Darmowe programy autora.

Darmowe programy autora.
Strona prezentuje zbiór programów autora do ewentualnego wykorzystania. Powyższe programy są ukierunkowane przeważnie na obsługę baz danych, multimediów i grafiki. Stosunkowo bogata jest oferta w zakresie programów zabezpieczających dane użytkownika. W skład tej oferty wchodzą zarówno programy szyfrujące dowolne pliki jak też skutecznie niszczące treści usuwanych danych.
Do dyspozycji użytkownika jest na stronie szeroka gama programów przydatnych w pracy i życiu codziennym.
Posiada ponadto spory zestaw gier logicznych oraz opisów funkcji i procedur środowiska Delphi.
Wybrane jedynie aplikacje są programami shareware; znakomita ich większość to programy freeware, które można wykorzystywać i rozpowszechniać bez żadnych ograniczeń.

Szczegóły strony www.awalum.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.awalum.com:

Darmowe programy autora.

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 10 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Programy do ściągnięcia »

  W naszej stronie znajduje się duża liczba skryptów, które pobierzesz całkowicie bezpłatnie. Całe wersje skryptów, aplikacje shareware, trial, a ponadto freeware. Każdy program opatrzony jest opisem dzięki czemu śpiesznie i łatwo wybierzesz to, czego potrzebujesz. Nasza witryna internetowa to nie tylko baza skryptów niemniej jednak także forum dyskusyjne poświęcone komputerom. Baza skryptów jest codziennie aktualizowana co powoduje, że aplikacje są w każdej sytuacji w aktualnych wersjach. Wszelkie aplikacje na stronie są starannie poukładane.

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Legalne programy »

  Na mojej stronie znajduje się niezbędny zbiór oprogramowania na laptopy. Właściwie każdy z aplikacji jest przydzielony do adekwatnej kategorii, dzięki temu właściwie każdy szybko i bez problemu znajdzie program, który jest jemu wymagany. Dobra baza z bezpłatym oprogramowaniem. Właściwie każdy użytkownik sieci Internet znajdzie tu dla siebie jakieś fajne aplikacje i będzie do nas powracał. Vortal skupia własną uwagę głównie na bezpłatnych programach, które mają ugruntowaną pozycję, sprawdziły się i poprzez wielu użytkowników otrzymały pochlebne recenzje.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wizualizacje »

  Witamy na stronie internetowej naszego przedsiębiorstwa! Jeżeli poszukujecie Państwo firmy, która idealnie wykona wizualizacje architektoniczną lub inną, zachęcamy do zapoznania się z propozycją studio82.pl. Nasze projekty tworzymy w bardzo wysokiej jakości. Nasze zdolności i doświadczenie wykorzystujemy tworząc: logo i identyfikację wizualną, witryny internetowe a także sklepy internetowe, wizualizację i filmy 3D, grafikę reklamową. Nasza firma pomoże Ci się dobrze zaprezentować. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu. Z naszą pomocą Twoja strona stanie się bardziej atrakcyjna!

  Data dodania: 08 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Simple Software »

  Jeżeli już poszukujesz kompleksowych rozwiązań w zakresie oprogramowania dla przedsiębiorstw, zapraszamy do zaznajomienia się z wysokiej renomy systemem Simple Software czy oprogramowaniem do zarządzania, który prosperuje na wszechstronną skalę, jako placówka informatyczna dostosowana szczególnie do potrzeb, a oprócz tego preferencji korzystających z naszych usług Klientów. Zapewniamy niezawodność oferowanych systemów, co możliwe jest do zweryfikowania poprzez kilkadziesiąt lat prężnej działalności mojej placówki. Proponujemy zwłaszcza wygodne i innowacyjne rozwiązania techniczne, kompatybilne z potrzebami konkretnego podmiotu gospodarczego. Zobacz nasze systemy erp.

  Data dodania: 02 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • ERP »

  Planowanie procesu produkcji, sprzedaż oraz zarządzanie ludzkim kapitałem w jednym module? Tak, to możliwe, lecz tylko z erp. Uczyń planowanie zapasów Twego zakładu produkcyjnego zdecydowanie wydajniejszym z marką BPSC SA. Dodatkowo przedstawiają oni podobne systemy zarządzania, z którymi zaznajomisz się na podanej witrynie.

  Data dodania: 18 07 2014 · szczegóły wpisu »