Nurkowanie Podkategoria: Nurkowanie

 • Nurkowanie kurs »

  Dla dużej grupy amatorów sportów wodnych pływanie nie jest wystarczającą dyscypliną, która zaspakaja ich potrzeby. Każdy kto chciałby nurkować może dzięki specjalnym kursom zdobyć niezbędną wiedzę i umiejętności płetwonurka. Centrum nurkowania, które proponuje swoje usługi w większości dużych obiektów sportowych organizuje takiego typu zajęcia. Przeznaczone są one zarówno dla osób, które po raz pierwszy rozpoczynają swoją przygodę z nurkowaniem jak także tych, którzy chcą uprawiać nurkowanie wyczynowo. Szkolenia odbywają się nie jedynie na krytych basenach ale również otwartych zbiornikach wodnych.

  Data dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Atrakcje Bieszczady- ponad 50 różnych atrakcji »

  Nasza firma pozwoli Państwu skorzystać w pełni z uroków krainy Bieszczad organizując szeroki wachlarz imprez zarówno dla firm jak i dla małych grup a nawet indywidualnych osób ! Zorganizujemy wszystko - od pikników rodzinnych po urodziny. Zajmujemy się również wypożyczaniem samego sprzętu. Oferujemy ponad 50 różnych atrakcji. Naszym wielkim atutem jest posiadanie własnego, świetnej jakości sprzętu - ponad 20 czterokołowców (quadów przeprawowych 4×4), samochody terenowe 4×4, kulę sferyczną Zorb (zorbing ), Ściankę wspinaczkową, całych kompletów do paintballa, parasail, komplety sprzętu do nurkowania, skutery wodne, skutery śnieżne, liny (tyrolka) oraz wiele innych…

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nurkowanie w Egipcie »

  Blogi z niedługimifilmikami o podwodnym świecie cieszą się w Internecie olbrzymią popularnością. Nie każdy ma chęć i możliwości, żeby zejść pod wodę, ale bardzo chętnie pooglądałby, jak wygląda życie roślin i zwierząt morskich. Inni pragną zobaczyć zatopione statki, wraki, chcą wiedzieć, czy na dnie jeziora nie znajduje się jakiś skarb. Blog Nurkowanie24 oferuje niemało interesujących filmów z rozmaitych miejsc. Możemy przenieść się w podwodny świat naszych jezior czy rzek. Naprawdę interesujące są filmiki przedstawiające ukryte na nie wraki statków bądź samolotów.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nurkowanie wrakowe »

  Blogi z niedługimifilmikami o podwodnym świecie cieszą się w Internecie olbrzymią popularnością. Nie każdy ma odwagę i możliwości, żeby zejść do podwodnego świata, ale naprawdę chętnie zobaczyłyby, jak wygląda życie roślin i zwierząt morskich. Inni wolą zobaczyć zatopione statki, wraki, chcą dowiedzieć się, czy na dnie jeziora nie znajduje się jakiś skarb. Blog Nurkowanie24 proponuje wiele interesujących filmów z rozmaitych miejsc. Można przenieść się w podwodny świat naszych jezior czy rzek. Bardzo ciekawe są filmiki przedstawiające ukryte na nie wraki statków lub samolotów.

  Data dodania: 24 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nurkowanie Dahab »

  Na moim blogu dowiecie się Państwo wielu informacji związanych z nurkowaniem rekraacyjnym. Na mojej stronie będe pokazywał sposoby nurkowanie, sprzęt nurkowy i różnego rodzaju ciekawostki. Będe się starał pokazać że nurkowanie jest dla prawie każdego niezalerznie od wieku. Nurkować może poprostu każdy. Gorąco zapraszam. Na blogu obejrzycie dużo ciekawych filmów na temat nurkowania w Egipcie w np Dahabie.

  Data dodania: 25 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Blog o nurkowaniu »

  Na moim blogu dowiecie się Państwo wielu informacji związanych z nurkowaniem rekraacyjnym. Na mojej stronie będe pokazywał sposoby nurkowanie, sprzęt nurkowy i różnego rodzaju ciekawostki. Będe się starał pokazać że nurkowanie rekraacyjne jest dla prawie każdego niezalerznie od wieku. Nurkować może poprostu każdy. Gorąco zapraszam. Na blogu zobaczycie dużo fajnych filmików na temat nurkowania w np Dahabie.

  Data dodania: 26 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka pływania dla niemowląt i małych dzieci »

  Jesteś Mamą lub Tatą małego odkrywcy? Chcesz by Twoje dziecko dobrze się rozwijało, nabywało nowych doświadczeń i przy tym świetnie się bawiło? Wejdź na naszą stronę i dowiedz się jak pływanie może pozytywnie wpłynąć na rozwój Twojego malucha.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Nurkowanie

egipt (1)

Nurkowanie - nowa strona:

Adres: