Strony związane z hasłem 'wielkoformatowe':

 • Outdoor, wielki format i reklama. »

  Blog o wielkim formacie w Polsce. Outdoor, reklama ATL, reklama telewizyjna, to jest to o czym można u mnie przeczytać. Subiektywnie traktuję wszelkie kampanie reklamowe. Te lepsze pochwalam, te gorsze reklamy strasznie obrzucam błotem. Interesuję się marketingiem i o tym jest właśnie ten blog. Zapraszam serdecznie na www.oreklamie.eu, najlepszą i bezstronną stronę o wielkim formacie.

  Data dodania: 23 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprytne Reklamy »

  Jesteśmy nowa firmą na rynku ale stworzona przez doświadczonych i ambitnych młodych ludzi. Każdego klienta niezależnie od zamówienia traktujemy indywidualnie, dostarczając usługi i produkty na najwyższym poziomie. Nasza firma działa na terenie Brzeska, Wojnicza, Tarnowa oraz okolic. Cenimy czas naszych klientów, dlatego Sprytnereklamy.pl w tych rejonach proponują spotkanie w Waszych firmach. Poznanie biznesu klienta, wymagań oraz wizji, pozwoli nam lepiej dopasować ofertę. Internet to szerokie medium dlatego nie ograniczamy się lokalnie, naszymi klientami są firmy z całej Polski. Część naszych zleceń realizowaliśmy całościowo online. Projekty tworzymy w profesjonalnym studiu graficznym five design, wyposażonym w legalne oprogramowanie. Współpraca z największą drukarnią w Małopolsce pozwala realizować Wasze wizje z zachowaniem wysokiej jakości po atrakcyjnej cenie. Dysponujemy, sprzętem fotograficznym umożliwiającym tworzenie wirtualnych wycieczek, panoram sferycznych 360° . Zapraszamy do współpracy. Nasze prace wielkoformatowe realizujemy na profesjonalnych ploterach firmy MIMAKI o maksymalnej rozdzielczości do 1440 DPI oraz szerokości zadruku 160 cm . Współpraca ze Sprytnereklamy.pl gwarantuje najwyższą jakość usługi za rozsądną cenę

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Druk wielkoformatowy »

  Oprócz usług świadczonych dla różnorakiego typu większych przedsiębiorstw, Studio graficzne Mieliński Minuth z Poznania, wykonuje także indywidualne zlecenia osób prywatnych jak i mniejszych podmiotów gospodarczych. supernowoczesny druk UV tworzony za pomocą nowoczesnych sprzętów sprawia, że elementy wielkoformatowe, takie jak szyldy, banery czy też przestrzenne litery, posiadają najwyższą jakość.

  Data dodania: 15 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • FOTO HEPNAR Cyfrowe Laboratorium Fotograficzne - FOTOGRAF KROSNO - ODBITKI, ZDJĘCIA REKLAMOWE, PROFESJONALNE STUDIO, FOTOGRAFIA ŚLUBNA, SKLEP - ZAKŁAD FOTOGRAFICZNY - START »

  FOTO HEPNAR KROSNO - zakład fotograficzny, cyfrowe laboratorium, fotografia ślubna, studyjna, odbitki cyfrowe, wydruki wielkoformatowe, zdjęcia przez internet, zdjęcia dowodowe, paszportowe, legitymacyjne, atelier - szybko i niezawodnie.
  CO NAS WYRÓŻNIA
  - POSIADAMY NAJNOWOCZEŚNIEJSZE MASZYNY CYFROWE
  WYPOSAŻONE W TECHNOLOGIE LASEROWĄ
  - JAKOŚĆ ZDJĘĆ NA NAJLEPSZYM PAPIERZE FOTOGRAFICZNYM (ZŁOTA EDYCJA SUPREME)
  - DUŻY WYBÓR USŁUG, WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE, SZYBKOŚĆ REALIZACJI ORAZ NISKIE MARŻE NA OFEROWANE USŁUGI

  . Na stronie m.in. informacje o firmie, oferta, cennik, galerie zdjęć, zamawianie odbitek przez internet, przegrywanie kaset VHS oraz filmów z kamer cyfrowych i analogowych na płyty DVD. Renowacja starych zdjęć, reprodukcje zdjęć, zdjęcia ślubne i reportażowe . Największy w krośnie wybór ramek i albumów na zdjęcia oraz antyram.

  Data dodania: 17 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • MS-Druk - plotowanie, kopiowanie, skanowanie »

  MS-Druk.pl - plotowanie, xerowanie, kopiowanie, drukowanie w kolorze oraz czarno-białe, laminowanie, skanowanie, oprawa dokumentów

  Data dodania: 22 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • City »

  Firma CITY proponuje innowacyjne metody dostosowane do potrzeb odbiorców. Siatki wielkopowierzchniowe, ekrany LED, monitory wielkoformatowe i kioski multimedialne to jedne z wielu dostępnych produktów i usług oferowanych przez firmę CITY. Odwiedzając stronę www.city.com.pl znajdziesz nowoczesne interaktywne rozwiązania z zakresu Digital Signage: sieć wolnostojących ekranów w
  technologii cyfrowej LED oraz monitory dotykowe firmy NEC. Biuro mieści się w Krakowie przy ulicy Walerego Sławka 3 oraz w Warszawie ul. Żaglowa 3.

  Data dodania: 02 10 2012 · szczegóły wpisu »