zawodowej, ale może być też naszym niepowodzeniem. Otwierając osobisty pomysł na biznes pożądane byłoby przekalkulować wszystkie zalety oraz wady czy też wtedy dokonać odpowiedniego wyboru. Młode osoby mają różne argumenty podejmując trud urealniania własnego biznesu (spółki, działalności) Zazwyczaj jest to: chęć posiadania większych pieniędzy plus praca na samego siebie. Należałoby mimo to również wspomnąć o wrogości do pracy dla innych, pragnienia progresu zawodowego, jak też bezrobociu w naszym kraju. Tego typu elementy też sprawiają, że ludzie lokują czas i pieniądze w rozwój prywatnej spółki. W dzisiejszych czasach na swój pomysł na biznes jak i jego progres mamy możliwość dostania środków pieniężnych z UE lub z państwa (innymi słowy z Urzędu Pracy). Ta pomoc umożliwia rozwijać skrzydła i załatwić płynność finansową, której na początku na ogół brak. Warto postarać się o dodatkowe finanse z dostępnych dotacji, albowiem może nas to wesprzeć w znacznie szybszym osiągnięciu zysków. Ponadto, dzięki założeniu działalności jednoosobowej mamy możliwość utworzenia nowych miejsc pracy, co jest niezmiernie dobre dla całego społeczeństwa czy dla polskiej gospodarki.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bilans – najważniejsze zagadnienia »

  Bezpłatny serwis tematyczny Bilans2011.pl opisuje zagadnienia dotyczące rocznego sprawozdania finansowego. Poszczególne działy serwisu to: przygotowanie do sporządzenia sprawozdania finansowego, elementy sprawozdania finansowego, zdarzenia po dniu bilansowym, badanie i udostępnianie sprawozdań finansowych, zatwierdzenie sprawozdania i rozliczenie wyniku finansowego oraz pozostałe zagadnienia. Serwis Bilans2011.pl zawiera porady ekspertów, ważne informacje niezbędne przy sporządzaniu sprawozdania finansowego, wzory druków, przepisy prawne.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Giełda »

  Jeżeli funkcjonujesz jako poważny inwestor, który zawsze zmierza do rozwoju, to znalazłeś się w miejscu w sam raz dla siebie. Jako autoryzowany doradca od długich lat, trudnimy się doradztwem w kategorii finansów firm. Znamy skuteczne sposoby na to, aby Twój kapitał namacalnie wzrósł. Jesteśmy firmą rekomendowaną przez rynek obligacji Catalyst, z uwagi na co możesz powierzyć nam swe interesy. Pomagamy firmom w wejściu na giełdę, co jak wiadomo nie jest realne bez ważnego papierka, jakim jest prospekt emisyjny. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że tworzymy go sprawnie i z dobrym efektem.

  Data dodania: 18 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wymiana walut »

  Coraz większą popularnością cieszą się ostatnio witryny oferujące wymianę walut online. Jednym z takich serwisów jest nie tak dawno oddana do użytku usługa Walutobox.pl. Czym właściwie jest wymiana walut online? Wymianę walut w Internecie możemy podzielić na dwa sposoby. Pierwszy - tradycyjny to wymiana w kantorach internetowych. Usługa działa na takiej samej zasadzie jak wymiana w stacjonarnym kantorze. Cała operacja odbywa się jednak w przed komputerem. Prowizje naliczane są jak w każdym innym kantorze czy banku. Drugi sposób, który opiszemy szerzej to społecznościowa wymiana walut online, gdzie walutę wymieniamy bezpośrednio pomiędzy użytkownikami systemu. Rozwiązanie to ma jedną wielką przewagę nad pierwszym. Prowizje są o wiele mniejsze niż gdyby wymieniać walutę w tradycyjny sposób. Łatwo zobaczyć różnicę korzystając z kalkulatora kosztów znajdującego się na witrynie Walutobox. Jak to wszystko działa w praktyce? Najpierw musimy zarejestrować się w serwisie jako firma lub osoba fizyczna. Wypełniamy wszelkie niezbędne dane potrzebne do rejestracji. Po pomyślnej weryfikacji konta możemy przystąpić do umieszczenia zlecenia. Możemy zgłosić do systemu chęć sprzedaży waluty, albo jej kupna po określonych przez nas kursach. Musimy tylko poczekać, aż ktoś zainteresuje się naszym zleceniem. Wszystko przebiega sprawnie, szybko i przede wszystkim bezpiecznie,ponieważ system posiada połączenie szyfrowane. Uważam, że warto zainteresować się takim sposobem wymiany walut. Oszczędności wynikające z korzystania z Walutoboxu mogą być na prawdę spore.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obrączki ślubne »

  Produkty jubilerskie to niesamowity upominek na każde wydarzenie. Miło jest otrzymać elementy biżuterii, pierścionek i wszelkie inne elementy dostępne w takich miejscach. Poszukując weny na upominek warto pojechać do profesjonalnego punktu, gdzie nie tylko pomogą nam wybrać, ale również powiedzą o wszystkich najnowocześniejszych trendach w modzie. Jesteśmy najlepsi.

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Analiza kosztów »

  Strona poświęcona jest jednemu z najdynamiczniej rozwijających się ostatnimi czasy zagadnień w dziedzinie ekonomii czyli – systemu analiz biznesowych. Serwis oferuje okazałą bazę wiedzy, na temat analiz makroekonomicznych przedsiębiorstw, w skład których wchodzą takie m. in. elementy jak poziom inflacji, sytuacja demograficzna czy otoczenie międzynarodowe. Szeroko opisana jest także analiza mikroekonomiczna podporządkowana takim determinantom jak podaż i popyt, zajmująca się badaniem indywidualnych wyborów konsumenckich i wpływu jakie one wywierają na funkcjonowanie poszczególnych przedsiębiorstw. Na stronie znajdują się także informacje dotyczące zagadnienia takiego jak analiza finansowa, której celem jest diagnozowanie rozwoju konkretnego przedsiębiorstwa w przedziale czasowym. Dostępny jest także niewielki leksykon terminów ekonomicznych, który może się przydać każdemu, niekoniecznie początkującemu inwestorowi.

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firany »

  Poszukujesz obszaru,w jakim będziesz zdołał odnaleźć naprawdę szeroki wybór firan? Zależy Ci na szybkiej transakcji i atrakcyjnych cenach? Liczysz na szansę wybierania z tysięcy różnych modeli,przeróżnych surowców i możliwości łączenia fasonów? Jeżeli tak, to niezaprzeczalnie musisz zapoznać się z naszą ofertą,w której odnajdziesz naprawdę rozmaite firany. Możemy zaoferować Ci głównie zwyczajne i typowe firanki po przystępnych cenach jak i najmodniejsze wzorce jak również dobre jakościowo materiały.
  Wytwórczością i dystrybucją firan zajmujemy się już od lat, posiadamy dlatego w tym gigantyczne doświadczenia i możemy podarować Ci rękojmię pełnego zadowolenia. Po nasze wyroby sięgały już tysiące jednostek i każde z nich były totalnie zadowolone – żywimy nadzieję,że do ich grona dołączysz także i Ty. Stając się naszym stałym konsumentem,będziesz potrafił liczyć na naprawdę atrakcyjne ulgi,rabaty a także akcje promocyjne.

  Data dodania: 01 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomysły na biznes »

  Pomysł na przedsiębiorstwo, jak go odnaleźć, zrealizować i cieszyć się sukcesem. Wszelkie pomysły na zakład produkcyjny krążą wokół i czekają aż znajdziemy metodę by je wyszukać. Możemy wyszukać koncepcja na biznes przez gruntowną analizę rynku, wymagań i problemów konsumentów.Warto zadać sobie wiele pytań: czy posiadam doświadczenie i talent, który będą pomocne przy zakładaniu własnego biznesu/firmy/spółki i co potrafię dobrze robić i czy inni ludzie będą chcieli zapłacić za usługi i towary, które zaoferujesz. Działalność gospodarcza może przyjść znienacka i musisz być na to gotowy. Możesz usłyszeć coś w telewizji lub zwyczajnie wpaść na koncepcja spacerując ulicami ośrodki miejskie. Istotne jest, ażeby wiedzieć jakie trendy w branży obowiązują i które z koncepcji oczywiście przyniosą korzyści.Przed szukaniem myśli na przedsiębiorstwo wskazane jest wypytanie się znajomych, mieszkańców jakie mają potrzeby, których usług oczekują. Możesz zagłębić się w tą niszę rynkową, o której wiesz, że jest nierealizowana jak na przykład gotowanie posiłków dla osób zabieganych, uczących się.Możemy również spróbować koncepcji na zakład usługowy przez dodanie produktu do jakiejś usługi albo zwiększenie jej wartości. Przykładem tu może być zaoferowanie dowozu do lokalu zakupionych owoców i warzyw za symboliczną opłatą. Potencjalne sposobności i okazje możemy też znaleźć na innych rynkach europejskich albo światowych. Zdarzyć się ma możliwość także i taka sytuacja, iż nasz Pomysł na interes będzie wyborny, niemniej jednak przykładowo umieszczenie będzie nietrafiona. Pomysły na przedsiębiorstwo mogą być także udoskonalane przy pomocy burzy mózgów znajomych albo mapy myśli, jak to było przy powstawaniu telewizora kolorowego.

  Data dodania: 21 04 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Portale finansowe

biznes (4), e-biznes (1), Katalog WWW (16), inwestycje (1), firma (3)

Portale finansowe - nowa strona:

Adres: