Edukacja Podkategoria: Edukacja

« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »
 • Segway »

  SEGWAY ( segway personnel transporter ) jest to jednoosobowy, dwukołowy pojazd o napędzie elektrycznym, wyposażony w cichy mechanizm żyroskopowy. Napęd stanowią dwa silniki elektryczne umieszczone w kołach, które są zasilane energią z akumulatorów litowo-jonowych umieszczonych pod platformą pojazdu i ładowanych z gniazdka 230V. Kieruje się nim w pozycji stojącej a zainstalowany komputer i żyroskopy utrzymują pojazd w równowadze.
  WYNAJEM SEGWAY na imprezy integracyjne i firmowe, pikniki i eventy wraz z obsługą instruktorów. Oferujemy nową formę aktywnego wypoczynku na powietrzu. Nasi instruktorzy prowadzą naukę jazdy na tych pojazdach, organizują konkursy, zawody sportowe i inne formy rywalizacji w grupach -  dla wszystkich chętnych uczestników eventów. Segway jest doskonałym uzupełnieniem klasycznych kampanii outdorowych, samplingowych i ulotkowych realizowanych podczas różnego rodzaju imprez otwartych  czy targów . Oferujemy wynajem segawy'ów wraz z dowozem w dowolne miejsce w Polsce instruktaż obsługi lub obsługę techniczną podczas trwania imprezy oraz udział hostess. SPRZEDAŻ POJAZDÓW SEGWAY nowych i używanych dla służb mundurowych, organizatorów dużych imprez masowych, firm zarządzających centrami handlowymi i innych przedsiębiorstw a także dla osób prywatnych, szukających nowych form aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu . Wersja SEGWAY X2 X2- terenowy model wyposażony w większe i szersze opony i zderzaki został tak zaprojektowany, aby zapewnić możliwość jazdy w trudnym terenie jak kamieniste i szutrowe drogi, łąki czy piaszczyste plaże. Zastosowane nowe baterie umożliwiają pokonanie trasy do 19 km, bez potrzeby ich doładowywania. Produkowane są także inne wersje jak : adventure, golfX2 czy X2Police w różnej konfiguracji wyposażenia.

  Data dodania: 31 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy Pszczyna »

  Kursy Pszczyna i okolice.
  Oferujemy kursy z następujących zagadnień:
  - Umiejętność szybkiego czytania i techniki pamięciowe
  - Efektywna nauka i ćwiczenie koncentracji
  - Zaczynam przygodę z czytaniem
  - Czytamy, liczymy, dobrze się bawimy
  - Mądre dzieci
  Oferujemy także szkolenia z autoprezentacji, komunikacji i sposobów radzenia sobie ze stresem.

  Data dodania: 08 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Człowiek u bram kariery »

  Jak wiadomo pracownik jest najlepszą inwestycją. Pracodawca powinien być świadom co do tego, bez wątpienia .Sense human capital jest to instytucja trudniąca się promocją szkoleń z takich sfer jak: kompetencje menadżerskie, kompetencje osobiste, czy skuteczny marketing. To przedsiębiorstwo działa od wielu lat w sektorze szkoleniowym. Do dyspozycji posiada tylko kompetentnych szkoleniowców. Szkolenia Poznań organizujemy w formie otwartej (niewielka liczba osób), lub zamkniętej . Są także dofinansowania z UE.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gimnazjum Warszawa »

  Gimnazjum mieści się w Warszawie. Nasza oferta edukacyjna wyróżnia się wysoką jakością i innowacyjnością, zapewniamy kameralną atmosferę oraz spory wybór ciekawych zajęć nieobowiązkowych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Nabór trwa przez cały rok! Wszelkich informacji dotyczących szkoły, czesnego, planu zajęć udzielamy telefonicznie oraz osobiście. Znajdujemy się na skrzyżowaniu głównych arterii Warszawy - Trasy Armii Krajowej i ulicy Generała Maczka. Zapraszamy!

  Data dodania: 25 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Coaching Kraków »

  Nasza firma szkoleniowa to grupa szkoleniowców, których dążeniem jest pomoc firmom i wsparcie pracownikom w zwiększaniu ich możliwości współpracy w organizacjach. To poprzez połączenie najnowszych patentów edukacyjnych, oraz narzędzi wspierającym dokonywanie przeobrażeń (wschodnie techniki takie jak Lean Six Sigma, 5S PMI a także technik rozwiązywania nieporozumień) umożliwiamy kompleksowe wykorzystanie możliwości organizacji i ludzi.

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Efekt Lingua »

  Nieraz w tak zwanych spotkaniach na wysokich fotelach, mają miejsce interakcje międzynarodowe. Na nieszczęście, nie wszyscy władają językami obcymi biegle i swobodnie, dla przykładu z inwestorem z Chin. W następstwie tego na pomoc nadchodzi tłumacz symulatniczny. Kraków jest miastem, w którym wielokrotnie dochodzi do takich spotkań, dlatego powstało przedsiębiorstwo Efekt Lingua, które oferuje w jednym z wielu języków tłumaczenie ustne. Kraków to nasza siedziba i na tym terenie wiedziemy naszą przewodnią działalność - aczkolwiek nie stanowi dla nas problemu posyłanie translatorów w inne regiony. Wejdź na naszą stronę oraz zapoznaj się z cennikiem oferowanych usług.

  Data dodania: 28 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Http://wszechświat.com »

  Zainteresował Cię piękny i nieprzenikniony wszechświat, a również jego części, gdy na przykład układ słoneczny? O ile tak teraz się stało i chcesz poznać te bajecznie ciekawe zagadnienia, znaleźć historie i ciekawostki naszego świata, to zajrzyj na nasz portal bo jest on wytworzony specjalnie dla Ciebie. Na naszej stronie http://wszechświat.com znajdziesz nie tylko wszystkie informacje o wszechświecie, ale także najciekawsze ciekawostki, masowe fotografię i filmiki, wszystko z myślą o tym ażeby w jak najprostszy sposób przybliżyć tę wiedzę.

  Data dodania: 31 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Atrakcje dla dzieci »

  Są wakacje, czas urlopu, w związku z tym dobrze jest wykorzystać go jak najbardziej tylko można. Wiadomym jest, że nasze pociechy są najważniejsze. W związku z tym przygotowaliśmy tylko dla nich atrakcje dla dzieci.
  Nam także należy się coś od życia,w związku z tym nasz skwer utworzył także inne atrakcje Kaszuby. Sądzę, iż park miniatur jest odpowiednim terytorium spędzenia okresu z całą familią. W związku z tym powinniście się udać całą grupą na Kaszuby. Wpierw zobacz nas na stronie internetowej.

  Data dodania: 01 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Fizyka - teoria, zadania z rozwiązaniami »

  Fizyka sprawia Ci problemy? Chciałbyś sprawdzić swoją wiedzę z fizyki? W takim razie koniecznie odwiedź serwis Efizyka.net.pl. Znajdziesz tu dokładnie opisaną teorię z wszystkich działów fizyki objętych nauczaniem w szkole gimnazjalnej oraz ponadgimnazjalnej, wzory z fizyki, wyprowadzenia ważniejszych wzorów, aktualności z fizyki oraz przede wszystkim zbiory zadań z fizyki wraz z ich szczegółowo omówionymi rozwiązaniami. Fizyka nigdy nie była tak łatwa. Sprawdź to!

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe książki »

  W sieci Internet istnieje multum stron www proponujących zarówno płatne jak i gratisowe publikacje elektroniczne do ściągnięcia. Mnóstwo z nich oferuje też darmowe próbki handlowych ebooków .

  Do takich witryn www zalicza się również serwis ebooki24.org.
  Mamy tutaj multum bezpłatnych publikacji elektronicznych do ściągnięcia, a ponadto próbki komercyjnych ebooków, które możesz pobrać zanim zdecydujesz się na kupienie.
  Odnajdziesz na stronie miedzy innymi audiobooki w działach takich jak: ebooki o motoryzacji, poezja i proza, ebooki o inwestowaniu i finansach, ebooki o motywacji i sukcesie, samodoskonalenie, ebooki o zdrowym odżywianiu.

  Data dodania: 06 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje matematyka, korepetycje ogłoszenia »

  Niesłabnącym zainteresowanie od kilkunastu lat cieszą się różnorakie korepetycje. Matematyka obecnie sprawia wyraźne trudności obecnej młodzieży. Rozmiar tego zjawiska jest dość duży, o czym mogą świadczyć ostatnie wyniki egzaminu gimnazjalnego. Na szczęście w internecie prosperują strony takie jak korqi.pl, za pośrednictwem których już nie jest dla nas odszukanie kogoś kto, w wolnym czasie udziela korepetycje. Ogłoszenia pojawiające umieszczone w gazetach raczej szybko tracą na ważności. Dużo lepszym rozwiązaniem jest wrzucenie swojej oferty na stronę typu korqi.pl, gdzie każdego miesiąca tysiące odwiedzających zerka na korepetytorów. Najlepsi w tej dziedzinie mogą liczyć na duże comiesięczne wynagrodzenie, gdyż zainteresowanych korkami jest ogrom.

  Data dodania: 08 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs sep »

  Co to jest kurs-sep.pl? Kurs-sep.pl to firma, która trudni się prowadzeniem szkoleń na uprawnienia elektryczne. Są to tak zwane kursy sep. Kursy te oferowane są dla osób, które trudnią się eksploatacją urządzeń, instalacji jak również sieci, które wytwarzają, przetwarzają, przesyłają oraz zużywają energię elektryczną. Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników Polskich oferuje najwyższy poziom szkolenia. Kurs-sep.pl dysponuje własnymi salami wykładowymi. Kurs-sep.pl charakteryzuje się rzetelną obsługą klienta jak również spełnieniem jego preferencji. Firma ta zachowuje przy tym zasady bezstronności zgodnie ze stosownymi przepisami prawa, a także wymaganiami norm i przepisów technicznych. Kurs-sep.pl to najlepszy wybór na rynku.

  Data dodania: 10 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prace licencjackie »

  We współczesnym świecie, mnóstwo młodych, kształcących się ludzi decyduje się równocześnie na stanowisko pracy i ma mało czasu na uczenie się do sesji czy sporządzanie prac magisterskich. Połączenie miejsca zatrudnienia z uczelnią publiczną jest wyjątkowo uciążliwe ze względu na godziny i transport, ale także ze względu na obowiązki, jakim zmuszony jest wywiązać się kształcący się człowiek w obu miejscach. Niezwykle często, młodzi ludzie proszą o dni wolne od pracy w trakcie egzaminów, by mieli kilka dni na naszykowanie się do zaliczeń. Jasne jest jednakże,iż studia wymagają także innych, trudniejszych zaliczeń poszczególnych etapów, jak prace zaliczeniowe. Bez znaczenia, czy ma się do czynienia z pracą magisterską, licencjacką czy inżynieryjną, zawsze oznacza to z czasochłonną pracą i wyczerpującymi przygotowaniami. Studiujący zobowiązany jest nie tylko sporządzić pracę magisterską, ale przede wszystkim odpowiednio przygotować się do pytań, jakie zada mu komisja. Wiąże się to z ogromnym stresem, zatem młody człowiek powinien nie tylko znać wszystkie informacje zawarte w prezentacji przez siebie przedstawianej, ale zapoznać się z pozycjami zawartymi w spisie lektur.Jeżeli ktoś ma jakieś kłopoty czy powiedzie się mu bez pomocy napisać wypowiedź, jak prace magisterskie, powinien zastanowić się czy nie warto skorzystać z pomocy wykwalifikowanej osoby, która napisze gotową pracę albo przedstawi jak studentowi naszykować się do pracy magisterskiej, którą będzie zmuszony wygłosić przed specjalistami. W ten sposób, student nie utraci dużo czasu siedząc w bibliotekach, nie będzie martwił czy sprosta wymaganiom promotora, a w szczególności czy prace licencjackie nie będzie posiadała błędów.

  Data dodania: 16 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs Angielskiego »

  Przygotowujesz się do sprawdzianu na stopień językową? Prowadzimy kursy lingwistyczne dla studentów na różnych poziomach progresu z określonego języka. Zajęcia tworzone są w wąskich grupach. Oferta treningowa dotyczy także uczniów pragnących rozbudować zdolności języka angielskiego.

  Poszukujesz pewnej szkoły lingwistycznej w Krakowie? Biegli wykładowcy, pożyteczne umiejętności językowe dla każdego ucznia! Sprawdź naszą propozycję! Naucz się błyskawicznie języka angielskiego!

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prace magisterskie, pisanie prac »

  Pisanie prac magisterskich, prac licencjackich, prac dyplomowych. Pomoc w pisaniu prac i konsultacje dla studentów. Pomoc przy wyborze tematu, opracowaniu planów oraz wykonaniu badań. Pomagamy z wielu dziedzin takich jak: zarządzanie i marketing, historia, informatyka, nauki polityczne, filologia polska.

  Data dodania: 19 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Uprawnienia sep »

  Czym są uprawnieia-sep.pl? Uprawnienia-sep.pl to Akademia Umiejętności Inżynierskich. Akademia Umiejętności Inżynierskich absorbuje się specjalistycznymi branżowymi szkoleniami, które przygotowują do egzaminów w dziedzinie sieci, urządzeń i instalacji energetycznych, które wytwarzają, przesyłają jak również zużywają energię elektryczną, w dziedzinie urządzeń zużywających ciepło, paliwa stałe jak również płynne a także przetwarzające jak również przesyłające ciepło, w dziedzinie optymalizacji zużycia energii, projektowania instalacji elektrycznych jak również termowizji. Uprawnienia-sep.pl przeprowadza też szkolenia wyjazdowe w ośrodku wypoczynkowym. Przeważnie te szkolenia są wtedy powiązane z wyjazdem integracyjnym. Uprawnienia-sep.pl to najtrafniejszy wybór na rynku.

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kurs wózki widłowe »

  W obecnych czasach coraz więcej społeczeństwa decyduje się na kurs na wózki widłowe. Taki kurs wózki widłowe jest często niesamowicie potrzebny w znalezieniu pracy. Coraz więcej pracodawców oczekuje od swoich pracowników, aby
  mieli oni ukończony kurs wózki widłowe. Lecz gdzie odszukać tani oraz dobrej jakości taki kurs? Otóż doskonały kurs wózki widłowe mamy możliwość znaleźć na tej switrynie. Jest on nieporównywalny do innych kursów, zarówno pod względem cenowym, jak też jakościowym. Na tym kursie możemy się niesamowicie dużo nauczyć. Kurs wózki widłowe to najwłaściwszy wybór na rynku. Zapisując się na ten kurs na pewno nie pożałujesz swego wyboru. Z tego kursu zapewne będziesz w pełni zadowolony oraz usatysfakcjonowany.

  Data dodania: 26 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacja maturalna »

  Jak znakomicie wiecie od jesieni rozpoczyna się kolejny rok szkolny, a z nim nauka do matury. Przy tej nauce trzeba pamiętać o bardzo istotnym egzaminie oralnym z jezyka polskiego. Są to tak zwane prace maturalne. Prawdopodobnie poprzednie  klasy zdążyły wam doniść jak trudny i stresujący jest to egzamin. Wymaga on dużej wiedzy z okolic jezyka polskiego a także specyficznych umiejętnści komunikacyjnych. Wychodząc naprzeciw Twoim wymaganiom stworzyliśmy witrynę sprzedającą doskonałe przykłady prezentacji wraz z poradnikiem jak to przemówienie wygłosić. Wszystko w arcy niskiej cenie 29zł!

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dawne czasy ekonomii w polsce »

  Historia ekonomii w Polsce może być bardzo pożyteczna dla wszystkich interesujących się tą dziedziną wiedzy. Dowiedz się więcej jak działali dawni politycy w Polsce, co nimi kierowało i jakie mają na swoim koncie osiągnięcia. W zdobywaniu wiedzy musimy pamiętać, że nigdy nie jest mało pożytecznych informacji. Wszystko to w zupełności darmowo.

  Data dodania: 01 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Hiszpański Poznań »

  Alfa Direct to szkoła językowa. Oferujemy między innymi kurs angielskiego oraz hiszpańskiego w Poznaniu. Gwaratuje profesjonalną jakość proponowanych kursów językowych. Nabyte doświadcznie gwarantuje wykfalifikowana kadra lektorska. Wielkim atutem szkoły jest idealne zaplecze metodyczne i lokalowe. Dlaczego wybrać naszą szkołę? Uczymy do czterech razy szybciej, mamy idealne wrunki dla każdego klienta, jednocześnie zapewniamy indywidualne podejście. Dla studentów mamy obniżki na cały rok.

  Data dodania: 02 10 2012 · szczegóły wpisu »
« poprzednia strona · 4 · 5 · 6 · 7 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Edukacja

Edukacja - nowa strona:

Adres: