Strony związane z hasłem 'pliki':

1 · 2 · następna strona »
 • PROSTUDENT.PL - Twój portal studencki »

  Dołącz do społeczności studenckiej. Praca dla studenta. Wymień się plikami: e-booki, referaty, ściągi, wypracowania, kolokwia, laborki. Z nami nawiążesz nowe znajomości studenckie. Chat, poczta wymiana plików.

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przydatne programy »

  Portal Plikomania to baza posegregowanych plików, sterowników i programów do pobrania. Bezpłatne oprogramowanie przydatne dla każdego internauty. Dzisiaj odnaleźć można co niemiara bezpłatnych programów czy dodatków internetowych. Postaraliśmy się wyselekcjonować te, które są według nas najlepsze i przydadzą Tobie się w różnorakich sytuacjach. Posiadamy nadzieję, że o większości z nich jak dotąd nie słyszeliście i w tym momencie wasza praca z komputerem stanie się jeszcze przyjemniejsza. Przydatne na codzień programy komputerowe dzieki którym twoja praca stanie sie o kilka łatwiejsza.

  Data dodania: 11 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bezpłatne programy antywirusowe »

  Producenci oprogramowania cały czas oferują nam nowe antywirusy, które ochraniają nas przed wrogą działalnością w sieci. Na pewno należy jest zainwestować w taki program, dlatego że wtenczas będziemy pewni, że wszystkie nasze funkcjonowania w sieci są bezdyskusyjne i nic nam się nie stanie. Natomiast jeżeli już nie posiadamy wysokich założeń wystarczą darmowe wersje. Na rynku istnieją przeróżne antywirusy, które z przeróżnym efektem chronią nasze bezpieczeństwo w Internecie. Nie można w zasadzie wyznaczyć optymalnego, ponieważ są one cały czas updatowane i publikowane są co raz to nowsze wyniki badań na temat tego, jednak nie ma co jest z nich rezygnować.

  Data dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ciekawe programy komputerowe »

  Serwis z bieżącym softem ujawnianym poprzez producentów bezpłatnie. Dzień w dzień powstają darmowe skrypty i publikowanie są kolejne modernizacje aktualnych aplikacji. Strona, na której znajdują się bez przerwy dotychczasowe wersje aplikacji. Darmowe skrypty antywirusowe, to dobry pomysł i zabezpieczenie dla każdego laptopa. Kody chroniące komputery przed zniszczeniem nie są tanie. Nie trzeba się jednakże przejmować ich ceną, bowiem bez przerwy udaje się odnaleźć darmową wersję któregoś z nich. Producenci przyszłościowych skryptów tego gatunku, oferują intuicyjne w obsłudze i posiadające podstawowe funkcje. Programów tych jest niewyobrażalnie dużo. W pewnych przypadkach należy poszukać takiego, który należycie odtworzy określony plik. Kody takie instaluje się błyskawicznie i nie zajmują one wiele miejsca na dysku.

  Data dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe legalne programy »

  Vortal oferujące setki darmowych i legalnych plików na licencji GNU GPL i Freeware. Znajdziesz tu aplikacje podzielone na kategorie a pobierzesz je prosto z szybkiego serwera. Polski serwis poświęcony tematyce oprogramowania dla systemów z rodziny Windows. Legalne oprogramowanie dla każdego. Bezpłatne aplikacje podzielone na kilkadziesiąt najważniejszych kategorii. Ściągnij legalne aplikacje, download bezpłatne gry, czytaj ciekawe artykuły. Do ściągnięcia freeware o charakterze edukacyjnym, multimedialnym, biurowym i wiele innych. Darmowe oprogramowanie dla każdego. W 100% legalny soft bezpłatnie.

  Data dodania: 06 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pliki »

  Spora baza aplikacji nie wymagająca certyfikatów shareware, freeware dla systemów Windows, Linux, Mac OS i telefonów, smartfonów. Biblioteka bezpłatnych aplikacji i plików do pobrania. Prezentujemy m.in. sterowniki, programy związane z bezpieczeństwem, gry, multimedia i gadżety. Mamy dla Ciebie niemal 100% najpopularniejszych programów w wersjach bezpłatnych albo testowych. Na stronie znajdziesz przydatne pliki do twojego laptopa podzielone na kategorie. Wolne i bezpłatne pliki dla laptopa. Wszelkie na certyfikatów freeware oraz dodatkowo otwartego i wolnego oprogramowania.

  Data dodania: 11 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy do ściągnięcia »

  W naszej stronie znajduje się duża liczba skryptów, które pobierzesz całkowicie bezpłatnie. Całe wersje skryptów, aplikacje shareware, trial, a ponadto freeware. Każdy program opatrzony jest opisem dzięki czemu śpiesznie i łatwo wybierzesz to, czego potrzebujesz. Nasza witryna internetowa to nie tylko baza skryptów niemniej jednak także forum dyskusyjne poświęcone komputerom. Baza skryptów jest codziennie aktualizowana co powoduje, że aplikacje są w każdej sytuacji w aktualnych wersjach. Wszelkie aplikacje na stronie są starannie poukładane.

  Data dodania: 03 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe programy »

  Serwis SoftPark para się udostępnianiem legalnego oprogramowania. W vortalu znajdują się zarówno bezpłatne jak i całkiem komercyjne skrypty które zostały podzielone na poszczególne kategorie. Bezpłatne skrypty oraz spolszczenia do gier i kodów, gry, sterowniki, artykuły, aktualności hardware i software. Codzienna dawka kodów pomoże w odnalezieniu najnowszej wersji poszukiwanego kodu. Legalnie bezpłatne skrypty i gry w wersji freeware lub trial. Do pobrania skrypty antywirusowe, graficzne, multimedialne, gry oraz kilka innych.

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Programy na PC »

  Vortal, który gromadzi bezpłatne wersje plików, które można wykorzystać do pracy w biurze czy też do rozrywki na domowym pececie, w serwsie staramy się solidnie opisać właściwie każdy program, dodając wyczerpujący raport jego sposobności, zrzuty ekranowe oraz dodatkowo dane na temat. Vortal z opisami darmowego oprogramowania oraz dodatkowo wskaźniki adresów www do stron, z których można je pobrać. Zrobiliśmy zbiór najlepszych, sprawdzonych w codziennej pracy i zabawie skryptów. Na tej stronie zapoznasz się z możliwościami polecanych przez nas plików, a następnie pokażemy Wam skąd je ściągnąć.

  Data dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Legalne programy »

  Na mojej stronie znajduje się niezbędny zbiór oprogramowania na laptopy. Właściwie każdy z aplikacji jest przydzielony do adekwatnej kategorii, dzięki temu właściwie każdy szybko i bez problemu znajdzie program, który jest jemu wymagany. Dobra baza z bezpłatym oprogramowaniem. Właściwie każdy użytkownik sieci Internet znajdzie tu dla siebie jakieś fajne aplikacje i będzie do nas powracał. Vortal skupia własną uwagę głównie na bezpłatnych programach, które mają ugruntowaną pozycję, sprawdziły się i poprzez wielu użytkowników otrzymały pochlebne recenzje.

  Data dodania: 10 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobre programy na komputer »

  Tylko u nas darmowe aplikacje, a oprócz tego spolszczenia do gier i skryptów, gry, sterowniki, tapety, stare gry, galerie, aktualności hardware i software. Ogromna baza bezpłatnych plików. Mnóstwo przydatnych narzędzi, programów i skryptów - multimedialnych, biurowych, antywirusowych, a oprócz tego graficznych. Twoje centrum darmowego i legalnego oprogramowania. Znajdziesz tu zawsze najświeższe wersje legalnego oprogramowania dla Windows i Linux. Najnowsze oprogramowanie, darmowe aplikacje do ściągnięcia w grupie download.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe antywirusy »

  Strona poświęcona darmowemu oprogramowaniu. Znajdziesz na niej pliki oraz dodatkowo spolszczenia, uszeregowane w kategoriach tematycznych. Na stronie też aktualności ze świata komputerów, globalnej sieci Internet oraz dodatkowo oprogramowania. Oprogramowanie te można wykorzystywać i rozpowszechniać bez żadnych ograniczeń. Wybrane wyłącznie na stronie pliki są programami shareware. Powiemy Wszyscy jak zabezpieczyć przed wirusami swój komputer. Artykuły, porady, nowinki, przydatne narzędzia i pliki antywirusowe.

  Data dodania: 19 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Darmowe aplikacje »

  Strona oferuje najbardziej istotne programy komputerowe do pobrania. Sprawdź jakie darmowe programy oferujemy do przeglądania stron internetowych, komunikowania się przez Internet i wykorzystywania poczty elektronicznej. Przejrzyj nasze programy do obrazków i katalog aplikacji obsługujących multimedia, kodeków i nagrywarek. Zapoznaj się z narzędziami, które usprawnią pracę twojego laptopa. Przeczytaj opisy najbardziej znanych aplikacji komputerowych. Z nami zadbasz o bezpieczeństwo, wygodę i radość pracy z komputerem. Wszelkie darmowe programy dostępne na stronie, posiadają jasne i przydatne opisy.

  Data dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobre programy »

  Jeżeli szukasz darmowego legalnego oprogramowania, sprawdzonego poprzez najlepsze skanery antywirusowe, to zapraszamy do odwiedzenia tej strony internetowej WWW. Mamy w osobistej bazie wyłącznie legalne programy i aplikacje, które możesz oczywiście za darmo, bez zbędnych konsekwencji pobrać na swój laptop. Aplikacje były podzielone na kategorie takie jak bezpieczeństwo, biuro i firma, grafika, a oprócz tego wiele innych. Używając naszej wyszukiwarki niewyobrażalnie szybko znajdziesz program, którego szukasz a co bardzo istotne pochodzący z dobrego źródła.

  Data dodania: 16 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Instalki »

  Serwis www, którego zasadniczym przeznaczeniem jest gromadzenie oraz udostępnianie darmowego oprogramowania Tobie odwiedzającym. Ze względu na szeroki zakres skryptów w serwisie możemy wyróżnić kilkanaście kategorii w których poszczególne pliki są przedstawiane wraz z linkami do pobrania. Nasi konsumenci bardzo często są zainteresowani programami do ściągania plików, odzyskiwania danych a także nagrywania płyt. Nie mniejszą liczbą odwiedzin cieszą się też kategorie multimedialne, jak również z darmowymi antywirusami.

  Data dodania: 04 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najnowsze aplikacje »

  Najlepsze oprogramowanie do laptopa za darmo. Oprogramowanie darmowe - freeware, shareware, trial lub demo. Podzielone na kategorie. Znajdziesz tam antywirusy, firewalle, oprogramowanie biurowe, edytory tekstu, arkusze kalkulacyjne, darmowe kodeki do filmów, odtwarzacze muzyki, a oprócz tego wideo. Wersje instalacyjne kodów występują w postaci samorozpakowujących się archiwów. Każdy z kodów jest wyposażony w alternatywę pomocy, która gwarantuje sprawną ich obsługę we wszystkich możliwych wariantach. Wszystkie aplikacje mogą być wykorzystywane bez żadnych ograniczeń.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Przydatne aplikacje »

  Pobierz wszystkie potrzebne aplikacje do twojego laptopa. Mamy w własnej podstawie aplikacje z takich kategorii jak: Multimedia, Globalną sieć, Grafika, Narzędzia, Bezpieczeństwo, Firma czy Mobile. Dobre aplikacje antywirusowe zabezpieczające przez złośliwym oprogramowaniem. Dostępne są także do ściągnięcia różnego rodzaju pliki. Dobre, a dodatkowo użyteczne aplikacje, gdzie niektórych licencja stwarza, że są bezpłatne do ściągania, aplikacje freeware, całe wersje, gpl, shareware, adware, demo, trial, do ściągnięcia, testowania, wypróbowania i użytkowania.

  Data dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pliki »

  Darmowe aplikacje są na zawołanie Twojej myszki. Do pobrania freeware o charakterze edukacyjnym, multimedialnym, biurowym zaś kilka innych. Zaś co najistotniejsze całkowicie dozwolony, czyli do pobrania bez wyrzutów sumienia. Nie czekaj dłużej, zwyczajnie ściągnij. Vortal spośród najlepszymi zaś najnowszymi programami do pobrania. Jeżeli efektywność programu nie starczy nam, możemy ściągnąć wtyczki, z wykorzystaniem którym uzyskamy kilka nowych zadań. Pliki możliwe do pobrania na portalach producenta. Co ciekawe aplikacje są zupełnie bezpłatne nie wliczając w owo zastosowań komercyjnych.

  Data dodania: 18 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pliki muzyczne w formacie midi »

  Nasza oferta to pliki w formacie midi oraz midi karaoke. Oferta kierowana do wykonawców oraz zespołów muzycznych, ale również do miłośników grania i biesiadowania w towarzystwie przyjaciół. Własne pragnienia zaspokoją w naszym sklepie również osoby polujące na nowe dzwonki do swoich telefonów komórkowych. Pliki w formacie midi doskonale się do tych celów nadają. W naszym sklepie umieściliśmy niemal 50 tys. plików w tym poszukiwanym formacie. Sporo osób zagląda do naszego serwisu, by wzbogacić swój występ wokalny odpowiednim podkładem muzycznym. Zainteresowani podkładem w formacie MP3, dostaną pliki w tym formacie. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę.

  Data dodania: 09 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Umowa wzór »

  Jeśli masz jakiś ciężki szkopuł z prawem, to zapewne postulowałbyś, by udało się go wyeliminować nie nie opuszczając biura. My, doświadczeni specjaliści podpowiadamy Ci, iż dokonać masz szansę to testując tą stronkę internetową, na jakiej udziela się doświadczony radca, który bardzo zamierza Ci pomóc.
  Tutejsza porada jest w stu procentach charytatywna, nie musisz więc martwić się w razie współpracy z tą witryną. Usłuchamy Ciebie a także zaproponujemy Ci nadzwyczaj trafne usługi prawne z takowej branży prawa, którą w pojedynkę wybierzesz.

  Data dodania: 06 11 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »