Przydatne programy

Przydatne programy
Portal Plikomania to baza posegregowanych plików, sterowników i programów do pobrania. Bezpłatne oprogramowanie przydatne dla każdego internauty. Dzisiaj odnaleźć można co niemiara bezpłatnych programów czy dodatków internetowych. Postaraliśmy się wyselekcjonować te, które są według nas najlepsze i przydadzą Tobie się w różnorakich sytuacjach. Posiadamy nadzieję, że o większości z nich jak dotąd nie słyszeliście i w tym momencie wasza praca z komputerem stanie się jeszcze przyjemniejsza. Przydatne na codzień programy komputerowe dzieki którym twoja praca stanie sie o kilka łatwiejsza.

Szczegóły strony www.plikomania.net:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.plikomania.net:

Przydatne programy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 9 Odwiedziny googlebot 5

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Serwis Komputerowy Kraków Bieżanów Nowy »

  Nasz serwis komputerowy kraków zajmuje się naprawa i diagnostyka komputerów i laptopów na obszarze krakowa. Informatyk kraków działa w okolicach bieżanów nowy bieżanów stary prokocim kozłówek kurdwanów. Prowadzimy outsourcing IT na tych obszarach jak i pogotowie komputerowe. Nasza działalność to instalacja i przywracanie systemów windows i Linux, instalacja oprogramowania, instalacja i przywracanie sterowników do sprzętu, odzyskiwanie prywatnych danych. Nasz serwis komputerowy Kraków zajmuje się także przyspieszaniem i czyszczeniem systemów z rodziny Windows. Działamy także w dziedzinach usuwanie trojanów i wirusów bieżanów nowy. Jedną z ofert naszej działalności jest odzyskiwanie hasła do komputera specjalistycznym oprogramowaniem. Zajmujemy się także konfiguracją sieci WiFi, Lan, konfigurowanie i zabezpieczanie routera, acces point bieżanów nowy prokocim. Mamy także dostęp do serwis elektroniki, czyli naprawa zalanych laptopów bieżanów nowy bieżanów stary prokocim. Inną działalnością jest tworzenie i pozycjonowanie stron www w google, robimy to najtaniej. Jest także możliwe zamówienie u nas przegrywanie kaset VHS na DVD w bardzo okazyjnej cenie. Zajmujemy się także przegrywanie kaset Audio na CD, oraz edycja Audio bieżanów nowy. Jesteśmy najtańszy informatyk kraków. Jedną z cech naszej działalności jest diagnostyka komputerów kraków. Zapraszamy do serwis komputerowy kraków bieżanów nowy bieżanów stary.

  Data dodania: 20 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie zapasami »

  Obecnie całkowitą podstawą wzorowo prosperującego przedsiębiorstwa są odpowiednie systemy ERP, jak również inne przeróżne programy księgowe. Nic więc dziwnego, że rynek bogaty jest w przedsiębiorstwa specjalizujące się w tym sektorze, a jedną z nich jest podkarpacka TOP S.A. mająca swoją siedzibę w Rzeszowie. Posiadając wielkie doświadczenie producent ten specjalizuje się w dostarczaniu oprogramowania, które znajduje swe wykorzystanie w takich procesach jak między innymi planowanie produkcji czy ERP produkcja. Szeroka oferta produktów perfekcyjnie pokrywa się z potrzebami nawet najbardziej wymagających klientów. Wartym zaznaczenie faktem jest także to, że każdy program magazynowy jest jak najbardziej dopracowany tak, aby w pełni spełniał swoje przeznaczenie. Zadbaj o swoją firmę i skorzystaj z pomocy wzorowego producenta oprogramowania komputerowego.

  Data dodania: 24 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rejestr umów »

  LOGITO stanowiący autorski produkt firmy Ideo Sp. z o.o. jest to oprogramowanie e-commerce, które umożliwia wydajną elektroniczną wymianę dokumentów w urzędzie. Przyczynia się to do automatyzacji wszystkich procedur zachodzących w firmie, które wiążą się z rotacją dokumentów. Dzięki LOGITO pracownicy nie mają problemu z wglądem do najważniejszych dokumentów i nie muszą niepotrzebnie obciążać sekretariatu czy biura w firmie. Bowiem LOGITO umożliwia wykonywanie większości rzeczy samodzielnie, co stanowi niewątpliwie uproszczenie i usprawnienie wykonywania swoich obowiązków dla każdego pracownika. LOGITO zapewnia dostęp nie tylko do obiegu dokumentów księgowych, lecz także do bazy pracowników oraz niezbędnych informacji o nich, takich jak: numery telefonów, pokoi czy adresy poczty elektronicznej itd. Systemy sharepoint workflow takie jak LOGITO zapewniają nie tylko zmniejszenie wydatków w danej firmy, lecz również uporządkowanie wszelkich plików w przedsiębiorstwach, od czego zależy sprawne działanie całej firmy.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Okulary 3D Vision 2 »

  Okulary 3D Vision 2, to okulary 3D w najnowszej, najbardziej zaawansowanej technologii trójwymiarowej obecnej na dzień dzisiejszy na rynku. W naszym serwisie znajdziesz wszystko, co dotyczy okularów trójwymiarowych stworzonych przez NVIDIA funkcjonujących w technice stereoskopowej gry 3D, czyli okularów 3D Vision 2, filmy 3D. Jest to druga wersja modelu okularów 3D Vision, jeszcze bardziej udoskonalona względem swojego poprzednika. Dzięki okularom 3D Vision 2 możesz grać w ponad 600 najlepszych gier 3D oraz oglądać filmy FUll HD 1080p w 3D

  Data dodania: 15 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Simple Software »

  Jeżeli już poszukujesz kompleksowych rozwiązań w zakresie oprogramowania dla przedsiębiorstw, zapraszamy do zaznajomienia się z wysokiej renomy systemem Simple Software czy oprogramowaniem do zarządzania, który prosperuje na wszechstronną skalę, jako placówka informatyczna dostosowana szczególnie do potrzeb, a oprócz tego preferencji korzystających z naszych usług Klientów. Zapewniamy niezawodność oferowanych systemów, co możliwe jest do zweryfikowania poprzez kilkadziesiąt lat prężnej działalności mojej placówki. Proponujemy zwłaszcza wygodne i innowacyjne rozwiązania techniczne, kompatybilne z potrzebami konkretnego podmiotu gospodarczego. Zobacz nasze systemy erp.

  Data dodania: 02 08 2013 · szczegóły wpisu »