Komputery Kategoria: Komputery

Komputery - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Analiza big data »

  Datarino to usługi big data na najwyższym poziomie. Oferujemy: konsulting, analitykę, integrację oraz pozyskanie danych, a także repozytorium danych, czyli tworzenie, wdrażanie oraz zarządzanie bazami danych. Największą zaletą hurtowni danych Datarino jest brak ograniczeń w ilości gromadzonych i analizowanych informacji. Co więcej, firma oferuje narzędzia analityczne wolne od kosztów licencji, oparte na rozwiązaniach typu SaaS. Wejdź na naszą stronę i poznaj pozostałe korzyści wynikające ze współpracy z Datarino.

  Data dodania: 26 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Admiral hot spot gra online »

  Tym ostatnim, jak się wydaje można przypisać tylko jedną przewagę - inaczej się gra, gdy można fizycznie poczuć przyciski automatu pod ręką, a inaczej, gdy zastępować je ma klawiatura komputera. Ale kierowanie się takim tanim sentymentalizmem wydaje się bezsensowne w sytuacji, gdy alternatywa ma o wiele więcej zalet, a ta jej jedyna wada nie jest w gruncie rzeczy mocno dotkliwa, za to jest mocno subiektywna i uzależniona od osobistych preferencji.

  Data dodania: 01 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Sizzling Hot »

  To świetny sposób na potrenowanie swojej smykałki oraz predyspozycji do hazardu. Jedyne co musisz, to zarejestrować się w serwisie. Wystarczy wejść do konkretną grę i zaznaczyć opcję gry za wirtualne pieniądze!

  Data dodania: 31 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • BHPEX ocena ryzyka zawodowego »

  BHPEX Spółka Jawna to firma bhp, która działa na terenie województwa lubuskiego, a zwłaszcza w Zielonej Górze. Specjalizuje się w usługach bhp, ppoż., haccp. Nasza oferta obejmuje także sprzęt z wymienionych kategorii. Firma posiada własny sklep internetowy i stacjonarny.

  Ocena ryzyka zawodowego polega na umożliwieniu pracodawcy i/lub osobom zaangażowanym działania związane z bezpieczeństwem i ochroną zdrowia w pracy zidentyfikowanie zagrożeń powiązanych z pracą oraz oszacowanie i wyznaczenie dopuszczalności związanego z nimi ryzyka zawodowego co skutkuje zastosowaniem właściwych środków ochrony z uwzględnieniem aktualnych przepisów prawnych. Ponadto sprawdzamy czy aktualnie dobrane środki ochrony są prawidłowe. Podczas pracy ustalamy priorytety. Na koniec wykazujemy pracownikom i przedstawicielom, że po przeprowadzeniu identyfikacji zagrożeń, zostały zastosowane właściwe środki ochrony a także dokonano odpowiedniego wyboru wyposażenia stanowisk pracy, materiałów oraz organizacji pracy dostosowanej do zdolności psychofizycznych pracowników. Jesteśmy systematyczni w identyfikowaniu, monitorowaniu i badaniu zagrożeń pracy.

  Zebrane informacje analizujemy i identyfikujemy występujące zagrożenia. W zależności od zakresu oceny i występujących zagrożeń dopasowujemy wykorzystywaną metodę. Do stanowisk pracy stosujemy jak najprostsze metody. Stosujemy listy kontrolne w celu jak najlepszej analizy. W wyniku identyfikacji otrzymujemy pełne zidentyfikowanie występujących na stanowisku pracy zagrożeń a także wskazanie zagrożeń tych obszarów dla których osoby wyznaczone do oceny ryzyka zawodowego mogą ją przeprowadzić na podstawie zebranych informacji samodzielnie. Lub może ona wymagać zebrania dodatkowych informacji w sytuacjach, kiedy brak jest aktualnych pomiarów czynników szkodliwych na stanowisku pracy lub dokumentacji maszyn potwierdzającej ich zgodność z wymaganiami bezpieczeństwa oraz brak udokumentowanych konserwacji i przeglądów maszyn.

  Data dodania: 25 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Www.migiem24.pl »

  Migiem24 jest serwisem, w którym nadasz tanie przesyłki kurierskie krajowe i zagraniczne.

  Migiem24 to serwis dla Klientów indywidualnych oraz osób prowadzących działalność gospodarczą.
  Wszystkie przesyłki krajowe i zagraniczne realizowane są przez znane i sprawdzone firmy kurierskie w bardzo przystępnych cenach

  Data dodania: 16 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Migiem24 | »

  Migiem24 jest serwisem, w którym nadasz tanie przesyłki kurierskie krajowe i zagraniczne

  Migiem24 to serwis dedykowany dla Klientów indywidualnych oraz osób prowadzących działalność gospodarczą.
  Dzięki nowej inicjatywie stworzonej przez zespół z wieloletnim doświadczeniem w zakresie logistyki, serwis Migiem24 jest w stanie zapewnić Klientom pełny zakres usług kurierskich..

  Data dodania: 18 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • SIMPLE S.A. »

  Zintegrowane systemy informatyczne mogą znaleźć zastosowanie w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach. Nieważne z jakiej branży jest dana firma – usługowej, transportowej czy produkcyjnej - może korzystać z tego typu oprogramowania. Na naszej stronie internetowej www. simple. com. pl masz możliwość dokładnego sprawdzenia oferowanych produktów i systemów. Nasi specjaliści doradzą Ci także, który z nich będzie najlepszy, w zależności od specyfiki funkcjonowania Twojego przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 25 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Minesweeper Saper graj online. »

  Darmowa popularna i bardzo wciągająca gra logiczna saper znana z systemów windows, wykorzystaj swoje umiejętności matematyczne i zlokalizuj wszystkie bomby na polu minowym.
  W grze wcielamy się w sapera, a nasza rola polega na odkrywaniu poszczególnych pól na planszy tak, aby nie trafić na żadną minę. Lewym klawiszem myszy odkrywamy pola, prawym zaznaczamy prawdopodobne bomby, cyfry wokół danego pola informują o ilości bomb umieszczonych w 8 polach dookoła danej cyfry.

  Data dodania: 01 12 2015 · szczegóły wpisu »
 • Odzyskiwanie danych z dysków Poznań »

  Ram - serwis Odzyskiwanie Danych - jesteśmy polską firmą specjalizującą się w usłudze: odzyskiwania utraconych danych z dysków twardych, macierzy RAID, serwerów NAS, kart pamięci, pendrive oraz z systemów operacyjnych Microsoft (Windows), Novell, OS Mac, Linux i z dysków twardych IDE, SATA i micro SATA, SSD, SSHD, SCSI, SAS, USB, 1, 0', 1, 8', 2, 5' oraz 3, 5' posiadających uszkodzone dane logicznie oraz z hdd uszkodzonych fizycznie uszkodzenia strefy serwisowej, uszkodzenia elektroniki i mechaniki, odzysk usuniętych danych z kosza, utracone zdjęcia z aparatu fotograficznego, z dysków USB, z dyskow SSD, po formacie partycji i innych uszkodzeń nośników danych. Gdynia, Gdańsk, Sopot, Wrocław, Lublin, Warszawa, Kraków, Wrocław, Bydgoszcz, Łódź, Katowice, Szczecin, Poznań, Szczecin oraz cały obszar Polski - oferujemy wszystkim klientom 24 godzinną pomoc 7 dni w tygodniu w zakresie: odzyskiwanie danych.

  Data dodania: 22 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • GTA Site.net - GTA V, Modyfikacje do GTA »

  GTASite - Największy portal poświęcony serii gier Grand Theft Auto w Polsce. Znajdziecie tutaj setki artykułów, tysiące modyfikacji w downloadzie i wiele więcej. Skupiamy się na najnowszych częściach GTA czyli GTA V i GTA Online. Centrum wiedzy dla każdego fana serii Rockstara!

  Data dodania: 07 10 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Komputery

Komputery - nowa podkategoria:

Nazwa: