Usługi Podkategoria: Usługi

« poprzednia strona · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · następna strona »
 • Dachy płaskie »

  Płaskie dachy są doskonałym rozwiązaniem dla ludzi, którzy potrzebują oszczędzić dużo miejsca, wznosząc budynek zajmujący większą powierzchnię.
  Można je wykorzystać w obojętnie jaki sposób - zlokalizować tam klimatyzację, obsługującą cały biurowiec, utworzyć parking dla pracowników, lub w przypadku budynków mieszkalnych przekształcić dach w kipiące radosną zielenią patio. Takie rozwiązania to doskonała recepta, jeśli mamy na myśli oszczędność pieniędzy i przestrzeni.
  Nasza firma od prawie dziesięciu lat pracuje przy dachach płaskich, a także mocno powiązaną z nimi izolacją przeciwwilgociową. Jeżeli poszukujesz w pełni profesjonalnej firmy, w której pracują najlepsi znawcy swego fachu, obowiązkowo sprawdź naszą witrynę - żadne zlecenia nie są wyzwaniem, któremu nie jesteśmy w stanie podołać.

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia budowlane »

  Zapewniamy Państwu szeroki asortyment różnego rodzaju ogrodzeń. W naszej katalogu usług/produktów można odkryć przeróżnego stylu ogrodzenia budowlane, takie jak: ogrodzenia ażurowe i ogrodzenia całe, a również stopy ogrodzenia. Zachęcamy do skorzystania z promocji, osiągalnych na mojej witrynie www. Nasze towary dostarcza wiodący europejski dostawca - firma Global Business Group.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agencja modelek »

  Agencja modelek Moda Forte założona w 1992 roku w Łodzi. Posiada biura handlowe w Łodzi oraz w Warszawie, studio DTP i studio fotograficzne. Zajmujemy się kompleksową obsługą produkcji telewizyjnych, sesji fotograficznych oraz pokazów mody. Jesteśmy producentem największej w Polsce imprezie modowej - Fashion Week Poland. Współpracujemy przy castingach do największych produkcji reklamowych w Polsce. Nasze modelki oraz modele chodzą po najlepszych wybiegach w Polsce oraz na świecie.

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wypadek w pracy »

  Wiemy jak cieżko zapewnić sobie fachowa pomoc powypadkową i odpowiednie odszkodownaie w postaci odszkodowania. Zajmujemy się pełną obsługą powypadkową i uzyskiwaniem odszkodowań. Jeśli konieczny jest ci prawnik i chcez otzymać odszkodowanie który zdarzył się w w Norwegii przyjdź do Nas . Gwarantujemy doświadczenie i fachową pomoc wszystkim zainteresownaym. Zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny internetowej i przekonania się o rzetelności i wysokiej jakości usług naszej firmy.

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Internet radiowy radom »

  Ciągły i prędki dostęp do Internetu na terenie miejscowości Radom oraz okolic. Bezpieczeństwo naszego Internetu zapewnia trwały sprzętowy firewall. Gwarantujemy swoim interesantom dojście do sieci bez żadnych ograniczeń - czasowych, ilościowych, nie blokujemy portów. Niekosztowny internet z poręką bezpieczeństwa i prędkości. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą szybkiego internetu w Radomiu.

  Data dodania: 11 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tusze wolowe »

  Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł nabyć dla siebie i rodziny odpowiedni zapas mięsa? Jednym z wspomnianych miejsc może być ubojnia zmskiba.pl, która oferuje całkowity rozbiór mięsa wołowego i wieprzowego. Za sprawą osobistego życzenia i Twoich potrzeb. Twory z mięsa, które oferuje ten zakład są zawsze najwyższej jakości, starannie przyrządzone i odpowiednio wysmakowane, dopieczone oraz posiadające odpowiednie aromaty smakowe. Jeżeli szukasz miejsca w rejonie pomorskim, które zaoferuje Ci wysoką jakość usług oraz włączy całość na jak najlepsze obroty – możesz śmiało i pewnie skorzystać z opisanej oferty. Namawiamy do tego realnie, bowiem postawiliśmy na i cenimy jakość!

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Place zabaw »

  Ogólnopolski serwis o placach zabaw oraz małej architekturze powstał z myślą o nieustannie rosnącym popycie na miejsca wypoczynku, na przykład place zabaw lub parki. Aktualne analizy wskazują na wzrost liczby inwestycji budowlanych tego typu. Przed władzami samorządowymi obecnie stawia się wymagania w rodzaju wyposażenie każdej ze szkół podstawowych w place zabaw, w ramach programu „Radosna Szkoła”. Inwestorzy prywatni, których klientami są rodziny z małymi dziećmi, budując nowe osiedla, wyposażają je w place zabaw. Priorytetem inwestorów jest bezpieczeństwo użytkowników miejsc rekreacyjnych. Współczesne nawierzchnie na place zabaw spełniają wszelkie obowiązujące normy bezpieczeństwa. Serwis www e-placezabaw.pl stworzono z zamiarem promowania współpracy podmiotów zapewniających wszelkie elementy budowy oraz wyposażenia placów, np. sprzęty do zabawy i elementy małej architektury.

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Schody drewniane Poznań »

  Firma PABA-SYSTEM działa w branży stolarki budowlanej już od dekady. W asortymencie przedsiębiorstwa są okna PCV jak i okna aluminiowe. Usługi obejmują przede wszystkim rynek lokalny - Poznań i okolice, jednak nie tylko. Przedsiębiorstwo PABA-SYSTEM posiada rozbudowany serwis internetowy. Umożliwia to dotarcie do szerszej rzeszy zleceniodawców. Firma PABA-SYSTEM ma punkt dystrybucyjny z siedzibą w Poznaniu. Tam można sprawdzić pełną ofertę, zawierającą m.in. meble kuchenne na wymiar. W asortymencie dostępne są meble do kuchni, do biura i meble do aptek. Oferowane rolety zewnętrzne i rolety wewnętrzne albo żaluzje cechuje trwałość i odporność na zniszczenia. Zakład PABA-SYSTEM zapewnia również montaż artykułów i akcesoriów okiennych w siedzibie interesanta.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie domów Wrocław »

  Współczesny świat przepełniony jest pośpiechem i pędem, dlatego też zazwyczaj brakuje czasu na priorytetowe czynności porządkowe. Namacalnym wynikiem jest w tej sytuacji wzrastające zlecenia na sprzątanie praca wrocław, demonstrowane z reguły poprzez rozbudowane jednostki sprzątające. Warto podkreślić, że spółki sprzątające wrocław wrocławgwarantują potencjalnym pracownikom odpowiedni sprzęt i przyszłościowe detergenty, dzięki czemu prace porządkowe przebiegają sprawnie i śpiesznie, dając jednocześnie widoczne efekty działań. Kwestia ta jest widoczna głównie z działaniach z zakresu sprzątanie biur wrocław, charakteryzująca się kompleksową i pełną obsługą porządkową. wrocław

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Notariusz Poznań »

  Kancelaria Notarialna MIKOŁAJ SIENNICKI – notariusz z Poznania, oferuje fachową pomoc we wszelkiego rodzaju pracach, w których konieczna jest interwencja notariusza. Odpowiednie zabezpieczenie różnorakiego rodzaju oświadczeń dokumentem notarialnym stanowi w wielu sytuacjach konieczność. Biorąc to pod uwagę, poznańska Kancelaria Notarialna MIKOŁAJ SIENNICKI – notariusz, proponuje swe świadczenia Klientom indywidualnym, jak i różnorodnym instytucjom. W ich zakres wchodzi między innymi tworzenie wyciągów z akt, czy też oświadczeń notarialnych. Z oferty Kancelarii Notarialnej MIKOŁAJ SIENNICKI – notariusz z Poznania, czerpią Klienci z różnorakich branż, zajmujący się różnego rodzaju pracami. Oprócz przygotowywania fachowych dokumentacji notarialnych, Kancelaria Notarialna MIKOŁAJ SIENNICKI także przyjmuje na przechowanie wartościowe papiery bądź pieniądze, jak też trudni się przekazywaniem oświadczeń.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport Wrocław »

  Sidor Transport Przeprowadzki to przeprowadzki w najlepszym wydaniu. Ponad dwie dekady trudnimy się przeprowadzkami we Wrocławiu jak również na terenie Dolnego Śląska i Kraju. Zapewniamy specjalistyczny transport mebli wykonany przez kadrę rzetelnych pracowników, którzy szybko i dyskretnie realizują powierzone im zadania. Flota naszych samochodów dysponuje elementami niezbędnymi do solidnego umocowania i zabezpieczenia przewożonych przedmiotów, takimi jak: liny, pasy, koce i podkładki tekturowe. Nasze kwalifikacje pozwalają nam zaoferować Państwu wysoką jakość usługi transportowej, rzetelność oraz terminowość działań.Sidor Transport Przeprowadzkiul. Piastowska63/750-361 Wrocław69453388571/3284302sidortrans@go2.pl

  Data dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rolety wewnętrzne Poznań »

  Mamy na celu, aby wnętrza naszych salonów tak samo jak wnętrza zakładów w których przebywamy elegancko się przedstawiały. Wytwórcy żaluzji biorą to pod uwagę. Żaluzje i rolety zapewniane w poznańskim salonie na osiedlu Batorego zaspokajają potrzeby najbardziej wymagających konsumentów. Rolety są praktyczne. Mogą być wewnętrzne i zewnętrzne. Rolety o których mowa są ciche. Zasłony rzymskie najlepiej współgrają z luksusowymi wnętrzami. Akcentują ich stylowość. Plisy to typ żaluzji zapewnianych w kilku postaciach. Bywają trójkątne bądź półokrągłe. Żaluzje z Rolety Centrum w Poznaniu, podobnie jak rolety, to inwestycja, która gwarantuje zadowolenie. Rolety zewnętrzne są niesłychanie mocne i wytrzymałe. Rolety tego rodzaju wpływają też na ochronę naszego mienia. Rolety od przedstawionego dystrybutora z Poznania posiadają gwarancję.

  Data dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport Wrocław Przeprowadzki »

  Jesteśmy bardzo profesjonalną firmą, która świadczy od lat wielu kompleksowe przeprowadzki mienia. Specjalizujemy się w transporcie międzynarodowym. Zapewniamy szybką realizację zleceń. Zapraszamy.

  Data dodania: 03 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobra obsługa techniczna »

  Serwis techniczny w obiektach użytku publicznego to coś, na czym znamy się jak nikt inny. Wśród naszych specjalistów wyszukać można fachowców takich, jak elektryk śląsk, czy też hydraulik. Wszelakie świadczenia dotyczące zakładania, naprawy urządzeń lub doradztwa technicznego robimy profesjonalnie i wykorzystując do tego naszą wieloletnią praktykę. Naszą domeną jest obsługa techniczna lokali kraków, którą już w tym momencie wykonujemy z wielkim powodzeniem w wielu miejscach. Zapewniamy profesjonalne wsparcie oraz sporą elastyczność, która zależy od potrzeb i wymagań naszych klientów. Nasz nadzór techniczny kraków pozwoli Państwu nie troszczyć się dłużej o stan techniczny posiadanych przez Państwa lokali i sprawi, iż wszystkie zlecenia będą wykonane w fachowy sposób, który nie budzi żadnych wątpliwości. Zachęcamy do wspólnego działania kontrahentów ze Śląska i z Zagłębia. Praca z nami będzie najlepszym wyborem!

  Data dodania: 10 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zespół na wesele »

  Jeżeli oczekujesz od dobrego zespołu weselnego nieprzeciętnej oferty muzycznej to z pewnością dobrze trafiłeś. Nasz zespół weselny to profesjonalne podejście oraz muzyczna pasja co zawsze gwarantuje udane wesele. Profesjonalne instrumentarium, nagłośnienie i nowoczesna oprawa świetlna sali i sceny zapewniają odpowiedni klimat i nastrój co wpływa na dobrą zabawę gości weselnych. Z całą pewnością potwierdzi to nasze muzyczne demo video zamieszczone na naszej stronie www.weekendband.pl gdzie występujemy jako zespół na wesele. Gramy również na eventach, studniówkach i balach sylwestrowych. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży weselnej i nie tylko oraz wykształcenie muzyczne, gwarantują Państwu udaną zabawę przy muzyce w dobrym wykonaniu. Zawsze starannie dobieramy repertuar utworów do typu granej imprezy. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem muzycznym, nagłośnieniem oraz barwnym nowoczesnym oświetleniem laser-led. Prowadzimy staranną konferansjerkę, oczepiny oraz zabawy i konkursy dla uczestników uroczystości weselnych oraz na życzenie biesiadę przy stołach grając i śpiewając muzykę na żywo. Gramy muzykę dla każdego, w naszym repertuarze znajdą Państwo przeboje począwszy od lat 60, 70-tych do współczesnych przebojów muzyki tanecznej. W ofercie są też inne sprawdzone zespoły weselne, które mają odpowiednie doświadczenie oraz sumiennie i z pasją wykonują usługi muzyczne na terenie całego kraju.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nadruki na płytach cd i dvd. Tłoczenie płyt. »

  Zajmujemy się produkcją płyt cd i dvd. Płyty tłoczymy, kopiujemy w zależności od nakładu. Wykonujemy wszelkie opakowania do płyt. Pomagamy przy tworzeniu projektów graficznych. Wykonujemy również niskie nakłady. Jest to najtańsza forma reklamy : firmy, zespołu, solistów. Gotowe wyroby konfekcjonujemy i foliujemy w/g potrzeb. Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia ślubna zamość, fotograf zamość »

  ARB STUDIO to firma fotograficzna, która specjalizuje się branżą ślubną i nie tylko. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w zawodzie i wielu usatysfakcjonowanych klientów z naszych usług.
  Sporządzamy również zdjęcia z różnych okoliczności tj.:zdjęcia ślubne,fotoreportaże ślubne,sesje plenerowe,sesje osób dorosłych i dzieci jak i także niestandardowe zamówienia. Nasza firma działa na wysokiej jakości aparatach fotograficznych jak również serii super jasnych obiektywów wysokiej klasy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zagwarantować wysokiej jakości fotografie i usługę.Do każdego klienta podchodzimy osobiście z dbałością o detale tak, żeby klient był każdorazowo zadowolony z efektów naszej pracy i korzystał z naszych usług ponownie.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przewóz osób do Holandii »

  Flota przewozowa firmy Trans-Bus zawiera w sobie ponadstandardowe pojazdy Volkswagen Transporter T5 i ekskluzywne vany Audi A8. Różnorodny zakres usług transportowych pozwala dotrzeć do wszystkich grup klientów: Vipów, pośredników pracy lub pielgrzymów, dla których przeznaczono autokar Neoplan z wygodnymi siedzeniami. Przedsiębiorstwo Trans-Bus Przewóz Osób charakteryzuje najwyższa jakość realizowanych usług, terminowość i promocyjne ceny na przewozy do Holandii. Proponujemy korzystne zniżki cenowe dla grup zorganizowanych – taniej aż o 20% w porównaniu z kwotą podstawową. Zapraszamy do rezerwowania terminów przewozów do Holandii czy Niemiec. Kontakt pod nr tel. 632 684 290, 667 268 535 oraz 697 766 850. Naszym kontrahentom życzymy miłej oraz bezpiecznej podróży.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pomoc drogowa Poznań »

  Usterka pojazdu w dzień bądź w nocy - dla nas to nie problem. Pomoc drogowa Poznań pracuje dwadzieścia cztery godziny na dobę przez siedem dni w tygodniu. Mamy wyspecjalizowaną oraz kompetentną drużynę pracowniczą. W tej ofercie znaleźć można m.in. holowanie aut, pomoc drogową, otwieranie zamków samochodowych bez klucza, usuwanie źle zatankowanego paliwa. Działamy na obszarze całego województwa wielkopolskiego. Proponujemy korzystne ceny. MG-AUTO – dla nas dobro oraz przyjemność klienta są najważniejsze. Miło polecamy – świadczymy najniższe ceny oraz satysfakcję z naszych najwyższej jakości usług.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron www »

  Nie posiadasz jeszcze strony www własnej działalności? Natychmiast pozwól sobie ją przygotować z naszej firmy pomocą! Tanie strony internetowe to nasza specjalność! Wystarczy, że zajrzysz na naszą stronę gdzie odszukasz oferty takie jak tworzenie stron www przede wszystkim szybko i profesjonalnie! Zapewniamy wam zróżnicowane ceny a również głównie idealne warunki pracy przez indywidualny kontakt z klientem! Tworzymy także na życzenie klientów sklep internetowy. Zdecydowanie pozwól sobie zajrzeć do nas gdy chciałbyś mieć wspaniałą jakościowo stronę!

  Data dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 18 · 19 · 20 · 21 · 22 · 23 · 24 · 25 · 26 · 27 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Usługi

Kancelaria (2), Wrocław (4), Poznań (7)

Usługi - nowa strona:

Adres: