Strony związane z hasłem 'Implanty':

1 · 2 · następna strona »
 • Implanty Kraków »

  Implanty zębowe
  Implanty to najnowocześniejsza forma odbudowy braków w uzębieniu, pozwalająca na uzyskanie estetyki i komfortu takiego, jaki gwarantuje posiadanie własnych zębów.
  Implant stomatologiczny to zrealizowana z tytanu (ze względu na swoją biokompatybilność - nie jest rozpoznawany przez organizm jako ciało obce)  śruba o precyzyjnym kształcie i stosownie przygotowanej powierzchni, którą lekarz wprowadza do kości szczęki lub żuchwy. Implant wprowadza się w miejsce utraconego korzenia zęba. Zespala się on z żywymi tkankami w procesie zwanym osteointegracją. Na implancie wytwarza się nadbudowę protetyczną.
   
  Sterowana regeneracja kości
  Decydującym składnikiem zmuszającym lekarza do zastosowania techniki sterowanej regeneracji tkanek kości jest uniemożliwiająca śródkostną implantację niedostateczna ilość i jakość kości osobistej pacjenta. Statystycznie 41% zabiegów wprowadzania implantów wymaga dodatkowego udziału sterowanej regeneracji kości.
  Wskazania:- ubytek kostny wokół korzeni zębowych (spowodowany przez choroby przyzębia) - ubytek kostny po ekstrakcji zęba.- ubytek kostny po urazie.- ubytek kostny po długoterminowym braku zębów.- ubytek kostny przed wszczepieniem implantu.- ubytek kostny po usunięciu torbieli lub guza.
  Usuwanie torbieli żuchwy i szczęk
  Chirurgia szczękowo-twarzowa kraków. Leczenie większych torbieli korzeniowych (większe niż 8mm) przeprowadza się chirurgiczne. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Operacje wyłuszczenia torbieli zazwyczaj łączy się z resekcją korzenia zęba przyczynowego, względnie z jego ekstrakcją. Ubytek kostny powstały po wyłuszczeniu torbieli wypełnia się materiałem kościozastępczym a wyciętą edycję podaje się rutynowo badaniu histopatologicznemu w celu wykluczenia zmiany nowotworowej.

  Data dodania: 30 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia szczecin »

  Bardzo ważnym detalem naszego wyglądu jest nasze uzębienie i stan naszej jamy ustnej. Dlatego należy dbać o higienę jamy ustnej i pilnować, by nie wdały się rozmaite infekcje. Nasz salon dentystyczny oferuje usługi na najwyższym poziomie. Wszystkie zabiegi dentystyczne które wykonujemy są przeprowadzane przez świetnie wykształconych speców, więc nasi klienci zawsze są zadowoleni z naszych usług. Działamy najnowocześniejszym oprzyrządowaniem stomatologicznym i zespołem lekarzy profesjonalistów.

  Data dodania: 09 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Klinika Jolly Med w Warszawie - Chirurgia plastyczna, chirurgia estetyczna, medycyna estetyczna »

  Chirurgia Plastyczna, Chirurgia estetyczna Warszawa - Klinika Jolly Med - operacje plastyczne: powiększenie piersi, korekcja zmarszczek, facelift, korekcja powiek, nosa, plastyka brzucha, powiększanie penisa, Macroline, Radiage

  Data dodania: 18 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet stomatologiczny Medens. Implanty Warszawa. »

  Gwarantujemy:najwyższy standard wykonywanych prac, za umiarkowaną cenę, fachową poradę, elastyczność w umawianiu terminów wizyt, duże doświadczenie zawodowe, życzliwy klimat
  Unikalne zdjęcia wykonanych prac: implanty zębów, korony porcelanowe, korony pełnoceramiczne.
  Stała promocja na implanty i korony pełnoceramiczne na podbudowie z tlenku cyrkonu - system Lava.
  Prywatną praktykę dentystyczną MEDENS prowadzi od 1998 roku dentysta Przemysław Sundman.
  Wykonujemy cały wachlarz zabiegów dentystycznych, szczególna specjalność: implanty, protetyka o najwyższym standardzie estetycznym, profesjonalne leczenie kanałowe.
  Odwiedź naszą stronę!.

  Data dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Impladent - ortodonta warszawa »

  Stołeczna klinika Impladent znana jest z tego, że zatrudnia tylko najbardziej kompetentnych i profesjonalnych stomatologów. Zależy nam na budowaniu trwałych relacji pomiędzy lekarzem a pacjentem, dlatego też na naszej stronie internetowej prezentujemy państwu wyczerpujące profile naszych stomatologów – możecie Państwo dowiedzieć się dokładnie, kto będzie dbał o Państwa zdrowie. Zapraszamy serdecznie!

  Data dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog sosnowiec »

  Jesteśmy wytrawną kliniką dentystyczną, która dla swoich pacjentów przygotowała nadzwyczaj szeroką ofertę usług dentystycznych. Lekarze eksperci dbają o zdrowie naszych zębów na różnych płaszczyznach, pochłaniamy się protetyką, implantologią, endodoncją i wszystkimi innymi sprawami powiązanymi z leczeniem uzębienia. Zaawansowany sprzęt, który na pewno zezwala dostarczać usługi na najwyższym poziomie, jest wyraźnym atutem naszej kliniki. Dentystyka to nasza pasja a nasi pacjenci są najistotniejsi.

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Katowice »

  W naszych stylowo urządzonych gabinetach przyjmują lekarze z różnorakich domen lekarskich. Każdy z zatrudnionych przez nas specjalistów jest w stanie pochwalić się znakomitym wykształceniem oraz wieloletnim doświadczeniem. Istotnym jest dla nas, by nasi pracownicy posiadali dostęp do najnowocześniejszych narzędzi leczniczych, z uwagi na co w naszych gabinetach odkryjecie zaawansowane urządzenia rtg oraz sprzęt dentystyczny. U nas możecie zadbać nie tylko o zdrowie fizyczne u ginekologa ale również o psychikę, korzystając z usług naszego psychoterapeuty, który ma gigantyczne doświadczenie w pracy z osobami mającymi problemy z depresją.

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Rzeszów »

  Interesuje Państwa doświadczony dentysta w Rzeszowie? Wśród rzeszowskich stomatologów na uwagę zasługuje małżeństwo Serwińscy od wielu lat trudniące się owym fachem. Stomatologia dziecięca, profilaktyczna oraz medycyna estetyczna jamy ustnej to główne sfery działalności pary stomatologów. Korzystając z usług Serwińskich, mogą Państwo również odbudować ubytki zębowe, wstawiając implanty w Rzeszowie. Gabinet gwarantuje profesjonalne zabiegi lecznicze zarówno dla dorosłych, jak również świadczy fachowe usługi jako dentysta dla dzieci.

  Data dodania: 20 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Implanty Poznań »

  Stomatolog Allecou Dent egzystuje na naszym jarmarku odkąd latek siedemdziesiątych. Jesteśmy profesjonalistami z odmiennych zakresów stomatologii. W odcinku polskich posług zdołacie wyszukać Kraina na przykład: sztuka lekarska zębów, sztuka lekarska kanałowe, implanty stomatologiczne. Wiecznie obserwujemy nowinki na targu dentystycznym, dzięki z jakiego powodu niewłasnym pacjentom wręczamy zabiegi na najnowocześniejszym sprzęcie. Wzięte należności a techniczna obsługa poczyniły, że własna placówka rozwesela się znacznym wolą. Miło kierujemy wszystkich do zaglądnięcia także zapoznania się z ofertą.

  Data dodania: 24 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog laser »

  Zęby mamy jedne na całe życie, dlatego na pewno powinno się o nie troszczyć się i dozorować by w porę reagować, gdy wdaje się dowolna choroba. Jak z naszymi zębami dzieje się coś złego potrzebna jest pomoc fachowca. Nasza klinika proponuje wszelkie potrzebne usługi związane z leczeniem stomatologicznym. Frapujemy się typowym leczeniem podstawowych chorób zębów, lecz też tymi nowoczesnymi zabiegami stomatologicznymi jak laserowe bielenie zębów, też chirurgia dentystyczna. Oferujemy znieczulenie.

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Byrska Dentic - stomatologia, protetyka Szczecin »

  Byrska Dentic to nowoczesny i ekskluzywny gabinet stomatologiczny, znajdujący się w Szczecinie na Osiedlu Magnolia Park. W oparciu o wieloletnie doświadczenie oferujemy bardzo szeroki zakres zabiegów stomatologicznych dla dorosłych i dzieci. W naszej praktyce kierujemy się zasadą „profesjonalizm w przyjaznej atmosferze” co skutkuje bardzo dużym zaufaniem jakim darzą nas Pacjenci. Zapraszamy stomatologia Szczecin.

  Data dodania: 23 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ortodoncja Wrocław »

  W dziedzinie służb stomatologicznych mamy w tym momencie kilkunastoletnią praktykę. Zawsze staraliśmy się wychodzić ponad żądania użytkowników, dlatego też pojawił się pomysł na stworzenie kliniki, jaka standardem będzie wychodzić znacznie poza utarte standardy w tego typu działalności. Wystarczy jedynie zakomunikować, że wskutek olbrzymiej dbałości o drobiazgi zyskaliśmy sobie dużą ilość użytkowników spośród warszawskich aktorów, pomimo tego, że miejscowa siedziba znajduje się na Dolnym Śląsku. Na dodatek posiadamy kilkadziesiąt różnych poświadczeń jakości i nagród konsumenckich oraz branżowych.

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta Warszawa »

  To co nas wyróżnia to, przy nader kompetentnym i wyjątkowym nastawieniu do każdego pacjenta, klimat który udało nam się wykreować w miejscowej klinice stomatologicznej. Przedkładamy przekrojowy plan terapii, równoczesny z konsultacjami na każdym poziomie terapii, aby miejscowy pacjent poczuł, że jest dla nas bardzo drogi. W zakresie krajowych usług odnajduje się: globalna poprawa wyglądu zębów, odtworzenie zębów na implantach, przeciwdziałanie i leczenie wad zgryzu. Wszystkie regionalne interwencje są bezpieczne i komfortowe.

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wybielanie zębów Poznań »

  Pełen zakres usług stomatologicznych oferuje gabinet stomatologiczny STOM-MED. Żeby umówić się na wizytę, należy dokonać re jestracji przez telefon (nr 061 833 42 00) lub mailem (przychodnia@stom-med.pl). Osoby korzystające z usług przychodni po raz pierwszy prosimy o pobranie i wypełnienie załączonego na witrynie formularza. STOM-MED Dentysta w Poznaniu. Usługi obejmują też wykonywanie zdjęć RTG w pracowni rentgenowskiej.

  Data dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Protetyka stomatologiczna olsztyn »

  Świetnie znamy problemy związane z infekcjami zębów. Jesteśmy specami w dziedzinie stomatologii rozmaitego gatunku. Stan zdrowia naszych zębów ma ogromny wpływ na nasze całościowe samopoczucie. Dowolne najmniejsze objawy jakiejkolwiek choroby wypada likwidować, ponieważ może ona rozwijać się i stać się szkodliwa dla całego organizmu. Stomatolodzy profesjonaliści pracujący w naszej klinice są bardzo doświadczeni. Zawsze zestawiają odpowiedni proces leczenia dla danego pacjenta. Proponujemy obszerny zakres usług.

  Data dodania: 28 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Stomatologia Bielsko »

  Szukasz zaufanego i profesjonalnego stomatologa w Bielsku? Zapraszamy do naszej placówki. Będziesz mógł nie tylko wyleczyć swoje zęby ale także zrobić badania, zasięgnąć porady lekarskiej
  u innych specjalistów takich jak hematolog, urolog, ginekolog, ortodonta i nie tylko. Dokonujemy wszelkich starań, by wciąż poszerzać naszą lekarską i profesorską kadrę oraz rozwijać zaplecze technologiczne. Zależy nam, bowiem na tym, aby nasi pacjenci otrzymali pomoc medyczną na wysokim poziomie. Zapraszamy na wizytę.

  Data dodania: 01 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dentysta katowice »

  Niezwykle odpowiedzialna obsługa, zawodowe traktowanie każdego pacjenta, to materie do jakich przywiązujemy nieustannie nadzwyczaj wiele uwagi. Dla nas pacjent i jego zadowolenie z przeprowadzonej pracy jest najistotniejsze. W naszym gabinecie stomatologicznym leczymy pacjentów przede wszystkim z miasta Tychy, Katowic i okolic. Zaprzątamy się także implantologią, protetyką i... więcej na naszej witrynie www.

  Data dodania: 03 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet stomatologiczny Łódź »

  Kiedy chcemy znaleźć specjalistycznego stomatologa w mieście Łódź, oczekujemy przeważnie aby gwarantował gratisowe przeglądy naszego uzębienia. Istotne jest również aby była sposobność zapłacenia za operację w ratach. Stomatologia Rodzinna MMK zapewnia to wszystko. Co więcej, gabinet ten wyspecjalizował się w zabiegach endodontycznych, implantach zębów, zamykaniu perforacji oraz zabiegach resekcji korzeni. Leczenie kanałowe zębów opracowywane jest z zastosowaniem specjalistycznego mikroskopu.

  Data dodania: 26 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Protetyka, ortodoncja Gliwice »

  Gabinety stomatologiczne DENTINAL (Gliwice) oferują specjalistyczne usługi stomatologiczne: leczenia zębów, protetyka, stomatologia estetyczna, chirurgia szczękowa, ortodoncja, implanty, leczenie kanałowe, leczenie dzieci i dorosłych. Do Państwa dyspozycji jest dentysta, protetyk, ortodonta i chirurg szczękowy. Wizyty w przyjaznej atmosferze, dobrze wyposażonych gabinetach i w dogodnej lokalizacji (dwa punkty w centrum Gliwic). Nasze gabinety dentystyczne DENTINAL już od 1992 roku dbają o uśmiech całej rodziny. Zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 06 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Roman pysz »

  Jeżeli poszukujesz dobrego dentystę na pewno musisz zajrzeć na stronę online, jaka to pomoże ci w wyborze dentysty którym jest stomatolog gliwice. Dentysta gliwice, którym ma okazję być lekarz roman pysz ułatwi wam w zyskaniu ładnego uśmiechu na naszej twarzy. Decydując się na pomoc tego gabinetu stomatologicznego mamy gwarancję, że trafiamy we właściwe ręce i rzeczywiście lekarze dentyści pomogą tobie w wyleczeniu naszych zębów a również zajmą się ich właściwym wyglądem. Implanty gliwice to bardzo korzystne rozwiązanie, z jakiego powinno się korzystać.

  Data dodania: 07 05 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »