Nauka tańca Podkategoria: Nauka tańca

 • Szkolenia dla firm Szczecin »

  Jeżeli nauka języków obcych, to jedynie z firmą Mobile English. Chodzi przede wszystkim o język angielski Szczecin, ale w ofercie są także inne języki obce, a nawet lekcje dla cudzoziemców, którzy pragną nauczyć się mówić po polsku. Zainteresowani mają do dyspozycji różnorodne pakiety usług. Są to więc lekcje indywidualne i zespołowe, kursy maturalne albo nawet angielski korepetycje Szczecin dla bardzo zaawansowanych. Lekcje prowadzone są zaś jedynie przez profesjonalnych lektorów bądź obcokrajowców, jeżeli klient tak sobie życzy. Poza tym w Mobile English można zamówić ekspresowe tłumaczenia lub wynająć fachowca od tłumaczeń symultanicznych.

  Data dodania: 29 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kolorowanki on line »

  Myślałeś pewnego razu nad karierą swojego szkraba? Kim chciałbyś, aby był? Strażakiem, kelnerem, lub artystą? Obojętnie na to pewnie chcesz, by było błyskotliwe oraz twórcze. portal właśnie Ci w tym pomoże. Dajemy wielką bazę kolorowanek oraz malowanek skierowanych zasadniczo dla najmłodszych członków rodziny. Pomagamy za ich wykorzystaniem rozwijać Twojemu dziecku swoje dary i cechy charakteru. Malować można nawiązać już po paru sekundach, dlatego że tylko tyle zajmuje czasu rejestracja konta.

  Data dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła muzyczna Warszawa »

  W gazecie codziennej znalazłam ogłoszenie " szkoła muzyczna Warszawa nabór na studia drugiego stopnia". Akurat dopiero ostatnio skończyłam studia w szkole muzycznej, niemniej jednak pierwszego stopnia, więc była to dla mnie rewelacyjna propozycja, aby dalej kontynuować naukę. Zadzwoniłam pod wskazany numer telefonu, gdzie uzyskałam wszelkie informacje, w jaki sposób mogę zapisać się na rekrutację. W związku z tym, że posiadają niewiele osób chętnych, to nie powinno być problemu z dostaniem się na tą uczelnię. Po dwóch dniach otrzymałam pozytywna decyzję, co bardzo mnie ucieszyło.

  Data dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Spróbuj skutecznej integracji sensorycznej Warszawa »

  Witryna dzieciezmysly.pl przedstawia ofertę zajęć dla młodzieży z terapeutą. Wśród proponowanych usług znajduje się Logopeda Warszawa, oraz inne współczesne formy pracy z dziećmi i młodzieżą. Ośrodek posiada luźną atmosferę pracy i pomieszczenia przystosowane do tego typu dzialalności, którą prowadzą certyfikowani i wykwalifikowani specjalisty. Strona zawiera pełen przegląd usług, wraz z cennikiem i preceyzyjnym opisem, a także dane kontaktowe i mapa dojazdu do budynku, którym mieści się firma. Gorąco zapraszamy do Centrum Terapii Dziecięcej "Dziecięce Zmysły" - Logopeda Warszawa
   

  Data dodania: 12 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sale szkoleniowe Kraków »

  Kraków to przepiękne miasto dlatego coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na zrobienie w tej okolicy szkolenia. Jeśli wyszukujesz właściwej sali szkoleniowej albo konferencyjnej bez wątpienia warto zwrócić uwagę na to czy firma zapewnia wszechstronną obsługę razem z cateringiem bądź osobą która pomoże w obsłudze projektora lub różnych sprzętów. Tylko wtedy zdołamy mieć pełne przekonanie o zakończonej sukcesem imprezie firmowej. Na pewno jako należytego realizatora konferencji należy polecić Instytut Turystyki w Krakowie, który od wielu lat aranżuje konferencje w Krakowie. Dużym atutem jest atrakcyjny cennik. Wiele firm za wiele opcji dodatkowych każe sobie płacić, tu na Karmelickiej wszystko jest zapewnione w cenie - komputer przenośny, projektor czy pisaki są w cenie szkolenia, jedynie blok do flipchartu wymaga ponadplanowej dopłaty. Ceny konferencji także są dogodne i na pewno jakakolwiek firma może być ucieszona ze szkolenia zorganizowanego w Krakowie. Mało tego dla jednostek urządzających szkolenia z pieniędzy z dotacji unijnych oferujemy rozliczenie prowizyjne od ceny umowy. Ciepło zachęcamy do wstąpienia do stolicy małopolski.

  Data dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szybka nauka tańca w Poznaniu »

  Instytucja Step Up zaś mianowicie studio-tanca pragnie Państwu zdać relację, jak błyskawicznie tudzież dynamicznie da się przyuczyć tańczyć pod ślepiem wykwalifikowanych także kompetentnych instruktorów szkoły tańca. Wśród naszych ofert świadczymy takie lekcje jak salsa w pojedynkę dla dziewczyn, taniec przyjacielski, zajęcia osobiste, salsa cubana, dancehall, taniec brzucha, zumba, strip dance, latino dance dla niewiast, hip hop.Miło zapraszamy na nasze kursy tańca, gdyż nie zdoła Tobie przejść taka ewentualność obok nosa. W takim razie zastosuj usługi naszej własnej organizacji.

  Data dodania: 06 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • Segway »

  SEGWAY ( segway personnel transporter ) jest to jednoosobowy, dwukołowy pojazd o napędzie elektrycznym, wyposażony w cichy mechanizm żyroskopowy. Napęd stanowią dwa silniki elektryczne umieszczone w kołach, które są zasilane energią z akumulatorów litowo-jonowych umieszczonych pod platformą pojazdu i ładowanych z gniazdka 230V. Kieruje się nim w pozycji stojącej a zainstalowany komputer i żyroskopy utrzymują pojazd w równowadze.
  WYNAJEM SEGWAY na imprezy integracyjne i firmowe, pikniki i eventy wraz z obsługą instruktorów. Oferujemy nową formę aktywnego wypoczynku na powietrzu. Nasi instruktorzy prowadzą naukę jazdy na tych pojazdach, organizują konkursy, zawody sportowe i inne formy rywalizacji w grupach -  dla wszystkich chętnych uczestników eventów. Segway jest doskonałym uzupełnieniem klasycznych kampanii outdorowych, samplingowych i ulotkowych realizowanych podczas różnego rodzaju imprez otwartych  czy targów . Oferujemy wynajem segawy'ów wraz z dowozem w dowolne miejsce w Polsce instruktaż obsługi lub obsługę techniczną podczas trwania imprezy oraz udział hostess. SPRZEDAŻ POJAZDÓW SEGWAY nowych i używanych dla służb mundurowych, organizatorów dużych imprez masowych, firm zarządzających centrami handlowymi i innych przedsiębiorstw a także dla osób prywatnych, szukających nowych form aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu . Wersja SEGWAY X2 X2- terenowy model wyposażony w większe i szersze opony i zderzaki został tak zaprojektowany, aby zapewnić możliwość jazdy w trudnym terenie jak kamieniste i szutrowe drogi, łąki czy piaszczyste plaże. Zastosowane nowe baterie umożliwiają pokonanie trasy do 19 km, bez potrzeby ich doładowywania. Produkowane są także inne wersje jak : adventure, golfX2 czy X2Police w różnej konfiguracji wyposażenia.

  Data dodania: 31 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje matematyka, korepetycje ogłoszenia »

  Niesłabnącym zainteresowanie od kilkunastu lat cieszą się różnorakie korepetycje. Matematyka obecnie sprawia wyraźne trudności obecnej młodzieży. Rozmiar tego zjawiska jest dość duży, o czym mogą świadczyć ostatnie wyniki egzaminu gimnazjalnego. Na szczęście w internecie prosperują strony takie jak korqi.pl, za pośrednictwem których już nie jest dla nas odszukanie kogoś kto, w wolnym czasie udziela korepetycje. Ogłoszenia pojawiające umieszczone w gazetach raczej szybko tracą na ważności. Dużo lepszym rozwiązaniem jest wrzucenie swojej oferty na stronę typu korqi.pl, gdzie każdego miesiąca tysiące odwiedzających zerka na korepetytorów. Najlepsi w tej dziedzinie mogą liczyć na duże comiesięczne wynagrodzenie, gdyż zainteresowanych korkami jest ogrom.

  Data dodania: 08 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pisanie prezentacji maturalnych »

  Przedstawiana korporacja zapewnia wspaniałej klasy prezentacje maturalne od pięciu lat. Co ważne nie namawiamy do łamania prawa, gdyż przygotowane prace sprzedajemy jako wzór, dzięki któremu mozecie napisać własne wspaniałe prace. Przez kilka lat udało nam się zgromadzić wielką liczbę opracowań maturalnych. Jest pewne, że tegoroczny maturzysta wybierze u nas coś dla siebie.  U nas za małe pieniądze nabędziesz wzory prac, które w znaczący sposób ułatwią Twoje przygotowania do matury ustnej z języka polskiego.

  Data dodania: 28 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prezentacje maturalne »

  Każdy absolwent liceum dobrze wie, ze pod koniec nauki czeka go arcytrudny egzamin z języka polskiego. Prezentacje maturalne zabierały sen z powiek każdemu pokoleniu młodych ludzi. My też wycierpieliśmy swoje i stąd po ukończeniu studiów humanistycznych założyliśmy stronę za sprawą której ułatwiamy maturzystom stworzyć prezentacje maturalne. Oferujemy przejrzyste zasady i naprawdę atrakcyjne ceny. Tylko u nas zobaczysz taki bogaty wybór prac gotowych oraz sposobność ich dostosowania do wymagań.

  Data dodania: 04 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studium policealne Szczecin »

  Centrum Edukacji Maius College działa już prawie dwadzieścia lat! W przeciągu owego okresu uczelnia niezwykle się rozwinęła i rozszerzyła swoją ofertę kierunków! Wychodzimy naprzeciwko oczekiwaniom naszych słuchaczy, w związku z tym w roku 2012/2013 Maius College z radością zaprasza aż na trzy darmowe kierunki do swojego dwuletniego studium! Kierunki: technik administracji, technik BHP i technik rachunkowości! Zapraszamy, przyjdź już dzisiaj! Przetestuj naszą stronę internetową i aktualne promocje. Sprawdź pozostałe kierunki i zdobądź pożyteczną wiedzę! Kursy informatyczne Szczecin, Studium policealne Szczecin, Szkoła informatyki Szczecin.

  Data dodania: 19 01 2013 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Nauka tańca

Nauka tańca - nowa strona:

Adres: