Nauka Kategoria: Nauka

Nauka - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • SDF Łódź »

  Doświadczenie nabywane przez wiele lat, współpraca z najlepszymi specjalistami ze swoich branż, nastawienie na efektywność, zadowolenie klienta - to nas wyróżnia. Cały wachlarz usług znajda Państwo na naszej stronie internetowej. Są to nie tylko szkolenia, ale także usługi doradcze i wsparcie merytoryczne dla Przedsiębiorców. Zapraszamy do kontaktu.

  Data dodania: 17 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Analizy danych dla studentów i doktorantów »

  Serwis dostępny na stronie www. statystyka. az. pl to platforma, na której doświadczeni specjaliści z zakresu statystyki prezentują garść wartościowych porad. Co niezwykle istotne, rezygnują oni ze stosowania trudnego do zrozumienia, branżowego żargonu. Dzięki temu wyjaśniane pojęcia, wzory, czy testy statystyczne są tak łatwe do zrozumienia, że nawet całkowity laik nie powinien mieć jakichkolwiek problemów z przyswojeniem wiedzy.

  Na portalu Statystyka od A do Z znajdziesz także kalkulator, który umożliwi ustalenie poprawnej pod kątem metodologicznym wielkości próby badawczej. Wystarczy, że uzupełnisz wszystkie dane i po chwili wszystko już będzie gotowe! Na stronie możesz także publikować własne artykuły z zakresu statystyki, jeżeli posiadasz wiedzę z tego zakresu.

  Zapraszamy więc serdecznie do zawitania w nasze progi. Mamy ogromną nadzieję, że wiedza którą się dzielimy, będzie stanowić dla Ciebie nieodzowną pomoc statystyczną!

  Data dodania: 10 03 2017 · szczegóły wpisu »
 • BHP Nysa »

  Firma świadczy usługi w zakresie bhp i kadr. Obsługujemy Kłodzko, Polanica, Nysa, Kudowa, Nowa Ruda i inne. BHP OFFICE to firma szkoleniowo-doradcza, która zajmuje się zewnętrzną obsługą firm w zakresie bhp i kadr. Zajmujemy się wszelkiego rodzaju pracami związanymi z usługami wynikającymi z rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 2 września 1997 roku w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy.

  Data dodania: 21 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • Szkolenia strzeleckie Wrocław »

  Jesteśmy młodą i ambitna firmą, oferujemy profesjonalne szkolenia w tematyce : obsługiwanie broni palnej. Do dyspozycji szkolenia posiadamy ponad 40 rodzajów broni, oraz odpowiednio przystosowany plac na świeżym powietrzu. Szkolenia prowadzą profesjonalnie żołnierze dzięki czemu szkolenia są ciekawe, zabawne jak i również profesjonalne. W razie chęci dowiedzenia się czegoś więcej na nasz temat zapraszamy na naszą stronę internetową

  Data dodania: 21 06 2016 · szczegóły wpisu »
 • BHPEX ocena ryzyka zawodowego »

  BHPEX Spółka Jawna to firma bhp, która działa na terenie województwa lubuskiego, a zwłaszcza w Zielonej Górze. Specjalizuje się w usługach bhp, ppoż., haccp. Nasza oferta obejmuje także sprzęt z wymienionych kategorii. Firma posiada własny sklep internetowy i stacjonarny.

  Ocena ryzyka zawodowego polega na umożliwieniu pracodawcy i/lub osobom zaangażowanym działania związane z bezpieczeństwem i ochroną zdrowia w pracy zidentyfikowanie zagrożeń powiązanych z pracą oraz oszacowanie i wyznaczenie dopuszczalności związanego z nimi ryzyka zawodowego co skutkuje zastosowaniem właściwych środków ochrony z uwzględnieniem aktualnych przepisów prawnych. Ponadto sprawdzamy czy aktualnie dobrane środki ochrony są prawidłowe. Podczas pracy ustalamy priorytety. Na koniec wykazujemy pracownikom i przedstawicielom, że po przeprowadzeniu identyfikacji zagrożeń, zostały zastosowane właściwe środki ochrony a także dokonano odpowiedniego wyboru wyposażenia stanowisk pracy, materiałów oraz organizacji pracy dostosowanej do zdolności psychofizycznych pracowników. Jesteśmy systematyczni w identyfikowaniu, monitorowaniu i badaniu zagrożeń pracy.

  Zebrane informacje analizujemy i identyfikujemy występujące zagrożenia. W zależności od zakresu oceny i występujących zagrożeń dopasowujemy wykorzystywaną metodę. Do stanowisk pracy stosujemy jak najprostsze metody. Stosujemy listy kontrolne w celu jak najlepszej analizy. W wyniku identyfikacji otrzymujemy pełne zidentyfikowanie występujących na stanowisku pracy zagrożeń a także wskazanie zagrożeń tych obszarów dla których osoby wyznaczone do oceny ryzyka zawodowego mogą ją przeprowadzić na podstawie zebranych informacji samodzielnie. Lub może ona wymagać zebrania dodatkowych informacji w sytuacjach, kiedy brak jest aktualnych pomiarów czynników szkodliwych na stanowisku pracy lub dokumentacji maszyn potwierdzającej ich zgodność z wymaganiami bezpieczeństwa oraz brak udokumentowanych konserwacji i przeglądów maszyn.

  Data dodania: 25 05 2016 · szczegóły wpisu »
 • IDAFO projektowanie wnętrz i wykończenie »

  Pracownia projektowa IDAFO, zajmuję sie aranżacja wnętrz i wykończeniem wnętrz 'pod klucz'. Co to znaczy? To bardzo proste. Umawiasz się z nami, osobiście na miejscu w Krakowie, lub na przeprowadzanie projektu on-line. Omawiamy inspiracje i projekt wnętrz z budżetem. Wykonujemy funkcjonalny projekt wnętrz a po Twojej akceptacji przechodzimy do wykończenia wnętrz, przez nasze sprawdzone ekipy budowlane. Szybko dostajesz z powrotem swoje klucze do urządzonego mieszkania. Jesteśmy pracownią która, szanuje Twój czas i pieniadze, więc może warto do nas napisać?

  Data dodania: 22 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wytrawianie stali nierdzewnej »

  TELOX u nas dowiesz się nt. chemicznej obróbki stali, szczególnie w przypadku wykonywania prac chemicznych we własnym zakresie. Służymy bezpłatnym i fachowym doradztwem technicznym, polegającym na doborze odpowiednich preparatów chemicznych oraz doborze odpowiedniej metody obróbki. Firma zajmuje się chemiczną obróbką stali oraz świadczy takie usługi jak: czyszczenie stali i pasywacja, obróbka strumieniowo-ścierna.

  Data dodania: 16 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Ubieranka.pl - gry dla dziewczyn, gry dla dzieci »

  Najlepsza strona z grami dla dziewczyn. Ogromny zbiór ubieranek oraz gier dla dzieci. Na portalu Ubieranka. pl nie będziesz się nudzić. Oglądaj bajki, słuchaj piosenek, koloruj obrazki i poznawaj nowe przyjaciółki w jednym miejscu! Ubieranka. pl to raj dla przyszłych stylistek! Zapraszamy Was!

  Data dodania: 07 10 2015 · szczegóły wpisu »
 • Testy na prawo jazdy »

  CREDO specjalizuje się w dostarczaniu materiałów dydaktycznych dla branży szkolenia kierowców, a także indywidualnych klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość. Jednym z istotnych elementów strategii firmy są przedstawiciele handlowi, którzy docierają do niemalże każdego zakątka kraju. Przedstawiając ofertę firmy w sposób najlepszy. Od 2005 roku prowadzimy Badania Psychologiczne nie zbędne do uzyskania odpowiedniego orzeczenia o zdolności do wykonywania pracy jako kierowca, instruktor. Dla Państwa wygody wszystko możecie załatwić w jednym miejscu. Firma cały czas rozszerzając swoja działalność wprowadziła internetowe kursy na prawo jazdy kat „B”, bez wychodzenia z domu możecie ukończyć taki kurs, który jest tak samo ważny jak ten tradycyjny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i odwiedzenia naszej strony bo naprawdę warto.

  Data dodania: 18 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Prywatne Przedszkole Kraków »

  Montessori - Prywatne przedszkole Kraków edukuje i wychowuje na bazie uznanej na całym świecie pedagogiki dr Marii Montessori. Ten sposób nauczania pomaga indywidualne rozwijać się dzieciom. Każde dziecko rozwija się w swoim naturlanym i indywidualnym tempie i na te cechy zwłaszcza kładziony jest nacisk w tej metodzie. Przedszkole ma status Przedszkola niepublicznego. W Montessori House dzieci zaznają radości ze współdziałania w grupie. Pedagogika Montessori umożliwia edukację dziecka na takim samym lub wyższym poziomie co edukacja masowa. Wolność wyboru stanowi w założeniach tej metody nauczania, najważniejszy i podstawowy element edukacji. Do przedszkola można zapisywać dzieci w wieku 3-5 lat. Zapisy do Montessori House trwają przez cały czas. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę nauczycielską. Zapraszamy do zapoznania się z programem nauczania Naszej placówki oraz ofertą naszego przedszkola.

  Data dodania: 10 08 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Nauka

Nauka - nowa podkategoria:

Nazwa: