Psychologia/Psychoterapia Podkategoria: Psychologia/Psychoterapia

 • Psycholog Warszawa Saska Kępa »

  Ośrodek Psychoterapii W RELACJI zapewnia profesjonalną pomoc psychologiczną dla dorosłych, dzieci i młodzieży. Zapraszamy osoby zmagające się z różnymi problemami natury psychologicznej, a także te, które pragną lepiej poznać siebie i poprawić jakość swojego życia. Oferta Ośrodka obejmuje psychoterapię indywidualną, konsultacje wychowawcze dla rodziców, coaching, a także terapię i pomoc w rozwoju dzieci i młodzieży. Oferta dostępna jest także w języku angielskim.Metody pracy dopasowujemy do potrzeb klienta (psychoterapia integracyjna), jako główny kierunek obierając nurt humanistyczny.Więcej na temat naszych specjalistów, oferty i metod pracy można znaleźć na naszej stronie internetowej wrelacji.plPsychoterapeuci Ośrodka prowadzą także blog psychologiczny NIUANSE, na którego łamach dzielą się swoją wiedzą psychologiczną, a także przemyśleniami i wrażeniami na tematy związane z psychiką człowieka (blog.wrelacji.pl) We offer psychotherapy in English.Zapraszamy!

  Data dodania: 03 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta »

  FORMY POMOCY: KONSULTACJ, PSYCHOTERAPIA INDYWIDUALNA, PSYCHOTERAPIA PAR, PSYCHOTERAPIA RODZINNA, Gabinet uzyskał rekomendację Polskiego Instytutu Ericksonowskiego. Psychoterapią jako formą leczenia zajmuję się od roku 2000. Posiadam stosowne kwalifikacje do prowadzenia psychoterapii: Certyfikat Psychoterapeuty (nr 598) Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, poprzedzony ukończeniem m. in. 4 - letniego szkolenia w Polskim Instytucie Ericksonowskim w Łodz

  Data dodania: 21 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Stres »

  ADHD, nieśmiałość, czy depresja i bardzo wiele podobnych zaburzeń to problemy współczesego świata, które dotykają niemal każdą rodzinę. Pożądane byłoby dlatego dowiedzieć się jak najwięcej o tych, jak i o innych schorzeniach i zaburzeniach psychicznych. W serwisie Moja Psychologia wynajdziecie Państwo dużo wiadomości z zakresu psychologii a także przeczytacie sporo kompetentnych artykułów i porad. Używanie portalu jest darmowe a w krótkim czasie zostanie dodatkowo uruchomiona Polska baza specjalistów w dziedzinie psychologii. Zapraszamy gorąco.

  Data dodania: 28 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Kraków »

  Czekasz na ciekawe na inne spojrzenie na Swoje życie, masz już dość siebie. Przyszedł czas na zmiany i na podjęcie wyzwania w psychoterapii. Zapraszam do gabinetu psychologicznego na zmierzenie się z samym sobą.

  Data dodania: 18 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Portal psychologiczny »

  Portal psychologiczny, w którym oprócz typowych aspektów psychologicznych, znajdziesz również te drastyczne, które z pewnością nie są dla każdego... Jeśli szukasz zróżnicowanego stylu treści artykułów, pisanych przez wielu redaktorów, z pewnością znajdziesz tutaj coś dla siebie. Głównymi aspektami portalu są kwestie związane z manipulacją, aby czytelnicy mieli świadomość sposobów wywierania wpływu, choćby na nich samych.
  Jeden z popularniejszych artykułów, traktujący o manipulacji - Manipulacja. Serdecznie zapraszam

  Data dodania: 05 11 2013 · szczegóły wpisu »
 • Hipnoza i hipnoterapia Białystok »

  Strona poświęcona hipnozie i hipnoterapii. Dowiesz się czym jest hipnoza, kiedy można ją stosować, jak wygląda sesja hipnotyczna, w jakich przypadkach sesja hipnotyczna jest skutecznym narzędziem. Pełen zakres wiedzy z zakresu hipnoterapii. Organizacja szkoleń z zakresu hipnozy, 2 dniowy kurs hipnozy -Praktyk Hipnozy. Rejon działania województwo podlaskie i warmińsko - mazurskie. Możliwość sesji hipnotycznej w domu klienta.

  Data dodania: 24 04 2014 · szczegóły wpisu »
 • Terapia uzależnień »

  Prywatny ośrodek leczenia uzależnień Versusmed to placówka z wieloletnim doświadczeniem w świadczeniu pomocy związanej z wychodzeniem z takich nałogów jak alkoholizm, lekomania czy hazard. Szczegóły terapii dostępne są na stronie kliniki.

  Data dodania: 14 05 2014 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Psychologia/Psychoterapia

Psychologia/Psychoterapia - nowa strona:

Adres: