Praca Kategoria: Praca

Praca - ostatnio dodane lub zmodyfikowane strony:

 • Prawo mieszkaniowe - Blog - Wspólnoty, spółdzielnie... »

  Poznaj tematykę prawa mieszkaniowego, artykuły pisane przez adwokata Jana Jakuba Jańczaka prowadzącego kancelarię adwokacką na warszawskim Ursynowie. Masz problem ze wspólnotą, spółdzielnią, zarządcą, sąsiadem? Chcesz dowiedzieć się czegoś nowego o najmie, czy prawie własności lokalu? Wynajmuszesz komuś lokal, albo najmujesz od kogoś? Chcesz zaskarżyć uchwałę wspólnoty lub spółdzielni? Kontakt O autorze

  Data dodania: 13 05 2017 · szczegóły wpisu »
 • Praca tymczasowa zagranicą »

  Oferujemy najlepsze oferty zatrudnienia w najpopularniejszych europejskich krajach. Praca w Belgii, praca we Francji, praca w Niemczech, praca w Holandii i praca w Islandii to najpopularniejsze kierunki zatrudnienia, najczęściej wybierane przez osoby poszukujące pracy za granicą. Zapewniamy bardzo dobre warunki pracy i płacy oraz gwarancję opłacania wszystkich niezbędnych składek oraz ubezpieczeń. Dodatkowo nasi pracownicy mają możliwość dodatkowego ubezpieczenia oraz w razie potrzeby, pomocy wykwalifikowanego koordynatora w miejscu pracy.

  Data dodania: 20 07 2016 · szczegóły wpisu »
 • IDAFO projektowanie wnętrz i wykończenie »

  Pracownia projektowa IDAFO, zajmuję sie aranżacja wnętrz i wykończeniem wnętrz 'pod klucz'. Co to znaczy? To bardzo proste. Umawiasz się z nami, osobiście na miejscu w Krakowie, lub na przeprowadzanie projektu on-line. Omawiamy inspiracje i projekt wnętrz z budżetem. Wykonujemy funkcjonalny projekt wnętrz a po Twojej akceptacji przechodzimy do wykończenia wnętrz, przez nasze sprawdzone ekipy budowlane. Szybko dostajesz z powrotem swoje klucze do urządzonego mieszkania. Jesteśmy pracownią która, szanuje Twój czas i pieniadze, więc może warto do nas napisać?

  Data dodania: 22 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe testy osobowości »

  Darmowe testy osobowości to szansa na lepsze poznanie siebie i swoich możliwości. Wchodząc na stronę pracowniatestow. com przekonasz się kim jesteś i na co Cię stać. Darmowe testy osobowości nie oznacza, że nie mają one wartości. Wręcz przeciwnie są to testy oparte na sprawdzonych koncepcjach psychologicznych oraz opracowane zgodnie z najwyższymi standardami. Nie czekaj, tylko już teraz wejdź na stronę www.pracowniatestow.com i wypełnij darmowe testy osobowości.

  Data dodania: 30 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Wytrawianie stali nierdzewnej »

  TELOX u nas dowiesz się nt. chemicznej obróbki stali, szczególnie w przypadku wykonywania prac chemicznych we własnym zakresie. Służymy bezpłatnym i fachowym doradztwem technicznym, polegającym na doborze odpowiednich preparatów chemicznych oraz doborze odpowiedniej metody obróbki. Firma zajmuje się chemiczną obróbką stali oraz świadczy takie usługi jak: czyszczenie stali i pasywacja, obróbka strumieniowo-ścierna.

  Data dodania: 16 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • M. Niedziela, adwokat lublin, zdarzenia medyczne »

  Kancelaria adwokacka Małgorzata Niedziela, adwokat Lublin, sprawy karne, alimenty, rozwody, odszkodowania, prawo spadkowe, zdarzenia medyczne.

  Data dodania: 09 11 2015 · szczegóły wpisu »
 • Adwokat Zielona Góra »

  Wojciechowski Peliński Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Spółka Partnerska to profesjonalna kancelaria prawna oferująca kompleksową obsługę prawną. Praktyka kancelarii obejmuje wszystkie obszary prawa, ze szczególnym uwzględnieniem prawa gospodarczego oraz wszystkich aspektów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej.

  Data dodania: 25 08 2015 · szczegóły wpisu »
 • Klar Serwis - Tanie Sprzątanie Szczecin »

  Celem Klar Serwis jest udzielenie wsparcia tym z Państwa, którzy zainteresowani są utrzymania czystości swoich nieruchomości przy pomocy personelu profesjonalnej firmy sprzątającej. Poniżej przedstawiamy proponowany przez nas zakres świadczonych usług:

  -kompleksowe sprzątanie mieszkania,
  -sprzątanie domów i firm,
  -pranie i czyszczenie dywanów,
  -mycie okien,
  -pranie tapicerki samochodowej,
  -opieka nad grobami,
  -dodatkowe usługi zależne od oczekiwań klienta.

  Posiadamy bardzo szeroki zakres usług dla firm chcących nawiązać współpracę w zakresie sprzątania pomieszczeń biurowych. Cechuje nas profesjonalizm, dbałość o szczegóły oraz wysoka jakość świadczonych usług.

  Świadczymy usługi sprzątania mieszkań, biur na terenie Szczecina i okolic.

  Data dodania: 07 04 2015 · szczegóły wpisu »
 • Opieka Niemcy »

  - Przez 4 lata pracowałam w Polsce w domu pomocy społecznej. Niestety w dobie kryzysu straciłam pracę i zostałam bez środków do życia. Na szczęście moja znajoma poleciła mi agencję Hilfeneo, dzięki której w niedługim czasie wyjechałam do Niemiec jako opiekunka do sympatycznej pani Amandy. Zarabiam 3000zł o których w Polsce mogłabym tylko pomarzyć – mówi pani Maria z Sosnowca (praca w Niemczech).
  Nie tylko życie pani Marii zmieniło się po podpisaniu umowy z agencją. Wiele kobiet dzięki pracy w charakterze opiekunki może zaoszczędzić od 800 do 1300 euro miesięcznej wypłaty. Agencja pracy (opieka Niemcy) oferuje również bogate pakiety lojalnościowe i socjalne natomiast rodziny podopiecznych – darmowe wyżywienie i zakwaterowanie.
  Aby móc zostać opiekunką niemieckich seniorów wystarczy znać język niemiecki w stopniu przynajmniej komunikatywnym oraz posiadać doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i chorymi.

  Data dodania: 16 03 2015 · szczegóły wpisu »
 • Kancelaria adwokacka Tarnów »

  Adwokat Monika Piękoś i adwokat Katarzyna Waniołek zapraszają na konsultacje prawne z zakresu prawa pracy, prawa gospodarczego, prawa karnego, rodzinnego, opiekuńczego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa administracyjnego. Dokładamy wszelkich starań aby sprawy nam powierzone kończyły się na korzyść klienta. W naszej kancelarii adwokackiej przygotowujemy pisma procesowe, projekty umów, reprezentujemy klientów przed sądami a także egzekwujemy należności od dłużników.

  Data dodania: 12 03 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z kategorią: Praca

prawo (2), uchwała (1), spółdzielnia (1), wspólnota (1), Tarnów (1)

Praca - nowa podkategoria:

Nazwa: