Medycyna Podkategoria: Medycyna

« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »
 • Kolagen »

  Większość pań stara się trafić najlepszy sposób na polepszenie urody. Każda z nas chciałaby zwalczyć zmarszczki i bez przerwy wyglądać pięknie. W ofercie naszego sklepu odnajdziesz najlepsze rozwiązanie - Kolagen Colway. Ten innowacyjny krem charakteryzuje się wysoką skutecznością w leczeniu zmarszczek i różnego rodzaju defektów skórnych. Jego sekret bierze się z aktywności biologicznej rybiego kolagenu, jaki jest jego kluczowym składnikiem. Wskutek tego naturalny kolagen może doskonale oddziaływać na starzejący się organizm i polepszać tak jego zdrowie, jak i wygląd.

  Data dodania: 27 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Grzybica leczenie »

  Strona Grzybica Leczenie prezentuje zagadnienie grzybic różnego rodzaju. Na stronie zamieszczona jest ogólna charakterystyka schorzenia ze wskazaniem, że grzybica może mieć różne odmiany. W kolejnej części opisu zawarte są informacje dotyczące przyczyn grzybicy. Jak się okazuje, infekcja może wdać się nie wyłącznie z powodu nieodpowiedniego dbania o higienę, ale także w wyniku obniżonej odporności, długotrwałego stresu czy nieustannego zmęczenia. Na stronie są róznież podane objawy grzybicy, w zależności od jej rodzaju. Inne objawy są dla grzybicy skóry, inne dla grzybicy narządów rodnych, a jeszcze inne dla grzybicy układu pokarmowego. Na stronie została zaprezentowana lista najlepszych naturalnych preparatów o działaniu przeciwgrzybicznym i przeciwbakteryjnym, które wspomagają leczenie grzybicy. Obok każdego produktu został zamieszczony opis jego właściwości, zdjęcie, podano również cenę, a oprócz tego odnośnik do sklepu internetowego, w którym produkt ten można zakupić.

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ginekolog warszawa »

  Jeżeli chcesz zacząć leczenie ginekologiczne – najkorzystniej zacznij je z profesjonalistami! Nasz ginekolog Warszawa to profesjonalny oraz doświadczony ginekolog który zatroszczy się prawidłowo o wasze zdrowie! Nasze centrum medyczne każdy posiada sposobność odnaleźć na naszykowanej stronie wirtualnej która to czynna jest przez całą dobę, a która posiada wiadomości na temat samego centrum prywatnego a także jej kosztów i indywidualnego leczenia. Zdecydowanie pozwól sobie zapoznać się z naszymi ofertami z których dobierzesz coś dla siebie.

  Data dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prostata »

  Na witrynie internetowej zaprezentowano rolę, wymiary, profilaktykę stercza a także trzy najbardziej istotne niedomagania stercza:
  Rozrost stercza
  Jest częstą niedyspozycją u mężczyzn w wieku powyżej 50 lat. W efekcie zmian hormonalnych gruczoł krokowy powiększa się i uciska na cewkę moczową, utrudniając oddawanie moczu. Częstym objawem jest słaby strumień moczu.
  Rak gruczołu krokowego
  Jest jednym z najczęstszych nowotworów u panów. Schorzenie występuje zazwyczaj u osób po pięćdziesiątce. W znaczącej liczbie przypadków rak rozwija się wolno i przez dłuższy okres bezobjawowo. Wcześnie zdiagnozowany daje niemałe szanse na wyzdrowienie.
  Zapalenie gruczołu krokowego
  Bardzo często dotyka mężczyzn w wieku od 20 do 40 lat. Zapalenie stercza w zdecydowanej większości przypadków wywoływane jest przez bakterie. Przypadłość ma charakter ostry lub przewlekły.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najlepszy e papieros »

  Wystukanie hasła elektroniczny papieros opinie do wyszukiwarki na pewno będzie jednym z lepszych pomysłów w momencie, gdy będzie się takie poszukiwania zaczynało. Dlatego również, nie powinno brakować osób, którym będzie zależało na tym, żeby ich poszukiwać. Odpowiednie wyniki szukanie będzie również można osiągnąć wtedy, gdy owa hasło wyglądała będzie papierosy elektroniczne opinie. Na pewno jest to wystarczający powód do tego, żeby jej także spróbować.

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet masażu w Kielcach »

  Czujesz się znużony a może dolega Ci jakieś schorzenie ? Pomoc znaleźć możesz w Kieleckim gabinecie masażu Zdrowie i Relaks

  Data dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Krew utajona w kale »

  Medycyna jest nauką, która obejmuje wiedzę o zdrowiu, chorobach, metodach leczenia i zapobiegania. U około 70- 80 % chorych do krwawienia z odbytu w dużym stopniu przyczyniają się hemoroidy. Ta strona poucza jak trzeba sobie radzić z krwawieniem. Ze strony bez problemów można dowiedzieć się ciekawych rzeczy o tym, jak ważna jest profilaktyka zdrowotna.

  Data dodania: 11 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klub Calivita »

  Sklep z suplementami diety firmy Calivita, najpopularniejszymi suplementami są Nopalin, Polinesian Noni i AC Zymes. Współczesna dieta znacząco różni się od pokarmu spożywanego przez ludzi kilkadziesiąt czy kilkaset lat temu, obecnie w naszej diecie dominują wysoko przetworzone dania, które zwykle nie zawierają substancji i minerałów potrzebnych naszemu organizmowi do prawidłowego funkcjonowania.

  Data dodania: 16 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Wrocław »

  Wydaje Ci się, że już wszystko wiesz, że nie potrzebujesz już korzystać z materiałów naukowych? Otóż jesteś w błędzie. Nasz świat tak szybko się rozwija, że nikt z nas nie jest w stanie za nim nadążyć. Strony, takie jak ta przekonają Cię, że jeszcze z wieloma rzeczami musisz się zapoznać. Temat higieny zębów jest tak obszerny, że nie sposób wszystkiego o nim wiedzieć. Nasz portal pomoże Tobie wzbogacić wiedzę. Dowiesz się jakie skutki może wywołać nasza nieodpowiedzialność i zaniedbanie wizyt u dentysty, poszerzysz informacje o różnych chorobach, które są związane ze stomatologią. Poznasz produkty, które warto stosować. Porównasz ich wady i zalety, dzięki czemu unikniesz problemów w przyszłości.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Seksuolog Wroclaw »

  Mgr Magdalena Senderowska zdała Psychologię na Uniwersytecie Wrocławskim. Jest dyplomowanym psychoterapeutą psychodynamicznym a także certyfikowanym psychoterapeutą Ośrodka Edukacji Psychologicznej. Jeżeli potrzebna Ci pomoc psychologa, wybierz jej gabinet psychologiczny! Po ukończeniu studiów otworzyła prywatny Gabinet Psychologiczny a także Poradnię psychologiczno-psychiatryczną. Jej celem jest niesienie Wam pomocy. Miastem, w którym pomaga jest właśnie Wrocław. Ta psycholog rozwiąże nurtujące Państwa problemy i znajdzie rozwiązanie w najtrudniejszych nawet sytuacjach.

  Data dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Morfologia krwi »

  Morfologia krwi obejmuje szczególnie ocenę ilości oraz jakości właściwych czynników morfologicznych. Nawet zwykłe infekcje mogą wywołać poważne powikłania zdrowotne, jeśli nie będą one leczone. Do morfologii krwi nie zalicza się badanie stężenia hemoglobiny. Najczęściej występującymi chorobami krwi są: niedokrwistość, hemofilia, białaczka, małopłytkowość, chłoniaki. Morfologia krwi powinna być przeprowadzana co najmniej raz w roku, a w przypadku kobiet będących w ciąży - raz w miesiącu. Na portalu internetowym można wyszukać informacje o wynikach prawidłowej morfologii.

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Egzema pospolita »

  Niejednokrotnie dotkliwą chorobą skóry znaną już starożytnym Grekom jest egzema. Na stronie egzema.com.pl znalazło się zobrazowanie przeróżnych form tej dolegliwości takich jak egzema kontaktowa, egzema endogenna czy egzema idiopatyczna. Informacje o tym schorzeniu z pewnością pomogą w efektywnym leczeniu, jakie również zostało dokładnie przedstawione w witrynie. W skład metod terapeutycznych używanych w leczeniu tej dolegliwości wchodzą między innymi: leki redukujące podrażnienie, medykamenty antyalegriczne, beta blokery histaminy, leki chroniące płaszcz lipidowy skóry, farmaceutyki z kortyzonem, steroidy. Wszystkich, którzy chcą uzyskać więcej informacji w kwestii objawów egzemy, zapraszamy do osobnej sekcji naszego serwisu.

  Data dodania: 15 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wkładki do butów »

  Zdrowie twoich dzieci to kwestia, jakiej nie można odraczać na później. Im prędzej przyprowadzisz swe dziecko do przychodni medycznej Spondylus w Szczecinie, tym szybciej będziemy mogli wypatrzyć ewentualne wady postawy i stóp i wyleczyć je kompletnie. Spondylus od lat pomaga Szczecinianom, małym i dużym, w pozbyciu się kłopotów z wadami postawy i płaskostopia dzięki profesjonalnemu sprzętowi i rehabilitacji. Obuwie Szczecin, Zaopatrzenie medyczne Szczecin, Wkładki do butów.

  Data dodania: 19 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sok noni »

  Na stronach sklepu internetowego Suplementydiety4u.pl każda osoba troszcząca się o swoje zdrowie odnajdzie duży wybór różnorakiego rodzaju multiwitamin oraz suplementów diety. Stworzone są one dla dzieci jak też ludzi starszych. Medykamenty takie jak na przykład sok Noni wyśmienicie oddziałują na dużą część układów ustrojowych człowieka. Także sprawność fizyczna może zostać znacznie zwiększona. Witaminy oferowane na stronie Suplementydiety4u.pl to produkty renomowanego producenta CaliVita. Dzięki powyższemu każda multiwitamina bądź też suplement diety jest wysokiej klasy. Oprócz specyfików mających wpływ na polepszenie kondycji psychofizycznej, sklep Suplementydiety4u.pl oferuje także produkty na konkretne dolegliwości. Zestawy na leczenie gronkowca, bądź na oczyszczanie wątroby są to bardzo często zakupywane artykuły. Ze względu na swoją skuteczność odznaczają się one regularnym powodzeniem.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  W Dolnośląskim Centrum Psychoterapii przeprowadzana jest terapia indywidualna (dzieci, dorosłych, seniorów), psychoterapia grupowa, terapia małżeństw, par; interwencja kryzysowa, diagnostyka psychologiczna i mediacje. Profesjonalny zespół wyselekcjonowanych specjalistów i trenerów nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, by móc zaoferować pacjentom najwyższą jakość usług. Dzięki prędkiej pomocy, skutecznej rejestracji przez Internet i krótkim okresie czekania na konsultację, szanse na utrzymanie zdrowia psychicznego są większe. Na witrynie www.dcp.wroclaw.pl proste umawianie na konsultację do specjalistów: psycholog, logopeda, seksuolog, psychiatra, ul. Sienkiewicza 116/4.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Liquid Chlorofil – chlorofil »

  K-LIQUID CHLOROFIL Pobudza odnowę komórek i stymuluje układ odpornościowy. Oczyszcza organizm z pestycydów i toksyn pozostałych po lekach. Rozwiązuje problemy związane ze skórą, upiększa cerę. Poprawia metabolizm, wzmacnia funkcjonowanie organizmu. Przywraca równowagę kwasowo-zasadową. Wspomaga zwiększenie ilości erytrocytów we krwi Pomaga zachować młodość.
  Chlorofil zawarty w Lucernie zawiera przeciwutleniacze, które ograniczają ilość wolnych rodników w naszym organizmie. Wolne rodniki osłabiają nasze ciało sprawiając, że jesteśmy bardziej podatni na choroby. Wolne rodniki to wysoce reaktywne związki zawierające tlen. Wytwarzane są w naszym organizmie w czasie metabolizmu, czyli procesu rozkładu pokarmu orazchlorofil - warzywa tlenu. Mają zdolność niszczenia białek, tłuszczy i DNA komórki. Procesy te mają wpływ na komórki naszego ciała zmieniając je oraz powodując rozwój różnorakich chorób. Ponadto wolne rodniki odgrywają kluczową rolę w procesie starzenia się.www.k-liquid-chlorofil.brat.pl

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Suplementy diety »

  Pracujesz do późna i nie masz czasu na przygotowywanie domowych, wartościowych posiłków, a może pragniesz zrzucić kilka niepotrzebnych kilogramów? Co jeżeli nie możesz sobie pozwolić na dietę, gdyż zwyczajnie nie pozwala Tobie na to czas? Możliwe, że słyszałeś o suplementach diety. Odżywki białkowe to składniki pochodzenia naturalnego, które pozwolą Wam bez zbędnego wysiłku zrzucić wiele kilogramów (powinieneś pamiętać, że samymi suplementami się tego nie dokona) lub dostarczysz swojemu organizmowi wszystkiego co potrzebne. Jednakże powinieneś tez wiedzieć, że suplementy diety to jedynie dodatek do naszego odzywania, nie ma możliwość być on stosowany zawsze. Przy zakupie powinieneś zwrócić uwagę także na jego skład, gdyż najlepsze i najzdrowsze są jedynie suplementy ze składnikami pochodzenia naturalnego.  W naszym sklepie znajdziesz tylko najlepsze i sprawdzone produkty pochodzenia naturalnego. Dzięki dużemu asortymentowi znajdziesz bez wątpienia coś dla siebie. O ile masz już swoje sprawdzone suplementy diety znajdziesz je ze stuprocentową pewnością u nas dużo taniej - suple jak nitrobolon II w najlepszej cenie . Zapraszamy więc do naszego sklepu bo najlepsze towary po najniższych cenach. W razie pytań w każdym momencie możesz się z nami skontaktować, a poradzimy Tobie co będzie najbardziej odpowiednie dla Ciebie.

  Data dodania: 17 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Etp medica Sp.zo.o Gabriela Piętka »

  Jako Farmaceutka z kilkuletnim doświadczeniem w branży medycznej .Szczególnie polecam preparat naszej firmy Etp medica Sp. zo.o :- CRM VURDEX, preparat służy do leczenia OPM u dzieci, -CRESPINE GEL, preparat służy do leczenia zwyrodnień stawów obwodowych, -HYACORP ENDO GEL, preparat zalecany jest aby zapobiegać zrostom pooperacyjnym po laparoskopiach, laparotomiach, -URODEX, preparat służy do leczenia nietrzymania moczu u kobiet i do leczenia pęcheża neurogennego u dzieci .Motto: ETP medica, Crespine gel, Urodex, Hyacorp endo gel, CRM Vurdex, www.etpmedica.net.pl

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dong quai »

  Witryna prezentuje naturalny preparat ziołowy w kapsułkach o osobliwej nazwie Dong Quai. Jak wynika z opisu, suplement ten jest w szczególności polecany na różnego typudolegliwości kobiece, jak np. bolesne miesiączkowanie, przykre objawy napięcia przedmiesiączkowego, czy nieregularny cykl menstruacyjny. W opisie wymienione są różnego rodzaju dolegliwości, które łagodzi przedstawiany suplement diety. Właściciele serwisu wspomnieli także, że Dong Quai jest inaczej nazywany "żeńskim żeń-szeniem", ponieważ ma zbawienny wpływ na samopoczucie podczas tzw. trudnych dni. Nad opisem zostało umieszczone zdjęcie produktu, aby łatwiej było go rozpoznać przy ew. chęci zakupu. Podano także cenę preparatu oraz dodatkowo odnośnik do sklepu online, w którym można go kupić. Strona jest bardzo przejrzysta i elegancka - z całą pewnością nikt nie będzie miał kłopotów z zapoznawaniem się z zamieszczoną na niej treścią.

  Data dodania: 28 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dieta Poznań »

  Świat Odchudzania oferuje wszechstronne usługi z wielu dziedzin bezpośrednio związanych z utratą wagi i poprawą figury. Obsługujemy klientów w dziedzinie treningu osobistego, dietetyki i masażu. Oferujemy również szeroką gamę efektywnych produktów ułatwiających osiągnięcie obranego celu (np. suplementy, akcesoria do ćwiczeń). Zespół wykwalifikowanych profesjonalistów opiekuje się klientami w czasie odchudzania, służąc poradami. Jeśli potrzebujesz mobilizacji, możesz liczyć na każdego dietetyka, trenera fitness czy masażystę. Zainteresowanym usługami Świata Odchudzania z okolic Poznania i Lubonia podajemy kontakt: nr tel. 518 462 455, kontakt@swiat odchudzania.pl

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10 · 11 · 12 · 13 · 14 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Medycyna

dieta (1), zdrowie (1), mężczyzna (1), Wrocław (4)

Medycyna - nowa strona:

Adres: