Usługi Podkategoria: Usługi

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »
 • Usługi - katalog »

  Firmy wykonujące usługi takie jak: „Restauracja METROPOL”, „naprawa telefonów Dafon” czy „ ARKOCH Zbrudzewo” to niektóre z przedsiębiorstw z miejscowego wykazu placówek usługowych miasta Śrem. Właściciele mają szansę zaprezentowania się szerokiemu gronu osób poprzez wizytówkę internetową na stronach serwisu. Warto być wśród firm w portalu. Daje to możliwością, że ktoś wyszukując adresu do usługodawcy trafi akurat na tę w wykazie. Serwis prezentuje także miejscowe centra usługowe, a także interesujące obszary miasta Śrem.

  Data dodania: 12 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kraków »

  Biuro rachunkowe Luka s.c. świadczy kompleksowe i profesjonalne usługi księgowe dla firm jednoosobowych, spółek cywilnych, spółek akcyjnych, spółek z o.o. w Krakowie od 1993 roku, ale nasze doświadczenia z księgowością sięgają do Izby Skarbowej w Krakowie. Księgowość Kraków od początku prowadzenia przez nas doradztwa podatkowego obraliśmy za cel wysoką jakość obsługi klienta. Każda firma jest dla naszych pracowników klientem najważniejszym, każdą firmę traktujemy indywidualne. Biuro podatkowe Kraków mieści się blisko centrum miasta, na ulicy Łukasiewicza 1 w pokoju 28. Posiadamy licencje doradcy podatkowego nr. 01140. Należymy do Stowarzyszenia księgowych w Krakowie. Przykładowe usługi kadrowe, które wykonujemy:
  - Sporządzanie deklaracji ZUS
  - Prowadzenie kart urlopowych, godzin nadliczbowych
  - Przygotowywanie raportów RMUA za okresy miesięczne
  - Prowadzenie akt osobowych
  - Przygotowywanie wszystkich dokumentów
  związanych ze stosunkiem pracy
  - Sporządzenie listy płac
  - Prowadzenie kartotek wynagrodzeń pracowników.
  - Prowadzenie dokumentacji zasiłkowej

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalna pomoc prawna w Lublinie »

  Lubelskie kancelarie - profesjonalne usługi prawne w Lublinie - adwokat i radca prawny.Kancelaria adwokacka i radcy prawnego. Oferta dla klientów indywidualnych, przedsiębiorców i instytucji. Pomoc doświadczonych prawników, konkurencyjne zasady wynagradzania, porady prawne przez Internet. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

  Data dodania: 03 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Inkubator Poznań »

  Unia Europejska promuje m.in. wszystkie funkcjonowania na rzecz innowacyjnej gospodarki. Skorzystała z tego Fundacja Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza, która zainicjowała budowę Zespołu Inkubatorów. Ma być to miejsce, w którym każda firma, stawiająca głównie na innowację, użytkowanie nowych technice, a oprócz tego prowadzenie badań mających an celu unowocześnienie procesu produkcji, może wynająć inkubator Poznań. Jest to przestrzeń biurowo-laboratoryjna. Wszyscy ludzie wynajmujący będą tu mieli dostęp do różnego stylu udogodnień. Pomiędzy nich wymienić warto co najmniej dygestoria, gazy techniczne niezbędne w każdym laboratorium, a oprócz tego meble. Zespół Inkubatorów podzielony jest na kilka sfer. Są tu między innymi pomieszczenia laboratoryjne, przestrzenie magazynowe i biurowe. Wchodzą one w skład strefy laboratoryjnej. Tutaj znajduje się także laboratorium mikrobiologiczne, a oprócz tego hala technologiczna. Kolejna część całego obiektu to sfera informatyczna, zawierająca serwerownię oraz niezbędne pracownie informatyczne. Do tego dochodzą jeszcze inne obiekty dodatkowe, takie jak sale konferencyjne, punkty ksero czy bufet.

  Data dodania: 23 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kowalski - siatka ogrodzeniowa Rzeszów »

  Firma Kowalski z Rzeszowa to tworzenie, montaż, serwis płotów, bram balustrad zewnętrznych i wewnętrznych z wykorzystaniem elementów metaloplastyki. Zapewniamy cynkowanie ogniowe jako standard. Oferujemy sprzedaż siłowników bram. Firma KOWALSKI rozpoczęła działalność w 2008 roku z pomocą Towarzystwa ALTUM – Programy Społeczno-gospodarcze oraz środkom pozyskanym z funduszy unijnych. Przyznane środki pozwoliły na zakup specjalistycznych urządzeń potrzebnych do produkcji głównie kowalstwa artystycznego. Oferujemy miedzy innymi balustrady zewnętrzne. Świadczymy usługi w oparciu o urządzenia będące na wyposażeniu firmy to jest odkuwanie ręczne, rozkucia mechaniczne, skrętarki, giętarki profili nośnych, prasy hydrauliczne, skrętarki elementów metaloplastyki (`C`, `S`, tralki). Posiadamy szeroką ofertę własnych opracowanych wzorów. Uzupełnieniem oferty firmy jest sprzedaż i montaż napędów bram przesuwnych i skrzydłowych takich firm jak TOUSEK czy CAME.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ocena pracowników »

  Biuro Projektowania Systemów Cyfrowych to przedsiębiorstwo powstałe z złączenia ekspertów z dziedziny informatycznej i zarządzania, produkując system mHR, który służy do lepszej reorganizacji prac i rozporządzania zasobami ludzkimi. System ten wspiera pracodawcę, który ocenia kompetencje swoich robotników i stosownie mobilizować ich do dokładniejszego funkcjonowania. Z pomocą mHR ocena pracowników realizowana jest niezwykle skrupulatnie, na skutek czego można wynieść celne wnioski z jej skutków i w ten sposób ulepszyć funkcjonowanie swojej instytucji. Każdego kto jest zainteresowany zapraszamy na Portal internetowy www.mhr.pl i zapoznania się z jego obszernymi możliwościami.

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria Prawna PARAGRAF Kamila Pazur- Prawnik Gdańsk »

  Kancelaria Radcy Prawnego PARAGRAF Kamila Pazur oferuje specjalistyczną pomoc prawną: porady prawne, opinie prawne, projekty umów, pisma urzędowe i procesowe oraz prowadzenie sporów przed sądami wszystkich instancji. Naszym Klientom zapewniamy wsparcie w rozwiązywaniu problemów prawnych życia codziennego, w tym w szczególności dotyczących rodziny, zdrowia, majątku i pracy. Zapewniamy także kompleksową obsługę prawną polegającą m.in. na zapobieganiu i rozwiązywaniu problemów związanych z bieżącym funkcjonowaniem Firm. Usługi wykonywane są w ramach doraźnych zleceń lub stałej obsługi prawnej. Zapewniamy skuteczność w działaniu oraz przejrzyste zasady wynagradzania. Naszym celem jest rozwiązywanie problemów prawnych Klientów oraz zapewnienie każdemu z Nich bieżącej i specjalistycznej obsługi prawnej na najwyższym możliwym poziomie. Dążymy do tego, by nasi Klienci mieli pełne poczucie bezpieczeństwa prawnego, bez względu na zmieniający się stan prawny. Zapraszamy.

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Czyszczenie dywanów »

  Na stronie www zawarto ofertę firm specjalizujących się w utrzymaniu czystości w domach i pomieszczeniach o dużej powierzchni. Jeśli poszukujesz np. firmy zajmującej się sprzątaniem domów w Chełmnie czy praniem dywanów w Częstochowie to ten serwis jest właśnie dla Ciebie. Za pośrednictwem hojo.pl można dokonać wyboru ekipy sprzątającej w zależności od stopnia zanieczyszczenia, czy ilości pomieszczeń. Na hojo.pl znajdują się także referencje dotychczasowych Klientów oraz informacje o ekologicznym sprzątaniu.

  Data dodania: 05 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • GRAFFMARK - programy lojalnościowe – programy partnerskie »

  Firma Graffmark - Skutecznie Wspieramy Twój Biznes. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania marketingowe dla firm. Motywuj swoich klientów i zyskaj ich lojalność wobec firmy!
  Istniejący rynek dobrze już poznał siłę potężnego narzędzia marketingowego jakim jest partnerski system lojalnościowy dla klientów, dlatego nasza firma jako solidnie funkcjonująca platforma Business to Business udostępnia na zasadzie partnerskiej dwa różne programy motywacyjne dla firm. Znaczkowy program lojalnościowy Europunkty.pl oraz Wirtualny program motywacyjny epunkty.pl
  Programy naszej firmy są dostosowane do natychmiastowego wdrożenia, jest również możliwość dany program motywacyjny spersonalizować pod kątem Państwa wymogów. Europunkty to tradycyjny program motywacyjny w którym wyposażamy naszego partnera w spersonalizowane katalogi nagród oraz holograficzne naklejki. Klienci przyznane znaczki zamieniają na nagrody z katalogu. Epunkty to współczesny system lojalnościowy opierający się na wirtualnych kontach utworzonych na specjalnie utworzonych stronie internetowej www.(NazwaTwojejFirmy).epunkty.plna której Klienci mają 24 godzinny dostęp do własnego konta za pośrednictwem którego mają możliwość sprawdzić obecne saldo punktowe i dokonać wymiany punktów na ciekawe nagrody rzeczowe. Wieloletnia praktyka na europejskim rynku pomaga nam dotrzymać kroku nawet najwyższym wymogom stawianym przez dzisiejszy rynek marketingowy. Do dyspozycji posiadamy własne zaplecze logistyczne co wiąże się ze zminimalizowaniem kosztów dla naszego partnera, w dodatku zajmujemy się pakowaniem, adresowaniem, wysyłaniem oraz obsługą reklamacji produktów. Graffmark, Zbieraj punkty, odbieraj nagrody!

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro rachunkowe Kielce »

  BILANS-SERVIS oferuje profesjonalną i solidną obsługę finansowo-księgową Twojej firmy, prowadzenie ksiąg rachunkowych, prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, rozliczanie podatku dochodowego i VAT, wypełnianie deklaracji podatkowych, obsługę płac i rozliczeń z ZUS, sporządzanie sprawozdań finansowych, dokonywanie analiz finansowych.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis dla niań »

  Jeśli poszukujesz godnej zaufania opiekunki dla dziecka sprawdź stronie www babyandcare.pl, w bazie firmy babyandcare zamieszczamy ogłoszenia tylko zaufanych niań.Nasze nianie pozytywnie odbyły kursy odnośnie pomocy przedmedycznej, posiadają też zaświadczenia ukończenia kursów języków obcych oraz gry na instrumentach. Zapewniamy pieczę nad dziećmi w systemie całodobowym, a rekrutacja u nas jest darmowa.Predyspozycje do pracy w roli opiekunki, weryfikowane są przez pracowników babyandcare przy pomocy specjalistycznych testów. Czynimy to wszystko po to, by rodzice mieli szansę czuć się komfortowo powierzając nam swoje dzieci. Baby And Care może poszczycić się doskonałą renomą uzyskaną od samodzielnych ekspertów. Bezpieczeństwo i wygoda naszych małych podopiecznych oraz kobiet oczekujących na dziecko oraz tuż po porodzie, jest dla nas najważniejsze.Szeroka oferta serwisu dla niań Baby&Care to prócz niań też: guwernantki, opieka fizjoterapeuty, opieka i wsparcie dla kobiet ciężarnych, fachowa pomoc medyczna nad dzieckiem oraz młodą mamą, zobacz inne usługi agencji na stronie www.babyandcare.pl.Jeśli poszukujesz niani, zaufaj fachowcom, serwis Baby&Care pomoże Ci określić wymagania i dostosować taki wariant opieki nad maluchem, aby właściwie służyć całej Twojej rodzinie, ale przede wszystkim dziecku. Możesz wybrać: Nianię językową, na pełny etat. Nasza niania w miłej atmosferze będzie uczyć Twoje dziecko dowolnego języka obcego. Niania zatrudniana przez babyandcare niania językowa włada na wysokim poziomie przynajmniej jednym językiem za wyjątkiem rodzimego. Według wymagań rodziców, niania może rozmawiać z dzieckiem tylko w języku obcym.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz, JnK-Studio, Łódź »

  Strona internetowa firmy JnK-Studio świadczy usługi z zakresu architektury wnętrz. W swojej ofercie posiada projektowanie i aranżacje wnętrz różnego typu pomieszczeń od budynków mieszkalnych po pomieszczenia komercyjne. Projekty wnętrz na każdym etapie są konsultowane z inwestorem, tak ażeby sprostać jego pomysłom o ładnym mieszkaniu. Jesteśmy firmą która na bieżąco śledzi nowości na rynku oraz aktualne trendy z branży budowlanej. Możemy się pochwalić owocną współpracą z wieloma specjalistami z branży od ekip budowlanych, hydraulików, elektryków po branże sklepy.

  Data dodania: 12 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Sauny Safin »

  Chodzenie do sauny jest niczym korzystanie z salonu zabiegów medycyny estetycznej. Sauna poprawia sprężystość skóry i jest to zarazem czysta przyjemność tudzież leczenie wielu schorzeń dolegających wielu ludziom. Po co Ci botox czy masaże relaksacyjne? sauna infrared daje wręcz o wiele lepsze rezultaty! Z pewnością systematyczne saunowanie zastąpi Ci częstych wizyt u lekarza i wydanych pieniędzy na zbędne leki. IR z podczerwonym systemem promieniowania idealnie sprawdza się jako Twój domowy terapeuta. Zainstalujesz ją niemal w każdym domu, taka sauna nie zabiera wiele miejsca. Chcesz dowiedzieć się więcej o możliwościach instalacji sauny infrared w domu? Odwiedź nasz sklep w Agacie w Katowicach tudzież przeczytaj artykuły na stronie www.safin.pl zadzwoń!

  Data dodania: 11 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia Grudziądz »

  W istnieniu dowolnego człowieka odbywają się chwile, które ten chciałby zatrzymać w formie wspomnień na przyszłe losy. Mowa o ślubach, unikalnych urodzinach i innych tego typu znaczących terminach. Aby żaden szczegół tak bardzo ważnych dla nas przecież zdarzeń w wyniku upływu lat nam nie umknął oraz by nasze retrospekcje były jak najbardziej barwne, warto przemyśleć zapisanie szczytowych momentów w postaci zapisu wideo lub profesjonalnie zrealizowanej sesji fotograficznej. Za przyczyną zastosowania usług, które przedkłada Ci fotograf, będziesz w stanie nie tylko w którejkolwiek chwili cofnąć się do upamiętnionych na zdjęciach lub taśmie filmowej wydarzeń Twojego życia, lecz także podzielić się swymi wspomnieniami z krewnymi! To olśniewające rozwiązanie, aby najbardziej znaczące momenty Twojego życia i życia członków Twej rodziny na stałe były obecne w Twojej pamięci!

  Data dodania: 08 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Całoroczne ateriałowe rolety od Tomżal »

  Wśród dekoracji okiennych zacięty bój toczą rolety i żaluzje. Mają one swoich zagorzałych zwolenników i każdy broni swoich racji, co jest lepsze, co wygodniejsze a co praktyczniejsze. Do rozstrzygnięcia tej kwestii zapraszamy serdecznie na naszą nową stronę. Dowiesz się, jakie zalety mają rolety materiałowe nad żaluzjami i odwrotnie. Z całą pewnością żaluzje mają swój specyficzny klasyczny charakter, i pasują niemal do każdego pomieszczenia. Rolety materiałowe są zaś bardzo pomysłowe i mogą mieć wiele zastosowań od stałych na okiennych po wewnętrzne pomysłowo przesuwane bezpośrednio na szybie. Jeżeli chcesz sprawdzić jak odnosi się to do praktyki zajrzyj po prostu na naszą stronę internetową. Odpowiedź nas w naszym kompleksie, a odpowiemy na wszelkie nurtujące Cię pytania.

  Data dodania: 11 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pufy Sako »

  Produkty firmy EkoPufy wytwarza się z wysokiej jakości granulatu styropianowego i ekoskóry, co powoduje, że posiadają wszelkie najistotniejsze atesty zrzeszeń zajmujących się zdrowiem i pilnujących by sprzedawane produkty były wysokiej jakości. Z założenia kształt takiego mebla sprawia, że można go modelować na różne sposoby, co, w zestawieniu z bogatą gamą barw, oferuje niemal nieskończone możliwości urządzania mieszkania bądź domu. Koniec ze standardowymi, nudnymi fotelami, nigdy więcej niewygodnej pozycji i bólu pleców.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie flotą samochodową »

  Firma MW Assistance świadczy usługę zarządzania flotą samochodową. Swoją ofertą służy zarówno klientom indywidualnym jak i biznesowym. W kompetencjach agencji mieści się rutynowa opieka nad sprawnym autem (umawianie wizyt serwisowych, monitorowanie ważności terminów badań technicznych, sezonowa wymiana opon i inne) jak również pomoc w likwidacji szkód komunikacyjnych (w tym kontrola likwidacji szkody, zorganzowanie auta zastępczego i inne).
  Nasz doradca o każdej porze jest do państwa dyspozycji.
  Oprócz zarządzania flotą samochodową w wchlarzu usług są: ubezpieczenia samochodu, wynajem samochodów oraz leasing konsumencki.
  Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja promocji merchandisingowej »

  Teraz jest czas, w którym reklama stała się bardziej opłacalna niż oszczędzanie na niej. Polskie firmy coraz częściej wybierają merchandising, jako formę skutecznej sprzedaży. Jesteśmy pewni, że merchandising przyniesie wymierne korzyści i dla Ciebie i dla naszej agencji merchandisingowej. Jeżeli nie wiesz do końca na czym polega ta usługa, po to jest wpis w niniejszym katalogu. Również o pozostałych usługach, jakimi są outsourcing sił sprzedaży. Chcesz skutecznie zarządzać zespołem pracowniczym? My Ci w tym pomożemy! Outsourcing jest naszym polem popisowym, przyjdź do naszego biura bądź wejdź na savoir stronę internetową.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Norkop - profesjonalne stoły bilardowe »

  Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Norkop - producenta profesjonalnych stołów bilardowych wraz z serwisem w Polsce. Wykorzystujemy wyłącznie materiały uznane w naszej branży, takie jak: włoskie kamienne płyty, sukna bilardowe Ivana Simonisa, Goriny, Hainsworth

  Data dodania: 27 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo samochodowe netCars »

  Firma netCars oferuje Państwu usługi w zakresu doradztwa samochodowego, w tym: poszukanie odpowiedniego samochodu, sprawdzenie stanu technicznego, legalności pochodzenia, historii powypadkowości oraz załatwienie formalności zakupu. Udzielamy gwarancji na kupowany samochód. Przyjmujemy zlecenia na zakup samochodów używanych i nowych. Działamy głównie na terenie woj. mazowieckiego. Wyjątkowo w woj. świętokrzyskim, łódzkim i warmińsko-mazurskim (inne do uzgodnienia).

  Data dodania: 05 01 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi

Usługi - nowa strona:

Adres: