Software Podkategoria: Software

« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · następna strona »
 • Programy do kosztorysowania »

  Norma PRO jest najpopularniejszym programem do kosztorysowania w Polsce. Pomimo bardzo dużej funkcjonalności program jest bardzo przejrzysty i prosty w obsłudze, dzięki czemu można szybko i bezbłędnie wykonywać proste kosztorysy jak i bardzo duże dokumentacje kosztorysowe. Zapis kosztorysu w standardzie XML (format ATH2), czytanym przez wiele aplikacji umożliwia integrację procesu kosztorysowania z dużymi systemami zarządzania firmą. Program jest w pełni zgodny z obowiązującymi w kraju rozporządzeniami i rekomendacjami odnośnie standardów sporządzania kosztorysów, w szczególności kosztorysów inwestorskich. Serdecznie zapraszamy do zakupu! Infolinia handlowa: 801 109 509

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rejestr umów »

  LOGITO stanowiący autorski produkt firmy Ideo Sp. z o.o. jest to oprogramowanie e-commerce, które umożliwia wydajną elektroniczną wymianę dokumentów w urzędzie. Przyczynia się to do automatyzacji wszystkich procedur zachodzących w firmie, które wiążą się z rotacją dokumentów. Dzięki LOGITO pracownicy nie mają problemu z wglądem do najważniejszych dokumentów i nie muszą niepotrzebnie obciążać sekretariatu czy biura w firmie. Bowiem LOGITO umożliwia wykonywanie większości rzeczy samodzielnie, co stanowi niewątpliwie uproszczenie i usprawnienie wykonywania swoich obowiązków dla każdego pracownika. LOGITO zapewnia dostęp nie tylko do obiegu dokumentów księgowych, lecz także do bazy pracowników oraz niezbędnych informacji o nich, takich jak: numery telefonów, pokoi czy adresy poczty elektronicznej itd. Systemy sharepoint workflow takie jak LOGITO zapewniają nie tylko zmniejszenie wydatków w danej firmy, lecz również uporządkowanie wszelkich plików w przedsiębiorstwach, od czego zależy sprawne działanie całej firmy.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Termin płatności faktury »

  Księgowość internetowa to nowoczesne rozwiązanie, z którego z roku na rok korzystać zaczyna coraz więcej instytucji oraz przedsiębiorców. Umożliwiają ją specjalistyczne aplikacje internetowe takie jak qFirma. qFirma to nie wymagający instalacji na dysku komputera program do fakturowania, umożliwiający samodzielne fakturowanie oraz wystawianie takich dokumentów jak np. faktura eksportowa, nota korygująca czy rachunek uproszczony, poprzez dostępne szablony faktur. Program zawiera także takie niezbędne w codziennej pracy funkcjonalności jak wskazanie na termin płatności faktury czy stałą pomoc techniczną. qFirma zapewnia wygodę i bezpieczeństwo użytkowania a także oszczędność pieniędzy – już dziś przekonaj się o zaletach jakie niesie ze sobą księgowość internetowa.

  Data dodania: 18 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • System erp »

  System Enova to najnowszej generacji, w pełni zintegrowana aplikacja do obsługi księgowości i zarządzania. Aplikacja Enova może być z powodzeniem wykorzystywany jako oprogramowanie dla biura rachunkowego, oprogramowanie do kadr, program do handlu, program do księgowości, kadry i płace. System informatyczny dla firm Enova można określić jako system HR tj. system zarządzania personelem, system FK - system Finansowo Księgowy oraz system CRM - system zarządzania relacjami z klientami. Zapraszamy po systemy informatyczne dla firm, programy dla firmy. Bezpłatna infolinia handlowa: 800 109 509

  Data dodania: 31 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sklepy Internetowe »

  Jeśli planujesz e-sklep hurtowni internetowej, potrzebny będzie kupno programów. Nasza firma proponuje sklepy internetowe właściwe do każdego rodzaju biznesu. Oprócz tego zapewniamy odświeżanie programów, pomoc techniczną a także opcja rozbudowy. Z nami na pewno odznaczysz się spośród innych świeżym layoutem i bardzo prostą obsługą. Zapewni Ci to szybkie zdobycie kupców i tworzenie korzystnego obrazu firmy w sieci.

  Data dodania: 03 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak zrobić wykres Gantta »

  Schemat Gantta jest to podstawowe narzędzie pracy każdego kierownika projektu - bez porządnego rozplanowania zadań nie ma mowy o dobrym kierowaniu projektem. Ale jak ów diagram Gantta wykonać, zmieniać i umieć z niego korzystać? Każdy początkujący kierownik projektów na początku ma ten sam problem, jak zrobić wykres Gantta. Ten ebook udziela odpowiedzi na zadane pytania.
  Z ebooka dowiesz się, w jaki sposób samemu wykonać schemat Gantta w narzędziach: Excel, MS Project, Open Project. Przykłady wykresu Gantta, jak:
  1. zrobić wesele,
  2. założyć firmę,
  3. napisać licencjat lub magisterkę,
  4. wykonać stronę internetową albo blog,
  5. napisać ebook,
  6. wdrożyć system informatyczny w przedsiębiorstwie.
  Co inni mówią o tym ebooku
  „Bardzo mi się podoba opcja gotowych wykresów Gantta. Wydaje mi się, że za coś takiego można zapłacić. Po pierwsze, nie da ci tego Wikipedia. Po drugie, jak coś masz podane na tacy, to zawsze potem jest już prościej”. - Przemek
  „Zawsze na studiach trochę brakowało mi ludzkiego podejścia do tematu. Profesorowie skutecznie potrafili z rzeczy prostych zrobić formę nieprzyswajalną, ale niestety potrzebną. Nieniejszy ebook charakteryzuje to, że została w nim przedstawiona esencja problemu oraz możliwość jego szybkiego rozwiązania za pomocą ogólnie dostępnych programów, w tym darmowych. Ebook skutecznie pomaga w kierowaniu projektem i pokazuje metody wykonywania wykresu Gantta”. - Łukasz
  „Ta wiedza na pewno przyda się studentom, którzy potrzebują zrobić harmonogram projektu, zawierający schemat Gantta”. - Andrzej
  „Ciekawa pozycja dla wszystkich stawiających pierwsze kroki w kierowaniu projektami. Ciekawe zestawienie trzech programów, wspierających zarządzanie projektami, za pomocą których można zrobić schemat Gantta”. - Marcin

  Data dodania: 13 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sage Symfonia »

  Firma Dr IT to dystrybutor programu do administrowania księgowością Wapro. Jest to znane od lat oprogramowanie dla większych jak i malutkich przedsiębiorstw, które poważnie usprawnia sporo procesów wewnątrz firmy. Oprócz programów zapewniamy naszym interesantom wsparcie techniczne a także konsultacje z stosowania i instalowania aplikacji. W celu całkowitego zapoznania się z zakresem naszych usług zapraszamy do sprawdzenia naszej nowej strony internetowej, gdzie zamieściliśmy wszelkie szczegóły. Można się też skonsultować z nami przez telefon pod numerem (012) 413 11 06 bądź odwiedzić naszego biura osobiście w jednej z ośmiu oddziałów na terenie Polski, np. Ul. Pilotów 37/5 31-462 Kraków. Uprzejmie zapraszamy.

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wystawianie faktury »

  Jeśli są Państwo w trakcie poszukiwań taniego i prostego programu do księgowania, zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Grandemedia, która od wielu lat prężnie funkcjonuje na rynku krajowym. Oferuje ona między innymi program „++Faktury 2012”, do którego głównych funkcji zliczyć można: wystawianie faktur VAT, wystawianie rachunków, prowadzenie ewidencji sprzedaży oraz wiele innych. Ten program do fakturowania polecany jest do prowadzenia księgowości w małych i średnich przedsiębiorstwach, a dzięki opcji instalacji na pamięci przenośnej, może być zawsze pod ręką. Zapraszamy również do odwiedzenia strony mcsoftware.pl, gdzie istnieje możliwość szczegółowego zapoznania się z ofertą oraz zakupu ++Faktury 2012 przez Internet.

  Data dodania: 04 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Microsoft Office w Rivasoft.pl »

  Sprzedaż i dystrybucja oprogramowania. W ofercie największy wybór programów Adobe Creative Suite, AutoCAD LT, programy CorelDRAW, Cinema 4D, Microsoft Office, Windows 8, Pinnacle Studio, Quark, Zwcad. Wersje edukacyjne, do użytku domowego i do zastosowań komercyjnych. Gwarancja zakupu oryginalnego oprogramowania - dostęp do wsparcia technicznego, aktualizacji oraz nowszych wersji produktów. Odwiedź sklep Rivasoft.pl - sprawdź nasze niskie ceny!

  Data dodania: 09 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Inform-Tech »

  Misją Inform-Tech jest tworzenie i wdrażanie aplikacji zarządzania informacją i dokumentacją w laboratorium

  Wiodącym produktem firmy jest Prolab-3, oprogramowanie klasy LIMS, pracujące w architekturze klient-serwer, umożliwiające implementację modeli procesów biznesowych zgodnych z przyjętą w laboratorium praktyką. Stanowi ono autorskie rozwiązanie firmy Inform-Tech. Jako firma autorska, Inform-Tech ma możliwość sprawnego rozwoju oprogramowania, w tym także uwzględniania specyficznych potrzeb Klientów.

  Dlatego Rozwiązania zbudowane na oprogramowaniu Prolab-3 łączą w sobie zalety systemów tworzonych „pod klucz” z niezawodnością systemów dostarczanych jako gotowe rozwiązania, zachowując przy tym elastyczność dostosowań przez cały okres ich eksploatacji.

  Obecnie firma wyspecjalizowała się w tworzeniu i wdrażaniu komputerowych systemów zarządzania informacją w laboratoriach (LIMS). Oferta firmy proponuje szeroki wachlarz produktów i usług informatycznych związanych z tworzeniem i zarządzaniem informacją oraz dokumentacją badawczą. Skorzystało z niej już przeszło sześćdziesiąt laboratoriów różnych branż, w tym laboratoria przemysłu metalowego, wydobywczego, ciężkiej syntezy chemicznej a także laboratoria medyczne, spożywcze, ochrony środowiska, wodno-ściekowe, drewna i gospodarki leśnej. Firma posiada wdrożony system zarządzania jakością ISO 9001:2008. W ramach systemu prowadzona jest wewnętrzna walidacja Prolab-3 w formie dokumentów i zapisów nadzorowanych w systemie jakości.

  Rozwiązania proponowane przez Inform-Tech znalazły uznanie zarówno w laboratoriach przemysłowych pracujących bezpośrednio dla potrzeb technologii, akredytowanych laboratoriach usługowych, a także instytutach i placówkach naukowo badawczych.

  inform-tech.pl
  lims.pl

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • InsERT GT »

  Małe i średnie przedsiębiorstwa, szukające skutecznych i niezawodnych narzędzi wspomagających pracę działu handlowego, z pewnością znajdą coś dla siebie wśród programów firmy InsERT. Proponujemy bowiem całą gamę programów, różniących się zastosowaniem, wymaganiami i możliwościami oraz ceną - od najprostszych systemów ułatwiających wystawianie faktur, aż po zintegrowany pakiet programów wspomagających zarządzanie sprzedażą i magazynami. Programy są uniwersalne i elastyczne, a ich obsługa jest prosta i intuicyjna. Bezpłatna infolinia handlowa: 800 109 509.

  Data dodania: 02 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pogotowie komputerowe Warszawa e-neron »

  Jesteśmy zespołem informatyków z Warszawy z różnorodnym doświadczeniem zawodowym. Pogotowie Komputerowe zajmuję się naprawą komputerów i ich optymalizacją (diagnostyką stacji roboczych i ich naprawą), instalacją i konfiguracją systemów operacyjnych, sterowników, oprogramowania. Usuwamy wirusy i szkodliwe oprogramowanie. Konfigurujemy łącza internetowe (przewodowe i bezprzewodowe). Odzyskujemy dane po ich usunięciu, bądź awarii twardego dysku. Grupa zajmuję się również projektowaniem i wykonywaniem stron internetowych. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie Pogotowia Komputerowego e-neron.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program dla przewoźników »

  Program dla przewoźników eKOMAKO Traveler jest instalowany na serwerach i udostępniany w modelu SaaS (oprogramowanie jako usługa), dzięki temu nie muszą Państwo kupować oprogramowania ani serwerów, czy dodatkowych komputerów. System przetestowany został w dynamicznie rozwijających się organizacjach, które prowadzą samodzielną sprzedaż biletów, jak również sprzedają i rezerwują bilety w sieci współpracujących agentów oraz bezpośrednio klientom poprzez Internet. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z możliwości trzydziestodniowych testów naszego systemu. Bezpłatna infolinia handlowa 801 109 509

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mescaldesign strony internetowe Poznań »

  Mescaldesign Sp. z o. o zaprojektuje od podstaw Twój sukces w Internecie. Bijemy konkurencję niskimi cenami i profesjonalizmem wykonania!
  Obszarem naszego działania jest: tworzenie efektywnych stron WWW i portali internetowych, Systemy Zarządzania Treścią (CMS), platformy przetargowe, grafika reklamowa oraz marketing internetowy (pozycjonowanie).
  Mescaldesign Sp. z o. o to profesjonalizm i gwarancja jakości! Korzystamy wyłącznie z nowoczesnych technologii, min Ruby On Rails, Php. Zapewniamy zgodność z wszelkimi standardami internetowymi, wysoką estetykę i lekkość projektu oraz wysoką pozycję w przeglądarkach. Dbamy o Twój wizerunek kreując wizualizację firmy, projektując katalogi, wizytówki, ulotki.
  Mescaldesign Sp. z o. o - nasze usługi obejmują wszystkie dostępne na rynku metody reklamy. Pomagamy odnieść sukces Twojej firmie. Dzięki nowoczesnym narzędziom sieciowym jak: CMS, Webchat, Platforma przetargowa spełniamy najwyższe standardy jakości i użyteczności. Projektujemy tanie strony www dla klientów z całej Polski i Europy.
  Mescaldesign Sp. z o. o - nasze doświadczenie pomoże Twojej firmie, odnieść duży sukces w Internecie i zareklamować się tanio oraz profesjonalnie. Nasze projekty cechują się wysokim poziomem wykonania oraz niską ceną, a jakość i solidność spełnia najwyższe normy estetyczne. Wykorzystywane technologie (Ruby On Rails, Php) sprawią że serwis będzie działał bezproblemowo, szybko i stabilnie.

  Data dodania: 24 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dash Elfbot »

  blog ten prezentuje technologie tudzież oprogramowania do mmorpgowej rozrywki tibia, sekwencja scryptów do bota sprawi radość i uprości wszystkim grę, na stronie www poruszane są kwestie zarówno techniczne jak i moralne z posiadania takiego oprogramowania, jest to miejsce otwartej narady na owego rodzaju sprawy, chociaż pomnieć wypada, iż dotychczasowa wersja wyszła wprawdzie na wydania tibii 8.6, stanowiło to całkiem dawno i na dzień dzisiejszy w rl tibii nie jest dozwolone już stosować tego kultowego bota oraz co za tym podąża w użyciu jest jego osoba jedynie na wersji klienta 8.6, klient ów stanowi najczęściej spotykanym klientem na osobistych a prawdopodobnie powinienem powiedzieć pirackich serwerach do gier online jaka jest tibia i dash elfbot, na skutek ostatniego wydaniu elfbota w edycji 8.6 bez ustanku opiera się trend do trenowania umiejętności walki, zdobywania lvli za pomocą poszerzonego układu cavebota podczas gdy i systemu ocalania pktów hp aimbota czy pvpbota elfa wykorzystywanego do takich czynności jak comboleader i dash elf i pozostałe interesujące funkcje o jakich wolno uświadomić się w blogu

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • EMakler »

  Program eKOMAKO Makler Nieruchomości (eKMN) został zaprojektowany dla tych z Państwa, którzy poszukują najnowocześniejszych rozwiązań internetowych. eKOMAKO Makler Nieruchomości zapewnia wysoki standard pracy biur nieruchomości dzięki spójnej informacji, którą dysponują maklerzy w każdym biurze. Klient jest obsługiwany w pełnym zakresie w każdym oddziale, otrzymując pełną ofertę biura. Ułatwia on podniesienie wydajności i jakości oferowanych przez agencję nieruchomości usług. Zapraszamy do zapoznania się z wersją demonstracyjną naszego oprogramowania.

  Data dodania: 08 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kantata - Bydgoszcz Comarch - Oprogramowanie dla firm »

  Kantata - Oprogramowanie dla firm Comarch Bydgoszcz.Nowoczesne systemy ERP.
  W trakcie 10 lat wypracowaliśmy sobie tytuł Złotego Partnera Firmy Comarch S.A. oraz Srebrnego Partnera oprogramowania antywirusowego ESET. Przez ten czas poznaliśmy potrzeby wynikające z zapotrzebowania systemów zarządzających. Kierując wyspecjalizowanym zespołem polegamy nie tylko na systemie, ale również na doświadczeniu które wnoszą do naszej firmy pracownicy.
  Pracując z nowymi firmami dowiadujemy się o popycie na rodzaje oprogramowań ERP. Wdrażając najbezpieczniejsze oprogramowanie dla firm, czyli Comarch ERP Klasyka, Comarch ERP Optima, Comarch CDN XL oraz iMed24 mamy gwarancje prawidłowego funkcjonowania. Co więcej radzimy jaki sprzęt dobrać pod względem wymogów technicznych, z reguły są to IBM, NTT, HP, LENOVO.
  Na systemie Comarch ERP czynności wykonywane są bez trudu i w jasny sposób. Moduły takie jak Sprzedaż, Analizy, Gospodarka, Magazynowanie, Księgowość, Kadry i Płace, Controlling, Sklepy oraz witryny internetowe, Backup danych pozwalają na swobodne poruszanie się po całym systemie. Rozwój naszych klientów spowodowany jest dopasowaniem wszystkich modułów do odpowiednich funkcji danych pracowników.

  Data dodania: 08 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Call center »

  Focus Telecom Polska to firma świadcząca usługi dla sektora biznesowego, które bazują na rozwiązaniach saas. Usługi te działają na zasadzie aplikacji webowych udostępnianych nabywcom, co upraszcza ich proces wdrażania i obsługi. Rozwiązania oferowane przez firmę Focus Telecom obejmują systemy call center, crm, ivr, pbx, telekonferencje. Korzystając z naszych systemów call center, klienci mogą zoptymalizować swoje wyniki sprzedażowe i obsługę klientów. Rozwiązania IVR i PBX pomogą skutecznie nadzorować ruchem telefonicznym w firmie. Dzięki telekonferencji możliwa będzie komunikacja i przeprowadzanie prezentacji biznesowych z osobami znajdującymi się w różnych miejscach na świecie. Poprawę procesów wewnętrznych i procesów obsługi klienta umożliwi system CRM.

  Data dodania: 15 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rozpoznawanie mowy »

  Narzędzia oparte o technologię symulacyjną stworzone w ramach usług Ideo, odpowiadają za rozpoznawanie kontekstowe; umożliwiają komputerowi odczytywanie oraz przetwarzanie sygnałów dźwiękowych i wizualnych. Na wyodrębnienie i szczegółową analizę obrazu, w tym rozpoznawanie twarzy, identyfikujące twarze na podstawie zdefiniowanych wzorców pozwala zaawansowana technologia rozpoznawania obrazów. Natomiast rozpoznawanie mowy odbywa się na zasadzie wyróżnienia sygnałów dźwiękowych wraz z ich kontekstowym rozumieniem.

  Data dodania: 16 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • KillVir.pl - oprogramowanie antywirusowe »

  Sklep Internetowy KillVir oferuje oprogramowanie antywirusowe i inne rozwiązania dotycząca bezpieczeństwa IT. W sklepie KillVir znaleźć można także darmowe narzędzia i programy, które służą podnoszeniu bezpieczeństwa danych, oraz informacje i porady na temat ochrony komputerów. Sklep KillVir. pl stanowi własność firmy WWK net s. c. - partnera takich producentów, jak Kaspersky Lab, ESET, Avast, Panda i innych.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 3 · 4 · 5 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Software

Software - nowa strona:

Adres: