Meteoryt oprogramowanie CRM, fakturujące, bazy danych

Meteoryt oprogramowanie CRM, fakturujące, bazy danych
Meteoryt Software - producent oprogramowania Asystent - zaprasza wszystkich właścicieli firm do zapoznania się z oferowanymi przez nas nowoczesnymi programami dla przedsiębiorstw. W składzie oferowanej przez nas serii znajdziecie Państwo między innymi programy CRM czy fakturujące, który każdy może przetestować przez 30 dni za darmo.

Szczegóły strony meteoryt.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę meteoryt.pl:

Meteoryt oprogramowanie CRM, fakturujące, bazy danych

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 11 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Programy na PC »

  Vortal, który gromadzi bezpłatne wersje plików, które można wykorzystać do pracy w biurze czy też do rozrywki na domowym pececie, w serwsie staramy się solidnie opisać właściwie każdy program, dodając wyczerpujący raport jego sposobności, zrzuty ekranowe oraz dodatkowo dane na temat. Vortal z opisami darmowego oprogramowania oraz dodatkowo wskaźniki adresów www do stron, z których można je pobrać. Zrobiliśmy zbiór najlepszych, sprawdzonych w codziennej pracy i zabawie skryptów. Na tej stronie zapoznasz się z możliwościami polecanych przez nas plików, a następnie pokażemy Wam skąd je ściągnąć.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie zapasami »

  Obecnie całkowitą podstawą wzorowo prosperującego przedsiębiorstwa są odpowiednie systemy ERP, jak również inne przeróżne programy księgowe. Nic więc dziwnego, że rynek bogaty jest w przedsiębiorstwa specjalizujące się w tym sektorze, a jedną z nich jest podkarpacka TOP S.A. mająca swoją siedzibę w Rzeszowie. Posiadając wielkie doświadczenie producent ten specjalizuje się w dostarczaniu oprogramowania, które znajduje swe wykorzystanie w takich procesach jak między innymi planowanie produkcji czy ERP produkcja. Szeroka oferta produktów perfekcyjnie pokrywa się z potrzebami nawet najbardziej wymagających klientów. Wartym zaznaczenie faktem jest także to, że każdy program magazynowy jest jak najbardziej dopracowany tak, aby w pełni spełniał swoje przeznaczenie. Zadbaj o swoją firmę i skorzystaj z pomocy wzorowego producenta oprogramowania komputerowego.

  Data dodania: 24 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rejestr umów »

  LOGITO stanowiący autorski produkt firmy Ideo Sp. z o.o. jest to oprogramowanie e-commerce, które umożliwia wydajną elektroniczną wymianę dokumentów w urzędzie. Przyczynia się to do automatyzacji wszystkich procedur zachodzących w firmie, które wiążą się z rotacją dokumentów. Dzięki LOGITO pracownicy nie mają problemu z wglądem do najważniejszych dokumentów i nie muszą niepotrzebnie obciążać sekretariatu czy biura w firmie. Bowiem LOGITO umożliwia wykonywanie większości rzeczy samodzielnie, co stanowi niewątpliwie uproszczenie i usprawnienie wykonywania swoich obowiązków dla każdego pracownika. LOGITO zapewnia dostęp nie tylko do obiegu dokumentów księgowych, lecz także do bazy pracowników oraz niezbędnych informacji o nich, takich jak: numery telefonów, pokoi czy adresy poczty elektronicznej itd. Systemy sharepoint workflow takie jak LOGITO zapewniają nie tylko zmniejszenie wydatków w danej firmy, lecz również uporządkowanie wszelkich plików w przedsiębiorstwach, od czego zależy sprawne działanie całej firmy.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Norma Pro dobrym programem »

  Norma Pro www.butorg.com.pl udostępnia wystarczające możliwości obsługi, tworzenia kosztorysów, dzięki łatwemu dostępowi do wszyskich niezbędnych funkcji. Tak skonstruowane oprogramowanie zapewnia bardzo szybkie budowanie kosztorysów, a dzięki pełnej bazie normatywnej pozwala na błyskawiczne wyliczenie wszelkich kosztów, jakie należy uwzględnić przy planowaniu inwestycji, czy rozliczaniu robót. Chyba nikogo nie potrzeba przekonywać, jak istotnym jest to czynnikiem.

  Data dodania: 17 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • ERP »

  Planowanie procesu produkcji, sprzedaż oraz zarządzanie ludzkim kapitałem w jednym module? Tak, to możliwe, lecz tylko z erp. Uczyń planowanie zapasów Twego zakładu produkcyjnego zdecydowanie wydajniejszym z marką BPSC SA. Dodatkowo przedstawiają oni podobne systemy zarządzania, z którymi zaznajomisz się na podanej witrynie.

  Data dodania: 18 07 2014 · szczegóły wpisu »