Medycyna i zdrowie Kategoria: Medycyna i zdrowie

Medycyna i zdrowie - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Flavon dla Wegan i Wegetarian »

  vegeflavon jako suplement diety nie posiadający w swoim składzie
  żelatyny jest doskanałym
  produktem do uzupełniania diety przez wegan i wegetarian.
  Tworzony bez użycia gmo spełnia wyskokie standardy.
  Dzieki starannemu doborowi składników, jest produktem z najlepszymi
  wynikami skali orac.
  Już jedna łyżka flavonu dostarcza dziennej dawki witamin.

  Data dodania: 08 04 2017 · szczegóły wpisu »
 • Beni-Dent Dąbrowa Górnicza »

  Beni-Dent Dąbrowa Górnicza świadczy kompleksowy zakres usug z zakresu stomatologii oraz medycyny estetycznej. Z zakresu stomatologii świadczymy usługi takie jak implanty, protetyka, wybielanie zębów. Z zakresu medycyny estetycznej oferujemy zabiegi jak: botoks, mezoterapia oraz wiele innych.
  Beni-Dent Dąbrowa Górnicza to miejsce, gdzie zajmujemy się Pacjentem kompleksowo oferując rozwiązania nowoczesnej stomatologii. Zapraszamy!

  Data dodania: 20 02 2017 · szczegóły wpisu »
 • Laminine »

  Suplement diety Laminine to innowacyjny, nowej generacji suplement diety, dzięki któremu mnóstwo ludzi odmieniło swoje życie. Przestali być oni niewolnikami takich chorób jak autyzm, cukrzyca czy nawet nowotwór. Teraz wszyscy mogą cieszyć lepszym stanem zdrowotnym bądź całkowitym powrotem do zdrowia.

  Data dodania: 16 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Blask Uśmiechu »

  Nasz gabinet dentystyczny prowadzimy wiele lat. Przez ten czas dążymy do podnoszenia komfortu pobytu odwiedzającego nasz gabinet. Nasza ekipa nieustająco podnosi kwalifikacje przez sympozja, szkolenia, kursy. Wiemy, że zwiększanie naszej wiedzy jest konieczne do rzetelnej pracy z pacjentem, wykorzystywania ze wszystkich udoskonaleń technicznych oraz nowinek w stomatologii. Pracujemy w oparciu o najlepsze wzorce światowej stomatologii tak jeśli chodzi o procedury, materiały jak i sprzęt. Zespół tworzą: dyplomowane higienistki stomatologiczne, lekarze stomatolodzy, profesjonalna asysta dentystyczna i laboratorium protetyczne. Od początku istnienia stosujemy rejestrację na godziny. Oszczędza to cenny czas naszych klientów. Wspaniale, jeśli możecie Państwo przyjść do nas dziesięć minut wcześniej przed zaplanowaną wizytą. Pacjentów przybywających do nas po raz pierwszy prosimy o przyniesienie ze sobą bieżącego zdjęcia przeglądowego zębów - w razie potrzeby służymy informacją gdzie takie zdjęcia można na miejscu wykonać. Gabinet dentysty Bydgoszcz Dla dzieci polecamy usługi higienistki stomatologicznej, która podpowie rodzicom jak skorygować dietę dziecka, aby zęby były mocne i odporne na bakterie próchnicze. Higienistka odpowie na pytanie: jak ustrzec maluszka przed próchnicą butelkową, jaką pastę wybrać, od kiedy maluch powinien samodzielnie szczotkować ząbki, czy wyrzynanie zębów mlecznych zawsze musi boleć? Higienistka nauczy także opiekunów prawidłowego szczotkowania ząbków u najmłodszych. Sprawdzi także za pomocą specjalnych preparatów efektywność mycia zębów – a to powszechnie występujący problem z obserwacją pierwszych objawów próchnicy.

  Data dodania: 20 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • BHPEX ocena ryzyka zawodowego »

  BHPEX Spółka Jawna to firma bhp, która działa na terenie województwa lubuskiego, a zwłaszcza w Zielonej Górze. Specjalizuje się w usługach bhp, ppoż., haccp. Nasza oferta obejmuje także sprzęt z wymienionych kategorii. Firma posiada własny sklep internetowy i stacjonarny.

  Ocena ryzyka zawodowego polega na umożliwieniu pracodawcy i/lub osobom zaangażowanym działania związane z bezpieczeństwem i ochroną zdrowia w pracy zidentyfikowanie zagrożeń powiązanych z pracą oraz oszacowanie i wyznaczenie dopuszczalności związanego z nimi ryzyka zawodowego co skutkuje zastosowaniem właściwych środków ochrony z uwzględnieniem aktualnych przepisów prawnych. Ponadto sprawdzamy czy aktualnie dobrane środki ochrony są prawidłowe. Podczas pracy ustalamy priorytety. Na koniec wykazujemy pracownikom i przedstawicielom, że po przeprowadzeniu identyfikacji zagrożeń, zostały zastosowane właściwe środki ochrony a także dokonano odpowiedniego wyboru wyposażenia stanowisk pracy, materiałów oraz organizacji pracy dostosowanej do zdolności psychofizycznych pracowników. Jesteśmy systematyczni w identyfikowaniu, monitorowaniu i badaniu zagrożeń pracy.

  Zebrane informacje analizujemy i identyfikujemy występujące zagrożenia. W zależności od zakresu oceny i występujących zagrożeń dopasowujemy wykorzystywaną metodę. Do stanowisk pracy stosujemy jak najprostsze metody. Stosujemy listy kontrolne w celu jak najlepszej analizy. W wyniku identyfikacji otrzymujemy pełne zidentyfikowanie występujących na stanowisku pracy zagrożeń a także wskazanie zagrożeń tych obszarów dla których osoby wyznaczone do oceny ryzyka zawodowego mogą ją przeprowadzić na podstawie zebranych informacji samodzielnie. Lub może ona wymagać zebrania dodatkowych informacji w sytuacjach, kiedy brak jest aktualnych pomiarów czynników szkodliwych na stanowisku pracy lub dokumentacji maszyn potwierdzającej ich zgodność z wymaganiami bezpieczeństwa oraz brak udokumentowanych konserwacji i przeglądów maszyn.

  Data dodania: 25 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wmed.com.pl »

  Specjalistyczna Praktyka Lekarska Wmed oferuje terapię dolegliwości związanych z gastroenterologią, proktologią, endoskopią oraz zabiegów chirurgicznego. Specjalistyczna Praktyka Lekarska funkcjonuje na terenie Gdyni. Bogata oferta zabiegów i profesjonalna wiedza powodują, że kuracja odbywają się z należytą precyzją. Zastosowanie najświeższej technologii umożliwia efektywne pozbycie się niedogodności, dzięki czemu pacjenci wracają błyskawicznie do zdrowia. Wśród proponowanych zabiegów można znaleźć nieinwazyjne zabiegi chirurgiczne otyłości. Ponadto Specjalistyczna Praktyka Lekarska stosuje nieoperacyjne metody leczenia dolegliwości hemoroidalnej.

  Data dodania: 13 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tabletki na odchudzanie »

  Serdecznie zapraszamy na naszą witrynę internetową, na której prezentujemy skuteczny sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów. Wszystkie niezbędne informacje są bardzo dokładnie przedstawione na naszej witrynie www.

  Data dodania: 25 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Zabiegi Spa Wrocław | Missofspa.pl »

  MISS OF SPA - zapraszamy na zabiegi SPA we Wrocławiu: Manicure, Pedicure, Face Fitness, Zabiegi dla Dwojga i wiele innych! Tylko u nas promocje i rabaty przez cały rok. Istnieje również możliwość umówienia masażu w miejscu pracy lub w zaciszu domowym!

  Data dodania: 23 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Neurolog Wrocław »

  Ośrodek rehabilitacji oraz ambulatoryjnej opieki specjalistycznej zaprasza na konsultacje medyczne u specjalistów – chirurg, torakochirurg, neurolog, fizjoterapeuta, logopeda i ortopeda. Przyjmujemy zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych.
  Dysponujemy wysokiej klasy sprzętem (rtg, usg, emg), a nasz zespół tworzą fantastyczni fizjoterapeuci i lekarze, którzy swoje doświadczenie zdobyli podczas wielu szkoleń, kursów oraz wieloletniej praktyki zawodowej. Stosujemy najnowsze metody fizjoterapii - pnf, mckenzie, terapia manualna, kiensiotaping, ndt-bobath.
  Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do każdego pacjenta, gwarantując wysoką jakość oferowanych usług, skuteczność i szybki powrót do pełni formy.

  Data dodania: 09 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • ZnamLek - baza opinii o lekach, encyklopedia leków »

  Portal ZnamLek to świetne rozwiązanie dla wszystkich którzy cenią sobie jakość produktów które kupują. Dzięki tej stronie każdy może wybrać lek, suplement czy kosmetyk który najlepiej spełnia jego oczekiwania. To dzięki dziesiątkom tysięcy opinii które tworzą sami konsumenci. Dzięki ZnamLek poznasz nie tylko rzetelne opinie ale również poznasz skład, działanie, dawkowanie, przeciwwskazania czy efekty uboczne specyfiku. ZnamLek to również jedna z najwięszych Encykloperii leków.

  Data dodania: 29 10 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Medycyna i zdrowie

Medycyna i zdrowie - nowa podkategoria:

Nazwa: