Psychologia Podkategoria: Psychologia

 • Psycholog łódź »

  Czujesz spadek samopoczucia ostatnio? Stałeś się zobojętniały i nie czujesz radości z życia? Przypuszczalnie jest to właściwy czas ażeby udać się do profesjonalisty. Spotkanie z Sylwią Motyl-Kośką może uleczyć wszystkie trwogi i smutki, co więcej zmobilizować do pracy nad swoim charakterem. Pod numerem telefonu: 603 93 65 69 zostanie ustalony termin spotkania, a więcej wiadomości wyszukacie Państwo na stronie www.psychoterapia-lodz.info gdzie dostępny jest formularz online oraz opublikowane są opinie z odbytych praktyk oraz dyplomy.

  Data dodania: 23 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Problemy dnia codziennego, niezależnie od pozycji człowieka, to splot różnorakich zdarzeń, uczuć i relacji. Właśnie ta niepowtarzalność czasem prowadzi do zatracenia równowagi psychologicznej, impasu i trudności z oceną otoczenia. Odpowiedzią na takie sytuacje jest pomoc psychoterapeuty. Psychoterapia oferowana w naszym gabinecie to efektywne rozwiązanie na bazie terapii rodzin, par i indywidualnej. Ten sprawdzony psychoterapeuta, dzięki ogromnemu doświadczeniu, pomoże zidentyfikować optymalny sposób dojścia do źródła problemu i jego skutecznego wyeliminowania.

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bezsenność »

  Poradnia INZPiRO zapewnia usługi psychologiczne na najwyższym poziomie. Ma też zespół psychiatrów, aby pomoc była wieloaspektowa. Aby usuwać trudności o podłożu psychicznym, nie wystarczy uzupełnianie danych z terenu psychologii ogólnej. Zdarza się, że konieczna jest pomoc farmakologiczna lub działanie terapeutyczne. Fachowcy z INZPiRO mają świadomość, że bezsenność jest prawdziwą bolączka naszych czasów napiętnowanych stresem i opracowują strategie walki z tą przykrą bolaczką, przy czym każda z nich uwzględnia wymagania, cechy osobowościowe i sytuację określonego zainteresowanego. Leczenie bezsenności w Warszawie najkorzystniej przebyć w tym ośrodku. Poradnia Profilaktyki i Leczenia Bezsenności, jak sama nazwa wskazuje, zajmuje się bezsennością w różnych aspektach. Nie tylko ją leczy, lecz również chroni nas przed jej zaistnieniem.

  Data dodania: 20 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Agresywne zachoanie u dzieci »

  Psychologia dziecka nastręcza szczególnego podejścia. Gdy zauważamy agresję u swojej latorośli należy bezwłocznie reagować oraz szukać przyczyny takiego stanu rzeczy.Psychologia dziecka to super ważna domena, która trudni się normalnym rozwojem waszych pociech. Psychologia publiczna to dziedzina, która zajmuje się relacjami między ludźmi, a grupą.

  Data dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia Łódź »

  Jeżeli pragniesz pomocy profesionalnego i docenianego psychologa i psychoterapeuty w Łódzi to zachęcamy do odwiedzenia gabinetu psychoterapeutycznego i psychiatrycznego. Prowadzą go Maria i Rafał Pniewscy. Adres gabinetu to Łódź ulica Wyszyńkiego pięć czyli osiedle retkina. Skuteczna psychoterapia Łódź ulży Ci na nowo poczuć szczęscie płynące z dnia zwyczajnego. Zadbaj o spersonalizowane zdrowie psychiczne.

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Poznań »

  Pracownia terapeutyczna Skrzydła to miejsce, w którym poradę znajdą wszyscy chłopcy i dziewczęta borykający się z różnymi problemami psychologicznymi. Z oferty pracowni skorzystać mogą także mężczyźni i kobiety, którzy posiadają kłopot z nadmierną nieśmiałością lub wręcz całkiem inaczej, z ciągłą chęcią dominacji. Pomoc wyszukają tu również inni ludzie, którzy cierpią na różnego rodzaju fobie oraz depresję. Psycholog Poznań, pracujący na stałe w pracowni postara się pomóc też osobom z problemami na tle seksualnym, które objawiają się m.in. nadmiernym lub osłabionym popędem. Innymi sytuacjami, w jakich także można dostać poradę w trakcie terapii w pracowni Skrzydła, są sytuacje, w których rodzice mają duże kłopoty wychowawcze ze swoimi dziećmi, posiadają trudności w relacjach z osobami bliskimi lub nie umieją sobie poradzić z żałobą po utracie kogoś, kto był dla nich ważny. Na terapię zapraszane są również pary, które preferują w jakiś sposób przepracować pojawiające się problemy w związku. By skorzystać z pomocy psychologa powinno się skontaktować się z wybranym terapeutą telefonicznie. Spotkania mogą odbywać się w gabinecie albo u klienta. Zależy to ze stuprocentową pewnością od decyzji osoby zainteresowanej podjęciem terapii.

  Data dodania: 13 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychologia- myśl pozytywnie »

  Psychologia u dziecka jest to wiele ważka dziedzina, która trudni się regularnym rozwojem waszych dzieci. Dziecienca psychologia potrzebuje szczególnego podejścia. Kiedy będziemy świadkiem agresji u swojego dziecka należy bezwłocznie zareagować i szukać przyczyny tegoż stanu rzeczy. Psychologia tłumu to dziedzina, która zajmuje się połączeniami pomiędzy ludźmi, a grupą.

  Data dodania: 22 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Dobry psycholog - wiele osób bardzo często zadaje sobie pytanie do kogo się udać po lekarską poradę. Potrzeba tylko pokonać najtrudniejszą barierę wstydu i umówić się na spotkanie z dobrym psychologiem sprawdź tu Dobry psycholog i Kontakt oraz Warsztaty news. Dla wielu takie wizyty są potrzebne jednak ludzie próbują odrzucić na bok własne wewnętrzne kłopoty. Stan Waszego umysłu, który często jest utrzymywany przez dłuższy czas w nieodpowiednim stanie czasami staje się jakąś chorobą. Żyjemy w czasach w których ciężko jest żyć bez stresu. Leczenie niepłodności czy inne problemy to coraz częściej problemy sporej części osób z jakimi trzeba się walczyć.

  Data dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bardzo Pozytywnie »

  O zdrowiu, szczęściu, motywacji, samodoskonaleniu, o tym jak dbać o swój mózg i jak w prosty sposób radzić sobie z trudnymi problemami. Konkretnie, prosto i ciekawie, najświeższe i te bardziej klasyczne odkrycia z psychologii i dziedzin pokrewnych. TYLKO oryginalne treści tworzone z pasją.

  Data dodania: 07 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Golden retriever »

  Któż z nas nie chciał mieć kiedyś na przykład psa? Właśnie o takie marzenia nam chodzi.Przeczytasz na naszej stronie wiele interesujących i przydatnych wiadomości na temat psów rasy Retriever. Pośród retrieverów wyliczyć można między innymi Labradory i Goldeny. Idealni kompani do zabaw z dziećmi, ale i z dorosłymi, a także wspaniali wierni ponad wszystko psi przyjaciele. Dla tych psów ważne jest to aby być blisko swojego pana a radość sprawia mu uśmiech pana.

  Data dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychologia na 5 »

  Rada psychologiczna w niektórych wypadkach jest nadzwyczaj znacząca. Dobry psycholog poradzi nam jak na przykład poradzić sobie w sytuacjach ekstremalnych. Rada psychologiczna być może okazać się bardzo pomocna dla ludzi zmagających się z jakimś problemem. Porady psychologiczne mogą dopomóc w odkryciu siebie i własnych słabości. Jaka jest różnica pomiędzy psychologiem, a psychiatrą. Psychiatra leczy za pomocą medykantów, zaś psycholog leczy rozmową.

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Labrador »

  Strona retriever.net.pl porusza tematykę psów rasy retriever do której zalicza się labrador retriever a także golden retriever. Na stronie retriever.net.pl przeczytać można szereg potrzebnych i ciekawych informacji odnośnie hodowli i tresury tych idealnych pupili jak i galerię z przeróżnymi zdjęciami. Jeżeli marzyłeś kiedyś o posiadaniu własnego psa, to pies rasy retriever sprawdzi się idealnie w roli twojego najlepszego przyjaciela jak i wspaniały kompan do zabaw dla twoich dzieci. Zajrzyj i sprawdź sam co ma do zaproponowania Ci strona retriever.net.pl

  Data dodania: 06 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Imago Consulting »

  Od 2007 roku firma Imago Consulting realizuje usługi coachingowe, szkoleniowe oraz doradcze w oparciu o wiedzę z zakresu psychologii. Ponadto świadczymy indywidualne usługi takie jak pomoc psychologiczna, diagnoza, coaching czy jobcoaching. Działamy pod superwizją Polskiego Instytutu Ericksonowskiego oferując pomoc osobom, które doświadczają trudności w życiu codziennym. Zapraszamy osoby, które przeżywają trudności w relacjach z innymi ludźmi, czują się zagubione i osamotnione, są zainteresowane samorozwojem. Firma Imago Consulting prowadzi także warsztaty dla kobiet, których misją jest zwiększenie pewności i wiary w siebie. Warsztaty prowadzą doświadczone psycholożki, których głównym celem jest inspirowanie siebie i innych do realizowania marzeń oraz odkrywania swojego potencjału.

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Badania operatorów Łańcut »

  W dzisiejszych czasach starając się o przyjęcie do pracy w charakterze operatora urządzeń ciśnieniowych należy zadbać o przeprowadzenie badań psychofizycznych w celu określenia braku przeciwwskazań do wykonywania preferowanego zawodu. Jeśli wybierasz się do pracowni psychologicznej na badania psychotechniczne, musisz być wyspany i wypoczęty. Badania psychotechniczne trwają najczęściej około 1,5 do 2 godzin a testy przeprowadzane są na specjalnie do tego przeznaczonych elektronicznych urządzeniach sprawdzających między innymi pomiar postrzegania różnic w prędkości wirujących tarcz.

  Data dodania: 05 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog Terapia Lublin »

  Blog Terapia Lublin to fachowy blog terapeutyczny tworzony przez doświadczonego instruktora. Jako socjoterapeuta z szerokim doświadczeniem zdobyłam pożądane umiejętności a także doświadczenie w pracy pedagoga zarówno z dziećmi, a także z osobami dorosłymi.Należę do Polskiego Towarzystwa Dysleksji.Od czasu skończenia studiów, wyższych ciągle pogłębiam własne kwalifikacje zawodowe poprzez kończenie kolejnych studiów uzupełniających, udział w wielu konferencjach.W kręgach moich zainteresowań pedagogicznych zawiera się w przeważnie:żałoby, specyficzne problemy edukacyjne dyskalkulia, dysleksja,, dysortografia,, dysgrafia,,systemowa terapia rodzin,, psychologia rozwojowa dziecka,, problem śmierci,.W mojej pracy najważniejsza jest dla mnie możliwość zażyłego i twórczego spotkania z druga osobą, spotkania pełnego ciepła i empatii.Na blogu dołączam ważne zagadnienia pedagogiczne użyteczne opiekunom w procesie wychowawczym dziecka jak również różnego rodzaju dyrektywy dotyczace radzenia sobie z niewielkimi problemami pedagogicznymi. Znajdziesz tu zarówno teorię jak i porady praktyczne. Oprócz tego chętnie odpowiem na pytania od opiekunów dotyczące zarówno pedagogicznej jak i terapii najmłodszych.Zachęcam do lektury mojego bloga.

  Data dodania: 03 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog psychologiczny W RELACJI - NIUANSE »

  Blog poświęcony psychologicznemu spojrzeniu na zagadnienia codzienności. W cotygodniowych wpisach poruszamy tematy związane między innymi z emocjami, relacjami, komunikacją, wychowaniem, rowojem. Blog prowadzony jest przez profesjonalnych psychoterapeutów, związanych na codzień z Ośrodkiem Psychoterapii W RELACJI (wrelacji.pl).

  Zapraszamy takze do odwiedzania strony bloga na facebooku www.facebook.com/home.php#!/pages/W-relacji/360558903972591

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Cytaty motywacyjne i o sukcesie »

  Cytaty motywacyjne oraz o sukcesie, zarówno polskie, jak i angielskie. Zbiór został wzbogacony w łatwą nawigację według autorów. Wśród nich takie postacie jak: Brian Tracy, Henry Ford, czy Winston Churchill. Autor jest zafascynowany tematyką: cytaty motywacyjne, cytaty sukces, co skutkuje częstymi akutalizacjami o nowe cytaty.

  Data dodania: 18 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Portal psychologiczny »

  Portal psychologiczny, w którym oprócz typowych aspektów psychologicznych, znajdziesz również te drastyczne, które z pewnością nie są dla każdego... Jeśli szukasz zróżnicowanego stylu treści artykułów, pisanych przez wielu redaktorów, z pewnością znajdziesz tutaj coś dla siebie. Głównymi aspektami portalu są kwestie związane z manipulacją, aby czytelnicy mieli świadomość sposobów wywierania wpływu, choćby na nich samych.
  Jeden z popularniejszych artykułów, traktujący o manipulacji - Manipulacja. Serdecznie zapraszam

  Data dodania: 05 11 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psychologia

porady (2), cytaty (1), coaching (1), Warszawa (8), Hipnoza (1)

Psychologia - nowa strona:

Adres: