Obieg faktur

Obieg faktur
Syndatis od 2000 roku funkcjonuje na rynku rozwiązań BPM (Business Process Management), będąc prekursorem tego podejścia w Polsce. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania informatyczne, umożliwiające pełną obsługę procesów biznesowych w przedsiębiorstwie. Nasz produkt, Syndatis BPM, oparty na najnowocześniejszych technologiach internetowych, jest narzędziem bardzo elastycznym, łatwo integrującym się z innymi elementami IT w każdej organizacji. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści w dziedzinie Business Process Management oraz IT. Trzonem firmy są ludzie współtworzący sukces Syndatis od początku istnienia spółki. Jesteśmy ekspertami w zakresie doradztwa biznesowego, analizy, programowania i architektury systemów informatycznych.

Szczegóły strony www.syndatis.com:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.syndatis.com:

Obieg faktur

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 10 Odwiedziny googlebot 2

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Darmowe antywirusy »

  Strona poświęcona darmowemu oprogramowaniu. Znajdziesz na niej pliki oraz dodatkowo spolszczenia, uszeregowane w kategoriach tematycznych. Na stronie też aktualności ze świata komputerów, globalnej sieci Internet oraz dodatkowo oprogramowania. Oprogramowanie te można wykorzystywać i rozpowszechniać bez żadnych ograniczeń. Wybrane wyłącznie na stronie pliki są programami shareware. Powiemy Wszyscy jak zabezpieczyć przed wirusami swój komputer. Artykuły, porady, nowinki, przydatne narzędzia i pliki antywirusowe.

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wdrożenia sharepoint »

  Sharepiont24.pl przekazuje nowatorskie pomysły w zakresie przygotowywania Intranetu również nastrajania go zamierzenie pod kontem aktywności konkretnych przedsiębiorstw. To rozwiązanie umożliwia na wydajny rotacje dokumentów firmowych, ich zachowywanie również użytkowanie. Dzięki komfortowemu podziałowi na witryny dodatkowo działy, dodatkowo wpisaniu kalendarzy zadań na rzecz wszelkiego pracownika pogłębia się podobnie workflow - innymi słowy efektywny przepływ pracy. Wdrożenia SharePoint umożliwiają na coraz lepsze zawiadywanie przedsiębiorstwem zaś na utylitarną dodatkowo aktywną komunikację pośród pracownikami oraz osobnymi działami firmy. SharePoint to oryginalne rozwiązania dla twojej działalności.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwery IBM »

  Serwery IBM, serwery HP, serwery Lenovo, rozwiązania storage NetApp, rozwiązania sieciowe APC, oprogramowanie Microsoft, VMware, Veeam, Citrix, Red Hat, IBM Tivoli. Oferujemy niezwykle bogate port folio produktowe znanych marek IBM, HP i Lenovo w dziedzinie sprzętu serwerowego i storage’owego (NetApp) oraz związane z tym usługi. Posiadamy ponad 40 tysięcy produktów, m.in. serwery typu rack, tower, blade, macierze, półki dyskowe, streamery, procesory, dyski, pamięci, szafy rack, kontrolery, karty sieciowe, zasilacze, kable. Dzięki własnym magazynom z realnym sprzętem jesteśmy w stanie w niezwykle szybkim czasie dostarczyć nie tylko najnowsze produkty, ale również te ze starszych linii. Działamy na terenie całego kraju dostarczając produkty i wykonując usługi w dowolnym miejscu w Polsce. Wszystkie ceny podlegają negocjacjom, nawet przy zakupie detalicznym.
  W obrębie naszych usług znajduje się doradztwo (wraz z audytem przedzakupowym, który pozwoli nam dobrać rozwiązanie idealnie dopasowane do potrzeb i możliwości Klienta), projektowanie bezpiecznych i wydajnych infrastruktur, instalacje i wdrożenia zakupionego sprzętu, wypożyczenia i serwisowanie, leasing infrastruktury i oprogramowania, szkolenia powdrożeniowe, wirtualizacja.

  Data dodania: 31 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • InsERT GT »

  Małe i średnie przedsiębiorstwa, szukające skutecznych i niezawodnych narzędzi wspomagających pracę działu handlowego, z pewnością znajdą coś dla siebie wśród programów firmy InsERT. Proponujemy bowiem całą gamę programów, różniących się zastosowaniem, wymaganiami i możliwościami oraz ceną - od najprostszych systemów ułatwiających wystawianie faktur, aż po zintegrowany pakiet programów wspomagających zarządzanie sprzedażą i magazynami. Programy są uniwersalne i elastyczne, a ich obsługa jest prosta i intuicyjna. Bezpłatna infolinia handlowa: 800 109 509.

  Data dodania: 02 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dawid Świerczek blog programisty .NET »

  Strona internetowa Dawida Świerczka na której przedstawione są różne wskazówki dotyczące programowania z wykorzystaniem języka C#. Na stronie przedstawione są również poradniki z zakresu projektowania stron internetowych. Autor udostępnia nie odpłatnie aplikacje wraz z ich kodem źródłowym. Blog ten jest również stroną domowa Dawida Świerczka na której w dziale projekty znajdują się wykonane do tej pory prace związane z programowaniem. Zapraszam na stronę Dawid Świerczek

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »