Obieg faktur

Obieg faktur
Syndatis od 2000 roku funkcjonuje na rynku rozwiązań BPM (Business Process Management), będąc prekursorem tego podejścia w Polsce. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania informatyczne, umożliwiające pełną obsługę procesów biznesowych w przedsiębiorstwie. Nasz produkt, Syndatis BPM, oparty na najnowocześniejszych technologiach internetowych, jest narzędziem bardzo elastycznym, łatwo integrującym się z innymi elementami IT w każdej organizacji. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści w dziedzinie Business Process Management oraz IT. Trzonem firmy są ludzie współtworzący sukces Syndatis od początku istnienia spółki. Jesteśmy ekspertami w zakresie doradztwa biznesowego, analizy, programowania i architektury systemów informatycznych.

Szczegóły strony www.syndatis.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.syndatis.com:

Obieg faktur

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 11 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Programy na PC »

  Vortal, który gromadzi bezpłatne wersje plików, które można wykorzystać do pracy w biurze czy też do rozrywki na domowym pececie, w serwsie staramy się solidnie opisać właściwie każdy program, dodając wyczerpujący raport jego sposobności, zrzuty ekranowe oraz dodatkowo dane na temat. Vortal z opisami darmowego oprogramowania oraz dodatkowo wskaźniki adresów www do stron, z których można je pobrać. Zrobiliśmy zbiór najlepszych, sprawdzonych w codziennej pracy i zabawie skryptów. Na tej stronie zapoznasz się z możliwościami polecanych przez nas plików, a następnie pokażemy Wam skąd je ściągnąć.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia IT »

  Akademia Innowacyjnych rozwiązań IT to przestrzeń wymiany wiedzy pomiędzy praktykami biznesu, użytkownikami oraz dostawcami nowoczesnych technologii serwerowych i macierzowych, głównie marki IBM. Posiadamy własny program konferencji oraz szkoleń technicznych i handlowych z dostępem do sali wdrożeniowej, w której istnieje możliwością testowania rozwiązań na żywo. Oferujemy również wynajem dwóch sal konferencyjnych z pełnym wyposażeniem i możliwością dostosowania ich do wymagań wynajmującego.

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program dla przewoźników »

  Program dla przewoźników eKOMAKO Traveler jest instalowany na serwerach i udostępniany w modelu SaaS (oprogramowanie jako usługa), dzięki temu nie muszą Państwo kupować oprogramowania ani serwerów, czy dodatkowych komputerów. System przetestowany został w dynamicznie rozwijających się organizacjach, które prowadzą samodzielną sprzedaż biletów, jak również sprzedają i rezerwują bilety w sieci współpracujących agentów oraz bezpośrednio klientom poprzez Internet. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z możliwości trzydziestodniowych testów naszego systemu. Bezpłatna infolinia handlowa 801 109 509

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • 2STREFA - Agencja Reklamowa Białystok »

  2STREFA jest agencją reklamową z kilkuletnim doświadczeniem. Zajmujemy się projektowaniem wizytówek, rollup'ów itp. W toku naszej działalności wyspecjalizowaliśmy się w tworzeniu aplikacji internetowych. Piszemy strony internetowe ze szczególnym naciskiem na sklepy internetowe. Oferujemy kompleksową obsługę projektu. Posiadamy własne dedykowane serwery, na których możemy umieścić projektowane przez nas strony. Sprawdź nas!

  Data dodania: 09 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • MM Elektronik - Oprogramowanie Insert dla firm. »

  MM Elektronik, to firma z bogatym doświadczeniem i wiedzą działającą w branży komputerowej (IT).

  Jesteśmy Partnerem firmy InsERT, producenta oprogramowania dla firm. Zajmujemy się instalacją, szkoleniami, wdrożeniami oraz serwisem programów takich jak Subiekt GT, Rachmistrz GT, Rewizor GT, Gestor GT, Gratyfikant GT, Sello. Są to programy dla działów takich jak księgowość, sprzedaż, rachunkowość i kadry. Posiadamy wszelkie kwalifikacje i doświadczenie w obsłudze małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Oferujemy swoją pomoc oraz wsparcie dla całego pakietu programów InsERT.

  Dla firm dostarczamy i serwisujemy kasy fiskalne oraz drukarki fiskalne Novitus.

  Działamy przede wszystkim w miejscowościach takich jak: Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Katowice, Chorzów, Bytom, Piekary Śląskie i wiele innych w regionie Zagłębia i Śląska.

  Data dodania: 04 09 2013 · szczegóły wpisu »