Strony związane z hasłem 'dokumentów':

1 · 2 · następna strona »
 • CyfrowyUrząd.pl / Strona Główna »

  Zagadnienia ideii e-administracji realizowanej z wykorzystaniem nowoczesnych technologii internetowych - e-podpis, formularze cyfrowe, BIP i inne.

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Archiwizacja dokumentów »

  Ciągle narastająca ilość dokumentów w Twojej firmie zabiera Ci przestrzeń którą miałeś w planie inaczej wykorzystać? jest na to sposób! Specjalnie z tą myślą powstała firma Ad Akta. Dzięki powierzeniu nam swoich dokumentów do archiwizacji będziesz miał pełną kontrolę procesu przechowywania i niszczenia, obniżysz koszty administracyjne, uwolnisz powierzchnię biurową i efektywne jej wykorzystanie, będziesz miał szybki dostęp do uporządkowanych dokumentów. Gwarantujemy postępowanie zgodnie z przepisami prawa w zakresie archiwizacji, przechowywania oraz niszczenia dokumentów i nośników informacji Zapraszamy do współpracy.

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Studio fotograficzne Wrocław FOTO HI-TECH - fotografia ślubna, plenerowa i studyjna, komunie, portrety, zdjęcia z brzuszkiem, fotogadżety. »

  Foto Wrocław - fotografia cyfrowa, zdjęcia przez Internet, zdjęcia ślubne, sesje zdjęciowe.

  Data dodania: 17 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Obieg faktur »

  Syndatis od 2000 roku funkcjonuje na rynku rozwiązań BPM (Business Process Management), będąc prekursorem tego podejścia w Polsce. Dostarczamy kompleksowe rozwiązania informatyczne, umożliwiające pełną obsługę procesów biznesowych w przedsiębiorstwie. Nasz produkt, Syndatis BPM, oparty na najnowocześniejszych technologiach internetowych, jest narzędziem bardzo elastycznym, łatwo integrującym się z innymi elementami IT w każdej organizacji. Nasz zespół to doświadczeni specjaliści w dziedzinie Business Process Management oraz IT. Trzonem firmy są ludzie współtworzący sukces Syndatis od początku istnienia spółki. Jesteśmy ekspertami w zakresie doradztwa biznesowego, analizy, programowania i architektury systemów informatycznych.

  Data dodania: 16 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń Tide Translator »

  TideTranslator internetowe biuro tłumaczeń specjalizuje się w realizacji tłumaczeń pisemnych dla Klientów biznesowych. Dzięki platformie internetowej, Klienci mają dostęp do wygodnej platformy, dzięki której mogą administrować tłumaczenia przez Internet. Dzięki tej wygodzie tłumaczenia dokumentów realizowane są szybko i rzetelnie, przez wysoko wykwalifikowaną kadrę translatorów. Oferta TideTranslator obejmuje tłumaczenia dokumentów zlecone przez osoby fizyczne m.in.: listy, umowy, pisma lub inne teksty, oraz tłumaczenia specjalistyczne (w tym skomplikowane tłumaczenia korespondencji biznesowej), związane z wieloma dziedzinami nauki i biznesu.

  Data dodania: 11 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zintegrowane systemy informatyczne »

  Przedsiębiorstwo itelligence dystrybuuje wysokiej klasy oprogramowania i systemy SAP. Poprzez integracje jak i wdrażanie najnowszych systemów informatycznych, Klienci tej firmy mogą liczyć na znaczną poprawę efektywności realizowanych zadań. Między innymi poprzez wdrożenie CRM, otrzyma się korzystny system zarządzania. Za pośrednictwem systemu CRM, prace takie jak zarządzanie danymi lub obieg dokumentów są szybsze.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przepisywanie24.pl - przepisywanie tekstów »

  Strona firmy oferującej przepisywanie tekstów. Oferujemy między innymi: przepisywanie tekstów, przepisywanie prac, transkrypcje, profesjonalne przepisywanie tekstów. Wszystkie zlecenia wykonujemy z najwyższą starannością, w najkrótszym możliwym czasie, przy zachowaniu niskich cen.

  Data dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Program do wystawiania faktur »

  Wszystkim właścicielom firm potrzebującym oprogramowania fakturującego oferujemy naszego Asystenta Faktura. Jest to nowoczesny program stworzony do wystawiania wszelkiego rodzaju sprzedaży. Zapraszamy do testowania go przez 30 dni za darmo w ramach testu.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Porządkowanie dokumentów »

  Niesłychanie dużo firm lub instytucji jest w tym momencie na tyle rozwinięta i procedują na tak olbrzymią skalę, że nie są w stanie samemu prowadzić całej działalności. Muszą zlecać dużo poleceń na zewnątrz żeby zminimalizować liczbę zatrudnionych ludzi i zaoszczędzić czas. Jesteśmy firmą która oferuje usługi archiwizowania dokumentacji dowolnego typu. Mamy olbrzymie doświadczenie w tej specjalizacji i za każdym razem rzetelnie i dokładnie składujemy dokumentację dowolnego podmiotu. Zatrudniamy najlepszych archiwistów

  Data dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wzory umowy »

  Drodzy internauci. W dniu dzisiejszym przedstawiamy Wam prosty portal internetowy, na łamach którego udostępniono Wam zbiór przykładowych umów i pism prawnych.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zarządzanie dokumentami »

  Prezentowana tutaj strona stanowi rewelacyjny system DMS, z którego powinien skorzystać absolutnie właściwie każdy przedsiębiorca. Takie systemy DMS sprawiają, że sprawne zarządzanie wszystkimi dokumentami w osobistej korporacji w mgnieniu oka może stać się dla każdego z nas niesamowicie nawet łatwe, dzięki czemu będziemy mogli także znacznie zwiększyć swoje dochody. Jak najbardziej warto jest więc się tym zainteresować, bowiem zaprezentowany tu program DMS za każdym razem zapewnia nam pełną skuteczność oraz dodatkowo niezawodność!Prezentowana tutaj strona zawiera wyśmienity i całkowicie niezawodny system DMS z którego może korzystać absolutnie każdy przedsiębiorca, który zainteresowany jest z ogromnym skutkiem elektroniczną archiwizacją indywidualnych dokumentów. Dlaczego warto jest skorzystać właśnie z niego? Głównie prawie każdy klient spotka się w nim z bardzo szerokimi funkcjami, dzięki czemu bez dylematu będzie mógł korzystać z niego dokładnie tak, żeby w stu procentach odpowiadał on Ci jego potrzebom. Prezentowany tutaj program DMS jest a dodatkowo dostępny w bardzo atrakcyjnych cenach, co również stwarza, że może on być rewelacyjną propozycją właściwie dla każdego z nas. Tak fachowa archiwizacja dokumentów w prywatnej korporacji oczywiście będzie mogła sprawić, że sprawne kontrolowanie pełnym przedsiębiorstwem w mgnieniu oka stanie się o kilka łatwiejsze, więc de facto warto jest choćby zapoznać się z prezentowaną tu ofertą, bowiem dostępne w niej systemy DMS mogą być fantastyczną propozycją dla absolutnie każdego z nas!

  Data dodania: 23 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • MS-Druk - plotowanie, kopiowanie, skanowanie »

  MS-Druk.pl - plotowanie, xerowanie, kopiowanie, drukowanie w kolorze oraz czarno-białe, laminowanie, skanowanie, oprawa dokumentów

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wdrożenia sharepoint »

  Sharepiont24.pl przekazuje nowatorskie pomysły w zakresie przygotowywania Intranetu również nastrajania go zamierzenie pod kontem aktywności konkretnych przedsiębiorstw. To rozwiązanie umożliwia na wydajny rotacje dokumentów firmowych, ich zachowywanie również użytkowanie. Dzięki komfortowemu podziałowi na witryny dodatkowo działy, dodatkowo wpisaniu kalendarzy zadań na rzecz wszelkiego pracownika pogłębia się podobnie workflow - innymi słowy efektywny przepływ pracy. Wdrożenia SharePoint umożliwiają na coraz lepsze zawiadywanie przedsiębiorstwem zaś na utylitarną dodatkowo aktywną komunikację pośród pracownikami oraz osobnymi działami firmy. SharePoint to oryginalne rozwiązania dla twojej działalności.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Rejestr umów »

  LOGITO stanowiący autorski produkt firmy Ideo Sp. z o.o. jest to oprogramowanie e-commerce, które umożliwia wydajną elektroniczną wymianę dokumentów w urzędzie. Przyczynia się to do automatyzacji wszystkich procedur zachodzących w firmie, które wiążą się z rotacją dokumentów. Dzięki LOGITO pracownicy nie mają problemu z wglądem do najważniejszych dokumentów i nie muszą niepotrzebnie obciążać sekretariatu czy biura w firmie. Bowiem LOGITO umożliwia wykonywanie większości rzeczy samodzielnie, co stanowi niewątpliwie uproszczenie i usprawnienie wykonywania swoich obowiązków dla każdego pracownika. LOGITO zapewnia dostęp nie tylko do obiegu dokumentów księgowych, lecz także do bazy pracowników oraz niezbędnych informacji o nich, takich jak: numery telefonów, pokoi czy adresy poczty elektronicznej itd. Systemy sharepoint workflow takie jak LOGITO zapewniają nie tylko zmniejszenie wydatków w danej firmy, lecz również uporządkowanie wszelkich plików w przedsiębiorstwach, od czego zależy sprawne działanie całej firmy.

  Data dodania: 11 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przechowywanie dokumentów »

  Nasze przedsiębiorstwo zajmuje się usługami profesjonalnej archiwizacji dokumentacji, mając przeszło dwudziesto siedmio letnie doświadczenie wśród swej branży. Oferujemy profesjonalne usługi wytwarzając worki bankowe, kartony archiwalne tudzież regały archiwalne, poza sprzedażą tych produktów oferta nasza obejmuje przechowywanie dokumentów, niszczenie dokumentów i archiwizację akt.
  Poprzez doświadczenie, które zdobywaliśmy przez lata w archiwizowaniu danych doskonale pojmujemy to, jaki jest wykaz wymagań naszych klientów w tym zakresie.

  Data dodania: 20 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis kserokopiarek Kraków »

  EasyCopy S.C. to firma handlowo-usługowa działająca na terenie małopolski zajmująca się głównie dostawą wysokiej jakości sprzętu drukującego i niszczącego, zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Działa na terenie małopolski, a głównie w Krakowie, Tarnowie, Nowym Targu i Nowym Sączu. Dzięki długoletniemu działaniu zdobyła doświadczenie i poznała dokładnie potrzeby swoich klientów.Główną gałęzią działalności firmy jest sprzedaż wysokiej jakości kserokopiarek i niszczarek dla firm i osób indywidualnych a także usługi poligraficzne.Sprzedawane kserokopiarki to przede wszystkim sprzęt cenionej w branży drukarskiej japońskiej firmy Konica Minolta, która specjalizuje się w produkcji urządzeń drukujących, poczynając od drukarek poprzez wielofunkcyjne urządzenia drukujące a kończąc na drukujących urządzeniach produkcyjnych. Szeroki wachlarz oferowanych produktów sprawia, że każdy z potencjalnych klientów znajdzie w ofercie urządzenie spełniające każde stawiane urządzeniu wymagania. Sprzedawane kserokopiarki to urządzenia nowe, jak i urządzenia poleasingowe z małymi przebiegami. Zarówno na nowe, jak i używane kopiarki firma gwarantuje gwarancję.Firma EasyCopy, oprócz sprzedaży kopiarek, oferuje także naprawę kserokopiarek. Firma wykonuje tego typu usługi w siedzibie firmy zleceniodawcy lub prywatnym domu. Tylko w niektórych przypadkach urządzenia są zabierane do siedziby firmy w Krakowie lub Tarnowie. Tak jak w przypadku sprzedaży kserokopiarek, również w przypadku serwisu kserokopiarek wystawiana jest gwarancja na wykonane usługi.Oprócz wyżej wymienionych gałęzi działania firma oferuje również dzierżawę kserokopiarek. W przypadku tego rodzaju usługi, klient płaci tylko za wykonane kopie, wszystkie pozostałe czynności pozostają w gestii firmy udzielającej leasingu na urządzenie - okresowe przeglądy techniczne i konserwacje, ewentualne naprawy, dostawa materiałów eksploatacyjnych (z wyjątkiem papieru).

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz przysięgły języka włoskiego i francuskiego Poznań »

  dr Piotr Drzymała - tłumacz przysięgły języka włoskiego i francuskiego Poznań Poznań www.tlumaczeniadrzymala.ns48.pl Tłumacz przysięgły języka włoskiego i francuskiego. Tłumaczenia zwykłe także z języka niemieckiego i angielskiego, Tłumaczenie dokumentów i aktów.Również ekspresowo.Ponadto tłumaczenia nieprzysięgłe z języków włoskiego, francuskiego, angielskiego i niemieckiego i odwrotnie.Tłumaczenia ustne (konsekutywne) włoskiego, angielskiego i niemieckiego. http://tlumaczeniadrzymala.ns48.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=15&Itemid=2

  Data dodania: 31 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Niszczenie dokumentów Poznań »

  Według istniejącego prawa, każdego typu nieprzydatne dokumenty zawierające ściśle tajne informacje, winny być zawodowo niszczone. Dzięki firmie PHU MAREKS - niszczenie dokumentów Poznań, takiego rodzaju specjalistyczne usługi oferowane są dla przedsiębiorstw nie tylko z Poznania. W zakresie usług niszczenie dokumentów Zielona Góra czy też niszczenie dokumentów Szczecin, kontrahenci również z tych miast mają możliwość liczyć na zawodową obsługę. PHU MAREKS przeprowadza niszczenie dokumentów w formie drukowanej jak i dokumentów zapisanych na innego rodzaju nośnikach.

  Data dodania: 19 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • ANGUS Wszystkie Języki i Rejestracja Pojazdów »

  Witamy na stronie biura tłumaczeń ANGUS w Opolu. Oferujemy Państwu tłumaczenia przysięgłe i nieprzysięgłe w różnych językach (m. in. angielski, niemiecki, włoski, francuski, niderlandzki, ukraiński, łotewski, islandzki). Tłumaczymy różne rodzaje tekstów z różnych dziedzin. Gwarantujemy szybkość, dokładność i rzetelność w wykonywaniu zlecenia, bezpłatną wycenę, atrakcyjne rabaty oraz miłą i profesjonalną obsługę.

  Data dodania: 16 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Niszczenie dokumentacji »

  Sądzisz, że ktokolwiek jest w stanie spożytkować akt, które wyrzucasz przeciwko Tobie?
  Masz mnóstwo akt, których chciałbyś się pozbyć ale nie możesz ich wyrzucić na śmietnik?
  Firma NiszKat, likwiduje akta na najwyższym poziomie w całym kraju.
  Dojeżdżamy do klienta i zabieramy wszystkie akta, które są do zutylizowania. Gdy firma Sawo Recykling zajmie się twoimi dokumentami, nikt już ich nie wykorzysta.

  Data dodania: 08 02 2013 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »