Darmowe legalne programy

Darmowe legalne programy
Vortal oferujące setki darmowych i legalnych plików na licencji GNU GPL i Freeware. Znajdziesz tu aplikacje podzielone na kategorie a pobierzesz je prosto z szybkiego serwera. Polski serwis poświęcony tematyce oprogramowania dla systemów z rodziny Windows. Legalne oprogramowanie dla każdego. Bezpłatne aplikacje podzielone na kilkadziesiąt najważniejszych kategorii. Ściągnij legalne aplikacje, download bezpłatne gry, czytaj ciekawe artykuły. Do ściągnięcia freeware o charakterze edukacyjnym, multimedialnym, biurowym i wiele innych. Darmowe oprogramowanie dla każdego. W 100% legalny soft bezpłatnie.

Szczegóły strony www.legalneprogramy.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.legalneprogramy.com:

Darmowe legalne programy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 13 Odwiedziny googlebot 3

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Rejestr umów »

  LOGITO stanowiący autorski produkt firmy Ideo Sp. z o.o. jest to oprogramowanie e-commerce, które umożliwia wydajną elektroniczną wymianę dokumentów w urzędzie. Przyczynia się to do automatyzacji wszystkich procedur zachodzących w firmie, które wiążą się z rotacją dokumentów. Dzięki LOGITO pracownicy nie mają problemu z wglądem do najważniejszych dokumentów i nie muszą niepotrzebnie obciążać sekretariatu czy biura w firmie. Bowiem LOGITO umożliwia wykonywanie większości rzeczy samodzielnie, co stanowi niewątpliwie uproszczenie i usprawnienie wykonywania swoich obowiązków dla każdego pracownika. LOGITO zapewnia dostęp nie tylko do obiegu dokumentów księgowych, lecz także do bazy pracowników oraz niezbędnych informacji o nich, takich jak: numery telefonów, pokoi czy adresy poczty elektronicznej itd. Systemy sharepoint workflow takie jak LOGITO zapewniają nie tylko zmniejszenie wydatków w danej firmy, lecz również uporządkowanie wszelkich plików w przedsiębiorstwach, od czego zależy sprawne działanie całej firmy.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sage Symfonia »

  Firma Dr IT to dystrybutor programu do administrowania księgowością Wapro. Jest to znane od lat oprogramowanie dla większych jak i malutkich przedsiębiorstw, które poważnie usprawnia sporo procesów wewnątrz firmy. Oprócz programów zapewniamy naszym interesantom wsparcie techniczne a także konsultacje z stosowania i instalowania aplikacji. W celu całkowitego zapoznania się z zakresem naszych usług zapraszamy do sprawdzenia naszej nowej strony internetowej, gdzie zamieściliśmy wszelkie szczegóły. Można się też skonsultować z nami przez telefon pod numerem (012) 413 11 06 bądź odwiedzić naszego biura osobiście w jednej z ośmiu oddziałów na terenie Polski, np. Ul. Pilotów 37/5 31-462 Kraków. Uprzejmie zapraszamy.

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wystawianie faktury »

  Jeśli są Państwo w trakcie poszukiwań taniego i prostego programu do księgowania, zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Grandemedia, która od wielu lat prężnie funkcjonuje na rynku krajowym. Oferuje ona między innymi program „++Faktury 2012”, do którego głównych funkcji zliczyć można: wystawianie faktur VAT, wystawianie rachunków, prowadzenie ewidencji sprzedaży oraz wiele innych. Ten program do fakturowania polecany jest do prowadzenia księgowości w małych i średnich przedsiębiorstwach, a dzięki opcji instalacji na pamięci przenośnej, może być zawsze pod ręką. Zapraszamy również do odwiedzenia strony mcsoftware.pl, gdzie istnieje możliwość szczegółowego zapoznania się z ofertą oraz zakupu ++Faktury 2012 przez Internet.

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis komputerowy Lubin, pogotowie komputerowe 24h! »

  Serwis komputerowy Lubin, pogotowie komputerowe 24h! Naprawa komputerów stacjonarnych, laptopów, tabletów oraz telefonów. Dojazd do klienta przez całą dobę. Fachowe doradztwo oraz obsługa. Szybka i darmowa diagnoza sprzętu. Profesjonalna obsługa i podejście do klienta. Szybka diagnoza i naprawa uszkodzonego sprzętu.
  Oferta
  Kontakt

  Data dodania: 14 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • TylkoProgramy.pl »

  W serwisie opisujemy ciekawe aplikacje, z których można korzystać na domowych komputerach, część aplikacji można także wykorzystać w działalności biznesowej. W zbiorach TylkoProgramy. pl znajdują się programy do różnych zastosowań, programy skierowane do wszystkich grup wiekowych. Od szkrabów, które co dopiero zaczęły chodzić po ludzi starszych, którzy mają dużo czasu wypoczywając na zasłużonej emeryturze. Zapraszamy do eksplorowania zasobów naszej strony i przekonania się, że naprawdę znajduje się tu sporo użytecznego softu. Dla ułatwienia programy podzieliliśmy na kategorie i podkategorie, każdy program jest szczegółowo opisany. Baw się i rozwijaj dzięki programom zamieszczonym w serwisie. Zapraszamy do działów z oprogramowaniem multimedialnym, graficznym, internetowym i innym.

  Data dodania: 25 05 2015 · szczegóły wpisu »