Automatyka Podkategoria: Automatyka

1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »
 • ATBlu CNC »

  Nowej konstrukcji maszyny ATBlu CNC do cięcia plazmowego i gazowego to rewelacyjna propozycja dla klientów ceniących niezawodność, przystępną cenę oraz duże zaawansowanie technologiczne. Myśl o takich cechach maszyn przyświecała konstruktorom na etapie jej tworzenia. Jej efektem są maszyny o doskonałej dynamice i precyzji zapewniająca maksymalną produktywność. W połączeniu z systemami plazmowymi oferującymi najwyższą jakość cięcia takimi jak HiFocus Kjellberg lub High Definition czy HPR Hypertherm, tworzą znakomite narzędzie niezbędne do przygotowania produkcji w każdym zakładzie wytwarzającym konstrukcje stalowe.

  Data dodania: 30 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wzorcowanie, naprawa i nadzór nad przyrządami pomiarowymi. »

  MIKROTEST powstał w celu kompleksowego wsparcia firm w zakresie metrologii i techniki. Oferujemy wzorcowanie przyrządów pomiarowych oraz ich naprawę, modernizację i adiustację. W swojej ofercie posiadamy usługę nadzoru nad wyposażeniem pomiarowym. Proponujemy szkolenia w zakresie metrologii teoretycznej i praktycznej, tj. metody wykonywania pomiarów, szacowanie niepewności pomiarów, interpretacja wyników pomiarów, obsługa przyrządów pomiarowych. Szkolimy także z wymagań normy ISO 17025, jak również przeprowadzamy audity wewnętrzne wg. tej normy w zakresie sytemu zarządzania jaki i wymagań technicznych stawianych laboratoriom. Projektujemy i wykonujemy specjalne narzędzia pomiarowe i specjalistyczne oprogramowanie metrologiczne. Specjalizujemy się we wzorcowaniu projektorów, mikroskopów i płyt pomiarowych oraz wysokościomierzy cyfrowych. W Laboratorium wzorcującym MIKROTEST realizujemy wzorcowanie suwmiarek, mikromerów, czujników, pierścieni oraz wszelkich innych przyrządów pomiarowych. Zapraszamy do współpracy.
  Laboratorium Wzorcujące MIKROTEST: http://www.mikrotest.pl/index.php/wzorcowanie-kalibracja-sprawdzanie-przyrzadow-dlugosci-laboratorium-projektorow-mikroskopow/laboratorium-dlugosc-kat-geometria-powierzchni
  Cennik za wzorcowanie przyrządów pomiarowych: http://www.mikrotest.pl/index.php/wzorcowanie-kalibracja-sprawdzanie-przyrzadow-dlugosci-laboratorium-projektorow-mikroskopow/cennik-wzorcowanie-kalibracja-laboratorium-wzorcujace

  Data dodania: 02 03 2013 · szczegóły wpisu »
 • Producent i dystrybutor filtrów »

  Jesteśmy nowoczesna prężną firmą powstałą w 2009 roku. Naszą działalność rozpoczęliśmy od programowania obiektowego systemów informatycznych pracujących w przemyśle. ozbudowana strategia firmy ponadto wdraża i dostosowuje z powodzeniem segment produkcji detali gotowych, jednocześnie nie wyhamowując rozwoju naszej sukcesji tj. automatyki i sterowania przemysłowego. Współpracujemy z renomowanymi ośrodkami akademickimi w zakresie projektów wdrożeniowych.
  Ogół usług oferowanych przez naszą firmę jest akredytowana i wspierana przez KRĘGI NAUKOWE ŚLĄSKICH UCZELNI WYŻSZYCH, co gwarantuje pełen profesjonalizm i rzetelność w realizacji zleceń. HYDROTRADE jest firmą produkcyjno-handlowo-usługową, która skupia w swej organizacji najwyższej klasy specjalistów.
  Poprzez profesjonalną obsługę pomagamy wzmacniać efektywność i budować przewagę nad wszechobecną konkurencją.

  Data dodania: 02 01 2013 · szczegóły wpisu »
 • Sprzęt AGD »

  W tej chwili sprzęty gospodarstwa domowego muszą mieć należytą prezencję ze względu na narastające wymagania estetyczne współczesnych konsumentów. Na stronach witryny lodowkidozabudowy.com poruszone zostały właściwości nie tylko wizualne ale także użyteczne tych aparatów. Osoby zainteresowane nabytkiem lodówek do zabudowy znajdą tu charakterystykę cech, jakimi dysponują dzisiejsze sprzęty, a wśród nich funkcje błyskawicznego mrożenia, funkcje zapobiegania nagromadzaniu się lodu, podtrzymywania stałej temperatury, samoczynnego odmrażania, i wiele innych. Na dodatek przedstawiliśmy jeszcze popularniejsze ostatnimi czasy chłodziarko-zamrażarki.

  Data dodania: 04 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najczęściej kupowane okulary 3d »

  Drobiazgowe informacje o okularach do oglądania w trójwymiarze odkryjesz w poszczególnych sekcjach witryny okulary3d.org.pl. Aparat ten zapewnił jeszcze bardziej porywające wykorzystanie multimedialnych technik. Choć opracowane bez mała dwa stulecia temu, okulary 3d przeżywają swoje odrodzenie dzięki fantastycznemu rozkwitowi techniki telewizorów transmitujących stosowny obraz. Wielorakie przedsiębiorstwa w tym LG, Philips, Pioneer walczą dziś o non stop rosnącą rzeszę zaciekawionych zarówno okularami inercjalnymi jak też dynamicznymi. Ponadto w witrynie przedstawiono nowości technologiczne takie jak okulary do oglądania w trójwymiarze funkcjonujące bez odbiorników telewizyjnych.

  Data dodania: 04 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ekspresy do kawy »

  Dziś jednym z najchętniej zdobywanych urządzeń gospodarstwa domowego jest ekspres do kawy. Aparat ten zapewnia zdobycie pełnego aromatu kawy. Na stronie www.ekspresdokawycisnieniowy.eu dowiesz się jakie są modele ciśnieniowych ekspresów do kawy, na co zwracać atencję podczas zakupu, w jakie właściwości wyekwipowane są nowe przyrządy, w jaki sposób użytkować aparat, której kawy warto używać i kto powinien nabyć ekspres. Serwis w rzetelny i zrozumiały sposób naświetla zagadnienie tak żeby każdy ewentualnie zaintrygowany kupieniem ekspresu wynalazł w tej kwestii gruntowne dane.

  Data dodania: 08 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Urządzenie wielofunkcyjne »

  Urządzenie wielofunkcyjne, przeważnie również określane kombajnem jest połączeniem takich sprzętów biurowych jak hektograf, fax, drukarka i czytnik. Strona internetowa urzadzeniawielofunkcyjne.eu zawiera dane na temat dostępności, rodzajów aparatów wielofunkcyjnych i ich właściwości. Wynajdziesz tutaj dane o tym dlaczego warto posiadać taki sprzęt, jakie są jego zalety, komu się najbardziej przydaje, jakie są funkcje aparatów wielofunkcyjnych, na co zwrócić specjalną atencję w czasie zakupu a także jakie są różnice między indywidualnymi wariantami aparatów wielofunkcyjnych. Opisaliśmy również zestawienie laserowych i atramentowych przyrządów z uwględnieniem ich złych i dobrych strona.

  Data dodania: 08 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ultradźwiękowy nawilżacz powietrza »

  Dobór akuratnego nawilżacza powietrza jest kluczowy dla utrzymania prawidłowej wilgotności pomieszczenia, w szczególności w czasie zimy. Decydując się na zakup nawilżacza trzeba zwrócić uwagę na to czy posiada on szeroką skalę właściwości, jak na przykład: właściwości oczyszczania powietrza, regulację wydajności jak również higrostat. Na domiar tego różne warianty nawilżaczy przystosowane są do różnorodnej kubatury pomieszczeń, mają rozmaitą kubaturę pojemników wody, znamionują się odmiennym kosztem użytkowania, a także generują rozmaitą wielkość kropelek pary wodnej. O tym czy będziemy z danego nawilżacza zadowoleni przesądzają wszystkie te wyżej wyliczone funkcje.

  Data dodania: 16 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Serwis ksero Wrocław »

  Patrząc na dzisiejszych ludzi rozumiemy, że ogromna walka w segmencie rynkowym nakazuje, że firmy powiększają przeznaczone pieniądze na poprawienie swojego wizerunku.
  Co poradzić gdy zaniemoże najważniejsze narzędzie drukujące w dużej działalności gospodarczej, nie trzeba się zamartwiać, zjawimy się szybko i zreperujemy wszystko, za niewielkie środki płatnicze i zrobimy to prędko.
  Prezentowana tu firma ma wszystkie atuty markowego i innowacyjnego przedsiębiorstwa z jakim to opłaca się kooperować.
  W tym zdaniu chcielibyśmy napisać marki sprzedawanych u nas potentatów Fuijtsu, Minolta, ROTARY, GBC. Nowoczesna warszawska firma jak musi produktywnie sprzedawać musi mieć na stanie niezawodne laserówki,niszczarki płyt DVD, dobrze dopasowane kserokopiarki.
  Nasze dni odznaczają się potrzebą dbania o dobry obraz firmy w środkach masowego przekazu i co za tym idzie korzystne są spore przeznaczane środki na dobrej próby faktury.
  Aktualnie nie masz co się martwić o wytwory wymienne do twoich urządzeń, korporacja w tym miejscu opisywana zapewni ci do nich prawo wejścia, naszą profesją są bębny, urządzenia wielofunkcyjne, drukarki igłowe. Wymieniana w tym katalogu firma zapewnia najlepsze usługi naprawcze, trudnimy się tym umiejętnie, od zawsze, reperujemy maszyny, ksera, urządzenia komputerowe - wymienionych potentatów: Asus, Ricoh, SAMSUNG, KOBRA.
  To są nasze zalety: prędkość, precyzja, sumienność, niska cena, to i dużo więcej - z całego serca polecamy się.

  Data dodania: 28 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pełna oferta firmy Dmax »

  Dmax Polska to profesjonalne rozwiązania dla systemów bezpieczeństwa.
  Dmax to marka, która została stworzona przez Dongyang-Unitech z Korei, produkującego od 1992 roku urządzenia telewizji przemysłowej dla znanych firm z branży alarmów i zabezpieczeń.
  W chwili obecnej rynek sprzedaży obejmuje cały świat. Wszystkie produkty tworzone przez D-max odznacza zaawansowanie technologiczne i najwyższa jakość. Pełna oferta sprzętu D-max.
  Działamy w takich obszarach, jak: CCTV, telewizja przemysłowa, kamery przemysłowe, systemy zabezpieczeniowe

  Data dodania: 10 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny pakujące »

  Czym jest www.transelektro.pl? Jest to firma mająca za zadanie zajmowanie się produkcją i systemów do pakowania. Transelektro.pl prowadzi swoją działalność od 1991 roku. Świadczy to o najwyższej jakości świadczonych usług. Transelektro.pl posiada swoją siedzibę we Wrocławiu. Produkty, które poleca firma transelektro.pl to tunele grzewcze, zgrzewarki, materiały eksploatacyjne oraz zamienne, inne urządzenia do pakowania a także folie termokurczliwe. Na stronie internetowej transelektro.pl można pobrać kartę gwarancyjną jak też różnego rodzaju instrukcje. Firma transelektro.pl charakteryzuje się małą ceną swoich produktów. Na stronie internetowej transelektro.pl dostępny jest film dotyczący firmy. Firma transelektro.pl zajmuje jedno z czołowych miejsc w rankingach polskich producentów urządzeń do pakowania np. Maszyny pakujące.

  Data dodania: 17 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Normalia plastikowe »

  Sklep internetowy Advantexopaski.com.pl gwarantuje gigantyczny wybór towarów. Mogą zgłaszać się przedsiębiorstwa organizujące stoiska wystawiennicze lub też trudniące się elektroniką. Normalia plastikowe mają różnorodne parametry. Na stronie ujęto rysunki ich dotyczące. Jeśli wykorzystujemy uchwyty kablowe, kable są wydajniej zabezpieczane. Uchwyty kablowe sprawiają również, że łatwiej jest utrzymać porządek, gdy kabli jest sporo. Analogiczną funkcję realizują opaski kablowe. Kontrahenci mają zagwarantowane końcówki konektorowe oraz nóżki samoprzylepne w formie cylindrycznej lub typu miękkiego. Jeśli chodzi o nóżki samoprzylepne, na witrynie zaprezentowano, ile sztuk obejmuje karton, a ile arkusz. Dławiki nylonowe to kolejna propozycja handlowa. Na stronie Advantexopaski.com.pl możemy sortować produkty pod względem określonych kryteriów. Proponowane taśmy rzepowe posiadają wyśmienite ceny.

  Data dodania: 20 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • Firma Handlowa Witold Polowy »

  Firma Handlowa Witold Polowy została założona 5 września 1990 roku i od początku swojej działalności skupia się na oferowaniu produktów najwyższej jakości potwierdzonej przez certyfikat ISO. Firma Handlowa Witold Polowy zajmuje się zakuwaniem i sprzedażą profesjonalnych rozwiązań w zakresie węży i złączy przemysłowych a także przewodów oraz hydrauliki siłowej do wielu gałęzi przemysłu. Dodatkowo firma świadczy usługi w zakresie wulkanizacji i wymiany oleju, klocków hamulcowych, amortyzatorów w samochodach osobowych i dostawczych.

  Data dodania: 29 08 2012 · szczegóły wpisu »
 • TGM Automatic »

  TGM Automatic to firma zajmująca się fabrykacją i wdrażaniem zaawansowanych układów BMS oraz klimatyzacji. W naszej ofercie znajdziecie Państwo tak fundamentalne moduły takie jak prefabrykowane szafy sterownicze, jak również pełne systemy klimatyzacji i automatyzacji budynkowej. Zapraszamy na naszą stronę internetową celem poznania zupełnej oferty oraz obejrzenia naszych poprzednich realizacji. Zachęcamy dodatkowo do kontaktu przez telefon lub osobistego w naszej siedzibie w Krakowie.

  Data dodania: 03 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Najważniejsza produkcja płytek drukowanych »

  Staramy się rychło i funkcjonalnie odpowiadać na potrzeby naszych klientów. W produkcji korzystamy najświeższe technologie i rozwiązania, co przyklaskuje na adaptację zamówień naszych klientów z najważniejszą precyzyjnością i postacią wypełnienia.Fakt ten dopuszcza nam gwarantować forma na najważniejszym poziomie, co przekłada się na błogość naszych klientów. Takie wyjście wydatniewycina czas przyjęcia i zrealizowania zlecenia. Na rynku jesteśmy obecni od roku 1987. W kręgu naszych adresatów znajdują się polskie jak i zagraniczne przedsiębiorstwa, jakie frapują się fabrykacją wielgachnej mnogości urządzeń elektronicznych. Chcąc udoskonalić kontakt z nami podajemy możliwość realizowania osobliwych zleceń przy wykorzystaniu przygotowanego przez nas formularza, któryczynny jest na naszej stronie internetowej. Dopracy płytek i obwodów drukowanych żerujemy maszyny renomowanych fabrykantów. Eltar to profesjonalna firma, które zajmuje się fabrykacją obwodów drukowanych, pcb i płytek drukowanych. Przez cały czas dociekamy swoją ofertę, dostrzegającprzemian w przemyśle elektronicznym, w któych są potrzebne pcb.

  Data dodania: 09 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Myjki ultradźwiękowe »

  Gallab Firma Gallab zajmuje się sprzedażą sprzętu i akcesoriów laboratoryjnych przydatnych w laboratoriach naukowych, chemicznych, przemysłowych, ochrony środowiska i wielu innych.
  Oferowana przez nas aparatura posiada dobre parametry techniczne, a cena oferowanego sprzętu i akcesoriów jest najczęściej najniższa w Polsce. Gallab - spektrofotometry. Jeżeli interesują Cię kuwety kwarcowe, kuwety szklane lub myjki ultradźwiękowe albo suszarki laboratoryjne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą stronę internetową. W ostatnim czasie nasza oferta została poszerzona o autoklawy oraz o generatory wodoru system oczyszczania wody.

  Data dodania: 10 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • MONTOrem »

  Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy, w skład której wchodzą między innymi: instalacje współspalania i spalania biomasy, odpylanie za pomocą mgły wodnej (system mgłowy Dustex), remonty dla sektora energetycznego, systemy wspomagające technologię materiałów sypkich (Linex, Vibrex, Blaster, Carex). Firma istnieje od 1990 roku. Opracowując poszczególne projekty firma w zakresie merytoryczno-naukowym współpracuje z IChPW – Zabrze, GIG Kopalnia Doświadczalna „Barbara”, „Energopomiarem” Gliwice, AGH, Politechniką Krakowską i innymi instytucjami. Jakość świadczonych usług potwierdzają zdobyte certyfikaty jakości ISO, a także poszczególne referencje od klientów. Listę referencji oraz galerię zdjęć ze zrealizowanych projektów można obejrzeć na stronie internetowej firmy. Zapraszamy do zapoznania się z witryną firmy i do kontaktu w razie zainteresowania współpracą.

  Data dodania: 12 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring GPS »

  Najnowszej generacji oprogramowania kontrolowane za pomocą każdego komputera może zaoferować mobilnym konsumentom firma TransMobil, zdaniem wielu numer 1 w tym obszarze. Hitem katalogu są: 1. lokalizacja pojazdów i 2. sonda paliwa. Instalując te systemy satelitarne, sprzyjające oszczędnościom, usprawniające bezpieczeństwo kierujących i przewożonych bagażów, kadra profesjonalistów TransMobil precyzyjnie profiluje je do określonych wymagań. Każdy system GPS to precyzyjny produkt, mający bezawaryjny nadajnik który znajduje się w samochodzie i serwer bazodanowy. Każda sonda paliwa to rozwiązanie pozwalające na pełnozakresową ochronę pojazdu. Stanowi również fundament do weryfikowania faktur. Z rozwiązań dostarczanych przez TransMobil korzystają np. przedsiębiorstwa transportowe, przedsiębiorstwa budowlane, właściciele urządzeń rolniczych, przedsiębiorstwa kurierskie, przedstawiciele handlowi, transport miejski, policja, pociągi, specjaliści ds. oczyszczania miasta, posiadacze sprzętu nawodnego. Programy mogą być zintegrowane z innymi platformami. Szereg opcji dla każdego sektora – zapraszamy.

  Data dodania: 22 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Plazmowe wycinanie blachy Rzeszów »

  Jas-Met
  Jesteśmy firmą, zajmującą się obróbką blach. Świadczymy usługi obróbki metali. Koncentrujemy się głównie na cięciu i wypalaniu blach. Mamy nowoczesne rozwiązania pozwalające na świadczenie wysokiej jakości usług. Blachy tniemy technologią plazmową, laserową i gazową (CNC).
  JAS-MET jest firmą, która na pierwszym miejscu stawia szybkość realizacji i zadowolenie klienta. Pracujemy, rozwijamy się i ulepszamy nasze procesy produkcyjne po to by nasi klienci byli usatysfakcjonowani ze świadczonych przez nas usług.
  Jedną ze świadczonych przez nas usług jest cięcie laserem. Tniemy blachy konstrukcyjne oraz nierdzewne. Zapewniamy szybką realizację zleceń.
  Cięcie blach odbywa się u nas również technologią taką jak cięcie plazmą. Technologia ta jest metodą w pełni skomputeryzowaną (CNC) i pozwala na cięcie z wysoką precyzyjnością.
  Cięcie laserowe jest metodą obróbki metalu, a w szczególności blach i profili. Cięcie laserowe pozwala na wycinanie z blach detali o dowolnych i bardzo precyzyjnych kształtach. Proces ten przez swoją szybkość i precyzję pozostaje konkurencyjny dla innych metod wycinania blach . Wycinanie laserowe ma bardzo duże zastosowanie w przemyśle i jest coraz chętniej wykorzystywane do produkcji bardzo precyzyjnych detali wykonywanych z metalu.
  Cięcie metalu laserem gwarantuje wysoką precyzję cięcia i szybką realizację zlecenia. Dzięki gładkiej powierzchni cięcia laserowego uzyskujemy efekt prawie finalnego produktu, nie wymagającego dalszej obróbki. Dodatkowym atutem tego procesu jest stuprocentowa powtarzalność kształtów i brak odkształceń materiału.
  Cięcie metalu plazmą gwarantuje wysoką precyzję cięcia. Dzięki gładkiej powierzchni cięcia plazmowego uzyskujemy efekt niemalże finalnego produktu, nie wymagającego dalszej obróbki. Dodatkowym atutem tego procesu jest brak odkształceń materiału.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Produkcja PCB »

  Firma Hatron Electronic została założona w 1988 roku. Od początku istnienia naszej firmy kładziemy ogromny nacisk na wysoką jakość naszych produktów oraz planowe wykonywane zleceń.
  Do naszych klientów podchodzimy zawsze indywidualnie, zapewniając fachową obsługę i konsultacje w zakresie realizowanych projektów. Wiedza i doświadczenie naszych specjalistów oraz nowoczesny park maszynowy umożliwia nam wytwarzanie bardzo skomplikowanych i precyzyjnych obwodów drukowanych.
  Hatron Electronic jest dostawcą wysokiej jakości płytek i obwodów drukowanych jedno, dwu oraz wielowarstwowych. Dzięki szerokim kontaktom z firmami z całego świata, produkującymi płytki drukowane – jesteśmy w stanie dostarczyć obwody o dowolnych parametrach.
  Idąc z duchem czasu i bardzo szybkim elektroniki, wprowadzamy ciągle unowocześnienia w produkcji, by jakość naszych produktów była zawsze najlepsza i w pełni spełniała wymagania naszych klientów.

  Data dodania: 23 10 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Automatyka

Automatyka - nowa strona:

Adres: