Edukacja Podkategoria: Edukacja

« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • Kursy maturalne Kraków »

  Akademicki Ośrodek Kształcenia ŻAK zaprasza wszystkich maturzystów na kursy przygotowawcze do matury. Od 1997 roku zaufało nam ponad 20 tysięcy maturzystów, którzy z naszą pomocą pomyślnie zdali maturę i zdobyli indeks na wymarzoną uczelnię. Nasze kursy przygotowujące do matury odbywają się w wymiarze 60 godzin lekcyjnych z uwzględnieniem poziomu podstawowego oraz rozszerzonego. Nasze działania obejmują zasięgiem Kraków, Wrocław i Poznań. Zapraszamy na naszą stronę internetową!

  Data dodania: 13 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Jeśli Prezentacje maturalne przyprawiają cię o zawrót głowy, a ty chcesz bezboleśnie zdać sprawdzian i zacząć śnić o czarujących zajęciach z architektury krajobrazu, budowie maszyn czy tablicy Mendelejewa, pomyśl wcześniej o swoim przemówieniu. Twoje prezentacje maturalne z języka polskiego, powinny być przygotowane w sposób profesjonalny! Wybierz prosty, atrakcyjny cię temat, który być może wymaga tylko lekkiego nasilenia posiadanej już wiedzy. Następnie, przygotuj przemówienie i skonsultuj je z osobami, które obroniły już swoje prezentacje maturalne. Przyrządzona w ten sposób, gotowa prezentacja maturalna, bez wątpienia będzie twoją dotkliwą stroną w czasie egzaminu.

  Data dodania: 25 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Podręczniki »

  Coraz droższe podręczniki sprawiają, że klienci szukają tańszych książek szkolnych w internecie. Nasze promocyjne ceny oraz duży asortyment podręczników używanych sprawiają, że można dużo oszczędzić. W ofercie mamy podręczniki do szkoły podstawowej, książki do gimnazjum i liceum. Proponujemy korzystne rozwiązania dla zakupów grupowych dla całych klas, szkół.Wystawiamy faktury vat.
  Sprawdź nasze księgarnie szkolne i wybierz najkorzystniejsze dla siebie rozwiązanie.

  Data dodania: 09 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Programy edukacyjne »

  Zbiór najlepszych i najciekawszych programów edukacyjnych w sieci. Szereg bardzo różnorodnych i interesujących aplikacji związanych z szeroko pojętą nauką i zainteresowaniami w tym zakresie. Oprogramowanie edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Multimedialne aplikacje wspomagające proces nauczania w szkole i przedszkolu. Dzięki podziałowi na kategorie wg przedmiotów możliwe jest błyskawiczne dotarcie do poszukiwanego skryptu. A przy tym w grupie download umieszczona jest wyszukiwarka, dzięki której nie musisz tracić czasu na żmudne przeszukiwanie serwisu.

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Jesteśmy grupą przyjaciół oraz studiujemy wszystkiego na Uniwersytecie im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Jesteśmy teraz na III roku. Studiujemy oczywiście filologię polską. Kiedy niewątpliwie, my studenci, mamy wielce ciężkie obecność. Nieustająco, mimo to owo cięgiem, brakuje nam pieniędzy. Zatem też, postanowiliśmy skorzystać na końcu naszą wiedzę a skontaminować przyjemne z pożytecznym. Nie fuksem wybraliśmy nasz prąd. Bibliografia to nasza rankor tudzież hobby, toteż nie musisz się w tej chwili frasować. Z przyjemnością Ci pomożemy!!!

  Data dodania: 02 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Wesoła »

  Podczas spotkań w Solid School of English szkoli się języka angielskiego selekcjonując jakąkolwiek z trzech strategii wykładania: Callana, którą szkoła językowa proponuje osobom, które mają ochotę przyuczyć się wysławiania się w języku angielskim; rodzaj konwersacji- także tej samej grupie uczniów; a także strategię tradycyjną- studentom, którzy muszą po mistrzowsku umieć gramatykę języka angielskiego. Słuchacze biorący lekcję w Solid School sami wybierają ilość osób w grupie a także godziny lekcji, jak również datę, w której potrzebują rozpocząć a także zakończyć szkolenie.

  Data dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ćwiczenie pamięci »

  Ważną rzeczą dla każdego człowieka jest ćwiczenie pamięci. W szczególności dotyczy, to uczniów szkół, a przede wszystkim studentów, którzy mają masę nauki. W szybkim tempie naszego życia ciężko jest zapamiętywać nowe informacje, daty, wydarzenia, czy nazwiska. Jeśli chcesz utrzymać swoją pamięć w dobrym stanie i kondycji, to musisz pamięć, że ćwiczenie pamięci jest bardzo ważne. Pamiętaj, że mózg jest jak mięsień, im więcej go ćwiczysz tym lepiej zapamiętujesz. Odwiedź naszą stronę, a dowiesz się, jak skutecznie ćwiczyć swoją pamięć.

  Data dodania: 03 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lanform - Blog »

  Tworzenie oprogramowania, marketing internetowy, tworzenie i optymalizacja oraz optymalizacja stron internetowych, porady programistyczne. Chcesz wiedzieć więcej na temat praktycznego tworzenia oprogramowania lub konstruowania dochodowego biznesu w Internecie?
  Zamierzasz usystematyzować swoją wiedzę z dziedziny informatyki lub marketingu internetowego? A może interesują Cię programy partnerskie i chciałbyś się zaangażować w jeden lub kilka z nich? Odpowiedzi na te pytania oraz instrukcje co powinieneś wybrać aby wejść na właściwą i prostą drogę prowadzącą do sukcesu we wspomnianych branżach znajdziesz właśnie na tej stronie: Lanform - Blog

  Data dodania: 03 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Studia w Białymstoku »

  Zdecydowana liczba osób prosto po maturze, bardzo często zadaje pytanie, na jakich uczelniach warto studiować. Jak się okazuje, największym zainteresowaniem każdego roku cieszą się przede wszystkim te najbardziej renomowane uczelnie, oferujące między innymi studia w Krakowie czy studia w Warszawie. Jeśli poszukujesz informacji o tym, na jakich uczelniach warto podjąć studia, na pewno warto zajrzeć do naszego informatora, w którym można znaleźć wiele cennych informacji na ten temat. Szybko zatem przekonasz się, która państwowa uczelnia będzie dla ciebie najlepsza, która zajmuje najwyższe miejsca
  w rankingach i która troszczy się o losy swoich studentów nawet po zakończeniu przez nich studiów.

  Data dodania: 15 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Spróbuj skutecznej integracji sensorycznej Warszawa »

  Witryna dzieciezmysly.pl przedstawia ofertę zajęć dla młodzieży z terapeutą. Wśród proponowanych usług znajduje się Logopeda Warszawa, oraz inne współczesne formy pracy z dziećmi i młodzieżą. Ośrodek posiada luźną atmosferę pracy i pomieszczenia przystosowane do tego typu dzialalności, którą prowadzą certyfikowani i wykwalifikowani specjalisty. Strona zawiera pełen przegląd usług, wraz z cennikiem i preceyzyjnym opisem, a także dane kontaktowe i mapa dojazdu do budynku, którym mieści się firma. Gorąco zapraszamy do Centrum Terapii Dziecięcej "Dziecięce Zmysły" - Logopeda Warszawa
   

  Data dodania: 12 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Chemia korepetycje »

  Przygotowujesz się do matury z chemii? Chcesz powtórzyć cały materiał? A może zwyczajnie nie pojmujesz o co chodzi w regułkach? W takim razie potrzebujesz korepetycji! Najlepiej wytłumaczy ci profesjonalny korepetytor. Taki, który ukończył biotechnologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od paru lat zajmuje się udzielaniem korepetycji z chemii i biologii od podstawówki po liceum i studia wyższe. Uczniom gimnazjum i liceum wytłumaczy również w matematyce. Przygotowuje do egazminu dojrzałości. Zadzwoń dzisiaj! Adres mailowy dostępny jest na stronie internetowej. I zapomnij ostatecznie o nerwach!

  Data dodania: 24 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prac »

  W serwisie uzyskasz pomoc w zebraniu materiałów do prac pisemnych. Jeśli czekają Cię prace dyplomowe, prace magisterskie, prace licencjackie, zaliczeniowe, nasi konsultanci doradzą w zakresie przygotowania opracowania wszelkich tekstów z wielu przedmiotów: historii, administracji, politologii, pedagogiki, zarządzania, wszystkie materiały przygotujemy na indywidualne zamówienie.

  Data dodania: 02 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uprawnienia elektryczne »

  Jedną z firm którą to warto odwiedzić w celu wykonania uprawnień elektrycznych jest firma uprawnienia-elektryczne.pl. Jest to firma franchisingowa, zajmuje się szeroko pojętym douczaniem osób dorosłych w zakresie szkoleń zawodowych. Jednym z najważniejszych profili firmy jest organizacja kursów i szkoleń wraz z egzaminem którego uwieńczeniem jestpozyskanie dokumentu potwierdzającego możliwość rozpoczęcia pracy na stonowisku elektryka. Warto zrobić kurs na uprawniania elektryczne. Elektrycy są rozchwytywani na rynku. Uprawniania-elektryczne.pl jest to strona na której to możemy się zapisać się na kurs i w rezultacie pozyskać tak bardzo potrzebne uprawniania. Warto już dziś zajrzeć na stronę uprawnienia-elektryczne.pl i zacząć wykreować swoją przyszłość od nowych uprawnień.

  Data dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Muzyczna ATM Łódź »

  Szkoła muzyczna All That Music znajduje siena ul. Piotrkowskiej 145 w Łodzi, naucza dzieci młodzież oraz dorosłych w kierunku muzycznym.
  Aktualnie w naszej ofercie znajdują się:
  1.Nauka gry na pianinie
  2.Nauka gry na gitarze
  3.Skrzypce
  4.Emisja głosu
  5. Nauka gry na perkusji
  6. Nauka gry na flecie
  7. Zajęcia rytmiczne dla dzieci

  Data dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prace dyplomowe »

  Zapewniamy pomoc dla studiujących na każdym etapie redagowania prac dyplomowych, bez względu na to czy są to prace licencjackie czy też prace magisterskie, udzielimy pomocy w zagadnieniu: prace dyplomowe. Jeżeli pojawi się kłopot z wyborem publikacji do pracy, lub nie masz wiadomości jak zredagować plan pracy, jak stosować przypisy w pracy dyplomowej, służymy sugestiami w tej kwestii. Udzielimy pomocy z dużego zakresu działów tematycznych, m.in.: administracja, rachunkowość, stosunki międzynarodowe, pedagogika. Jeżeli czeka na Ciebie pisanie prac, poprawki plagiatu lub będziesz potrzebować innych korekt do swojej pracy, napiszemy je w zgodzie z Twoimi wskazówkami.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uprawnienia sepowskie »

  Sytuacja na Polskim rynku pracy nie jest najlepsza. Wiele pracowników będących w trudnej sytuacji finansowej decyduje się na prace za granica, jeśli tylko jest taka ewentualna oferta. Dodatkowe kursy i uprawniani elektryczne możemy wykonać odwiedzając na stronę uprawnienia-sepowskie.pl. Na stronie ów firmy odzszukamy opis wszelkich dostępnych szkoleń oraz kursów, jakie to możemy wykonać. Ponadto wyraźnie ulokowane są dane o nowych terminach kolejnych szkoleń. Uprawniania –sepowskie.pl to firma, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom osób, które to szukają sposobu na skonstruowanienowych uprawnień. Warto zainteresować się stroną uprawnienia-sepowskie.pl. Firma ta zajmuje się kompleksowym przeprowadzaniem szkoleń dopuszczających nabycie tak zwanych „uprawnień sepowskich” takich jak: elektrycznych, gazowych itp. Firma uprawnienia-sepowskie.pl posiada własną komisję kwalifikacyjną która posiada ogólnopolski zasięg. Wybierz pewnego nauczyciela!

  Data dodania: 17 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sale szkoleniowe Kraków »

  Kraków to przepiękne miasto dlatego coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na zrobienie w tej okolicy szkolenia. Jeśli wyszukujesz właściwej sali szkoleniowej albo konferencyjnej bez wątpienia warto zwrócić uwagę na to czy firma zapewnia wszechstronną obsługę razem z cateringiem bądź osobą która pomoże w obsłudze projektora lub różnych sprzętów. Tylko wtedy zdołamy mieć pełne przekonanie o zakończonej sukcesem imprezie firmowej. Na pewno jako należytego realizatora konferencji należy polecić Instytut Turystyki w Krakowie, który od wielu lat aranżuje konferencje w Krakowie. Dużym atutem jest atrakcyjny cennik. Wiele firm za wiele opcji dodatkowych każe sobie płacić, tu na Karmelickiej wszystko jest zapewnione w cenie - komputer przenośny, projektor czy pisaki są w cenie szkolenia, jedynie blok do flipchartu wymaga ponadplanowej dopłaty. Ceny konferencji także są dogodne i na pewno jakakolwiek firma może być ucieszona ze szkolenia zorganizowanego w Krakowie. Mało tego dla jednostek urządzających szkolenia z pieniędzy z dotacji unijnych oferujemy rozliczenie prowizyjne od ceny umowy. Ciepło zachęcamy do wstąpienia do stolicy małopolski.

  Data dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoły języków obcych Łódź »

  Buda języków romańskich Romanika powstała spośród zamiłowania do kręgu języków basenu morza śródziemnomorskiego zaś jego kultury. Swe początki Romanika upatruje w najstarszym, ojczystym języku starożytnych Rzymian. Owo przed chwilą odkąd filologii klasycznej a nauki łaciny wsio się zaczęło, rozjuszenie którą pragniemyWas zarazić. No tak powstała prymat stworzenia swoistego centrum językowo-kulturowego czterech najpopularniejszych teraz języków wywodzących się z łaciny: języka włoskiego, hiszpańskiego, portugalskiego i francuskiego. To co nas wyróżnia to nie owszem czysta dyscyplina badawcza języka jakkolwiek jego dyscyplina badawcza w oparciuo kulturę wybranego regionu.

  Data dodania: 02 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Business school »

  Polsko-Amerykańskie Centrum Zarządzania (PAM Center), powstało w 1995 roku w wyniku współpracy pomiędzy Wydziałem Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego i University of Maryland at College Park (USA).
  W programach szkoleniowych stosujemy nowoczesne technologie teleinformatyczne (wideokonferencje, Internet i aplikacje multimedialne...).

  Data dodania: 12 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Utylitaryzm »

  Strona prywatna Patryka Kaczmarka poświęcona etyce normatywnej i próbie zbudowania utylitarystycznej teorii normatywnej. Ponadto znaleźć tu można wątki dotyczące innych dziedzin filozofii.

  Data dodania: 13 06 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Edukacja

Edukacja - nowa strona:

Adres: