Usługi Podkategoria: Usługi

« poprzednia strona · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · następna strona »
 • Używane maszyny drogowe »

  Jeżeli interesuje cię kupno maszyn budowlanych powinieneś wiedzieć, że nasza działalność specjalizuje się w sprzedaży sprzętu takiego rodzaju jak maszyny drogowe, albo również maszyny budowlane używane. Tego typu używane maszyny drogowe przedstawione są na sprzedaż lecz i także produkowane są przez naszą działalność. Znajdziesz w naszej firmie propozycjach nie tylko ł34 jednak i również wiele różnych. Wszelkie sprzęty są doskonałe pod względem warunków jak i także spełniają wszelkie oczekiwania Unii Europejskiej, dzięki czemu zdecydowanie warto sobie na ich zakup pozwolić.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Usługi transportowe Poznań »

  Drabant Taxi Usługi Transportowe z Poznania to nie tylko tradycyjny transport mebli, lecz również natychmiastowa obsługa przesyłek i transport listów. Transportuje rzeczy do szerokości dwóch metrów. Mogą to być materiały ogrodnicze i rozmaitego typu meble. Przeprowadzki - w Drabant Taxi Usługi Transportowe - są tanie i sprytnie zorganizowane. Drabant Taxi Usługi Transportowe z Poznania to też pomoc w nieprzewidzianych sytuacjach. Gdy będzie mieć miejsce zastój w produkcji, Drabant Taxi odbierze i przywiezie część, która uległa popsuciu. Jeżeli konkretna osoba rozwozi jakieś artykuły, a jej auto nagle ulegnie usterce, Drabant Taxi może przejąć chwilowo jej obowiązki. Umiejętność komunikacji w języku angielskim pozwala odbierać z dworca obcokrajowców umówionych na spotkania biznesowe. Obsługiwane są konferencje naukowe na obszarze całego kontynentu. Firma obsługuje zleceniodawców całodobowo.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wynajem samochodów Poznań »

  ProMobil Fleet z Poznania to spółka która oferuje długoterminowy najem samochodów jak i fachowe zarządzanie flotą samochodową. Swoją ofertę poznańskie przedsiębiorstwo kieruje do Klientów, którzy życzą sobie tylko kilku pojazdów, jak również do firm, które potrzebują większą liczbę samochodów. W ramach oferowanej oferty ProMobil Fleet, oprócz wynajmu samochodów, oferuje także kompleksową obsługę pojazdów, w skład której wchodzi między innymi serwis, naprawa czy też różnego typu ubezpieczenia. Każdy Klient korzystający z propozycji firmy ProMobil Fleet może liczyć na uzyskanie profitów finansowych, które w znacznym stopniu przyczynią się do pomniejszenia finansów przeznaczonych na administrację. Wpływ na to mają między innymi czynniki takie jak stała miesięczna opłata za wynajem samochodów, brak potrzeby inwestowania własnego kapitału bądź sposobność szczegółowego planowania wydatków.

  Data dodania: 24 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zabudowa stoisk targowych »

  Poznańska firma Ideaexpo.mtp specjalizuje się w budowie stoisk targowych przeznaczonych dla klientów biznesowych - właścicieli firm i przedsiębiorstw, jak i dla przedstawicieli administracji państwowej i samorządowej. W ofercie firmy znajdują się propozycje zabudowy we wszystkich dostępnych systemach wystawienniczych oraz aranżacje nietypowe, zarówno pod względem wyglądu, jak i zastosowanych materiałów.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szukacze »

  Firma nasza zrodziła się jako jednostki handlowo-usługowe w specjalizacji sprzętu ofiarowanego dla prac telekomunikacji oraz wszystkich tych, które montują oraz konserwują łącza kablowe. Źródłowym produktem dostarczanym za pośrednictwem na rynek polski był przez wiele czasu fachowy wyposażenie do identyfikacji linii telefonicznych oraz żył kablowych, testowania sieci telekomunikacyjnych przy zastosowaniu mikrotelefonów monterskich. W następnej kolejności firma rozpoczęła pozyskiwanie pionierskich rynków oraz rozpoczęła rozszerzać swoją ofertę komercyjną o nowe urządzenia oraz usługi odróżnych dostawców z całego globu. Kluczowym kierunkiem adresowania obowiązującej propozycji są dla nas jednostki związane z przeróżnego typu sieciami znajdującymi się pod ziemią i kablowych sieci oraz automatyki. Specjalne miejsce w naszej ofercie zajmują układy weryfikacji telewizyjnej i uniwersalny osprzęt do tych systemów mających zastosowanie na sieciach wodociągowo-kanalizacyjnych. W owej specjalizacji dysponujemy sporą różnorodnością produktów od wielu czołowych światowych producentów.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki Łódź »

  Przeprowadzki Łódź, które świadczy firma Altra pozwolą na bezpieczny transport mebli, i innych przedmiotów w Łodzi oraz w całym województwie. Rozwiązania logistyczne naszej firmy przeprowadzki Łódź) pozwolą na szybką zmianę lokalizacji biura, lub miejsca zamieszkania. Poza usługami lokalnymi (Łódź oraz województwo łódzkie), świadczymy usługę przeprowadzki w całej Polsce. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą na przeprowadzki, która dostępna jest na naszej stronie www oraz odwiedzenia naszego biura w mieście Łódź.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Identyfikacja wizualna »

  Tworzenie loga firmy to jedna z usług Euro-Logo. Można tu nie tylko zamówić znak firmowy, lecz i zorganizować identyfikację wizualną na inne sposoby. Papier firmowy i listowy są tego przykładem. Opinie zamawiających pokazywane są na stronie. Jest również zakładka z realizacjami. Logo może zostać przygotowane zgodnie z projektem usługobiorcy albo powstać dzięki pomysłom projektantów. Biuro słynie z wyjątkowego projektowania logotypów. Na witrynie nie ma cennika identyfikacji wizualnej, należy określić zapytanie. Propozycje loga bazują na formatach wektorowych. W cenie jest nanoszenie ewentualnych poprawek. Zawsze prezentowanych jest kilka propozycji znaków firmowych. Projektowanie loga zamawiać należy w polecanej firmie, gdyż będzie ono następnie stale obecne w życiu przedsiębiorstwa. Opłaca się korzystać z usług Euro-Logo.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mycie okien gdynia »

  Jeśli właśnie poszukujesz załogi do porządków w Twej firmie i chcesz, żeby usługi czynione były przez nią w sposób jak najbardziej profesjonalny oraz zręczny. Musisz mieć pojęcie, iż najlepszym rozwiązaniem będzie fachowa firma sprzątająca gdynia. Da ona Tobie pewność, iż wszelkie zadania, które jej polecisz, pozostaną załatwione w sposób kompleksowy. Wartościowa firma sprzątająca trójmiasto posiada rozległy arsenał usług dający możność zaoszczędzenia pieniędzy i czasu na wyszukiwanie ekip do realizowania robót różnorodnego rodzaju od tak rutynowych jak czyszczenie powierzchni biurowych, do utrzymywania sterylności w jednostkach leczniczych, dowolnego typu zakładach wytwórczych, mycie okien gdynia i nawierzchni szklanych, a także sytuowanie przeróżnych zabezpieczeń na biurowcach.

  Data dodania: 14 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Okna Bydgoszcz »

  Montaż okien czy rolet nie jest zadaniem cechującym się prostotą, korzystanie z usług fachowców zapewnia nam, że okna i rolety będą trwały w tej samej pozycji oraz kondycji przez długie lata. W przypadku jeżeli montaż nie będzie rzetelny to może się okazać, że rolety będą parować oraz zmieniać swoje położenie, co nie jest kompletnie odpowiednie. Zapraszam Państwa do skorzystania z firmy Matmar z Bydgoszczy, ich specjalnością jest montaż rolet oraz okien. Tak montaż jak sprzedaż i produkcja. Serdecznie zachęcam Państwa do zapoznania się z ich ofertą przedstawionej na stronie firmowej.

  Data dodania: 24 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dekoracje weselne stołów »

  Magia Dekoracji zajmuje się organizowaniem uroczystości ślubnych oraz chrzcin, jubileuszy, imprez sylwestrowych i firmowych. Przepiękne kompozycje kwiatowe oczarowują tworząc nieprzeciętny i bajkowy klimat. Za każdym razem powstają oryginalne i niepowtarzalne dekoracje sal weselnych, aut ślubnych, kościoła, Urzędu Stanu Cywilnego i plenerów. Wszystkie dekoracje weselne stołów są wykonane wg własnego projektu, zgodnie z upodobaniami klientów. Magia Dekoracji przedstawia świat pełen fantazji, finezji i prawdziwego wdzięku. W ofercie weselnej oferuje pełną florystykę ślubną, kosze dla Rodziców, dywany, kute stojaki, szklane wazony i inne dodatki, kryształowe łańcuchy, prezenty dla gości, piękną klatkę na telegramy oraz zaproszenia, zawiadomienia oraz dekoracje kościoła. Oferta przygotowania Komunii jest skierowana do osób, które pragną podkreślić istotę uroczystości, jaką jest Pierwsza Komunia Święta. Oryginalne idee realizowane są z precyzją, kompozycje wykonane z pięknych kwiatów i dodatków, to narzędzia, którymi posługuje się przy swoich projektach. Wyjątkowe okoliczności zasługują na wyjątkowe dekoracje. Oferta przygotowania zgromadzeń firmowych skierowana jest do firm, które, starają się podkreślić charakter uroczystości, profil danej firmy i jego osobowość. Bezgraniczne możliwości i wyobraźnia sprawią, że uroczystości na długo pozostają w pamięci gości. Niebagatelne akcesoria, subtelność i doskonałe wykonanie to tylko niektóre cechy, którymi Magia Dekoracji kieruje się przygotowując projekt.

  Data dodania: 30 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma przeprowadzkowa, transportowa Kraków »

  Niezmiernie często zdarza się, że jesteśmy zmuszeni do przeprowadzenia się w inne miejsce. Przyczyny takiego stanu rzeczy na ogół są takie jak: odnalezienie lepszej pracy, czy ucieczka od dotychczasowego otoczenia. W takich momentach zastanawiamy się, czy w okolicy prosperuje dowolna firma przeprowadzkowa. Kraków to miejsce, w jakim tego rodzaju podmiotów istnieje faktycznie dużo. Jednym spośród nich jest sławna i szanowana firma Przeprowadzki na 102. Do tego momentu miała ona sposobność współpracy z wieloma docenionymi przedsiębiorstwami, więc w tym wypadku z pewnością mamy do czynienia z wprawną obsługą. Więcej wiadomości na temat możliwych referencji da się znaleźć na stronie internetowej przeprowadzkikrakow24.pl Według opinii wielu dawnych klientów jest to świetna firma transportowa. Kraków to rynek, który błyskawicznie to zweryfikuje, ze względu na wysokie oczekiwania konsumentów.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis samochodowy w bielsku Podlaskim »

  Warsztat oferuje pełen zakres usług motoryzacyjnych samochodów osobowych, dostawczych czy też ciągników siodłowych - zaczynając od przeglądów technicznych, kapitalnych remontów silników, napraw powypadkowych, naprawę mechaniki samochodowej, montaż alarmów czy też immobilizerów, poprzez przedłużanie ważności dowodów rejestracyjnych a także rejestracji haków holowniczych. Prowadzimy dla Was kompleksowy sklep motoryzacyjny bielsk podlaski jest miejscem naszej działalności. U nas znajdziesz serwis samochodów dostawczych, serwis ciężarowy, serwis klimatyzacji a także lokalna Stacja Kontroli Pojazdów Bielsk Podlaski.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pogrzeb »

  Znalazłeś się w niefajnej sytuacji i musisz pochować bliską tobie osobę? Musisz wiedzieć, że wesprzemy Cię przez przyszykowane specjalnie propozycje z jakimi większość z was ma okazję zapoznać się bez pośrednio przez internet na przygotowanej stronie www. Odnajdziesz na niej właściwie naszykowane oferty zakładu którym jest zakład pogrzebowy. To właśnie tego typu zakład kamieniarski gwarantuje klientom też całodobowe usługi pogrzebowe z których po prostu każdy musi skorzystać. Przyszykowaliśmy dla ciebie także na stronie dobrze funkcjonujący katalog firm funeralnych dzięki temu za pomocą jednej strony macie okazję wszystko załatwić bez żadnych dodatkowych problemów!

  Data dodania: 20 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kostka granitowa Wroclaw »

  Od lat zajmujemy się projektowaniem i aranżacją ogrodów, z pasją podejmujemy się nowych zleceń, wykorzystując przy tym zarówno zdobyte doświadczenie jak i intuicję. Wykonujemy także prace brukarskie przy użyciu materiałów takich jak: polbruk, granit, klinkier i kamień. Doradzamy przy wyborze odpowiedniego materiału, aby był on jednocześnie łatwy w utrzymaniu i estetyczny. Nasza firma z siedzibą w Warszawie oferuje Państwu profesjonalne usługi brukarskie oraz ogrodnicze na terenie całego kraju, a przede wszystkim w Warszawie i jej okolicach. Zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Organizacja Imprez Warszawa »

  Zdawać by się mogło, że organizacja imprez w centrach handlowych to nic trudnego, jednakże to tylko wyobrażenie. Osoby znające się na rzeczy wiedzą, że by się za to zabrać, trzeba posiadać chociażby śladowe doświadczenie, w innym przypadku nie obędzie się bez mniejszych, lub większych wpadek. Na szczęście na rynku nie brak firm, które służą wprawną pomocą w tym zakresie. Do tej grupy zalicza się sławna i ceniona Agencja artystyczna FLOW. Dokładny zakres świadczonych przez nią usług mieści się na stronie internetowej agencja-flow.pl. W razie czego powinno się zapisać sobie gdzieś w notesie ich numer telefonu: 723-596-204. W końcu nigdy nie wiadomo, kiedy nam przyjdzie do głowy organizacja imprez. Warszawa jest ośrodkiem miejskim, w którym odbywa się ich największa ilość w zestawieniu do innych miejsc w Państwie Polan.

  Data dodania: 04 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis aparatów fotograficznych »

  Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu serwis aparatów fotograficznych a także serwis aparatów cyfrowych w Warszawie. Stawiamy sobie zadania którym jest naprawa aparatów na wysokim świtowym poziomie. Dysponujemy wyszkoloną kadrą techniczną która jest kształcona u zagranicznych producentów przez co możemy zapewnić Państwu serwis aparatów w przystępnej cenie. Prowadzone przez nas serwisy napraw: serwis canon, serwis nikon, serwis sony, serwis olympus, serwis panasonic i wiele inych. Dla Państwa oferujemy bezpłatne kosztorysy napraw dzięki czemu nie narażamy naszych Klientów na niechciane koszty. Na nasze usługi dajemy 6 miesięcy gwarancji co potwierdza poprawnie wykonaną usługę. Świadczymy dla Państwa usługi z całej polski przez odbiór sprzętu od Państwa bezpośrednio przez kuriera. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

  Data dodania: 15 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Regeneracja Maglownic - Diagnostyka Układów Kierowniczych »

  Firma zajmuje się diagnostyką układów kierowniczych oraz regeneracją przekładni kierowniczych i maglownic. Jeżeli Twoja przekładnia kierownicza cieknie, stuka na nierównościach, traci wspomaganie,zacina się lub pracuje z oporami to jesteśmy do Twoich usług. Nasz serwis maglownic usuwa wycieki i luzy na listwie w przekładni kierowniczej. Istnieje także możliwość naprawy razem z montażem i demontażem w ciągu tego samego dnia. W przypadku gdy twoja przekładnia jest na tyle zużyta ze nie nadaje się do naprawy możliwa jest wymiana na nową lub zregenerowaną. Nasz serwis maglownic jest do Państwa usług.

  Data dodania: 17 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Usługi informatyczne Kraków »

  Krakowska firma zajmująca się outsourcingiem działań IT oraz usługami informatycznymi. Prowadzi pogotowie komputerowe oraz instaluje centrale telefoniczne.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wideofilmowanie warszawa »

  Nasza firma zawodowo zaprząta się tworzeniem obrazów z wesel. Video na ślub i wesele warszawa to poważna sprawa. Wiemy o tym, bo sami wzmiankujemy nasze wesela z łezką w ślipiu. Te przeżycie podpowiada nam, że najpiękniejsze co dla was możemy sprawić to zrobienie filmu doskonałego, Który nie tylko będzie przytaczał zeszły czas balu, ale co więcej przeniesie nas w aurę wesela gdy wygodnie będziemy siedzieć w fotelu oglądając ten film. Żadne wesele nie jest nam koszmarne, a nasi kamerzyści warszawa to praktycy którzy są sławni w tym co wytwarzają. Nadto dysponujemy wyspecjalizowaną techniką. To daje nam przewagę nad konkurencją.wideofilmowanie warszawa www.vhdart.pl. Sprawdź nas

  Data dodania: 04 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Catering Sushi Warszawa »

  Oto-Sushi to połączenie szacunku do kuchni japońskiej  z otwartością na nowe smaki i kulinarne doznania. Specjalnością restauracji są tradycyjne sashimi, nigiri i maki, a oprócz tego dania kuchni fusion, podane w sposób niebywale elegancki i finezyjny. Wszystkie dania przygotowywane są na oczach klientów. Takie połączenie i otwartość sprawiają, że Oto-Sushi jest miejscem magicznym, którego nie chce się opuszczać. Ogromnym plusem restauracji jest również miła i subtelna atmosfera, przepełniona dźwiękami przyjemnej muzyki. Oferowane menu przyrządzane jest ze z dużą dokładnością dobranych składników, pochodzących jedynie od dobrych i sprawdzonych dostawców. Wychodząc naprzeciw potrzebom i wymaganiom kontrahentów, restauracja Oto-Sushi wprowadziła do osobistej oferty profesjonalny catering sushi, w ramach którego zamówione przez telefon dania, dostarczane są do nabywcy pod wkazany poprzez niego adres. Dzięki temu możliwe jest zorganizowanie kulinarnej uczty w zaciszu swojego mieszkania. Nabywcy restauracji mogą dodatkowo liczyć na interesujące ceny, które dostoswane były do sposobów inwestycyjnych każdego portfela, wręcz studenckiego.

  Data dodania: 22 12 2011 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 12 · 13 · 14 · 15 · 16 · 17 · 18 · 19 · 20 · 21 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi

Poznań (7), komunie (1), wroclaw (4), strony (4), Wrocław (4), bagażowy (1)

Usługi - nowa strona:

Adres: