Meteoryt oprogramowanie CRM, fakturujące, bazy danych

Meteoryt oprogramowanie CRM, fakturujące, bazy danych
Meteoryt Software - producent oprogramowania Asystent - zaprasza wszystkich właścicieli firm do zapoznania się z oferowanymi przez nas nowoczesnymi programami dla przedsiębiorstw. W składzie oferowanej przez nas serii znajdziecie Państwo między innymi programy CRM czy fakturujące, który każdy może przetestować przez 30 dni za darmo.

Szczegóły strony meteoryt.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę meteoryt.pl:

Meteoryt oprogramowanie CRM, fakturujące, bazy danych

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 11 Odwiedziny googlebot 1

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Oprogramowanie ERP »

  Nienajlepsza sytuacja ekonimiczna w polskich instytucjach wymaga przeglądu nad sytuacją budżetowa.Widmo kryzysu sprawia, że wiele instytucji patrzy na własny budżet, niezależnie od rodzaju: instytucja, firma, administracja. Właściwe zarządzanie jednostką to sprawa kluczowa dla każdego rodzaju działalności. Wprowadzenie odpowiednich czynności, takich jak wybór odpowiedniego oprogramowania do pomocy w prowadzeniu instytucji. Firma Rekord Systemy Informatyczne tworzy nowoczesne oprogramowanie do zarządzania zarówno firmą jak i administracją. Rekord.ERP to oprogramowanie dla przedsiębiorstw. Program do firm powinien być standardem w obecnym świecie. ERP to nowoczesna aplikacja informatyczna która wspomaga działania w zakresie produkcji.
  Pakiet aplikacji Ratusz to natomiast system dla urzędów. System ten kompleksowo obsługuje urzędy. Rekord Ratusz w swojej bogatej ofercie posiada moduły które w całości obsługują i koordynują pracę urzędową i administracyjną.Firma posiada również moduł zarządzania odpadami śmieciami, która weszła w życie w 2012 roku.
  Systemy Informatyczne przyczyniają się do zwiększenia komfortu pracy, zaoszczędzają czas na chociażby wystawianie faktur, rozliczenia podatkowe, rozwiązywanie problemów z klientem online.

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wdrożenia sharepoint »

  Sharepiont24.pl przekazuje nowatorskie pomysły w zakresie przygotowywania Intranetu również nastrajania go zamierzenie pod kontem aktywności konkretnych przedsiębiorstw. To rozwiązanie umożliwia na wydajny rotacje dokumentów firmowych, ich zachowywanie również użytkowanie. Dzięki komfortowemu podziałowi na witryny dodatkowo działy, dodatkowo wpisaniu kalendarzy zadań na rzecz wszelkiego pracownika pogłębia się podobnie workflow - innymi słowy efektywny przepływ pracy. Wdrożenia SharePoint umożliwiają na coraz lepsze zawiadywanie przedsiębiorstwem zaś na utylitarną dodatkowo aktywną komunikację pośród pracownikami oraz osobnymi działami firmy. SharePoint to oryginalne rozwiązania dla twojej działalności.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pliki »

  Darmowe aplikacje są na zawołanie Twojej myszki. Do pobrania freeware o charakterze edukacyjnym, multimedialnym, biurowym zaś kilka innych. Zaś co najistotniejsze całkowicie dozwolony, czyli do pobrania bez wyrzutów sumienia. Nie czekaj dłużej, zwyczajnie ściągnij. Vortal spośród najlepszymi zaś najnowszymi programami do pobrania. Jeżeli efektywność programu nie starczy nam, możemy ściągnąć wtyczki, z wykorzystaniem którym uzyskamy kilka nowych zadań. Pliki możliwe do pobrania na portalach producenta. Co ciekawe aplikacje są zupełnie bezpłatne nie wliczając w owo zastosowań komercyjnych.

  Data dodania: 18 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Call center »

  Focus Telecom Polska to firma świadcząca usługi dla sektora biznesowego, które bazują na rozwiązaniach saas. Usługi te działają na zasadzie aplikacji webowych udostępnianych nabywcom, co upraszcza ich proces wdrażania i obsługi. Rozwiązania oferowane przez firmę Focus Telecom obejmują systemy call center, crm, ivr, pbx, telekonferencje. Korzystając z naszych systemów call center, klienci mogą zoptymalizować swoje wyniki sprzedażowe i obsługę klientów. Rozwiązania IVR i PBX pomogą skutecznie nadzorować ruchem telefonicznym w firmie. Dzięki telekonferencji możliwa będzie komunikacja i przeprowadzanie prezentacji biznesowych z osobami znajdującymi się w różnych miejscach na świecie. Poprawę procesów wewnętrznych i procesów obsługi klienta umożliwi system CRM.

  Data dodania: 15 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Raczki - serwis i naprawa, serwis PC, szybko, dobrze i tanio »

  Serwis komputerów stacjonarnych w Raczki. Pomoc, montaż, naprawa. Podłączanie sprzętu peryferyjnego. Proste strony internetowe. support it, router.
  Naprawa Komputerów. Wdrażanie nowych rozwiązań. Innowacyjne oprogramowanie - pomoc i nauka obsługi. Szybko Tanio i Solidnie. Teren Raczek i okolic. Raczki tel. 511 903 506

  Data dodania: 03 08 2013 · szczegóły wpisu »