Strony związane z hasłem 'oprogramowanie':

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • Komputery »

  W jaki sposób funkcjonują sieci komputerowe, jak połączyć komputery w sieci komputerowej, w jaki sposób zainstalować znaleziony program, z jakiego programu skorzystać: z komercyjnego, czy analogicznego darmowego - takie i dużo innych tematów podejmuje portal "Komputery - sieci". Z założenia ma on tworzyć wciąż rosnącą bazę wiedzy, z jakiej będzie mógł skorzystać nie tylko informatyk jak i korzystający z danego oprogramowania. Serwis daje też możliwość dzielenia się swoją wiedzą informatyczna oraz spostrzeżeniami.

  Data dodania: 21 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Strony www gorzów »

  Zapraszamy Państwa na stronę internetową firmy AssistSystems Maciej Wojciechowski. Dzięki stronie będzie Państwo mieli możliwość zapoznać się z szeroką ofertą usług świadczonych przez Nas, w skład których wchodzą między innymi:tworzenie stron internetowychtworzenie oprogramowania na zamówienieopieka informatycznaZachęcamy do zapoznania się z referencjami wystawionymi Nam przez Naszych dotychczasowych kontrahentów. Niech ich opinie staną się najlepszą reklamą dla Naszej działalności.Zachęcamy również do zapoznania się z Naszym najnowszym oprogramowaniem LexAssist – oprogramowanie do zarządzania kancelarią prawniczą – internetowa aplikacja umożliwiająca między innymi wprowadzenie obiegu dokumentu, uporządkowanie skanów dokumentów, zadaniowanie i rozliczanie pracowników.Zapraszamy

  Data dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • GIMP »

  Darmowy przydatny program do obróbki szaty graficznej. Dzięki swoim funkcjom ma możliwość śmiało konkurować z płatnymi aplikacjami komercyjnymi. Gwarantuje on obsługę wielu formatów plików. Ze względu na osobiste zalety doskonale nadaje się on do pracy grafika komputerowego, a także dla fotografa, niemniej jednak również niedoświadczonej osoby, która dopiero zaczyna własną przygodę z grafiką lub pragnie mieć program do: zmiany barw szaty graficznej, rozmiarów plików, skalowania, retuszu, wycinania czy wklejania. GIMP ma możliwość pochwalić się również bardzo dobrą stabilnością, a oprócz tego szybkim działaniem.

  Data dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dziennik Internautów (DI) - internet w życiu i biznesie »

  Internet w życiu i biznesie. Porady, wywiady, interwencje, bezpieczeństwo w Sieci, technologia. Portal internetowy z wiadomościami ściśle związanymi z siecią Internet.

  Data dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • VBS Oprogramowanie dla firm, tworzenie sklepów internetowych »

  VBS zajmuje się dwoma dziedzinami rynku informatycznego. Oferujemy Państwu nowoczesne oprogramowanie dla firm z serii Asystent. W jej skład wchodzi wiele aplikacji których zadaniem jest usprawnienie pracy każdego przedsiębiorstwa, niezależnie od branży. Zajmujemy się także tworzeniem profesjonalnych sklepów internetowych. Wszystkie szczegóły oferty znajdziecie Państwo na naszej stronie.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przydatne programy »

  Portal Plikomania to baza posegregowanych plików, sterowników i programów do pobrania. Bezpłatne oprogramowanie przydatne dla każdego internauty. Dzisiaj odnaleźć można co niemiara bezpłatnych programów czy dodatków internetowych. Postaraliśmy się wyselekcjonować te, które są według nas najlepsze i przydadzą Tobie się w różnorakich sytuacjach. Posiadamy nadzieję, że o większości z nich jak dotąd nie słyszeliście i w tym momencie wasza praca z komputerem stanie się jeszcze przyjemniejsza. Przydatne na codzień programy komputerowe dzieki którym twoja praca stanie sie o kilka łatwiejsza.

  Data dodania: 11 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne programy antywirusowe »

  Producenci oprogramowania cały czas oferują nam nowe antywirusy, które ochraniają nas przed wrogą działalnością w sieci. Na pewno należy jest zainwestować w taki program, dlatego że wtenczas będziemy pewni, że wszystkie nasze funkcjonowania w sieci są bezdyskusyjne i nic nam się nie stanie. Natomiast jeżeli już nie posiadamy wysokich założeń wystarczą darmowe wersje. Na rynku istnieją przeróżne antywirusy, które z przeróżnym efektem chronią nasze bezpieczeństwo w Internecie. Nie można w zasadzie wyznaczyć optymalnego, ponieważ są one cały czas updatowane i publikowane są co raz to nowsze wyniki badań na temat tego, jednak nie ma co jest z nich rezygnować.

  Data dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • System ERP »

  Wybierając oprogramowanie do zarządzania firmą warto zwrócić uwagę na System SAP i to niezależnie od wielkości firmy. System SAP to wysokiej klasy program do zarządzania. To oprogramowanie dla firm małej, średniej lub dużej, która poszukują wyższej sprawności i lepszego zarządzania. SUPREMIS to Złoty Partner SAP, czyli firma, która zajmuje się wdrażaniem tego systemu ERP. Wdrażany przez SUPREMIS system dla firm sprawdza się doskonale jako program magazynowy, program do księgowości oraz CRM. Profesjonalne wdrożenie sprawia, że oprogramowanie do zarządzania to wymierne korzyści dla użytkującej go firmy.www.supremis.pl

  Data dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie sklepów internetowych mSite »

  Nasza firma to grupa doświadczonych ludzi od 2005 roku zajmująca się tworzeniem profesjonalnych sklepów internetowych. Każdemu z naszych klientów oferujemy indywidualną grafikę sklepu i szerokie możliwości integracyjne z pasażami handlowymi cy porównywarkami cenowymi.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ciekawe programy komputerowe »

  Serwis z bieżącym softem ujawnianym poprzez producentów bezpłatnie. Dzień w dzień powstają darmowe skrypty i publikowanie są kolejne modernizacje aktualnych aplikacji. Strona, na której znajdują się bez przerwy dotychczasowe wersje aplikacji. Darmowe skrypty antywirusowe, to dobry pomysł i zabezpieczenie dla każdego laptopa. Kody chroniące komputery przed zniszczeniem nie są tanie. Nie trzeba się jednakże przejmować ich ceną, bowiem bez przerwy udaje się odnaleźć darmową wersję któregoś z nich. Producenci przyszłościowych skryptów tego gatunku, oferują intuicyjne w obsłudze i posiadające podstawowe funkcje. Programów tych jest niewyobrażalnie dużo. W pewnych przypadkach należy poszukać takiego, który należycie odtworzy określony plik. Kody takie instaluje się błyskawicznie i nie zajmują one wiele miejsca na dysku.

  Data dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe legalne programy »

  Vortal oferujące setki darmowych i legalnych plików na licencji GNU GPL i Freeware. Znajdziesz tu aplikacje podzielone na kategorie a pobierzesz je prosto z szybkiego serwera. Polski serwis poświęcony tematyce oprogramowania dla systemów z rodziny Windows. Legalne oprogramowanie dla każdego. Bezpłatne aplikacje podzielone na kilkadziesiąt najważniejszych kategorii. Ściągnij legalne aplikacje, download bezpłatne gry, czytaj ciekawe artykuły. Do ściągnięcia freeware o charakterze edukacyjnym, multimedialnym, biurowym i wiele innych. Darmowe oprogramowanie dla każdego. W 100% legalny soft bezpłatnie.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Profesjonalny sklep internetowy »

  Serdecznie zapraszamy na stronę www.max-shop.pl. Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania ułatwiającego skuteczne pozycjonowanie. Jednym z podstawowych założeń przy tworzeniu programu MaxShop był nacisk na skuteczne pozycjonowanie i tak powstało nasze oprogramowanie sklepu internetowego . Nasz program został napisany w bardzo nie skąplikowany dla przeciętnego użytkownika sposób. Zamieszczanie towarów wraz z opisami i zdjęciami jest niezwykle proste i z naszego doświadczenia wynika, że nawet osoby które do tej pory nie wiele miały wspólnego z handlem internetowym szybko opanują niezbędne funkcje i procedury. Firma MaxShop to gwarancja dużej ilości możliwości i wysokiej jakości. Oprogramowanie jest efektem pracy i zaangażowania całego zespołu fachowców. Oprogramowanie sklepu internetowego jest zgodne ze standardami projektowania stron internetowych dla wszystkich najczęściej używanych przeglądarek. Zachęcamy do zapoznania się z interesującą ofertą i życzymy satysfakcjonujących zakupów.

  Data dodania: 29 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Oprogramowanie ERP »

  Nienajlepsza sytuacja ekonimiczna w polskich instytucjach wymaga przeglądu nad sytuacją budżetowa.Widmo kryzysu sprawia, że wiele instytucji patrzy na własny budżet, niezależnie od rodzaju: instytucja, firma, administracja. Właściwe zarządzanie jednostką to sprawa kluczowa dla każdego rodzaju działalności. Wprowadzenie odpowiednich czynności, takich jak wybór odpowiedniego oprogramowania do pomocy w prowadzeniu instytucji. Firma Rekord Systemy Informatyczne tworzy nowoczesne oprogramowanie do zarządzania zarówno firmą jak i administracją. Rekord.ERP to oprogramowanie dla przedsiębiorstw. Program do firm powinien być standardem w obecnym świecie. ERP to nowoczesna aplikacja informatyczna która wspomaga działania w zakresie produkcji.
  Pakiet aplikacji Ratusz to natomiast system dla urzędów. System ten kompleksowo obsługuje urzędy. Rekord Ratusz w swojej bogatej ofercie posiada moduły które w całości obsługują i koordynują pracę urzędową i administracyjną.Firma posiada również moduł zarządzania odpadami śmieciami, która weszła w życie w 2012 roku.
  Systemy Informatyczne przyczyniają się do zwiększenia komfortu pracy, zaoszczędzają czas na chociażby wystawianie faktur, rozliczenia podatkowe, rozwiązywanie problemów z klientem online.

  Data dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lamblie Skuteczna kuracja oczyszczająca - Start »

  Lamblie to problem wielu ludzi. Jeżeli chcesz pozbyć się jej raz na zawsze koniecznie zapoznaj się z zawartością tej strony. Suplementy CaliVita m.in Paraprotex, Joomla! i inne systemy zarządzania treścią. Co wybrać, O walorach Joomla!, Informacja o zawartości witryny

  Data dodania: 26 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dobre antywirusy »

  Serwis poświęcony jest zabezpieczeniu laptopów osobistych. Przedstawia zagrożenia oraz ich zapobieganie. Pomoże Tobie zwalczyć wirusy, rootkity, trojany i tak dalej. a także umożliwi ściągnąć bezpłatne antywirusy i inne programy ochronne. Portal dzięki któremu zassasz najnowsze wersje stabilnych i darmowych programów zabezpieczających. Na stronie znajdziesz także kilka narzędzi zwiększających Twoje bezpieczeństwo oraz takie, które zapewnią Ci anonimowość. Oferujemy profesjonalne i legalne aplikacje antywirusowe popularnych producentów do pobrania.

  Data dodania: 13 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Zintegrowane systemy informatyczne »

  Przedsiębiorstwo itelligence dystrybuuje wysokiej klasy oprogramowania i systemy SAP. Poprzez integracje jak i wdrażanie najnowszych systemów informatycznych, Klienci tej firmy mogą liczyć na znaczną poprawę efektywności realizowanych zadań. Między innymi poprzez wdrożenie CRM, otrzyma się korzystny system zarządzania. Za pośrednictwem systemu CRM, prace takie jak zarządzanie danymi lub obieg dokumentów są szybsze.

  Data dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy edukacyjne »

  Zbiór najlepszych i najciekawszych programów edukacyjnych w sieci. Szereg bardzo różnorodnych i interesujących aplikacji związanych z szeroko pojętą nauką i zainteresowaniami w tym zakresie. Oprogramowanie edukacyjne dla dzieci i młodzieży. Multimedialne aplikacje wspomagające proces nauczania w szkole i przedszkolu. Dzięki podziałowi na kategorie wg przedmiotów możliwe jest błyskawiczne dotarcie do poszukiwanego skryptu. A przy tym w grupie download umieszczona jest wyszukiwarka, dzięki której nie musisz tracić czasu na żmudne przeszukiwanie serwisu.

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Meteoryt oprogramowanie CRM, fakturujące, bazy danych »

  Meteoryt Software - producent oprogramowania Asystent - zaprasza wszystkich właścicieli firm do zapoznania się z oferowanymi przez nas nowoczesnymi programami dla przedsiębiorstw. W składzie oferowanej przez nas serii znajdziecie Państwo między innymi programy CRM czy fakturujące, który każdy może przetestować przez 30 dni za darmo.

  Data dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pliki »

  Spora baza aplikacji nie wymagająca certyfikatów shareware, freeware dla systemów Windows, Linux, Mac OS i telefonów, smartfonów. Biblioteka bezpłatnych aplikacji i plików do pobrania. Prezentujemy m.in. sterowniki, programy związane z bezpieczeństwem, gry, multimedia i gadżety. Mamy dla Ciebie niemal 100% najpopularniejszych programów w wersjach bezpłatnych albo testowych. Na stronie znajdziesz przydatne pliki do twojego laptopa podzielone na kategorie. Wolne i bezpłatne pliki dla laptopa. Wszelkie na certyfikatów freeware oraz dodatkowo otwartego i wolnego oprogramowania.

  Data dodania: 11 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne oprogramowanie »

  Najlepsze źródło darmowego oprogramowania i programów w sieci. Znajdziesz tu wiele programów, które możesz pobrać za darmo. Każdy płatny program posiada swój darmowy odpowiednik. Po co za coś płacić, o ile można to posiadać za darmo? Zestawienie bezpłatnych programów. Bezpłatne kody kojarzą nam się z niedużo wyuzdanymi, które nie do końca są w stanie nas zaspokoić, niemniej jednak jednakże znakomicie się sprawdzają jako alterntywne oprogramowanie. Lista dobrych, sprawdzonych, darmowych programów które właściwie każdy ma możliwość, a częstokroć wręcz powinien używać.

  Data dodania: 24 01 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »