Poezja Podkategoria: Poezja

 • Dzień dziadka i babci »

  Szukasz słów, jakie wyrażą jak bliską postacią jest dla Ciebie dziadek? Znajdź najlepsze wierszyki, gotowe smsy i życzenia na Dzień Dziadka. Niech nie poczuje się gorszy od babci, która ma swoją uroczystość jeden dzień wcześniej! Znajdź wyrażenia przeznaczone właśnie dla Twojego dziadunia! Odwiedź kolekcję wyszukanych tekstów gotowych życzeń, które pozwolą ci zaskoczyć tatę i dowieść mu, że o nim pamiętasz. Wejdź na nasz serwis już dziś, nie czekaj na ostatni moment.

  Data dodania: 08 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Śmieszne wierszyki wielkanocne »

  Kiedy wielkimi krokami nadchodzi Wielkanoc, to najwyższa pora napisać jakieś oryginalne wielkanocne życzenia do rodziny. Zmęczenie daje się we znaki, pomysłów brakuje a rozleniwiony umysł nie bardzo chce nam coś podpowiedzieć. Najlepiej wówczas włączyć komputer i przejrzeć nasz serwis, który ma na tą okoliczność ogromną ilość wielkanocnych życzeń. W nim z pewnością wyszukasz życzenia, jakie można będzie wysłać najbliższym.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia noworoczne »

  Kiedy zbliża się Wielkanoc nie musimy się już denerwować, że zabrakło nam czasu na wymyślenie życzeń od siebie. Wystarczy zajrzeć na nasz serwis zawierający ogromną ilość niedługich życzeń na najróżniejsze okoliczności. Wśród nich są także piękne i niepowtarzalne wielkanocne życzenia. Gdy wybierzemy kilka to mamy możliwość spokojnie się zająć przygotowaniami przedświątecznymi, a bliscy bardzo się ucieszą że o nich pamiętaliśmy.

  Data dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wielkanoc »

  Wielkanoc to wspaniałe święto i każdego roku pragniemy swą wielką radość podzielić z innymi. Lecz każdej wiosny jesteśmy postawieni przed tym samym kłopotem. Problemem tym każdorazowo jest brak czasu na własnoręczne napisanie indywidualnych życzeń świątecznych do każdego oddzielnie. Z takich też powodów od lat radzimy sobie, korzystając z dobrego internetowego portalu, gdzie zawsze możemy znaleźć odpowiedni na tę okazję zestaw wierszyków i życzeń.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia ślubne »

  W sytuacji, jeśli ktokolwiek poszukuje niestandardowych ślubnych życzeń dla przyjaciół, znajomych, albo powiedzmy kogoś z rodzinnego grona... obowiązkowo musi zajrzeć pod ten właśnie adres sieciowy. Ta internetowa strona to baza naprawdę interesujących życzeń, które bez cienia wątpliwości mogą przypaść do gustu każdej młodej parze. Można z naprawdę ogromną łatwością odnaleźć tutaj taki tekst z życzeniami, jaki przypadnie do gustu wielu osobom odwiedzającym. Warto pamiętać o tym, że baza dostępnych w tym miejscu życzeń jest z dużą częstotliwością powiększana. Naprawdę warto spojrzeć przychylnie na widniejące tutaj ślubne życzenia.

  Data dodania: 01 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Śmieszne życzenia urodzinowe »

  Jeśli ktoś znajomy czy bliski obchodzi właśnie urodziny, to warto mu przynajmniej przesłać życzenia na tę okoliczność. Czy to telefonicznie, czy też przesyłając wiadomość tekstową albo mail. Lecz kiedy ktoś chce, aby życzenia jego były oryginalne i wesołe, a nie ma umiejętności lub też po prostu czasu, aby coś ciekawego przygotować, to może skorzystać z naszej strony internetowej. Może tam znaleźć sporo najróżniejszych życzeń z okazji urodzin.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dzień matki »

  Prezentowana internetowa strona jest świetnym wyborem i adresem dla tych, którzy pragną odszukania naprawdę wyjątkowych życzeń na Dzień Matki. Znajduje się tu naprawdę gigantyczny wachlarz z tekstami życzeń, również przygotowanych jako SMS. Będą one z pewnością świetnym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy poszukują inspiracji związanej z tym szczególnym dniem roku. Dosłownie każdy kto tu trafi, szybko zwróci uwagę na bardzo duże bogactwo bazy z różnymi życzeniami. Warto będzie odwiedzić tę stronę, jeszcze długo przed tym, zanim w domowym kalendarzu pojawi się data 26 maja. To może się naprawdę niezwykle opłacać.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia bożonarodzeniowe »

  Tę internetową stronę niewątpliwie naprawdę pokaźne grono osób może uznać za użyteczną. Istnieją co najmniej dwa czynniki, które mają wpływ na taki właśnie stan rzeczy. Można tu w prosty sposób odszukać różne teksty wiadomości SMS, jakie można swobodnie posłać znajomym z okazji imienin, bądź też innych, zróżnicowanych świąt w ciągu całego niemal kalendarzowego roku. Kolejną ciekawą częścią tej strony będzie z całkowitą pewnością imiennik, jaki jest zredagowany w sposób bardzo szczegółowy i profesjonalnie. Ten serwis powinna poznać właściwie każda z osób, jakiej mocno zależy na wyszukaniu oryginalnych życzeń, na całe mnóstwo różnorodnych okazji.

  Data dodania: 17 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia wielkanocne »

  Na stronie można odszukać głównie interesujące wierszyki oraz śmieszne życzenia, które można wysłać do znajomych z okazji świąt Wielkiej Nocy. Prócz tego duży portal jest przeznaczony temu niezwykle istotnemu świętu. Znajdują się na nim interesujące newsy oraz publikacje, które muszą zaciekawić wierzących. Dodatkowo bywają one często dołączane, stąd warto co jakiś czas wchodzić na stronę. Jest to z pewnością kolejne z lepszych źródeł wiedzy tyczących się Wielkanocy.

  Data dodania: 18 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wiersze bożonarodzeniowe »

  Składając komuś bliskiej osobie życzenia na urodziny dokładamy starań, aby nie wyglądały one banalnie i typowo. Dużo milej będzie, gdy powie się życzenia ciekawe i oryginalne. Lecz że wielu ludzi może nie mieć okazji na napisanie czegoś ciekawego, to można skorzystać z tego, co oferuje nasz serwis internetowy. W nim znajdzie się dużo urodzinowych życzeń, które mogą być inspiracją dla tych, którzy mają je składać w najbliższym czasie.

  Data dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sms na dobranoc »

  Czytane dzieciom rymowanki przed spaniem to miły zwyczaj i warto poświęcić na to chwilę przed snem. Jeżeli ktoś ma bujną wyobraźnię i talent, bez problemu sam może wymyślić radosne wierszyki na dobranoc. Jeżeli ma jednak kłopot z układaniem rymów, nasza strona internetowa z bardzo dużą bazą tego typu utworów na pewno pomoże każdemu co wieczór powiedzieć maluchowi coś wesołego, przy czym prędzej zaśnie.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Smsy urodzinowe »

  Internet od wielu lat może być bardzo pomocny w różnych nietypowych sytuacjach. Dotyczy to także szukania życzeń na odpowiednie okazje, imieniny, urodziny czy też z okazji świąt. Wielu ludzi może sobie nie poradzić z przygotowaniem czegoś ciekawego, z tego też powodu szukają oni inspiracji w internecie. Tak więc zapraszamy wszystkie takie osoby na nasz serwis, gdzie każdy znajdzie oryginalne, ciekawe urodzinowe życzenia.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Życzenia bożonarodzeniowe »

  Gdy nie posiadamy talentu lub chęci do pisania dowolnych tekstów, to kolejny Nowy Rok jest dla nas na pewno znaczną udręką. Bowiem w jaki sposób wyjść z opresji gdy musimy napisać życzenia noworoczne, ale pomysłu brakuje. Często radzimy sobie w taki sposób, że wysyłamy jak leci jednakową formułkę grzecznościową i nie zaprzątamy sobie nimi już głowy. Jednakże znacznie lepiej jest znaleźć nasz profesjonalny serwis internetowy i wyszukać odpowiedni zestaw życzeń.

  Data dodania: 19 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jarosław Świącik – jswiacik »

  Strona autorska Jarosława Świącika. Poezja, proza, fotografia. Uwielbiam pisać, czytać, oglądać, słuchać... Po pierwszych wierszach Edwarda Stachury moje spojrzenie na pewne sprawy zmieniło się. Czytałem słowa, które opisywały moje przemyślenia precyzyjniej niż byłem tego świadomy.Zacząłem próbować. Po kilku latach opisywania rzeczywistości nauczyłem się przelewać myśli na papier własnym stylem. Na stronie internetowej znajdują się moje wiersze, opowiadania, krótkie teksty i zdjęcia. Ponadto kilka słów o tym, co mnie motywuje i dlaczego to robię. Staram się, aby w moich tekstach było coś prawdziwego – nie piszę dla znawców języka polskiego, niech każdy odczytuje te słowa po swojemu.

  Data dodania: 13 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wiersze miłosne »

  Dziewczyny lubią otrzymywać miłosne wierszyki. Jeżeli masz zamiar sprawić jej przyjemność, wyślij jej raz na czas coś napisanego tylko dla niej. Ponieważ nie każdy umie stworzyć naprawdę dobre wierszyk miłosne. Gdy więc zaliczasz się do grona tych, co mają z tym problemy, niezwłocznie rozejrzyj się naszym w serwisie internetowym. Na naszej stronie znajduje się ogromny wybór wierszyków o zróżnicowanej długości i dla każdego. Dzięki temu nie braknie ci utworów zaś twoja kobieta będzie wniebowzięta.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wiersze wielkanocne »

  Gdy wielkim krokiem zbliża się Wielkanoc, to najwyższy czas wysłać jakieś osobiste życzenia wielkanocne do przyjaciół. Często jesteśmy zmęczeni, pomysłów brakuje a rozleniwiony umysł nie ma ochoty żeby coś wymyślić. Wtedy najlepiej uruchomić laptop i przeglądnąć nasz serwis, jaki posiada na ten czas bardzo dużą ilość życzeń na Wielkanoc. W nim na pewno znajdziesz życzenia, jakie będzie można wysłać znajomym i rodzinie.

  Data dodania: 17 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wiersze miłosne »

  Wiersze miłosne to prawdopodobnie najprostszy sposób pokazywania bliskiej osobie, że nam na niej zależy. Nawet jako maluchy wysyłamy do kolegów ze szkoły czułe słówka, jednak po jakimś czasie niestety nam ten zwyczaj przechodzi. Niepotrzebnie, skoro miłosne wierszyki zawsze sprawiają radość adresatom, dlaczego więc ich nie wysyłać częściej. Zwłaszcza że teraz mamy do dyspozycji świetny serwis w Internecie, gdzie znajduje się szeroki wybór najróżniejszych tego typu utworów.

  Data dodania: 11 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jak wydać książkę lub ebook? Wydawnictwo WITANET. »

  Teraz każdy może wydać swoją książkę lub ebook. Wydawnictwo WITANET (http://www.ebooki.c0.pl/) używa sprawdzonych metod, by książki czy ebooki wydać, i wie jak ją dobrze sprzedać. Obecnie wydanie książki na własny koszt jest najprostszym i najszybszym sposobem na realizację tego marzenia. Czy istnieje ryzyko niepowodzenia? Gdybyśmy powiedzieli, że nie – skłamalibyśmy. Oczywiście, jak wszędzie, ryzyko zawsze jest. Ryzyko, że książka się nie sprzeda a inwestycja się nie zwróci. To fakt. Ale im lepsza jest Twoja książka, im lepiej wydana i dystrybuowana – tym większa szansa na sukces. Ryzyko jest więc do ujarzmienia, a wizja sukcesu całkiem realna.
  Skontaktuj się z nami, by ustalić szczegóły. Oferujemy Ci swój profesjonalizm, wiedzę i kompetencje, ponieważ nam również zależy na tym, byśmy razem zyskali na wydaniu nowej książki - Twojej książki!
  ZAPRASZAMY - więcej szczegółów na http://www.ebooki.c0.pl/

  Data dodania: 20 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Wierszyki i Życzenia »

  Mrowie wierszyków i życzeń na różne okazji, do wyboru, do koloru. Jeśli chcesz komuś złożyć życzenia, powiedzieć coś dobrego, ale brakuje Ci słów. Ta strona z gotowymi wierszykami i życzeniami powinna Ci w tym pomóc. Duża baza wierszyków i życzeń, sumiennie moderowane, dobrej jakości. Co więcej masz okazje zamieszczać wierszyk i życzenia, też oceniać życzenia i wierszyki innych autorów. Pokładamy olbrzymi nacisk na formę, bo z doświadczenia wiemy, że z trudem jest o bardzo dobre wierszyki, czy życzenia. Naszym przekonaniem jest udostępnić wam, jak najlepsze i jak najprostsze wierszyk i życzenia, dla twoich znajomych, bliskich, rodziny, chłopaka i dziewczyny i wielu innych ludzi na których Ci w szczególności zależy.

  Data dodania: 31 03 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Poezja

rozrywka (9)

Poezja - nowa strona:

Adres: