Media Kategoria: Media

Media - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Dom mediowy Warszawa »

  Dobra reklama to twardy orzech do zgryzienia, na którym niejedna firma łamie sobie zęby. Każde rozwijające się przedsiębiorstwo na pewnym etapie rozwoju potrzebuje reklamy, aby nie rozbić się o ścianę chaosu informacyjnego. Dobrze zaprojektowana kampania marketingowa może zdziałać cuda i pozwala dotrzeć z każdym produktem czy usługą do potencjalnych klientów. Na tym właśnie polega skuteczne planowanie mediów. Jako dom mediowy ze sporym doświadczeniem znamy dobrze obszar naszych działań - skrupulatnie obserwujemy ciągle zmieniające się trendy w branży reklamowej a każdą kolejną kampanię dostosowujemy do indywidualnych potrzeb naszego klienta. Reklama nie może być szablonowa, każda kampania jest inna i równie dla nas ważna - niezależnie od jej skali.

  Data dodania: 01 06 2017 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie newsletterów »

  Newsletterit. org to zaawansowana platforma umożliwiająca szybkie i wygodne tworzenie newsletterów. Serwis przeznaczony jest zarówno dla osób doświadczonych w przygotowaniu newsletterów, jak i tych początkujących, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z mailingami. Newsletterit to doskonały sposób, aby przygotować oraz zoptymalizować kampanie mailingowe. Sprawdź, jak stworzyć newsletter i czerpać z niego realne zyski.

  Data dodania: 28 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • Marketing automation »

  Nasza firma świadczy profesjonalne usługi w dziedzinie szeroko pojętej automatyzacji marketingu. W naszym zespole działa zespół ekspertów posiadających wieloletnie doświaczenie w działaniach online. Nasza oferta obejmuje usługi marketing automation dla e-commerce, B2B, B2C, a także inne dziedziny, do których zaliczyć można m. in. analizę i optymalizację konwersji. Do każdego projektu podchodzimy w sposób indywidualny, aby zapewnić naszym klientom obsługę w pełni odpowiadającą ich potrzebom oraz oczekiwaniem. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z e szczegółami naszej oferty.

  Data dodania: 21 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • KOBO INSTITUTE | Agricultural and Industrial marketing »

  Agencja reklamowa, która specjalizuje się w marketingu rolniczym i przemysłowym to nisza na rynku. Te specyficzne rynki wymagają odpowiedniego podejścia i zrozumienia branży. Dzięki wieloletniej pracy w tym obszarze, rozumiemy potrzeby naszych klientów oraz wyzwania z jakimi się mierzą. Dzięki naszej wiedzy z zakresu marketingu produktu tworzymy skuteczne strategie marketingowe i pomagamy naszym klientom osiągnąć sukces komercyjny. Wierzymy, że współpraca oparta na szczerej relacji i głębokim zrozumieniu stylu pracy klienta jest podstawą tworzenia skutecznego marketingu na rynkach rolniczym i przemysłowym.

  Data dodania: 21 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • PrintGadget.pl - druki firmowe i akcydensy »

  PrintGadget. pl produkuje najwyższej jakości druki, w dużej mierze przeznaczone do użytku biurowego. W zakres naszej oferty wchodzą wszelkie niezbędne do prowadzenia nowoczesnej firmy druki firmowe i akcydensy, na których nadruki są zawsze wykonywane wedle indywidualnych projektów Klientów. Skorzystanie z naszych usług to pełnia satysfakcji z dowolnego zamówionego u nas produktu!
  Polegając na swoim wieloletnim doświadczeniu, dokładamy wszelkich starań aby Klienci byli w pełni zadowoleni z każdego aspektu współpracy z nami. Poza możliwością zamówienia produkcji akcydensów, możliwe jest również zlecenie nam profesjonalnego opracowania szaty graficznej wszelkich zamawianych druków.
  Nasza bogata oferta skomponowana została z najbardziej popularnych druków firmowych, do których zaliczają się między innymi:
  - teczki ofertowe
  - papier firmowy
  - koperty firmowe
  - bloczki reklamowe
  - kalendarze
  - notesy
  Teczki ofertowe są dla nas jednym z najważniejszych druków firmowych, które znajdują się w puli naszych produktów. Cała produkcja jak i druk teczek odbywają się u nas w sposób dążący do otrzymania najlepszych efektów, z których Klient mógłby być w pełni zadowolony. Teczki ofertowe drukujemy na dobrej jakości papierach, które dzięki swojej dużej sztywności, oferują bardzo pewne przechowywanie dokumentów. Wszystkie dostępne u nas teczki ofertowe znajdą państwo na stronie z ofertą teczek ofertowych.
  Bloczki reklamowe to kolejna pozycja, która cieszy się bardzo dużą popularnością wśród Zamawiających. W naszej ofercie znajdą Państwo bloczki reklamowe zarówno w opcji klejonej jak i spiralowanej. Wszystkie etapy produkcyjne nastawione są na najwyższą jakość finalnych produktów, co sprawia, że Klienci są zawsze zadowoleni z efektów naszej pracy. Zapraszamy do poznania wszystkich naszych propozycji na bloczki reklamowe.

  Data dodania: 04 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Komunikat prasowy »

  Marketing Społeczościowy i Public Relation - Paulina Szymczak. Swoją pracę traktuję bardzo poważnie. Tworząc branding firmy korzystam z możliwości jakie dają mi PR i Media Społecznościowe. Każdy wie jak ważną sprawą jest istnienie w internecie, a zwłaszcza budowanie wizerunku firmy wśród społęczności internetowej. Przy zastosowaniu reklamy w mediach społecznościowych prowadzę dialog przedsiębiorców z z potencjalnymi klientami, dopasowując jak najlepiej produkt do potrzeb moich klientów. Piszę bardzo ciekawe noty prasowe, tworzę historie. Promuję usługi moich klientów dzięki odpowiedniej strategii reklamowej, z którą staram się dotrzeć do najlepiej stargetowanej docelowej grupy. W przypadku zainteresowania usługą proszę o kontakt.

  Data dodania: 06 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Dodawanie ogłoszeń »


  Nasza strona www zawiera informacje poświęcone dodawaniu ogłoszeń.

  Darmowe ogłoszenia, zamieszczane w serwisach z ogłoszeniami, to doskonała forma reklamy umożliwiająca dotarcie do tysięcy osób korzystających z usług najlepszych polskich portali ogłoszeniowych.

  Oferujemy dodawanie ogłoszeń do najlepszych portali ogłoszeniowych. Nasza oferta to zaoszczędzenie dużej ilości czasu klientom.

  Oferujemy usługi dla firm i pozostałych klientów. Ogłoszenia pomagają w sprzedawaniu rzeczy, ruchomości, domów, usług, ale także w poszukiwaniu pracowników, zwierząt oraz zatrudnienia.  Dzięki doskonałej jakości usługa pozwala na uzyskanie wysokiej stopy zwrotu w stosunku do poniesionych nakładów. Taka postać reklamy w sieci nadaje się do sprzedaży mieszkania, samochodu lub do reklamy świadczonych przez siebie usług.
  Strona internetowa zawiera formularz, który umożliwia i ułatwia składanie zleceń.
  Nasza witryna www umożliwia złożenie zamówienia, a także pozyskanie szczegółowych informacji na temat oferty.

  Wszyscy zainteresowani tymi usługami, w naszej witrynie internetowej, znajdą wszelkie pomocne dane na temat wykonywanej przez nas usługi.

  Na zlecenie kontrahentów przesyłamy ich zamówienia do ogromnej liczby najlepszych polskich portali ogłoszeniowych. Dokładamy wszelkich starań, aby spis obsługiwanych przez nas serwisów był aktualny i zawierał wyłącznie najlepsze serwisy z ogłoszeniami. Serdecznie zachęcamy do współpracy!

  Data dodania: 29 07 2015 · szczegóły wpisu »
 • Plakatowanie i kolportaż ulotek, Kraków i Poznań »

  Plakatowanie w Krakowie i Poznaniu wymaga posiadania struktur, które umożliwiają szybkie przeprowadzenie kolportażu - takie właśnie posiada Agencja Reklamowa Brocool.

  Brocool Plakatuje na Krakowskich i Poznańskich ulicach na nośnikach takich jak: słupy ogłoszeniowe, tablice reklamowe. Co więcej, agencja przeprowadza ekspozycję plakatów indoor - w urzędach, szkołach, uczelniach, czy nawet restauracjach.

  Poznań i Kraków to miasta tętniące życiem - nie sztuką jest rozklejenie 1000 plakatów, lecz rozklejenie stu w lokalizacjach, które będą skutkowało dużym wskaźnikiem oglądalności ekspozycji plakatu. Brocool. eu jest w stanie zagwarantować nie tylko korzystny dobór nośników reklamowych, ale również ciąglą ekspozycję tak, aby plakaty były widoczne przez długi czas. Na Państwa życzenie oferujemy również hostessy na wynajem - przykładowo, jako modelki występujące na plakacie.

  Dodatkowo, agencja na życzenie klienta kolportuje ulotki z takim samym przekazem co plakat - taka kompleksowa dystrybucja poprawia zdecydowanie skuteczność kolportażu plakatów. Poznań i Kraków to miasta, które wymagają dużo - aby dotrzeć do odbiorców zalecamy połączenie: kolportaż ulotek, + plakatowanie. Jeśli mowa o kompleksowości usług dystrybucyjnych - Brocool gwarantuje także druk plakatów i ulotek. Przy dużych zamówieniach ceny wydruku są naprawde korzystne. Możecie być Państwo pewni, iż koszt kolportażu zwróci się.

  Aby zapewnić profesjonalną obsługę, dobieramy tylko zaufanych kolporterów rozklejających plakaty - to samo w odniesieniu do akcji ulotkowych. Kolportowane przez nas materiały trafiają do właściwych miejsc - dajemy stuprocentową gwarancję satysfakcji z kolportażu. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Kraków i Poznań tylko czekają na skuteczną reklamę!

  Data dodania: 26 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • VERSUS Agencja Reklamy - gadżety reklamowe, upominki »

  Szanowni Państwo, nasza firma funkcjonuje na rynku od 2010 roku. Od samego początku szukamy nowych wyzwań i nowych rozwiązań promocyjnych dla naszych Klientów.

  Doświadczenie w branży reklamowej i współpraca z doświadczonymi producentami pozwoliły wypracować nam własne standardy obsługi, które chcemy nieustannie podnosić.

  Jeżeli szukasz gadżetów targowych, prezentów reklamowych, upominków reklamowych z filcu, gadżetów z filcu, pendrive z logo firmy lub innych produktów - dobrze trafiłeś!

  Dzięki szerokiej palecie usług, możemy zaprojektować i wykonać dla Państwa indywidualne produkty w krótkim czasie i konkurencyjnych cenach!

  Zapewniamy szybkość i elastyczność w przygotowaniu oferty i realizacji każdego projektu.

  Sprawdź nas. Bądźmy w kontakcie!

  Data dodania: 17 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Mateusz Zaczkiewicz - Fotografia ŚlubnaTarnów »

  Mateusz Zaczkiewicz - Fotograf z Tarnowa urodzony w 1987 roku.

  Swoją przygodę z fotografią rozpocząłem od kilku amatorskich zdjęć przypadkowo wykonanych podczas jednego z jesiennych spacerów. Dziś obrazy jakie wychodzą spod mojej ręki nie są już dziełem przypadku. Dojrzałość fotograficzna jaką nabyłem przez ostatnie lata zaowocowała dyplomem Artysty Fotografika, który uzyskałem w 2013 roku.

  Podczas okresu studiów w Szkole Kreatywnej Fotografii nabyłem cennych umiejętności z zakresu fotografii mody, fotografii portretowej, fotografii dokumentalnej, [/b]fotografii[/b] reportażowej, czy fotografii ślubnej Tarnów. Bardzo intrygujący był również czas spędzony w fotograficznej ciemni, a poznawanie sekretów tradycyjnej fotografii analogowej na pewno jeszcze długo pozostanie w mojej pamięci podczas wykonywania zdjęć.

  Moja praca dyplomowa zatytułowana „Instynkt Przetrwania” podejmuje szeroko pojęty problem rozwijającej się urbanizacji przestrzennej. Dokumentalny zapis ukazuje wolę życia i przetrwania w otaczającym nas brutalnym i pełnym chaosu świecie. Wnikliwa obserwacja otaczającej mnie przestrzeni była też inspiracją do stworzenia kilku innych serii dokumentalnych, które możecie obejrzeć w galerii.

  Na co dzień jednak zajmuję się głównie fotografią mody, portretową oraz fotografią ślubną. Praca w grupie osób zarówno podczas planu zdjęciowego, czy też reportażu ślubnego ciągle motywuje mnie do podejmowania nowych wyzwań. Fotografia to mój obecny zawód, moje hobby i moja pasja. Zapraszam wszystkich do współpracy ze mną, a efektami dotychczasowej pracy dzielę się z Wami w moim Portfolio.

  Jestem również autorem kilku wystaw:

  "Post-Fundamenty" - Tarnów, 2011 r.

  "Fotografie" - Zakliczyn, 2012 r.

  "Instynkt Przetrwania" - Kraków, 2013 r.

  Data dodania: 17 03 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Media

Media - nowa podkategoria:

Nazwa: