Darmowe programy autora.

Darmowe programy autora.
Strona prezentuje zbiór programów autora do ewentualnego wykorzystania. Powyższe programy są ukierunkowane przeważnie na obsługę baz danych, multimediów i grafiki. Stosunkowo bogata jest oferta w zakresie programów zabezpieczających dane użytkownika. W skład tej oferty wchodzą zarówno programy szyfrujące dowolne pliki jak też skutecznie niszczące treści usuwanych danych.
Do dyspozycji użytkownika jest na stronie szeroka gama programów przydatnych w pracy i życiu codziennym.
Posiada ponadto spory zestaw gier logicznych oraz opisów funkcji i procedur środowiska Delphi.
Wybrane jedynie aplikacje są programami shareware; znakomita ich większość to programy freeware, które można wykorzystywać i rozpowszechniać bez żadnych ograniczeń.

Szczegóły strony www.awalum.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.awalum.com:

Darmowe programy autora.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 11 Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Meteoryt oprogramowanie CRM, fakturujące, bazy danych »

  Meteoryt Software - producent oprogramowania Asystent - zaprasza wszystkich właścicieli firm do zapoznania się z oferowanymi przez nas nowoczesnymi programami dla przedsiębiorstw. W składzie oferowanej przez nas serii znajdziecie Państwo między innymi programy CRM czy fakturujące, który każdy może przetestować przez 30 dni za darmo.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy na PC »

  Vortal, który gromadzi bezpłatne wersje plików, które można wykorzystać do pracy w biurze czy też do rozrywki na domowym pececie, w serwsie staramy się solidnie opisać właściwie każdy program, dodając wyczerpujący raport jego sposobności, zrzuty ekranowe oraz dodatkowo dane na temat. Vortal z opisami darmowego oprogramowania oraz dodatkowo wskaźniki adresów www do stron, z których można je pobrać. Zrobiliśmy zbiór najlepszych, sprawdzonych w codziennej pracy i zabawie skryptów. Na tej stronie zapoznasz się z możliwościami polecanych przez nas plików, a następnie pokażemy Wam skąd je ściągnąć.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie ERP »

  Właściwe zarządanie pracownikami w firmi za pomocą technologii IT, jest programem komputerowym wchodzące w skład systemu ERP. Wsparcie HR to ludzie w firmie, ich praca, płace, zwolnienia, itp., ponieważ kapitał ludzki kieruje i zarządza technologiami. Plany pracy, kraty rcp, dzielenie zadań w pracy to elementy które są w firmie na porządku dziennym. Portal pisany jest w formie bloga pokazuje zalety z wdrożenia systemu do zarządzania zasobami ludzkimi. Serwis opisuje moduły, które wchodzą w skład HR jako system ERP.

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe antywirusy »

  Strona poświęcona darmowemu oprogramowaniu. Znajdziesz na niej pliki oraz dodatkowo spolszczenia, uszeregowane w kategoriach tematycznych. Na stronie też aktualności ze świata komputerów, globalnej sieci Internet oraz dodatkowo oprogramowania. Oprogramowanie te można wykorzystywać i rozpowszechniać bez żadnych ograniczeń. Wybrane wyłącznie na stronie pliki są programami shareware. Powiemy Wszyscy jak zabezpieczyć przed wirusami swój komputer. Artykuły, porady, nowinki, przydatne narzędzia i pliki antywirusowe.

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wystawianie faktury »

  Jeśli są Państwo w trakcie poszukiwań taniego i prostego programu do księgowania, zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Grandemedia, która od wielu lat prężnie funkcjonuje na rynku krajowym. Oferuje ona między innymi program „++Faktury 2012”, do którego głównych funkcji zliczyć można: wystawianie faktur VAT, wystawianie rachunków, prowadzenie ewidencji sprzedaży oraz wiele innych. Ten program do fakturowania polecany jest do prowadzenia księgowości w małych i średnich przedsiębiorstwach, a dzięki opcji instalacji na pamięci przenośnej, może być zawsze pod ręką. Zapraszamy również do odwiedzenia strony mcsoftware.pl, gdzie istnieje możliwość szczegółowego zapoznania się z ofertą oraz zakupu ++Faktury 2012 przez Internet.

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »