Prasa Podkategoria: Prasa

 • Aplikacje Android »

  AndroidNinja to serwis, na którym znajdziesz ciekawe newsy, gry i aplikacje na Androida. W naszym serwisie czeka na Ciebie kilkadziesiąt godnych polecenia gier i aplikacji dzięki, którym Twoje urządzenie z Androidem stanie się jeszcze bardziej funkcjonalne i użyteczne. AndroidNinja to także zbiór ciekawych newsów oraz recenzji urządzeń z Androidem. Na AndroidNinja ciekawe gry i aplikacje dedykowane na platformę Android podzielone są na kategorie, które ułatwiają wyszukiwanie. Najlepsze recenzje gier i aplikacji na Androida- tylko na AndoidNinja.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Materace »

  Międzynarodowy koncern Hilding Anders International AB posiada swoją filię w Polsce. Oddział ten to firma Hilding Anders Polska Sp. z o.o.. W skład nowej marki wchodzą: materace, poduszki i stelaże. Temperatura i nacisk powodują, że materace termoelastyczne dopasowują się do ciała. Zaletą materaca „Curem 3000” jest redukcja nacisku w strefie bioder i barków. Pokrowce materaców tej marki wykonane są są z ciemnego weluru.

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Księgi wrocław »

  Zapraszamy: księgowość wrocław Księgowość jest rodzajem katalogu praktykowanej przez podmioty ekonomiczne, która ma ująćliczbowo finansowy stan i wariacje zawartości majątkowych. Prezentuje również ich pochodzenie, tok procedur gospodarczych takżepieniężne rezultaty działalności. właściwości oferowanych przez biuro rachunkowe usług idzie sprawdzić na kilka sposobów. Zasadniczo nie rekomenduje się tego, by sprawdzać je na własnej skórze, chociaż niestety że i w ten sposób często przekonujemy się, że wytypowane przez nas biuro uzewnętrzniło swoją nie fachowość w wykonywaniu zleconych mu zleceń. Definicja księgowość pochodzi ze średniowiecza, gdzie oznaczała prowadzenie ewidencji w kształcie ksiąg wiązanych. ze transformacji szablonów kierowania rejestru związanymi z przewrotem techniczną a także przyrostem zakresu jej pracy. Serdecznie zapraszamy: księgowa wrocław

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kamery IP »

  E-Motive – realizacja usług teleinformatycznych i doradczych zwłaszcza branżom: logistyka, medycyna, edukacja, hotelarstwo. Wykwalifikowani pracownicy pomagają w kupnie najkorzystniejszego sprzętu do monitoringu obiektu. Wśród usług program Agent VI, Video Intelligence, monitoring IP i kamery Axis. Zapewniony wysoki poziom usług, lepsze działanie firmy oraz jej zwiększone bezpieczeństwo.

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • ZywiecInfo.pl »

  Co oznacza nazwa Żywiec? Skąd wzięła się nazwa tej miejscowości? Gdzie pierwotnie był położony Żywiec? Co wspólnego ma Tacyt i Żywiec? Na te i wiele innych pytań odpowiadamy na łamach portalu www.zywiecinfo.pl! Nasz portal powstał właśnie w tym celu - by historia Żywca była dostępna i przystępna dla wszystkich; by każdy mógł dowiedzieć się co ciekawego i wartego uwagi dzieje się w naszym mieście, na jakie wydarzenia warto uczęszczać, a jakie miejsca należy omijać szerokim łukiem. Oferta portalu jest bardzo bogata - znajdziecie tutaj wiele działów poruszających tematy związane z historią, turystyką, wydarzeniami artystycznymi. To właśnie dlatego na portalu znajdziecie artykuły historyczne, wywiady z muzykami, sportowcami, ludźmi kultury. ponadto naszych czytelników przyciąga ciekawa publicystyka, dostęp do bogatej bazy świetnych zdjęć, zarówno archiwalnych, historycznych jak i zdjęć młodych fotografów z Żywca, dopiero rozpoczynających swoja karierę i przygodę z aparatem fotograficznym.

  Data dodania: 31 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • FOTOGRAF ślubny, zdjęcia reklamowe Częstochowa »

  Fotograf ślubny Maciej Kuroń działa na terenie Częstochowy. Wykonuje zdjęcia reklamowe czyli: fotografię produktu, packshot, reportaż z imprez firmowych, sesje reklamowe oraz zdjęcia wnętrz. Fotografuje też śluby i wesela. Fotograf pracuje w miastach: Częstochowa, Kraków, Katowice, Gliwice, Opole, Wrocław i w innych.

  Data dodania: 27 01 2014 · szczegóły wpisu »
 • - Havas Media »

  Havas Media wykonuje indywidualne projekty z zakresu reklamy internetowej typu display oraz social mediów. Taktyka działań mediowych firmy bazuje przede wszystkim na określeniu celów usługobiorcy i wykonaniu odpowiadającej im kampanii reklamowej. Havas Media za sprawą wyspecjalizowanych jednostek rozwijanych przez Havas Media Group, jakimi są Socialyse – media społecznościowe, Affiperf – globalne narzędzia zakupowe, dostarcza bogatą gamę usług i daje możliwość kontaktu z doświadczoną grupą Havas. Na stronie internetowej http://havasmedia. pl/ umieszczono komplet danych na temat działań firmy, case study w ich wykonaniu a także blog blog o marketingu i reklamie.

  Data dodania: 13 06 2014 · szczegóły wpisu »
 • METALHARD Serwis muzyczny Najlepsza muzyka Heavy -Rock »

  Serwis muzyczny związany z gatunkiem Metal - Rock. Recenzje, najświeższe wiadomości od czołowych wtwórni płytowych takich jak NUCLEAR BLAST RECORDS, AGONIA RECORDS, METAL BLADE RECORDS, SPINEFARM RECORDS, RELAPSE RECORDS, CENTURY MEDIA i wiele innych. Relacje z koncertów, sesje zdjęciowe z muzykami oraz z imprez muzycznych.... metalhard.lh.pl

  Data dodania: 02 02 2015 · szczegóły wpisu »
 • Mateusz Zaczkiewicz - Fotografia ŚlubnaTarnów »

  Mateusz Zaczkiewicz - Fotograf z Tarnowa urodzony w 1987 roku.

  Swoją przygodę z fotografią rozpocząłem od kilku amatorskich zdjęć przypadkowo wykonanych podczas jednego z jesiennych spacerów. Dziś obrazy jakie wychodzą spod mojej ręki nie są już dziełem przypadku. Dojrzałość fotograficzna jaką nabyłem przez ostatnie lata zaowocowała dyplomem Artysty Fotografika, który uzyskałem w 2013 roku.

  Podczas okresu studiów w Szkole Kreatywnej Fotografii nabyłem cennych umiejętności z zakresu fotografii mody, fotografii portretowej, fotografii dokumentalnej, [/b]fotografii[/b] reportażowej, czy fotografii ślubnej Tarnów. Bardzo intrygujący był również czas spędzony w fotograficznej ciemni, a poznawanie sekretów tradycyjnej fotografii analogowej na pewno jeszcze długo pozostanie w mojej pamięci podczas wykonywania zdjęć.

  Moja praca dyplomowa zatytułowana „Instynkt Przetrwania” podejmuje szeroko pojęty problem rozwijającej się urbanizacji przestrzennej. Dokumentalny zapis ukazuje wolę życia i przetrwania w otaczającym nas brutalnym i pełnym chaosu świecie. Wnikliwa obserwacja otaczającej mnie przestrzeni była też inspiracją do stworzenia kilku innych serii dokumentalnych, które możecie obejrzeć w galerii.

  Na co dzień jednak zajmuję się głównie fotografią mody, portretową oraz fotografią ślubną. Praca w grupie osób zarówno podczas planu zdjęciowego, czy też reportażu ślubnego ciągle motywuje mnie do podejmowania nowych wyzwań. Fotografia to mój obecny zawód, moje hobby i moja pasja. Zapraszam wszystkich do współpracy ze mną, a efektami dotychczasowej pracy dzielę się z Wami w moim Portfolio.

  Jestem również autorem kilku wystaw:

  "Post-Fundamenty" - Tarnów, 2011 r.

  "Fotografie" - Zakliczyn, 2012 r.

  "Instynkt Przetrwania" - Kraków, 2013 r.

  Data dodania: 17 03 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Prasa

Prasa - nowa strona:

Adres: