Miasta Podkategoria: Miasta

1 · 2 · następna strona »
 • JP Trans Przeprowadzki Bielsko Biała transport tanio »

  JP Trans Przeprowadzki Bielsko Biała Transport to firma z wieloletnim doświadczeniem specjalizująca się w przeprowadzkach biur bielsko, firm, mieszkań, domów prywatnych sklepów, bibliotek, magazynów itp. Nasi pracownicy pomagają w załadunku oraz rozładunku przewożonych rzeczy. Oferujemy również demontaż i poźniejszy montażu mebli bielsko. Nasze usługi wykonujemy na terenie całego kraju i europy. Więcej informacji na www.przeprowadzam.eu lub tel. 530 085 865

  Data dodania: 21 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przeprowadzki w Krakowie »

  Elastyczna firma przeprowadzkowa, otwarta na szczególne oczekiwania klientów. Gwarantuje wsparcie osobom prywatnym i firmom z terenu Poznania i całego kraju. Istotną zaletą tranSpec jest troska o właściwe zabezpieczenie udostępnionego mienia, jednakowo od strony pakowania i przewozu jak ze względu na oferowaną polisę ubezpieczeniową. Klienci posiadający nietypowe meble np. o kłopotliwej wielkości mogą być pewni, że ich przewóz na miejsce docelowe. Ponadto w ofercie przewidziana jest utylizacja zbędnych rzeczy i przechowywanie dorobku. Z prośbą o wsparcie mogą się tu też zgłosić klienci, którzy oczekują natychmiastowej interwencji. Wszystkie usługi są dostępne w niskich cenach i wykonywane w czasie najlepszym dla zleceniodawcy.

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rolety zewnętrzne Oskar »

  Oskar Okna sprzedaje trwałe okna plastikowe wyprodukowane na profilach Aluplastu. Nasza działalność zajmuje się także montażem polecanych okien plastikowych i rolet. Oprócz okien plastikowych w ofercie mamy szeroki wachlarz rolet wewnętrznych w wielu kolorach. Rolety zewnętrzne zakładane przez nas idealnie blokują dostęp słońca do mieszkania jak i doskonale pełnią funkcje antywłamaniowe. Zapraszamy.

  Data dodania: 16 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rafał Krasoń - wycieczki Kraków »

  Zapraszam wszystkich zainteresowanych, a więc turystów indywidualnych oraz grupy zorganizowane na wycieczki po Krakowie oraz po pięknej Małopolsce. W ofercie, jaką proponuję są zarówno wycieczki nastawione typowo na zwiedzanie zabytków oraz kulturowej wartości Małopolski, a także wycieczki typowo przyrodnicze (np. Ojcowski Park Narodowy, dolina rzeki Dłubni, góry)
  Moje programy wycieczek są dostosowane do życzeń, zainteresowań i upodobań uczestników. Obsługuję zarówno małe, kameralne grupy, jak i duże wycieczki autokarowe - wyjazdy szkolne, pielgrzymkowe oraz pracownicze.
  W 2007 roku zdobyłem uprawnienia licencjonowanego przewodnika miejskiego po Krakowie oraz pilota wycieczek, w 2010 zaś licencje przewodnika po Ojcowskim Parku Narodowym. Od tej pory pracuje w krakowskim biurze przewodnickim 'Sowa', a także zatrudniam się jako tzw. free lancer, prowadząc wycieczki do Hiszpanii, południowej Europy oraz Skandynawii.
  Niemniej moją największą pasją wciąż pozostaje Kraków oraz malownicze góry, otaczające Gród Kraka. Pragnąc zrealizować moje pasje, założyłem stronę internetową, na którą serdecznie zapraszam oraz rozpocząłem działalność gospodarczą pod nazwą Rafał Krasoń Przewodnik Turystyczny.
  Więcej informacji na mój temat znajdą Państwo na tejże stronie w zakładce Rafał Krasoń.
  Liczę na odzew ze strony rozmaitych biur podróży oraz biur przewodnickich, chętnie nawiążę także współpracę z innymi przewodnikami, Pozdrawiam wszystkich po przewodnicku, RK

  Data dodania: 15 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Auto na ślub Wrocław »

  Firma Przewozy Ślubne oferuje zlecenia w rodzaju limuzyna do ślubu razem z uprzejmym szoferem – wynajem. Oferta obejmuje przejażdżkę na miejsce ceremonii kompleksowo przystrojonym samochodem – do wyboru: luksusowo wyposażony Peugeot 207 albo poczciwy Polonez w rewelacyjnym stanie technicznym. Polonez charakteryzuje się unikalnym klimatem lat ’80 i ’90, a Peugeota 607 wyróżnia znakomity komfort jazdy oraz duzy bagażnik na podarunki wręczone nowożeńcom. Unikalny samochód do ślubu proponowany przez firmę Przewozy Ślubne uświetni każdą uroczystość. Firma serdecznie zaprasza przyszłych nowożeńców celem dokonania rezerwacji wolnego terminu wynajmu auta i omówienia wszelkich istotnych detali: wynajem aut do ślubu Wrocław, tel. 667 360 360.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Co słychać w sejmie Rzeczpospolitej »

  Powstała w internecie pierwsza poważna społeczność internetowa o polityce Rzeczpospolitej.Polityka to ważna sprawa dotykająca wszystkich obywateli Rzeczpospolitej. Nie stoją za nami jakiekolwiek organizacje rządowe ani stronnictwa polityczne, zatem jak na Ekrację przystało, znajdzie się miejsce dla zwolenników wszystkich z opcji politycznych.Znajdziesz u nas m.in. wszelkie partie polityczne, Pana premiera, cały sejm i senat, wszyscy posłowie na sejm Rzeczpospolitej,Przeglądaj bogatą gamę rankingów i statystyk. Zobacz, który polityk dostaje najlepsze oceny w Twoim powiecie, sprawdzaj ciągle liczebność elektoratu ugrupowań politycznych w Polsce. Przekonaj się, kto jest najbardziej uczciwym radnym w Twojej radzie gminy / radzie miasta. Zobacz, który radny z Twojego samorządu ma największe szanse na kolejną reelekcję. Zobacz ranking polityków z pierwszej ligi Rzeczpospolitej Wesprzyj swoich radnych dołączając do zwolenników.Totalnie ponad 50 tysięcy zarejestorwanych polityków.Wystaw ocenę, zadaj pytanie i dolacz do zwolennikow i przeciwnikow prezydenta rp i ulubionego polityka. Jeżeli czujesz powołanie do polityki ekracja.pl idealnie się w tym celu nadaje ! Dyskutuj na tematy polityczne na forum jakiego jeszcze nie było, redaguj własny blog, nie ma u nas śmietnika znanego z portali informacyjnych, możesz też założyć własny blog oraz forum na którym będziesz jedynym moderatorem!Nieważne czy popierasz lewicę czy też prawicę w ekracja.pl masz jednakowe prawa. Wspieraj grupy przeciwników lub zwolenników polityków Janusz Palikot, Waldemar Pawlak, Jarosław Kaczyński i partii politycznych Sojusz Lewicy Demokratycznej SLD, Ruch Palikota oraz Nowa Prawica. Stwórz najpotężniejszą formację polityczną na ekracji! Dyskutuj na przeznaczonym dla tych grup forum duskusyjnym, do którego mają dostęp tylko zwolennicy opcji politycznej. Dyskutuj o polityce porządnie. Poza tym Skorzystaj z naszego politycznego wykopera, kontroluj na bieżąco plotki o politykach.

  Data dodania: 07 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Salon Optyczny „Okular” - Okulary Oakley »

  Salon Optyczny „Okular” w Jeleniej Górze” jest autoryzowanym salonem sprzedaży okularów Oakley. Są to produkty bardzo wysokiej jakości z najlepszymi na świecie szkłami okularowymi. Okulary Oakley najczęściej są wykorzystywane do uprawiania różnego rodzaju sportów i aktywnego trybu życia. Salon Optyczny „Okular” posiada szeroki asortyment oryginalnych okularów Oakley.

  Data dodania: 10 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fotografia Rzeszów »

  Dzięki naszym zdjęciom macie szansę zachować to co dla Was jest najcenniejsze, pamiątka ze ślubu, przyjęć rodzinnych oraz innych ważnych wydarzeń.Wiemy jak ważnym dniem jest Dzień ślubu. Nasza fotografia ślubna pozwoli Wam zachować ten dzień na długie lata, w taki sposób,abyście często i z chęcią do niego powracali. Profesjonalne fotografie ślubne, będą wyjątkową pamiątką dla was i waszych bliskich na długie lata. Firma działa na obszarze całej Polski, najczęściej województwo podkarpackie

  Data dodania: 30 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wirtualny spacer po Katedrze Wawelskiej »

  Katedra na Wawelu uznawana jest za jeden z najcenniejszych obiektów sakralnych na terenie Polski. Nie jest to tylko piękny obiekt zabytkowy, lecz też świątynia o szczególnym znaczeniu dla tożsamości Polaków. Najstarszy kościół zbudowano przypuszczalnie na początku XI wieku, bezpośrednio po ustanowieniu w Krakowie biskupstwa w roku 1000. Istniejąca do dzisiaj świątynia powstawała w 1. poł. XIV wieku przy pomocy fundacji Władysława Łokietka i Kazimierza Wielkiego. Kościół został poświęcony w w roku 1364. Budynek Katedry składa się z 3 naw. W samym centrum tej bazyliki jest konfesja, w której umieszczono srebrny relikwiarz św. Stanisława Biskupa i Męczennika (1030-1079), głównego patrona Polski oprócz świętego Wojciecha (956-997). Prezentowany wirtualny spacer po Katedrze na Wawelu posiada 3 zdjęcia panoramiczne zrobione w środku kościoła.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ekato.com.pl - News »

  ekato.com.pl -gt; twoje miasto w sieci.Codziennie wyszukujemy dla Was najważniejsze informacje lokalne. U nas znajdziesz ludzi którzy mieszkają w tym samym mieście co Ty. Możecie dzielić się swoimi opiniami na forum, zdjęciami z imprez w ogólnodostępnej galerii. Wszystko to znajdziesz u nas, pomóż nam budować serwis, który jest dla Was.

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bractwo Rycerskie Maximus w Bydgoszczy »

  Bractwo Rycerskie: Chorągiew Zaciężna Maximus zajmuje się odtwarzaniem dawnych czasów epoki średniowiecza. Rekonstruujemy umiejętności naszych przodków: walki mieczem, rzemiosło dawne (garncarz, drukarz, papier czerpany, kowal), taniec dawny, strzelanie z łuku. Przedmioty codziennego użytku. Staramy się odtwarzać klimat i atmosferę minionych wieków, wczuć się w życie przodków co by jak Oni poczuć tchnienie średniowiecza. Jeździmy na imprezy historyczne (np. Grunwald), prowadzimy treningi walki, tańca i strzelania, spędzamy czas przy ogniu i w obozowiskach bawiąc się i zgłębiając naszą pasję.

  Ponadto oferujemy pokazy walk rycerskich, żywe lekcje historii, strzelanie z łuku, kursy fechtunku, pokazy tańca, pokazy i warsztaty rzemiosła, organizację pikników i festynów historycznych, imprezy dla firm, asystę ślubną i wiele innych atrakcji.

  Data dodania: 17 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wiaty przystankowe »

  Wiaty Przystankowe od dawna są bardzo ważnym elementem małej architektury miejskiej w Zabrzu. W wielumiastachmodele tewystępują w kilkudziesięciu standardowych wymiarach. Bardzo często do wiat przystankowych dołączane są gabloty reklamowe oraz kioski.

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przystanki autobusowe »

  Przystanki autobusowe od wielu lat są remontowane, odnawiane, wymianiane,w naszych miastach. W Gdańsku innowacyjne wiaty autobusowe powstają w błyskawicznym tempie. W naszych miastach występują różnego rodzaju przystanki autobusowe. Często przystanki autobusowe mają zastosowanie reklamowe poprzez gabloty reklamowe znajdujące się środku. Dzięki czemu wyczekiwanie na środek komunikacji przy przystanku autobusowym jest milsze.

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pawilony handlowe »

  Pawilony handlowe istnieją w naszych miastach w różnych odmianach. W Białymstokunajczęściej możemy natknąć się z wolnostojącym pawilonem handlowym. Jednakże oprócz pawilonu handlowego możemy rozróżnić również np. kioski. Każdy z rodzaji pawilonów ma odpowiednie zastosowanie w architekturze naszych miast. Pawilon gastronomiczny bardzo często jest podświetlany w nocy. Idealnie spełnia funkcję reklamową, ze względu na możliwość dopasowania prawidłowej gabloty reklamowej.

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabloty reklamowe »

  Gabloty ogłoszenioweświecą w ciągu nocy. W Gliwicach, Zabrzu. Najczęstrzy model Gablot reklamowych możemy natknąć się w wiatach przystankowych. Jest to pierwszorzędny spośób reklamy i dotarcia do nabywcy. Gabloty te są podświetlane i czytelne. Również gabloty informacyjne bardzo dobrze wkomponywują się w każdą architekturę miejską. Gabloty te bardzo dobrze nadają się jako informator miejski, i jako plan miasta. Oprócz gablot informacyjnych, Gabloty reklamowe , oraz gablot ogłoszeniowych występują również gabloty ekspozycyjne. Są to duże, podświetlane gabloty służące najczęściej kinom

  Data dodania: 30 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Vending »

  Kurs na wózki widłowe. Wszystkie rodzaje wózków. Uprawnienia unijne. szybko, tanio i solidnie. Katowice. Kurs na operatora wózka widłowego, kursy na wózki widłowe, HDS.Witamy na stronie Vending-Szkolenia! Zajmujemy się realizacją szkoleń zawodowych. Naszą domeną są szkolenia na Operatora Wózków Jezdniowych z Napędem Silnikowym. Popularnie pojmowany “wózek widłowy” to wózek jezdniowy – podnośnikowy, szukałeś takiego kursu? Dobrze trafiłeś! Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą szkoleń!

  Data dodania: 11 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Brukarstwo Poznań »

  Usługi brukarskie na dziś muszą wyróżniać się najwyższą jakością pod względem technicznym oraz wizualnym. Coraz wyższe wymagania klientów sprawiają iż firma RJ-Bruk-Bud w Poznaniu nieustannie podnosi swoje wysokie kwalifikacje w usługach brukarskich

  Data dodania: 07 05 2013 · szczegóły wpisu »
 • Smile Lublin - dentysta, stomatolog »

  Pełna opieka stomatologiczna Gabinet SMILE Lublin - nowoczesny gabinet stomatologiczny, w którym przyjmują lekarze specjaliści z różnych dziedzin stomatologii (stomatologia zachowawcza, endodoncja, chirurgia, pedodoncja, protetyka, ortodoncja). Zapraszamy na bezpłatne leczenie dzieci i młodzieży do 13 r. ż. W ramach umowy z NFZ (aparaty zdejmowane).

  Data dodania: 02 08 2013 · szczegóły wpisu »
 • Serwis Lodówek Poznań tel. 500 013 013 »

  Firma ICE-SERVICE jest usługowym zakładem elektromechaniki chłodniczej. Zajmujemy się naprawą urządzeń chłodniczych domowych jak lodówki, zamrażarki, chłodziarki oraz przemysłowych jak lady chłodnicze, witryny chłodnicze, komory chłodnicze. W naszym serwisie stosujemy ekologiczne gazy do napełniania układów chłodniczych. Firma zdając sobie sprawę z niewysokiej kondycji finansowej takich grup społecznych jak: renciści, emeryci i studenci posiada w swojej ofercie szereg rabatów i upustów. Usługi nasze wykonujemy tylko i wyłącznie na miejscu u klienta. Preferujemy bezpośredni kontakt z monterem tel. 500-013-013 Dojeżdżamy na terenie Poznania oraz jego okolic w promieniu 40km. Posiadamy bogaty park części zamiennych.
  Jakość – Profesjonalizm – Satysfakcja Klienta!

  Data dodania: 05 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Znajdź Kogoś na wspólny wyjazd... Ruszajmy Razem »

  Chcesz gdzieś wyjechać Nie lubisz wyruszać w podróż samotnie Znajdź Kogoś na wspólny wyjazd i... ruszajcie razem! Darmowe ogłoszenia wyjazdowe dla Ciebie.

  Data dodania: 10 03 2014 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Miasta

wycieczki (2), Protetyka (1), auto (1), Tanie (1), katowice (6), wyjazdy (2)

Miasta - nowa strona:

Adres: