Hardware Podkategoria: Hardware

1 · 2 · następna strona »
 • Komputery »

  W jaki sposób funkcjonują sieci komputerowe, jak połączyć komputery w sieci komputerowej, w jaki sposób zainstalować znaleziony program, z jakiego programu skorzystać: z komercyjnego, czy analogicznego darmowego - takie i dużo innych tematów podejmuje portal "Komputery - sieci". Z założenia ma on tworzyć wciąż rosnącą bazę wiedzy, z jakiej będzie mógł skorzystać nie tylko informatyk jak i korzystający z danego oprogramowania. Serwis daje też możliwość dzielenia się swoją wiedzą informatyczna oraz spostrzeżeniami.

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • CHLODZENIE.NET »

  Chlodzenie.net to hobbystyczny ale i bardzo profesjonalny serwis poświęcony tematyce przede wszystkim chłodzenia i wyciszania komputerów. Znajdziemy tu zarówno najświeższe wiadomości ze świata obudów, wentylatorów i coolerów jak także zaawansowane i rzetelne testy praktyczne. Dzięki temu prezentowane wiadomości są unikalne i przede wszystkim bardzo wiarygodne. Chlodzenie.net to obowiązkowa pozycja dla każdego zwolennika ciszy.

  Data dodania: 15 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis komputerowy Warszawa »

  Orbicomp prowadzi działalność usługową w branży informatycznej. Firma specjalizuje się w świadczeniu usług związanych z naprawą, modernizacją, konserwacją oraz rozbudową sprzętu komputerowego.

  Usługi informatyczne przeznaczone są zarówno dla klientów prywatnych jak i dla firm. W ofercie znajdują się między innymi: serwis komputerów, odzyskiwanie danych, budowa sieci komputerowych(Wifi/LAN), serwis drukarek, konserwacja sprzętu, outsourcing it.

  Usługi są świadczone na terenie Warszawy. Dojazd do klienta jest bezpłatny.

  Data dodania: 05 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obsługa informatyczna katowice »

  Specjalnością naszej działalności jest dostawa profesjonalnych i kompleksowych usług informatycznych dla firm i instytucji z terenu Górnego Śląska. Nasze usługi IT oferujemy jako jednorazowy serwis komputerowy lub jako czasową umowę dotyczącą obsługi informatycznej na dogodnych warunkach.
  Szeroki wachlarz oferowanych usług informatycznych pozwala nam dopasować się doskonale do potrzeb klienta. Nasz profesjonalny serwis komputerów dla firm pozwala na naprawy komputerów szybko i tanio.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • ELKON najszybszy serwis laptopów waszawa »

  Laptop to na dzień dzisiejszy priorytet. Coraz częściej z winy użytkownika bądź samoczynnie ulegają awarii. z ratunkiem firma Elkon. Specjalizujemy się w naprawie notebooków. Głównie uszkodzeniu ulegają płyty główne w laptopach. Jesteśmy firmą z wieloletnim`doświadczeniem, prowadzimy serwis laptopów od wielu lat dlatego też jesteśmy w stanie usunąć najbardziej skomplikowaną usterkę w notebooku. Nie straszna nam elektronika laptopa naprawiamy układy bga i smd na płytach głównych w laptopach. Zalany komputer? Spisałeś go na straty? Nie ma nic bardziej błędnego!! 80% zalanych notebooków udaje się nam naprawić. Laptop się nie włącza? Brak w laptopie obrazu na matrycy? Tego typu awarie usuwamy już w 24 godziny. Gwarancja? My dajemy aż 12 miesięcy gwarancji - jesteśmy pewni napraw laptopów które wykonujemy.
  Przekłamania bądź niepoprawnie wyświetlany obraz? Gwarantujemy wymianę wadliwych układów BGA odpowiedzialnych za tego typu usterkę.
  Ceny naszych usług są naprawdę konkurencyjne! Sprawdź nas! Kontakt email skype gg telefon 24 godziny na dobę.
  Za diagnozę naprawy Twojego notebooka jest darmowa i trwa nie więcej niż 15 minut.
  Po wcześniejszym uzgodnieniu istnieje opcja expresowa w miarę możliwości naprawa Twojego laptopa trwa 2 GODZINY!!
  Więc laptop pod pachę i zapraszam do serwisu laptopów warszawa :)

  Data dodania: 04 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Systemy nawadniające Poznań »

  Bogaty wybór usług z zakresu systemów nawadniania trawników. Oferujemy systemy nawadniania trawników w Poznaniu i okolicach. Proponowany przez nas system nawadniania zapewnia roślinom zwiększoną odporność na patogeny oraz reguluje ich prawidłowy przyrost. Do montażu wykorzystujemy najwyższej klasy podzespoły znanych producentów. Proponujemy solidny montaż i obsługę serwisową nowych i istniejących systemów nawadniających ogrody.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Komputerowy Gdynia »

  Nasza firma zajmuje się: serwisem komputerów, Monitoringiem, Kładzeniem sieci Lan i Wlan, Instalacjami abonenckimi infrastruktury OTV dla Telewizji kablowych oraz przyłączami w mieszkaniach i domkach. Współpracujemy z firmami świadcząc serwis lokalny stacji roboczych w punktach handlowych, aptekach, sklepach, biurach, itp.

  Data dodania: 08 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • BESTPCINFO.PL »

  Bestpcinfo.pl to hobbystyczny ale i profesjonalny portal komputerowy poświęcony tematyce rynku IT. Poruszane są tu zagadnienia przede wszystkim z zakresu hardware (obudowy, karty graficzne, coolery, zasilacze) jednak nie brakuje też recenzji gier lub programów antywirusowych.
  Znajdziemy tu nie tylko świeższe informacje ze świata IT ale także rzetelne i unikalne testy praktyczne. Dzięki temu prezentowane tu treści niejednego użytkownika zaskoczą szczerością. Bestpcinfo.pl to po prostu obowiązkowa pozycja dla każdego, kto ma dość newsów i recenzji pisanych "ot tak". Bestpcinfo.pl to po prostu to, co najlepsze.

  Data dodania: 15 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwery Poznań »

  We współczesnych czasach duże firmy stają przed dokuczliwym doborem, czy okroić koszty, czy wręcz odwrotnie zainwestować w dalszy rozwój technologiczny. Imponującą sytuacją byłoby stworzyć wyjście, które scaliłoby obie korzyści. Takim rozwiązaniem problemu jest się być outsourcing, czyli upełnomocnienie powierzchownej spółce za stosowną należnością czynienie indywidualnych działań. W naszej propozycji wydobędziecie Państwo posługi informatyczne Poznań, serwery IBM, Dell jak również serwis Lenovo.

  Data dodania: 31 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Komputerowy Kraków Bieżanów Nowy »

  Nasz serwis komputerowy kraków zajmuje się naprawa i diagnostyka komputerów i laptopów na obszarze krakowa. Informatyk kraków działa w okolicach bieżanów nowy bieżanów stary prokocim kozłówek kurdwanów. Prowadzimy outsourcing IT na tych obszarach jak i pogotowie komputerowe. Nasza działalność to instalacja i przywracanie systemów windows i Linux, instalacja oprogramowania, instalacja i przywracanie sterowników do sprzętu, odzyskiwanie prywatnych danych. Nasz serwis komputerowy Kraków zajmuje się także przyspieszaniem i czyszczeniem systemów z rodziny Windows. Działamy także w dziedzinach usuwanie trojanów i wirusów bieżanów nowy. Jedną z ofert naszej działalności jest odzyskiwanie hasła do komputera specjalistycznym oprogramowaniem. Zajmujemy się także konfiguracją sieci WiFi, Lan, konfigurowanie i zabezpieczanie routera, acces point bieżanów nowy prokocim. Mamy także dostęp do serwis elektroniki, czyli naprawa zalanych laptopów bieżanów nowy bieżanów stary prokocim. Inną działalnością jest tworzenie i pozycjonowanie stron www w google, robimy to najtaniej. Jest także możliwe zamówienie u nas przegrywanie kaset VHS na DVD w bardzo okazyjnej cenie. Zajmujemy się także przegrywanie kaset Audio na CD, oraz edycja Audio bieżanów nowy. Jesteśmy najtańszy informatyk kraków. Jedną z cech naszej działalności jest diagnostyka komputerów kraków. Zapraszamy do serwis komputerowy kraków bieżanów nowy bieżanów stary.

  Data dodania: 20 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pendrive »

  Jedną z bardzo znanych firm wytwarzających urządzenia USB jest PQI. Artykuły tej firmy to pewność dobrego funkcjonowania i niezawodności. Na pewno warto się na nie zdecydować. Przedmioty takie jak pendrive reklamowy zaspokoją potrzeby każdej grupy wiekowej. Zadowolony z używania pamięci będzie zarówno młody człowiek jak i osoba dorosła. Plusem produktów jest nie tylko sprawność, ale także ciekawy wygląd. PQI zdaje sobie wszak sprawę z faktu, że współcześnie liczy się nie tylko trwałość, ale także wygląd, i że pamięć bardzo często bardziej jest gadżetem niż pożytecznym produktem.

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Maxid - programowanie Warszawa »

  Firma MAXID powstała w związku ze stale rosnącymi potrzebami identyfikacji produktów i procesów podstawowym funkcjonowaniu przedsiębiorstw oraz instytucji. Od powstania firmy wiązaliśmy działalność firmy z rynkiem automatycznej identyfikacji. Z czasem jednak poszerzaliśmy naszą ofertę o dodatkowe produkty i usługi co doprowadziło w 2012 roku do reorganizacji firmy na 3 odrębne działy.
  dział Systemów Identyfikacyjnych,
  dział Systemów Zarządzania
  dział Technologii i Systemów Wsparcia.

  Dzięki rozszerzonej działalności świadczymy kompleksową obsługę naszych Klientów oraz zapewniamywieloletnią profesjonalną współpracę.
  systemy zarządzania

  systemy identyfikacji

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwery IBM »

  Serwery IBM, serwery HP, serwery Lenovo, rozwiązania storage NetApp, rozwiązania sieciowe APC, oprogramowanie Microsoft, VMware, Veeam, Citrix, Red Hat, IBM Tivoli. Oferujemy niezwykle bogate port folio produktowe znanych marek IBM, HP i Lenovo w dziedzinie sprzętu serwerowego i storage’owego (NetApp) oraz związane z tym usługi. Posiadamy ponad 40 tysięcy produktów, m.in. serwery typu rack, tower, blade, macierze, półki dyskowe, streamery, procesory, dyski, pamięci, szafy rack, kontrolery, karty sieciowe, zasilacze, kable. Dzięki własnym magazynom z realnym sprzętem jesteśmy w stanie w niezwykle szybkim czasie dostarczyć nie tylko najnowsze produkty, ale również te ze starszych linii. Działamy na terenie całego kraju dostarczając produkty i wykonując usługi w dowolnym miejscu w Polsce. Wszystkie ceny podlegają negocjacjom, nawet przy zakupie detalicznym.
  W obrębie naszych usług znajduje się doradztwo (wraz z audytem przedzakupowym, który pozwoli nam dobrać rozwiązanie idealnie dopasowane do potrzeb i możliwości Klienta), projektowanie bezpiecznych i wydajnych infrastruktur, instalacje i wdrożenia zakupionego sprzętu, wypożyczenia i serwisowanie, leasing infrastruktury i oprogramowania, szkolenia powdrożeniowe, wirtualizacja.

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring »

  Prowadzimy działalność w zakresie montażu, konfiguracji a także konserwacji systemów monitoringu, CCTV (telewizji przemysłowej).

  Data dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia IT »

  Akademia Innowacyjnych rozwiązań IT to przestrzeń wymiany wiedzy pomiędzy praktykami biznesu, użytkownikami oraz dostawcami nowoczesnych technologii serwerowych i macierzowych, głównie marki IBM. Posiadamy własny program konferencji oraz szkoleń technicznych i handlowych z dostępem do sali wdrożeniowej, w której istnieje możliwością testowania rozwiązań na żywo. Oferujemy również wynajem dwóch sal konferencyjnych z pełnym wyposażeniem i możliwością dostosowania ich do wymagań wynajmującego.

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • IBM Premier Business Partner »

  IBM Premier Business Partner ze specjalizacją System x, autoryzowany sprzedawca oprogramowania IBM Tivoli oraz rozwiązań Power Systems, Storage, System x.
  Posiadamy bogate, liczące obecnie ponad 40 tysięcy produktów portfolio znanych liderów w branży sprzętu serwerowego i storage takich jak IBM, HP, Lenovo, NetApp oraz sprzętu sieciowego marki APC. Jako partner handlowy IBM uzyskaliśmy nagrodę w kategorii „Największą sprzedaż IBM Run Rate” w Polsce za 2010 rok. Oferujemy najnowsze modele, a także te z linii produktowych, które wyszły już z użycia. Dzięki własnym, niezależnym magazynom większość produktów dostarczamy w bardzo szybkim czasie. Istnieje możliwość negocjowania cen, nawet w sprzedaży detalicznej.
  Posiadamy status Microsoft Silver Partner ze specjalizacją Server Platform, partnerstwo VMware o statusie Professional Solution Provider, partnerstwo Veeam o statusie Silver, partnerstwo Citrix o statusie Silver oraz Red Hat Ready Business Partner.
  W naszej ofercie znajduje się również szeroka gama usług obejmująca doradztwo, projektowanie architektury serwerowej, instalacje i wdrożenia zakupionego sprzętu, wypożyczenia, szkolenia powdrożeniowe, leasing infrastruktury oraz oprogramowania, migracje danych, integrację starej architektury z nową oraz wirtualizację. Przeprowadzamy audyt przedzakupowy tworząc rozwiązanie idealnie dopasowane do potrzeb i możliwości naszych Klientów. Działamy na terenie całego kraju - dzięki ścisłej współpracy z najlepszymi międzynarodowymi firmami kurierskimi dostarczamy nasze produkty w ekspresowym tempie, a nasi technicy i wdrożeniowcy bez przeszkód są w stanie dojechać do Klienta i wykonać usługę w dowolnym miejscu w Polsce. Partner citrix.

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • CS-Lab »

  CS-Lab jest producentem rozwiązań dla automatyki przemysłowej. Oferujemy profesjonalne produkty w konkurencyjnych cenach. Głównym profilem działalności firmy jest projektowanie, oprogramowanie oraz produkcja urządzeń pod zamówienie klienta. CS-Lab opracowuje swoje produkty z wykorzystaniem najnowszych, dostępnych na rynku technologii i podzespołów. Firma działa w bardzo szerokim spektrum - na rynku automatyki przemysłowej, automotive oraz automatyki domowej i budynkowej. Jako jedna z niewielu firm oferuje kompleksową obsługę poczynając od tak zwanej czystej karty papieru, poprzez oprogramowanie, opracowanie technologii produkcji, po dostarczenie gotowych i skrupulatnie przetestowanych urządzeń do klienta. Dzięki doskonałym specjalistom z kilkunastoletnim doświadczeniem, których zatrudnia CS-Lab oraz kompleksowemu wyposażeniu firma podejmuje nawet największe wyzwania. CNC Zapraszamy do zapoznania się z bazą produktów oraz ofertą dotyczącą indywidualnych realizacji, a także działem Download.

  Data dodania: 17 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zasilacze do laptopów »

  Sklep z częściami do notebooków.
  Nasz sklep z częściami i akcesoriami do laptopów posiada części do laptopów takich marek jak: Asus, Acer, HP, Dell, IBM, Lenovo, Toshiba, Sony, Apple. Każdy szukający części zamiennych do laptopów znajdzie tu coś dla siebie.
  Baterie do laptopów - ważne dla ludzi mobilnych oraz ceniących komfort pracy. Mamy dostęp do baterii oryginalnych jaki i zamienników. W sprzedaży posiadamy baterie do większości marek laptopów dostępnych na polskim rynku.
  Zasilacze do laptopów - oferujemy zasilacze oryginalne oraz zamienniki. Posiadamy zasilacze do większości modeli laptopów. Dobrze wybrany zasilacz to gwarancja prawidłowego działania komputera. Na zasilacze udzielamy rocznej gwarancji.
  Klawiatury do laptopów - sprzedawane przez nas klawiatury do laptopów pochodzą od sprawdzonych dostawców, cechują się wysoką trwałością i jakością. Podobnie jak w przypadku zasilaczy, sprzedaż klawiatur jest objęta roczną gwarancją.
  Matryce do laptopów - w ofercie mamy matryce w rozsądnych cenach. Są to matryce nowe bądź używane, w zależności od Państwa potrzeb. Znajdziesz u nas matryce o różnej przekątnej, począwszy od 8,9", aż po 17". Wszystkie nowe matryce do laptopów objęte są roczną gwarancją producenta, a w razie jakiejkolwiek wady lub uszkodzenia możesz mieć pewność, że produkt zostanie przez nas wymieniony.
  Pamięci RAM - Posiadamy pamięci do starszych modeli notebooków, obsługujących pamięci PC100, PC133 oraz nowszych DDR I, DDR II, DDR III
  Napędy CD/DVD - oferujemy nagrywarki CD/DVD.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja PCB »

  Firma Hatron Electronic została założona w 1988 roku. Od początku istnienia naszej firmy kładziemy ogromny nacisk na wysoką jakość naszych produktów oraz planowe wykonywane zleceń.
  Do naszych klientów podchodzimy zawsze indywidualnie, zapewniając fachową obsługę i konsultacje w zakresie realizowanych projektów. Wiedza i doświadczenie naszych specjalistów oraz nowoczesny park maszynowy umożliwia nam wytwarzanie bardzo skomplikowanych i precyzyjnych obwodów drukowanych.
  Hatron Electronic jest dostawcą wysokiej jakości płytek i obwodów drukowanych jedno, dwu oraz wielowarstwowych. Dzięki szerokim kontaktom z firmami z całego świata, produkującymi płytki drukowane – jesteśmy w stanie dostarczyć obwody o dowolnych parametrach.
  Idąc z duchem czasu i bardzo szybkim elektroniki, wprowadzamy ciągle unowocześnienia w produkcji, by jakość naszych produktów była zawsze najlepsza i w pełni spełniała wymagania naszych klientów.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Voicey.pl – najlepsze marki słuchawek | sklep online »

  Specjalistyczny sklep internetowy. Słuchawki najwyższej jakości wyłącznie najlepszych marek. W naszej ofercie między innymi Sennheiser, AKG, Beyerdynamic, Coloud, Aerial7, Monster Beats, Koss, Superlux i wiele innych. Profesjonalna obsługa, szybka wysyłka, poradniki zakupowe, historia słuchawek, podstawowe pojęcia związane ze słuchawkami.

  Data dodania: 14 12 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Hardware

Hardware - nowa strona:

Adres: