Software Podkategoria: Software

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Optymalizacja blog »

  Strona przechowuje poradniki, które naświetlają kwestie związane z optymalizacją i pozycjonowaniem serwisów internetowych, gdzie wprowadziliśmy podział na konkretne systemy CMS np. pozycjonowanie phpBB4, wylistowanie najciekawszych metod pozycjonowania, planowanie i wdrażanie stron zapleczowych, promocja z dofollow free, kompresja zdjęć, na dodatek nietuzinkowe programy do pingowania i promocji www, takie jak Search Engine Spider Simulator, Easy Web, Website Submitter, Google Datacenter Checker Tool, Yahoo Crawled Date Checker Tool, Multiple PageHeat Checker Tool, JavaScript Ad Rotator Tool, Keyword Snatcher, SEO Killer, Ping Machine. Pozycjoner Sosnowiec postara się odpowiedzieć, na zadane pytania. Skomentuj artykuły, wyraź swoją opinię, zapraszam!

  Data dodania: 25 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Komputery »

  W jaki sposób funkcjonują sieci komputerowe, jak połączyć komputery w sieci komputerowej, w jaki sposób zainstalować znaleziony program, z jakiego programu skorzystać: z komercyjnego, czy analogicznego darmowego - takie i dużo innych tematów podejmuje portal "Komputery - sieci". Z założenia ma on tworzyć wciąż rosnącą bazę wiedzy, z jakiej będzie mógł skorzystać nie tylko informatyk jak i korzystający z danego oprogramowania. Serwis daje też możliwość dzielenia się swoją wiedzą informatyczna oraz spostrzeżeniami.

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe programy autora. »

  Strona prezentuje zbiór programów autora do ewentualnego wykorzystania. Powyższe programy są ukierunkowane przeważnie na obsługę baz danych, multimediów i grafiki. Stosunkowo bogata jest oferta w zakresie programów zabezpieczających dane użytkownika. W skład tej oferty wchodzą zarówno programy szyfrujące dowolne pliki jak też skutecznie niszczące treści usuwanych danych.
  Do dyspozycji użytkownika jest na stronie szeroka gama programów przydatnych w pracy i życiu codziennym.
  Posiada ponadto spory zestaw gier logicznych oraz opisów funkcji i procedur środowiska Delphi.
  Wybrane jedynie aplikacje są programami shareware; znakomita ich większość to programy freeware, które można wykorzystywać i rozpowszechniać bez żadnych ograniczeń.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • VBS Oprogramowanie dla firm, tworzenie sklepów internetowych »

  VBS zajmuje się dwoma dziedzinami rynku informatycznego. Oferujemy Państwu nowoczesne oprogramowanie dla firm z serii Asystent. W jej skład wchodzi wiele aplikacji których zadaniem jest usprawnienie pracy każdego przedsiębiorstwa, niezależnie od branży. Zajmujemy się także tworzeniem profesjonalnych sklepów internetowych. Wszystkie szczegóły oferty znajdziecie Państwo na naszej stronie.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przydatne programy »

  Portal Plikomania to baza posegregowanych plików, sterowników i programów do pobrania. Bezpłatne oprogramowanie przydatne dla każdego internauty. Dzisiaj odnaleźć można co niemiara bezpłatnych programów czy dodatków internetowych. Postaraliśmy się wyselekcjonować te, które są według nas najlepsze i przydadzą Tobie się w różnorakich sytuacjach. Posiadamy nadzieję, że o większości z nich jak dotąd nie słyszeliście i w tym momencie wasza praca z komputerem stanie się jeszcze przyjemniejsza. Przydatne na codzień programy komputerowe dzieki którym twoja praca stanie sie o kilka łatwiejsza.

  Data dodania: 11 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne programy antywirusowe »

  Producenci oprogramowania cały czas oferują nam nowe antywirusy, które ochraniają nas przed wrogą działalnością w sieci. Na pewno należy jest zainwestować w taki program, dlatego że wtenczas będziemy pewni, że wszystkie nasze funkcjonowania w sieci są bezdyskusyjne i nic nam się nie stanie. Natomiast jeżeli już nie posiadamy wysokich założeń wystarczą darmowe wersje. Na rynku istnieją przeróżne antywirusy, które z przeróżnym efektem chronią nasze bezpieczeństwo w Internecie. Nie można w zasadzie wyznaczyć optymalnego, ponieważ są one cały czas updatowane i publikowane są co raz to nowsze wyniki badań na temat tego, jednak nie ma co jest z nich rezygnować.

  Data dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • System ERP »

  Wybierając oprogramowanie do zarządzania firmą warto zwrócić uwagę na System SAP i to niezależnie od wielkości firmy. System SAP to wysokiej klasy program do zarządzania. To oprogramowanie dla firm małej, średniej lub dużej, która poszukują wyższej sprawności i lepszego zarządzania. SUPREMIS to Złoty Partner SAP, czyli firma, która zajmuje się wdrażaniem tego systemu ERP. Wdrażany przez SUPREMIS system dla firm sprawdza się doskonale jako program magazynowy, program do księgowości oraz CRM. Profesjonalne wdrożenie sprawia, że oprogramowanie do zarządzania to wymierne korzyści dla użytkującej go firmy.www.supremis.pl

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ciekawe programy komputerowe »

  Serwis z bieżącym softem ujawnianym poprzez producentów bezpłatnie. Dzień w dzień powstają darmowe skrypty i publikowanie są kolejne modernizacje aktualnych aplikacji. Strona, na której znajdują się bez przerwy dotychczasowe wersje aplikacji. Darmowe skrypty antywirusowe, to dobry pomysł i zabezpieczenie dla każdego laptopa. Kody chroniące komputery przed zniszczeniem nie są tanie. Nie trzeba się jednakże przejmować ich ceną, bowiem bez przerwy udaje się odnaleźć darmową wersję któregoś z nich. Producenci przyszłościowych skryptów tego gatunku, oferują intuicyjne w obsłudze i posiadające podstawowe funkcje. Programów tych jest niewyobrażalnie dużo. W pewnych przypadkach należy poszukać takiego, który należycie odtworzy określony plik. Kody takie instaluje się błyskawicznie i nie zajmują one wiele miejsca na dysku.

  Data dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe legalne programy »

  Vortal oferujące setki darmowych i legalnych plików na licencji GNU GPL i Freeware. Znajdziesz tu aplikacje podzielone na kategorie a pobierzesz je prosto z szybkiego serwera. Polski serwis poświęcony tematyce oprogramowania dla systemów z rodziny Windows. Legalne oprogramowanie dla każdego. Bezpłatne aplikacje podzielone na kilkadziesiąt najważniejszych kategorii. Ściągnij legalne aplikacje, download bezpłatne gry, czytaj ciekawe artykuły. Do ściągnięcia freeware o charakterze edukacyjnym, multimedialnym, biurowym i wiele innych. Darmowe oprogramowanie dla każdego. W 100% legalny soft bezpłatnie.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Komputerowy Gdynia »

  Nasza firma zajmuje się: serwisem komputerów, Monitoringiem, Kładzeniem sieci Lan i Wlan, Instalacjami abonenckimi infrastruktury OTV dla Telewizji kablowych oraz przyłączami w mieszkaniach i domkach. Współpracujemy z firmami świadcząc serwis lokalny stacji roboczych w punktach handlowych, aptekach, sklepach, biurach, itp.

  Data dodania: 08 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie ERP »

  Nienajlepsza sytuacja ekonimiczna w polskich instytucjach wymaga przeglądu nad sytuacją budżetowa.Widmo kryzysu sprawia, że wiele instytucji patrzy na własny budżet, niezależnie od rodzaju: instytucja, firma, administracja. Właściwe zarządzanie jednostką to sprawa kluczowa dla każdego rodzaju działalności. Wprowadzenie odpowiednich czynności, takich jak wybór odpowiedniego oprogramowania do pomocy w prowadzeniu instytucji. Firma Rekord Systemy Informatyczne tworzy nowoczesne oprogramowanie do zarządzania zarówno firmą jak i administracją. Rekord.ERP to oprogramowanie dla przedsiębiorstw. Program do firm powinien być standardem w obecnym świecie. ERP to nowoczesna aplikacja informatyczna która wspomaga działania w zakresie produkcji.
  Pakiet aplikacji Ratusz to natomiast system dla urzędów. System ten kompleksowo obsługuje urzędy. Rekord Ratusz w swojej bogatej ofercie posiada moduły które w całości obsługują i koordynują pracę urzędową i administracyjną.Firma posiada również moduł zarządzania odpadami śmieciami, która weszła w życie w 2012 roku.
  Systemy Informatyczne przyczyniają się do zwiększenia komfortu pracy, zaoszczędzają czas na chociażby wystawianie faktur, rozliczenia podatkowe, rozwiązywanie problemów z klientem online.

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • ERP Consulting »

  Każde założenie nowego przedsiębiorstwa wiąże się z różnymi odpowiedzialnościami - jednym z głównych jest prawidłowe zarządzanie obszarami działności firmy. Rozwiązaniem tych problemów może być system ERP. Oprogramowanie komputerowe, które w dużym stopniu biorą na siebie funkcjonowanie instytucji. Serwis internetowy Logistyka ERP zagłębia się w tematykę oprogramowania dla przedsiębiorstw - ERP. Głównym modułem z systemu ERP, który serwis obiera jest logistyka. Komputerowe wspomaganie w zakresie logistyki posiada niezbędne moduły: Zamówienia własne, magazyn, edostawca, sytsem kontroli jakości, rejestracja magazynowa.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obieg faktur »

  Syndatis od 2000 roku funkcjonuje na rynku rozwiązań BPM (Business Process Management), będąc prekursorem tego podejścia w Polsce. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania informatyczne, umożliwiające pełną obsługę procesów biznesowych w przedsiębiorstwie. Nasz produkt, Syndatis BPM, oparty na najnowocześniejszych technologiach internetowych, jest narzędziem bardzo elastycznym, łatwo integrującym się z innymi elementami IT w każdej organizacji. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści w dziedzinie Business Process Management oraz IT. Trzonem firmy są ludzie współtworzący sukces Syndatis od początku istnienia spółki. Jesteśmy ekspertami w zakresie doradztwa biznesowego, analizy, programowania i architektury systemów informatycznych.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zintegrowane systemy informatyczne »

  Przedsiębiorstwo itelligence dystrybuuje wysokiej klasy oprogramowania i systemy SAP. Poprzez integracje jak i wdrażanie najnowszych systemów informatycznych, Klienci tej firmy mogą liczyć na znaczną poprawę efektywności realizowanych zadań. Między innymi poprzez wdrożenie CRM, otrzyma się korzystny system zarządzania. Za pośrednictwem systemu CRM, prace takie jak zarządzanie danymi lub obieg dokumentów są szybsze.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meteoryt oprogramowanie CRM, fakturujące, bazy danych »

  Meteoryt Software - producent oprogramowania Asystent - zaprasza wszystkich właścicieli firm do zapoznania się z oferowanymi przez nas nowoczesnymi programami dla przedsiębiorstw. W składzie oferowanej przez nas serii znajdziecie Państwo między innymi programy CRM czy fakturujące, który każdy może przetestować przez 30 dni za darmo.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie ERP »

  Właściwe zarządanie pracownikami w firmi za pomocą technologii IT, jest programem komputerowym wchodzące w skład systemu ERP. Wsparcie HR to ludzie w firmie, ich praca, płace, zwolnienia, itp., ponieważ kapitał ludzki kieruje i zarządza technologiami. Plany pracy, kraty rcp, dzielenie zadań w pracy to elementy które są w firmie na porządku dziennym. Portal pisany jest w formie bloga pokazuje zalety z wdrożenia systemu do zarządzania zasobami ludzkimi. Serwis opisuje moduły, które wchodzą w skład HR jako system ERP.

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Komputerowy Kraków Bieżanów Nowy »

  Nasz serwis komputerowy kraków zajmuje się naprawa i diagnostyka komputerów i laptopów na obszarze krakowa. Informatyk kraków działa w okolicach bieżanów nowy bieżanów stary prokocim kozłówek kurdwanów. Prowadzimy outsourcing IT na tych obszarach jak i pogotowie komputerowe. Nasza działalność to instalacja i przywracanie systemów windows i Linux, instalacja oprogramowania, instalacja i przywracanie sterowników do sprzętu, odzyskiwanie prywatnych danych. Nasz serwis komputerowy Kraków zajmuje się także przyspieszaniem i czyszczeniem systemów z rodziny Windows. Działamy także w dziedzinach usuwanie trojanów i wirusów bieżanów nowy. Jedną z ofert naszej działalności jest odzyskiwanie hasła do komputera specjalistycznym oprogramowaniem. Zajmujemy się także konfiguracją sieci WiFi, Lan, konfigurowanie i zabezpieczanie routera, acces point bieżanów nowy prokocim. Mamy także dostęp do serwis elektroniki, czyli naprawa zalanych laptopów bieżanów nowy bieżanów stary prokocim. Inną działalnością jest tworzenie i pozycjonowanie stron www w google, robimy to najtaniej. Jest także możliwe zamówienie u nas przegrywanie kaset VHS na DVD w bardzo okazyjnej cenie. Zajmujemy się także przegrywanie kaset Audio na CD, oraz edycja Audio bieżanów nowy. Jesteśmy najtańszy informatyk kraków. Jedną z cech naszej działalności jest diagnostyka komputerów kraków. Zapraszamy do serwis komputerowy kraków bieżanów nowy bieżanów stary.

  Data dodania: 20 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Program do wystawiania faktur »

  Wszystkim właścicielom firm potrzebującym oprogramowania fakturującego oferujemy naszego Asystenta Faktura. Jest to nowoczesny program stworzony do wystawiania wszelkiego rodzaju sprzedaży. Zapraszamy do testowania go przez 30 dni za darmo w ramach testu.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy do ściągnięcia »

  W naszej stronie znajduje się duża liczba skryptów, które pobierzesz całkowicie bezpłatnie. Całe wersje skryptów, aplikacje shareware, trial, a ponadto freeware. Każdy program opatrzony jest opisem dzięki czemu śpiesznie i łatwo wybierzesz to, czego potrzebujesz. Nasza witryna internetowa to nie tylko baza skryptów niemniej jednak także forum dyskusyjne poświęcone komputerom. Baza skryptów jest codziennie aktualizowana co powoduje, że aplikacje są w każdej sytuacji w aktualnych wersjach. Wszelkie aplikacje na stronie są starannie poukładane.

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lanform - Blog »

  Tworzenie oprogramowania, marketing internetowy, tworzenie i optymalizacja oraz optymalizacja stron internetowych, porady programistyczne. Chcesz wiedzieć więcej na temat praktycznego tworzenia oprogramowania lub konstruowania dochodowego biznesu w Internecie?
  Zamierzasz usystematyzować swoją wiedzę z dziedziny informatyki lub marketingu internetowego? A może interesują Cię programy partnerskie i chciałbyś się zaangażować w jeden lub kilka z nich? Odpowiedzi na te pytania oraz instrukcje co powinieneś wybrać aby wejść na właściwą i prostą drogę prowadzącą do sukcesu we wspomnianych branżach znajdziesz właśnie na tej stronie: Lanform - Blog

  Data dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Software

Software - nowa strona:

Adres: