Stomatolog Wilanów | Smile Makers

Stomatolog Wilanów | Smile Makers
Smile Makers od kilkunastu lat zajmuje się profesjonalnym leczeniem stomatologicznym oraz profilaktyką i higieną jamy ustnej. W zakresie usług stomatologicznych można wykonać zabiegi: implanty, protetyka, stomatologia zachowawcza, stomatologia estetyczna (w tym wybielanie zębów, licówki) chirurgia stomatologiczna, periodontologia.
Właścicielami kliniki są stomatolog Beata Szwarc oraz stomatolog Pawel Cichosz, którzy od kilkudziesięciu lat zajmują się Pacjentami nie tylko na terenie Warszawy, ale w całej Polsce.
Smile Makers to nie tylko rzetelni specjaliści, ale także sympatyczna atmosfera.

Szczegóły strony smilemakers.com.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę smilemakers.com.pl:

Stomatolog Wilanów | Smile Makers

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 4

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Kraków »

  Justyna Antosch jest krakowskim psychologiem, który zajmuje się pomocą psychologiczną jak również psychoterapią indywidualną. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim, oraz należy do Brytyjskiego Towarzystwa Psychologicznego. Pomaga w przypadkach odczuwania smutku, trudności w nawiązywaniu związków z innymi ludźmi, poczucia odosobnienia, braku dostrzegania sensu życia, poczucia bycia w kryzysie, nie radzenia sobie ze stresem, braku porozumienia z współmałżonkiem, pozbywania się nałogów, doznawania przemocy fizycznej bądź psychicznej, czucia dolegliwości fizycznych takich jak na przykład bóle głowy, kregosłupa, żołądka, duszności, chęci rozwoju oraz potrzeby większego poznania siebie. Tu zawsze znajdziesz możliwość pomocy przy powyższych problemach.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Masaże medyczne »

  Dosyć często po różnorodnych urazach lub nawet dla odprężenia bardzo dobrą rzeczą jest masaż leczniczy łódź. W wielu polskich miastach o ile nie także miasteczkach znajdziemy takie gabinety, mające w ofercie właśnie masaże, np. masaże orientalne łódź - to przykład miasta w jakim wiele jest takich gabinetów, dlatego w tym mieście łatwo natrafimy na tego typu gabinet. Dobrze byłoby wiedzieć, że taki masaż leczniczy posiada naprawdę sporo samych zalet, wobec tego od czasu do czasu warto sobie fundnąć taki masaż. Prócz takich masaży leczniczych dosyć często, w ofertach takich gabinetów natrafimy na ręczny drenaż limfatyczny, kompresia bandażowanie bądź inne tego pokroju usługi. Jeżeli opisywane tutaj usługi są w Państwa zainteresowaniu - zapraszamy do zapoznania się z całą propozycją oferty na prowadzonej przez nas witrynie www.

  Data dodania: 22 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zwalcz Cellulit »

  Kłopoty z cellulitem, albo jak niektórzy wolą z pomarańczową skórką zaczynają się niekiedy już u nastolatek. Piękna gładka skóra nagle zmienia się i właściwie zupełnie nie się wie z jakiej przyczyny. Nie ważne jednakże kiedy powstały zmiany, trzeba z nimi walczyć wszelkimi możliwymi sposobami. Z badań wynika, iż na powstawanie cellulitu wpływają między innymi dieta, dym papierosowy czy też ruch. Pragnąc wyeliminować go na stałe należy wziąć to pod uwagę a także sporo innych rzeczy. Zachęcamy do odwiedzenia naszej witryny, gdzie znajdziesz niemało informacji jak zwalczać cellulit.

  Data dodania: 14 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Spa Warszawa »

  Botox - tzn. toksyna botulinowa, łącząc się z płytką nerwowo-mięśniową działa na osłąbienie napięcia w mięśniach odpowiedzialnych za tworzenie się zmarszczek mimicznych takich jak zmarszczki pionowe lub zmarszczki na czole, co przynosi efekt wygładzenia zmarszczek już istniejących i zapobiega tworzeniu się nowych. Kompletne funkcjonowanie botuliny ewoluuje w ciągu parunastu dni od zabiegu.Za pomocą toksyny botulinowej jesteśmy w stanie likwidować zmarszczki mimiczne, tłumić naprężenie platyzmy co koryguje formę podbródka a także szyi. Zabieg Botox Warszawa nie wymaga przygotowania ze strony klienta. Tuż po zabiegu nie powinno się się przez parę godzin kłaść jak również przez parunastu dni wykonywać jakichkolwiek zabiegów na twarzy gdyż mogą spowodować przemieszczenie się preparatu do innej nieodpowiedniej grupy mięśniowej. Działania niepożądane to chwilowy obrzęk i zaczerwienienie. Przy zaaplikowaniu preparatu do innej grupy mięśniowej jest możliwość porażenia innych mięśni, co może spowodować przemijający defekt kosmetyczny, na przykład, obniżenie linii brwi, w sporadycznych przypadkach opadanie powieki. Rezultat jednorazowego zabiegu utrzymuje się przeciętnie od 4 do 8 miesięcy.

  Data dodania: 29 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • JOANNA CHOJECKA-ZYCH usg doppler warszawa »

  W 1990 roku rozpoczęła działanie Prywatna Przychodnia Lekarska w Warszawie. Przyjmują w niej lekarze specjaliści kardiolog, endokrynolog, gastrolog, urolog oraz inni. Przeprowadza się badania ultrasonograficzne takich narządów jak piersi, tarczyca, węzły chłonne oraz układ moczowy. Wykonywane są USG ortopedyczne - ocena stawów, mięśni oraz ścięgien. Specjalista pediatra zajmuje się badaniami ultrasonograficznymi u dzieci. Przyjęcia pacjentów odbywają się każdego dnia od poniedziałku do soboty. Umówić się można telefonicznie. W ramach umów z przychodniami przeprowadzane są badania Doppler Dulex. Więcej informacji znajduje się na witrynie internetowej przychodni.

  Data dodania: 05 02 2014 · szczegóły wpisu »