Software Podkategoria: Software

« poprzednia strona · 5
 • Tworzenie aplikacji mobilnych »

  Aktualnie niemalże każdy człowiek posiada telefon komórkowy i używa go co dzień. Tworzenie aplikacji mobilnych jest jednym z zadań specjalistycznych pracowników Software House Positive Power. Tworzone są tu nowatorskie aplikacje na iOS i Androida. Aktywne tworzenie aplikacji mobilnych usprawnia nasze życie codzienne. Wywołuje to, że jest nam lżej oraz efektywniej. Aplikacje na iOS dają nam nieprzerwany dostęp do wielu wiadomości z przeróżnych działów. Tworzenie aplikacji na iOS jest trudnym cyklem w którym bierze udział wielu specjalistów. Dzięki temu eksploatatorzy potrafią rozkoszować się aplikacjami w swych urządzeniach mobilnych.

  Data dodania: 29 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Volanto Software House - Produkujemy systemy informatyczne »

  Jeśli poszukujesz nowoczesnych rozwiązań informatycznych dla swojej firmy, polecamy Ci usługi firmy Volanto Software House. Na naszej stronie wwww. volanto. pl znajdziesz szczegóły naszej oferty - proponujemy aplikacje Facebook, programowanie na systemy iOS i Android, specjalizujemy się w aplikacjach webowych i mobilnych, polecamy outsourcing IT. Pracujemy z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i technologii. Zapraszamy do zapoznania się z naszym portfolio - znajdziecie tam przykłady dotychczas wykonanych projektów, które przyczyniły się do poprawy standardów pracy naszych klientów, są to m. in. platformy e-commerce, aplikacje mobilne, platformy z wykorzystaniem technologii VoIP. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś i powiedz czego potrzebujesz, doradzimy, jakie rozwiązania są dla Ciebie najlepsze.

  Data dodania: 02 09 2014 · szczegóły wpisu »
 • Antywirus ESET - oprogramowanie do ochrony firmowej sieci »

  Serwis przeznaczony jest dla osób poszukujących informacji w tematyce ochrony komputerów oraz internetowych sieci firmowych przed jakimikolwiek internetowymi atakami hakerskimi. Pośród oferowanych produktów znajdują się tu kompleksowe programy antywirusowe dla firmy i domu do ochrony urządzeń stacjonarnych i mobilnych. Natomiast administratorzy małych i średnich przedsiębiorstw z pewnością odnajdą na tej stronie programy do zabezpieczenia stacji roboczych oraz serwerów. Ten program antywirusowy charakteryzuje skuteczność oraz brak obciążenia komputera, a tym samym program nie utrudnia on bieżącej pracy sprzętu komputerowego. Już teraz zapoznaj się z pełną ofertą narzędzi do ochrony prywatnego i służbowego laptopa.

  Data dodania: 30 10 2014 · szczegóły wpisu »
 • Legnicki Serwis Komputerowy »

  Twój komputer nie działa prawidłowo?

  Jeśli tak, to zapraszamy do LSK

  U nas zawsze BEZPŁATNA DIAGNOZA!

  Sprawdź!

  W celu zapoznania się z ofertą szczegółową:zapraszamy na naszą stronę
  http://serwis-legnica.pl/oferta-serwis.php

  Legnica, ul. Górnicza 59 - jest to biały pawilon przy Polo Market, obok targu, na osiedlu Kopernik.

  www.serwis-legnica.pl

  Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 05 01 2015 · szczegóły wpisu »
 • Serwis komputerowy Lubin, pogotowie komputerowe 24h! »

  Serwis komputerowy Lubin, pogotowie komputerowe 24h! Naprawa komputerów stacjonarnych, laptopów, tabletów oraz telefonów. Dojazd do klienta przez całą dobę. Fachowe doradztwo oraz obsługa. Szybka i darmowa diagnoza sprzętu. Profesjonalna obsługa i podejście do klienta. Szybka diagnoza i naprawa uszkodzonego sprzętu.
  Oferta
  Kontakt

  Data dodania: 14 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • TylkoProgramy.pl »

  W serwisie opisujemy ciekawe aplikacje, z których można korzystać na domowych komputerach, część aplikacji można także wykorzystać w działalności biznesowej. W zbiorach TylkoProgramy. pl znajdują się programy do różnych zastosowań, programy skierowane do wszystkich grup wiekowych. Od szkrabów, które co dopiero zaczęły chodzić po ludzi starszych, którzy mają dużo czasu wypoczywając na zasłużonej emeryturze. Zapraszamy do eksplorowania zasobów naszej strony i przekonania się, że naprawdę znajduje się tu sporo użytecznego softu. Dla ułatwienia programy podzieliliśmy na kategorie i podkategorie, każdy program jest szczegółowo opisany. Baw się i rozwijaj dzięki programom zamieszczonym w serwisie. Zapraszamy do działów z oprogramowaniem multimedialnym, graficznym, internetowym i innym.

  Data dodania: 25 05 2015 · szczegóły wpisu »
 • SIMPLE S.A. »

  Zintegrowane systemy informatyczne mogą znaleźć zastosowanie w małych, średnich i dużych przedsiębiorstwach. Nieważne z jakiej branży jest dana firma – usługowej, transportowej czy produkcyjnej - może korzystać z tego typu oprogramowania. Na naszej stronie internetowej www. simple. com. pl masz możliwość dokładnego sprawdzenia oferowanych produktów i systemów. Nasi specjaliści doradzą Ci także, który z nich będzie najlepszy, w zależności od specyfiki funkcjonowania Twojego przedsiębiorstwa.

  Data dodania: 25 01 2016 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Software

płyty (1), czyszczenie (1)

Software - nowa strona:

Adres: