Wróżby Podkategoria: Wróżby

 • Zjawiska paranormalne »

  Opowiedz jakie straszne horrory oglądałeś ostatnio. Dowiedz się jak będzie wyglądał rok 2012, czy przepowiednie dotyczące końca świata naprawdę mogą się spełnić. Poznaj też święto Halloween, jego zwyczaje i tradycję. Pogadaj o koszmarach sennych i fobiach oraz sprawdź jak inni radzą sobie ze swoimi lękami.

  Data dodania: 05 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tarot online »

  Nasz projekt internetowy jest granicą, w której masz możliwość dostać odpowiedzi na naprawdę dużo swoich pytań. Tutaj to co stanie się w przyszłości nie będzie dłużej ukrywaną tajemnicą. Za sprawą wróżb i porad, oraz dzięki schematom prezentującym na tej stronie dowiesz się jak może tworzyć twoje współżycie z ukochaną/ukochanym, czy czeka na Ciebie miłość w przyszłych tygodniach, czy też niebawem pożegnasz się się z tymczasowym kochankiem. Będziesz mógł przekonać się, czy spełnią się Twoje wymarzone plany osobiste oraz jak wyglądać będzie twoje życie rodzinne. Oprócz wróżb osobistych uzyskasz mnóstwo rad dotyczących twoich najbliższych, których los również nie jest ci obojętny.

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ciekawe wrózbiarstwo »

  Otóż okazuje się, że wróżbiarstwo ma jednak swoje osiągnięcia. Dlatego wciąż jest żywe. Mało tego wciąż intensywnie się rozwija i wzrasta przyciągając wciąż nowe pokolenia. Wróżbiarstwo należy bowiem do dziedzin, które wymykają się spod kontroli umysłu. Aby choć w małym stopniu je ”ogarnąć” niezbędne okazuje się użycie duchowego pierwiastka w sobie.

  Data dodania: 27 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis ezoteryczny »

  Zastanawiasz się co może czekać na Ciebie w przyszłości? Nie wiesz czym się kierować w życiu lub do czego masz wrodzone predyspozycje? Wejdź na serwis ezoteryczny latisia.pl i dowiedz się tego wszystkiego. Na samym początku sprawdź swój horoskop indywidualny, dzięki któremu będziesz wiedzieć co zapisały Ci gwiazdy. Ponadto w serwisie horoskop miesięczny, horoskop tygodniowy oraz biorytm. Do tego mnóstwo wróżb i przepowiedni. Wejdź już teraz i sprawdź. Na pewno się nie zawiedziesz!

  Data dodania: 30 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sennik »

  Od prehistorycznych czasów ludzie wierzyli w znaczenie snu. Uzasadniali, iż są one oznaką zbliżającego się niebezpieczeństwa, przyszłej przyjemności, śmierci, narodzin dziecka i zdarzenia, które w najbliższej przyszłości władałoby się pojawić. Te wszystkie powiązania pozostały spisane i polecane z pokolenia na pokolenie. Sennik zaczął nabierać większego znaczenia, a „przepowiednie” są rozważane za prawdziwe po dziś dzień. Nasze fantazjowania senne, pozostały podzielone z uwagi na symbolikę i ich wykładnie. Każdy sen trzeba rozpatrywać osobno. Nie ma bowiem jednej reguły co do odczytania przesłania wyrazistego snu. Senniki cechują najczęściej jakieś sytuacje, do których możemy się przystosować, i dzięki nim przetłumaczyć jego znaczenie osiągalne w spisie archaicznych ksiąg. Powszechnie dopuszcza się, iż sny przepowiadają naszą przyszłość, że w ten sposób chcą nas ocalić przed czymś co prawdopodobnie nam, w jakiś sposób grozić. Znaczenie snów jest kluczowe dla wielu ludzi, jacy mają nadzieję, iż opowiedzą im o czymś czego nie są świadomi. Bogata symbolika jest osiągalna w każdym senniku, jeżeli jesteśmy ciekawi, co może oznaczać nasze marzenie przeniesione w świat snu, przejrzyjmy wykładnie a z pewnością zapoznamy wszelkie sekrety owego świata.

  Data dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Postaw tarota »

  Skorzystaj z usług zawodowego i doświadczonego wróżbity, który otworzy przed Tobą drzwi do tajemnic świata ezoteryki. Dzięki usłudze tarot online każdy może czerpać z wielowiekowej mądrości jaką oferuje tarot bez konieczności opuszczania domu, czy wykonywania nieprzyjemnych i stresujących telefonów. Zadbaj o swoje jutro już dziś.

  Data dodania: 14 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tarot »

  Wrózby .pl to miejsce dla którego horoskop nie stanowi żadnej tajemnicy. Wróżby, horoskop, tarot pozwoli poznać Ci magiczne tajemnice zapisane w kartach. Wróżka powie Ci prawdę.

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Magia »

  Magia Online .pl jest magicznym miejsciem w którym przeplatają się wzajemnie tarot oraz numerologia. Tarot free dla każdego. Poznaj tajniki jakie kryje za sobą czarna magia oraz biała magia. Dowiedz się co kryją gwiazdy i jak przyszłość jest Ci w nich zapisana. Skontaktuj się z naszymi wróżkami i poznaj swój horoskop indywidualny.

  Data dodania: 01 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sennik online, co oznacza sen »

  www.e-snimy.pl Strona to sennik internetowy, który zawiera zhierarchizowany spis marzeń powstałych podczas snu. Sennik to zbiór najczęstszych tworzących się podczas snu metafor, który włącza niezmiernie znaczącą liczebność alegorii tworzących się podczas snu, społem z ich wydźwiękami także interpretacją. Sennik stara się zatem tłumaczyć co oznaczają własne. Strona ujmuje sprawy powiązane ze snem również fantazjowaniami powstałymi podczas snu. portal odnosi się plus do drugich motywów zespolonych ze snem. Odtwarza klasy występujących senników. Wystawia zwykle spotkane najbardziej skuteczne drogi na bezsenność. Głosi o indywidualności na podłożu przybieranej pozycji w ciągu spania.

  Data dodania: 21 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby z tarota »

  Witam serdecznie na mojej stronie.Mam na imię Agnieszka. Jestem tarocistką, jasnowidzem.Na mojej stronie znajduje się bardzo wiele ciekawostek. Możecie dowiedzieć się wiele o znaczeniu swego imienia, o Waszych znakach zodiaku, o wpływie numerologii, a także gwiazd i planet na nasze życie.Możecie za pośrednictwem tej strony skorzystać z moich usług. A ja gwarantuję, że nie zawiodę!

  Data dodania: 08 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Obawiasz się o przyszłość? Horoskopy, tarot, przepowiedne »

  Obawiasz się co może przynieść jutro? Zastanawiasz się nad podjęciem jakieś ważnej decyzji ale nie wiesz czy jest ona dobra? Nic straconego! Odwiedź naszą stronę internetową www oraz przekonaj się już dziś co czeka Cie w przyszłości! Postawienie tarota, który odkryje mgłę tajemnicy, przepowiednie, horoskopy. Serdecznie zapraszamy!

  Data dodania: 15 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Horoskopy »


  Serwis, którego tematami przewodnimi są magia i astrologia. Dowiedz się jaki jest aktualnie horoskop tygodniowy dla Twojego znaku zodiaku. Wykorzystaj wróżby interaktywne. Sprawdź czy w najbliższym czasie dopisze Ci zdrowie i jak będą się układać Twoje sprawy finansowe. Poznaj Feng Shui i wypróbuj go w swoim życiu. Zapytaj wróżkę o swoje życie. Sprawdź jakie znaczenie miał Twój sen. Wszystko o magii w stosunkach damsko-męskich. Dowiedz się jaki los szykują dla Ciebie gwiazdy i czego możesz się spodziewać w kontaktach z Twoim partnerem.

  Data dodania: 25 10 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Wróżby

Online (2), wróżenie (1), wróżbita (1), tarot (1), astrologia (1), sennik (1)

Wróżby - nowa strona:

Adres: