Szkolenia Podkategoria: Szkolenia

 • Pozycjonowanie szkolenia Kraków »

  Nie jesteś pewien które szkolenie z SEO (ang. Search engine optimization) będzie dla Ciebie najlepsze? Posiadamy dla Ciebie ciekawą propozycję, która obejmuję: szkolenie google adwords i szkolenie pozycjonowanie stron. Odszukasz Nas wpisując w wyszukiwarce szkolenie Kraków lub wchodząc wprost na naszą stronę inschoolofmedia.pl . Proponujemy kursy optymalizacji SEO, kursy google adwords w niesłychanie atrakcyjnych cenach, przetestuj Nas i promuj sam własną stronę www nie przepłacając za usługi obcym firmom seo.

  Data dodania: 27 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Magazyny Warszawa »

  Magazyny w całym kraju stworzone przez firmy deweloperskie Panattoni, ProLogis, Tulipan, Europolis, LogisticCity czy Millenium, udostępnione są dla zainteresowanych. Agencja Nieruchomości Komercyjnych „Jartom” proponuje wszechstronne usługi: doradztwo, wycenę, współudział w opracowywaniu planów budowy hali, zestawienie cen nieruchomości i czynszów wynajmu we wszystkich halach, pertraktacje, dokonywanie transakcji kupna lub wynajmu magazynu.

  Data dodania: 01 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia BHP Kraków »

  Zadbać o bezpieczeństwo w swojej firmie, możesz tylko przeprowadzając szkolenia dla swoich pracowników. Z Firmą Qes Consulting, przekonasz się że tego rodzaju przedsięwzięcia to doskonała inwestycja.Organizujemy szkolenia SCC i BHP. Jesteśmy Profesjonalistami w swej dziedzinie, co dokumentują referencje klientów, a także uzyskiwane przez nas wyniki w zdawalności egzaminów. W zakres świadczonych przez nas usług, wchodzą także analizy i sporządzanie instrukcji technologicznych. Listę szkoleń w najbliższych terminach zamieszczamy z początkiem każdego miesiąca.

  Data dodania: 19 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lanform - Blog »

  Tworzenie oprogramowania, marketing internetowy, tworzenie i optymalizacja oraz optymalizacja stron internetowych, porady programistyczne. Chcesz wiedzieć więcej na temat praktycznego tworzenia oprogramowania lub konstruowania dochodowego biznesu w Internecie?
  Zamierzasz usystematyzować swoją wiedzę z dziedziny informatyki lub marketingu internetowego? A może interesują Cię programy partnerskie i chciałbyś się zaangażować w jeden lub kilka z nich? Odpowiedzi na te pytania oraz instrukcje co powinieneś wybrać aby wejść na właściwą i prostą drogę prowadzącą do sukcesu we wspomnianych branżach znajdziesz właśnie na tej stronie: Lanform - Blog

  Data dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Maxid - programowanie Warszawa »

  Firma MAXID powstała w związku ze stale rosnącymi potrzebami identyfikacji produktów i procesów podstawowym funkcjonowaniu przedsiębiorstw oraz instytucji. Od powstania firmy wiązaliśmy działalność firmy z rynkiem automatycznej identyfikacji. Z czasem jednak poszerzaliśmy naszą ofertę o dodatkowe produkty i usługi co doprowadziło w 2012 roku do reorganizacji firmy na 3 odrębne działy.
  dział Systemów Identyfikacyjnych,
  dział Systemów Zarządzania
  dział Technologii i Systemów Wsparcia.

  Dzięki rozszerzonej działalności świadczymy kompleksową obsługę naszych Klientów oraz zapewniamywieloletnią profesjonalną współpracę.
  systemy zarządzania

  systemy identyfikacji

  Data dodania: 23 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Maxid - technologia i systemy wsparcia »

  Firma MAXID POLSKA powstała w związku ze stale rosnącymi potrzebami identyfikacji produktów i procesów codziennym funkcjonowaniu przedsiębiorstw oraz instytucji. Od początku wiązaliśmy działalność firmy z rynkiem automatycznej identyfikacji. Z czasem jednak poszerzaliśmy naszą ofertę o dodatkowe produkty i usługi co doprowadziło w 2012 roku do reorganizacji firmy na 3 odrębne działy.
  dział Systemów Identyfikacyjnych,
  dział Systemów Zarządzania
  dział Technologii i Systemów Wsparcia.

  Dzięki rozszerzonej działalności gwarantujemy kompleksową obsługę naszych Klientów oraz wieloletnią profesjonalną współpracę.
  systemy zarządzania

  systemy identyfikacji

  technologia i systemy wsparcia

  Data dodania: 30 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kantata - Bydgoszcz Comarch - Oprogramowanie dla firm »

  Kantata - Oprogramowanie dla firm Comarch Bydgoszcz.Nowoczesne systemy ERP.
  W trakcie 10 lat wypracowaliśmy sobie tytuł Złotego Partnera Firmy Comarch S.A. oraz Srebrnego Partnera oprogramowania antywirusowego ESET. Przez ten czas poznaliśmy potrzeby wynikające z zapotrzebowania systemów zarządzających. Kierując wyspecjalizowanym zespołem polegamy nie tylko na systemie, ale również na doświadczeniu które wnoszą do naszej firmy pracownicy.
  Pracując z nowymi firmami dowiadujemy się o popycie na rodzaje oprogramowań ERP. Wdrażając najbezpieczniejsze oprogramowanie dla firm, czyli Comarch ERP Klasyka, Comarch ERP Optima, Comarch CDN XL oraz iMed24 mamy gwarancje prawidłowego funkcjonowania. Co więcej radzimy jaki sprzęt dobrać pod względem wymogów technicznych, z reguły są to IBM, NTT, HP, LENOVO.
  Na systemie Comarch ERP czynności wykonywane są bez trudu i w jasny sposób. Moduły takie jak Sprzedaż, Analizy, Gospodarka, Magazynowanie, Księgowość, Kadry i Płace, Controlling, Sklepy oraz witryny internetowe, Backup danych pozwalają na swobodne poruszanie się po całym systemie. Rozwój naszych klientów spowodowany jest dopasowaniem wszystkich modułów do odpowiednich funkcji danych pracowników.

  Data dodania: 08 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • MM Elektronik - Oprogramowanie Insert dla firm. »

  MM Elektronik, to firma z bogatym doświadczeniem i wiedzą działającą w branży komputerowej (IT).

  Jesteśmy Partnerem firmy InsERT, producenta oprogramowania dla firm. Zajmujemy się instalacją, szkoleniami, wdrożeniami oraz serwisem programów takich jak Subiekt GT, Rachmistrz GT, Rewizor GT, Gestor GT, Gratyfikant GT, Sello. Są to programy dla działów takich jak księgowość, sprzedaż, rachunkowość i kadry. Posiadamy wszelkie kwalifikacje i doświadczenie w obsłudze małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Oferujemy swoją pomoc oraz wsparcie dla całego pakietu programów InsERT.

  Dla firm dostarczamy i serwisujemy kasy fiskalne oraz drukarki fiskalne Novitus.

  Działamy przede wszystkim w miejscowościach takich jak: Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Katowice, Chorzów, Bytom, Piekary Śląskie i wiele innych w regionie Zagłębia i Śląska.

  Data dodania: 04 09 2013 · szczegóły wpisu »
 • Cognity Praktyczny Kurs Excel »

  Kurs Excel jest najczęściej wybierany spośród wszystkich programów kalkulacyjnych. Wiele osób, które codziennie w pracy ma styczność z tym programem zapisuje się na kursy dotyczące tej tematyki. Aby usprawnić zadania wykonywane w pracy możemy wybrać się na kurs Excel odpowiadający naszym potrzebom.
  Jeśli w pracy wykonujemy zadania związane z księgowością i finansami propozycją dla nas jest szkolenie Excel dla Finansistów i Księgowych. Ten kurs jest dla osób, które znają już podstawy programu Excel. Na szkoleniu przede wszystkim zwrócimy uwaga na analizę finansową i podejmowanie akcji na jej podstawie.
  Podczas szkolenia nauczymy się używać zdobytą wiedzę w praktyce, sporządzać modele kalkulacji kosztów, używać przydatnych narzędzi programu Excel. Nauczymy się pracować z wieloma skoroszytami i arkuszami oraz jak budować powiązania między nimi. Zdobędziemy przydatną wiedzę na temat importu danych ze źródeł zewnętrznych np. : z baz danych, z plików xml oraz o przetwarzaniu danych na potrzeby analizy finansowej: funkcje zaokrągleń, funkcje matematyczne, używanie funkcji arkuszowych do tworzenia formuł. Uczestnicy szkolenia zdobędą bardzo szeroką wiedzę z tematu wykorzystania programu Excel w finansach oraz powiązanych dziedzinach. Oprócz umiejętności stricte powiązanych z finansami i księgowością, na kursie Microsoft Excel zdobędziemy ogólną wiedzę dotyczącą używania tego programu- tworzenie wykresów, używanie malarza formatów, wypełnianie serią danych, ochrona arkusza.

  Data dodania: 04 12 2013 · szczegóły wpisu »
 • CTS – Kursy z zakresu IT »

  Jesteśmy firmą posiadającą ponad 20 letnią tradycję w zakresie nauczania. Oferujemy takie usługi jak kurs oracle, kursy z zakresu power shell i wiele innych. Zatrudniamy doświadczonych ćwiczeniowców i wykładowców aby zapewnić naszym klientom zadowolenie z naszych usług. U nas otrzymasz także active directory kurs. Zapraszamy na naszą stronę internetową cts. com. pl

  Data dodania: 16 03 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Szkolenia

Szkolenia - nowa strona:

Adres: